نواف سالم" چهره سرشناس وهابیت خواستار کشتار و قتل عام فوری همه شیعیان بحرین شد

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش شیعه آنلاین، "نواف سالم" چهره سرشناس وهابیت در کویت و از کارکنان ارشد سازمان اوقاف و شئونات اسلامی این کشور طی اظهاراتی بر لزوم به قتل رساندن همه شیعیان بحرین که قیام کرده اند تأکید کرد.

وی طی اظهاراتی که به کیلیپ تصویری آن به صورت گسترده در سایت های خبری و اجتماعی عربی و نیز صفحات شخصی افراد در سایت های مختلفی مانند فیس بوک و غیره منتشر شد، خواستار کشتار و قتل عام فوری همه شیعیان بحرین شد تا به گفته وی بحران جاری در این کشور پایان یابد.
نواف سالم" کشتاری که در زمان فعلی در کشور بحرین در حال انجام شدن است را اقدام درست از سوی مقامات مربوطه اعلام کرد و گفت: ما همگی باید دست در دست هم بدهیم و مقابل این افراد افراطی، مفسد، جاسوس و فتنه گر بایستیم.

گفتنی است اظهارات "نواف سالم" که ابتدا بر روی سایت شخصی وی قرار گرفت به شدت مورد حمله اعراب کشورهای مختلف به ویژه شیعیان قرار گرفت و آن را تحریک برای ایجاد جنگ میان شیعه و سنی خواندند.

وی در ادامه اظهارات خود با دادن صفاتی همچون "افراطی"، "مفسد"، "جاسوس"، "فتنه گر" و غیره به قیام کنندگان بحرینی، ریختن خون آنان و به قتل رساندنشان را جایز دانست.

"نواف سالم" کشتاری که در زمان فعلی در کشور بحرین در حال انجام شدن است را اقدام درست از سوی مقامات مربوطه اعلام کرد و گفت: ما همگی باید دست در دست هم بدهیم و مقابل این افراد افراطی، مفسد، جاسوس و فتنه گر بایستیم.

این چهره سرشناس وهابیت کویت در ادامه از کشور خواست تا هرچه قدرتمند تر و با تعداد نیروی بیشتر وارد خاک بحرین شود.

آخرین ویرایش:

monge

عضو جدید
سلام عزیری که این عنوان رو انتخاب کردی این عنوان از نظر اخلاقی مشکل دارد اگر رمکان دارد عوضش کنید;)

JavadMessi

مدیر بازنشسته
به نظر دوستان این وهابیون چیزی به نام بالاخانه دارند؟!!!
خداوندا اگر هدایت پذیر نیستند نیست و نابودشان بگردان

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی ها خودشون رو خادم حرم امن الهی می دونند و آسایش رو از بندگان خدا گرفتند !

چقدر زجر آوره وقتی زجه های بچه بحرینی یتیم شده رو نشون توی قاب تصویر می بینی ! بعضی ها چطور می تونن بی تفاوت باشن؟

mahmood-en

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب آزادمرد نظر شما درباره مردم سوریه و اتفاقات این کشور چیه؟!

این حرف شما کاملا بی ربط هست
کشتار مردم و شیعیان بحرین چه ربطی به سوریه داره؟ ربطش رو به من هم بگویید تا بفهمم
من از حرف شما اینطور برداشت کردم که هرکسی که نمادی از مخالفت داشته باشه که همسو با شما باشه ظلم به اون ها شما رو ناراحت می کنه
اما کسان دیگری که در بحرین هستن و نماد مخالفت شون با شما هم سو نیست، کشته شدنشان هم مهم نیست.
لااقل به سر در سازمان ملل یه نگاه بکنید ببینید چه نوشته
این جور مطالب از فطرت انسان بدور هست.
این مهم، سطحی نگری شما دوست عزیز رو نشون میده.

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه که هردم از این باغ بری میرسد

راستی دوست عزیز اینها با بحرین و امارات و....مشکل ندارند با
شیعه مشکل دارن هرجایی می خواد باشه
و به فرض اینهم که با شیعه ایران مشکل نداشته باشند
اگه شما شیعه باشی باید با اونا مشکل داشته باشی
که پیامبر فرمود اگر مسلمانی صدای کمک مسلمانی را بشنود و اورا یاری نکند مسلمان نیست

matin sarmast

عضو جدید
این حرف شما کاملا بی ربط هست
کشتار مردم و شیعیان بحرین چه ربطی به سوریه داره؟ ربطش رو به من هم بگویید تا بفهمم
من از حرف شما اینطور برداشت کردم که هرکسی که نمادی از مخالفت داشته باشه که همسو با شما باشه ظلم به اون ها شما رو ناراحت می کنه
اما کسان دیگری که در بحرین هستن و نماد مخالفت شون با شما هم سو نیست، کشته شدنشان هم مهم نیست.
لااقل به سر در سازمان ملل یه نگاه بکنید ببینید چه نوشته
این جور مطالب از فطرت انسان بدور هست.
این مهم، سطحی نگری شما دوست عزیز رو نشون میده.

کاملا واضحه که شما داری از جواب دادن تفره میری. مسلمه که چه من و چه هر انسان دیگه ای از کشتار مردم هر کشوری ناراحت می شم.همیشه هم گفتم خدا ریشه ظلم رو توی هر کشوری که هست نابود کنه.ولی من موندم شما و حکومت و رسانه میلیش حتی یک کلمه از کشتار بی رحمانه مردم سوریه نمی زنین.سوالتون رو یه بار از خودتون بپرسین و با وجدانتون جواب بدین.حک.مت ما با آل سعود چه فرقی داره وقتی اونا تو کشتار بحرینی ها سهیمند و سپاه قدس تو کشتار سوری ها.وقتی مردم سوریه مرگ بر ایران می گن یعنی توهین به من و تو آقای باغیرت!

آخرین ویرایش:

mahmood-en

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا واضحه که شما داری از جواب دادن تفره میری. مسلمه که چه من و چه هر انسان دیگه ای از کشتار مردم هر کشوری ناراحت می شم.همیشه هم گفتم خدا ریشه ظلم رو توی هر کشوری که هست نابود کنه.ولی من موندم شما و حکومت و رسانه میلیش حتی یک کلمه از کشتار بی رحمانه مردم سوریه نمی زنین.سوالتون رو یه بار از خودتون بپرسین و با وجدانتون جواب بدین.حک.مت ما با آل سعود چه فرقی داره وقتی اونا تو کشتار بحرینی ها سهیمند و سپاه قدس تو کشتار سوری ها.وقتی مردم سوریه مرگ بر ایران می گن یعنی توهین به من و تو آقای باغیرت!

من از جواب دادن هیچ گاه در نمی رم. لطفا مغلطه نفرمایید
خوبه پس فهمیدم شما نسبت به کشته شدن مردم بی گناه حساسید
شما طوری جواب دادید که انگار کشته شدن مردم بحرین براتو اصلا اهمیت نداره.
اولا اینکه شماسند محکم بیار که سپاه دستش تو ماجرای مردم سوریه گیره.
حرف های ماهواره رو نزن که حالم بد میشه.
درضمن من با گوش های خودم شنیدم که همین BBC اعداد 4000 و 400 نفر کشته رو در یک روز از برنامشون پخش کرد. که نشون می ده جز بزرگ کردن مسائل هدف دیگه ای نداره
در ضمن می دونم که بعد سالها حکومت نظامی در سوریه لغو شده و کل کا بینه هم منحل شدن.
اصلا گیرم که دیکتاتوری مطلق
شما به من بگو چرا عربستانی که موافق با امریکاست و دستش به خون مردم بحرین آلوده است ، سوریه را تهدید کرده که می خواهد حمله کند؟
مگر ما جز ظلم از عربستان سراغ داریم؟
نکند که ادعای عدالت دارد؟
طبق فرموده آقا هرکس که از مواضع مسلم اسلام خارج شود ظالم است و ایران در مقابل آن هست
حالا می خواد این سوریه باشه یا جای دیگه
در ضمن ایران الان در موضوع هسته ای با ترکیه و سوریه هم پیمان هست و به نظر من نمی تونه مواضع محکمی در برابر سوریه داشته باشه

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز

سوریه هم شده مثل فتنه بزگ سال 88 که همه فهمیدیم کار............
در ضمن مردم سوریه تا اونجایی که من دیدم و شنیدم به رئیس جمهورشون علاقه دارن مخصوصا بعد از قطع رابطه با رژیم منحوس اسرائیل

Sarp

مدیر بازنشسته
والا اونقده از این فتواهای وهابیها دیده م اینور اونور که کم کم میخوام باور کنم همه این اخبار دروغه

آخه محاله آدم (وهابیها رو میگم) این همه بی مغز باشه خدائیش :D

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا اونقده از این فتواهای وهابیها دیده م اینور اونور که کم کم میخوام باور کنم همه این اخبار دروغه

آخه محاله آدم (وهابیها رو میگم) این همه بی مغز باشه خدائیش :D
وقتی طرف بمب میبنده به خودش میاد چندین نفر رو میکشه فتواهاشون که جای خود داره
من شنیدم به اینا شیشه میدن که اینجوری مردم رو قتل عام میکنن......

بالا