نمونه کار 3d max بذارین

archi_arch

مدیر بازنشسته
پس اگر چیزی یاد گرفتین دعوا راه نندازین و نمونه کار بذارین.
اینو وا کردم که کارهامونو ببینیم وگرنه می ذاشتم اسمشو آموزش.
ثانیا من مثل بقیه کم فروشی نمی کنم تو تدریس که شاگردام مثل شماها بازم دنبال آموزش باشن.خودشون مدرس میشن.
ثالثا من وقته تایپ ندارم اگه خواستین بیاین جزوه تدریسمو می دم بهتون.
من 5 ماه بیشتر ایران نیستم و دارم میرم خواستم به همه یاد داده باشم همه تجربیاتمو.
اقا ارمان اگه یه نگاه به عنوان تالار بندازی متوجه میشی که اینجا تالار آموزش نرم افزار های معماریه و بنابراین تمام تاپیکهای ایجاد شده اینجا جنبه ی اموزشی داره نه تبلیغ.شما اگه هدف دیگه ای جز اموزش دارین میتونین از تالار مربوطه اش استفاده کنین.
ما اینجا تالاری برای معرفی سایت یا وبلاگ و نیازمندیها و بازارچه و ... هم داریم که مختص همین تبلیغات و ... است شما میتونی همین تاپیک رو اونجا بزنی و به تبلیغاتت ادامه بدی و کسی هم به شما خرده نمیگیره چون هم تو جای خودش مطرح کردی و مهمتر اینکه قوانین سایت رو رعایت کردی.
موفق باشید.

maral55

مدیر بازنشسته
اقا ارمان اگه یه نگاه به عنوان تالار بندازی متوجه میشی که اینجا تالار آموزش نرم افزار های معماریه و بنابراین تمام تاپیکهای ایجاد شده اینجا جنبه ی اموزشی داره نه تبلیغ.شما اگه هدف دیگه ای جز اموزش دارین میتونین از تالار مربوطه اش استفاده کنین.
ما اینجا تالاری برای معرفی سایت یا وبلاگ و نیازمندیها و بازارچه و ... هم داریم که مختص همین تبلیغات و ... است شما میتونی همین تاپیک رو اونجا بزنی و به تبلیغاتت ادامه بدی و کسی هم به شما خرده نمیگیره چون هم تو جای خودش مطرح کردی و مهمتر اینکه قوانین سایت رو رعایت کردی.
موفق باشید.

من سابق تاپیک های اینطوری رو بلافاصله منتقل میکردم به بازارچه این بار گفتم صبر کنم ببینم قراراه به کجا بره این تاپیک.
برای گذاشتن کار تاپیکی به عنوان کارهای شما در نظر گرفته شده ولی حتی اونجا هم توصیه من اینکه کارتونو با حداکثر توضیحی که می تونید بدید بزارید.
راستش منم فکر کردم شاید در کنار تبلیغات قراره چیزی هم یاد بگیریم برای همین منتقلش نکردم به بازارچه وگرنه جای اصلیش همون جاست.
به طور کلی اینجا جای آموزشه حتی همون تاپیک کارهای شما هم که شما باید کارهاتون رو اونجا میزاشتین من بارها توش گفتم که بچه ها در مورد کارتون توضیح بدین وگرنه صرفا گذاشتن کار که درد کسی رو دوا نمیکنه یه نگاه به نمونه کارهایی که بچه ها گذاشتن و در موردش بحث شده بندازین همون کار پلکسی ایمان من خودم کلی چیز ازش یاد گرفتم چون بحث شد روش یا کارهایی که نوشین گذاشته.
تو اینترنت که بگردی هزار جا نمونه کار هست دیدن و تحسین کارهای زیبای شما یک طرف ولی بالاخره قراراه یه چیزی یاد بگیریم و گرنه جاش همون تالار نیازمندی هاست.
ضمننا اینجا هم کسی اصلا دعوا نداره ما فقط دور هم جمع شدیم که فقط و فقط چیزی یاد بگیریم و همین جا هم یاد بگیریم در همین تالار فرض هم بر این هست که کسی اینجا رو می خونه که فقط دسترسی به همین تالار داره.
نظر هر کسی هم برای ما محترمه شما اگر همچین نظری دارید باید در قسمت بازارچه سایت تاپیک باز کنید کارهاتون رو بزارین و خیلی هم مفیده کسانی که قادر هستن بیان میان کلاس.

armansaberi

عضو جدید
لطفاشما 2-3 نفر اگه نمونه کار 3d نمی خواین بزارین یا وارد نشین یا اگه میشین بحثی جز این مورد نکنین .
اشتباه کردم اصلا اینجا اومدم.

armansaberi

عضو جدید
واسه مدیران حسود این انجمن متاسفم که فقط بلدن نظر خودشونو انجام بدنو منتقل کنن اینور اونور.
شما 3 نفر با تلفن حرف بزنین راحت ترین.
همین کارارو کردین که ...

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
آموزش نرم افزار اتوکد ویژه مهندسان معماری ، عمران و طراحان صنعتی
در سطح مقدماتی و پیشرفته بصورت خصوصی و نیمه خصوصی.

09123503080

دوست عزيز، قوانين رو خونديد؟ اخطار هم گرفتيد يا صرفا تذكر بوده؟!

armansaberi

عضو جدید
دوست عزيز، قوانين رو خونديد؟ اخطار هم گرفتيد يا صرفا تذكر بوده؟!
من آموزش مکس رو در جواب یکی از دوستان در قسمت کمک نوشته بودم که دنبال آموزشگاه مکس میگشتن که خانم مارال اونو از لجش وارد این قسمت کرد و به همین بهونه منتقل کرد بازارچه. با دقت بخونین متوجه میشین که اون منتقل شده و ربطی به بحثمون نداشته.در هر صورت ...

bye 4 ever

آخرین ویرایش:

peyman kamaly

کاربر بیش فعال
جناب صابری به خاطر کارهای زیباتون تبریک میگم .خیلی زیبا هستن ، ممکنه چندتا از کارهای فضاهای خارجی ( exterior) که کار کردینو هم بذارین ، ممنون

armansaberi

عضو جدید
جناب صابری به خاطر کارهای زیباتون تبریک میگم .خیلی زیبا هستن ، ممکنه چندتا از کارهای فضاهای خارجی ( exterior) که کار کردینو هم بذارین ، ممنون

به من گفتن دیگه ادامه ندم.
منم ادامه نمی دم.
به شما هم پیشنهاد میکنم وقتتو اینجا نذاری که مدیراش لیاقت ندارن کار حرفه ای ببینن.
اگه خواستی یه جای بهتر معرفی میکنم بیا اونجا.

armansaberi

عضو جدید
دلم نیومد کار نذارم واستون.
مدیرا اگه دوست ندارن اصلا نگاه نکنن.
اینو واسه علاقه مندا گذاشتم.

smhi2005

عضو جدید
سلام کارای تو خیلی عالیه مهلومه که خیلی کارکردی منم 3دی مکس بلدم ولی نه به اندازه ی تو :smile:

Totti

عضو جدید
بابا سی دی مکس هم کاری داره به برنامه های پیشرفته ای همچون amor sa اگه راست میگید کار کنید یا olrip کار کنید
شوخی کردم اسم هر دو برنامه رو از آخر بخونید اولی میشه تیم محبوبم دومی میشه بازیکنی که اصلا به بازیش اعتقاد ندارم

armansaberi

عضو جدید
هر نو کار خواستین بگین بذارم.
سوالی هم دارین بپرسین بگم چجوری کار کردم.

نسرین

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
برای مقدمات1 استادمون خواسته که یه موضوع رو به طور تصویری بیان کنیم من نمیدونم چیکار کنم:confused:لطفا کمکم کنید

Mona.Diba

عضو جدید
سلام دوستان
منم نمونه کارمو براتون میذارم خوشحال میشم با نظراتتون کمکم کنید

پیوست ها

• M01.jpg
    M01.jpg
    38.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • M02.jpg
    M02.jpg
    24.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

omid3dgroup

عضو جدید
این هم یک نمونه کار

این هم یک نمونه کار

http://www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=17617&stc=1&d=1265260547

این کار توی جردن خیابان ناهید شرقی اجرا شده البته با کلی تغییرات

پیوست ها

• pic3-photo-print.jpg
    pic3-photo-print.jpg
    77.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

froghiy

عضو جدید
اه سلام خسته نباشید ادم نباید اینقدر هم مطمئن بنویسه که من خیلی بلدم کارت بیشتر تو مایه غیر حرفای است و از عکس شدن فاصله زیادی داره ;)

froghiy

عضو جدید
خوب اول سلام من یه تازه واردم به این سایت اسمم بردیا دانشجوی مهندسی معماری شیراز هستم دوست دارم وارد بحث بشم و یه چیزایی یاد بگیرم سعی هم میکنم اگه چیزی بلدم دریغ نکنم :heart: