نه ما فقط چادری میخوایم ....................نه ما فقط امروزی میخوایم!!!!!!!!

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا ما ایرانیها یه متر دست خودمون گرفتیم و با این معیارها اخلاق و رفتار و شخصیت دیگران را اندازه میگیریم؟؟

البته قبول دارم از روی حجابه یک خانوم میشه تا حدی فهمید که چه شخصیتی داره اما نه کامل

بابا خواهشا کوتاه بیاین

البته اینو بگم که
من کاملا با حجاب موافقم اما نه با چادر

این تاپیک منم مثل بقیه ی تاپیکام در مورد خواستگاریه

پسره مومنه میخواد زن بگیره میگه
نه حتما چادری میخوام (چون زن پاک و خوب حتما چادریه:surprised:)

پسره قرتیه میخواد زن بگیره میگه
نه حتما امروزی میخوام (البته من با توجه به استدلاله بعضی از این آقایون اینطور متوجه شدم که از نظر اونا خانومهای محجبه امروزی نیستند و از مد افتاده اند:surprised:)

من میخوام اینو بدونم یعنی
حد وسط وجود نداره؟

مثلا منی که حجابم کامله اما چادری نیستم نمیتونم یک زن امروزی و پاک باشم؟؟؟ نه؟؟ آخه چرا ؟؟

چرا اینقدر خط کشی میکنیم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر خود شما هم خط کشی کردیا چرا فکر میکنی اون به اصطلاح چادری و امروزی دچار افراط تفریطن و شما حد تعادل شاید اونا هم خودشونومتعادل میدونن و بقیه رو افراط وتفریط

واقعیت اینه که بله همه نفری یه خط کش دستمونه (حتی شما دوست عزیز:smile:) وکنارگذاشتن این خط کشی ها خیلی هم ساده نیست یه تفکر عمیق میطلبه......
پس زبون سادش اینه که برو بایکی ازدواج کن که خطکشهاش با تو یکیه!

آخرین ویرایش:

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب درخور و مناسب تو یک قبیله جنگل های آفریقا یعنی....( موندم ادامشو چی بنویسم)
تو تهران حجاب ایده ال یعنی مانتو معمولی و حالا یک ذره مو هم بیرون بود چیزی نمیشه...
تو شهرستان کوچک هنور چادر عرفه

.... والا اخر
این فرهنگ و عرف اجتماع هس که لباس متعارف رو معین میکنه ,هرچند که امروزه تحت تاثیر مد قرار گرفته
و فرهنگ و عرف جامعه با زمان تغییر میکنه و ثابت نمی مونه
برای اطلاع بیشتر پیرامون مباحث انسان شناسی و انسان و اجتماع در جنس مرد و زن مستند 6 قسمتی the human s.e.x.e.s را پیشنهاد میکنم که واقعا بینظیره

نه خیرم.ما شمال زندگی میکنیم و اصلا چادر , عرف نیست...

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من یه عده با توجه به شرایطی که توش بودن ,درمورد چادری بودن و نبودن همسرشون نظر میدن.
یه عده هم هستن که متاسفانه پدرو مادر خودشونو از مد افتاده میبینن و کمر بستن به مخالفت با خونواده.هرچی اونا بگن این میخواد برعکسش باشه..

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا شخصيت يك زن تو جادر خلاصه نميشه:smile:دوما انسانيت و درست بودن جيزي نيست كه معيار اول سنجش اون نوع بوشش باشه....;)