نمونه ای از آرایش موی زنان آفریقایی با گِل!!!

گلابتون

مدیر بازنشسته
محمدآقا بي نهايت ممنون از اينكه تلاش مجدد فرموديد...خيلي محبت كردي عزيزم...سپاسگزارم ...تمام عكسها ديگه قابل رؤيت شده...دست گلت درد نكنه عزيز

file:///C:/DOCUME%7E1/sayeh/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.pngfile:///C:/DOCUME%7E1/sayeh/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png

گارداش

عضو جدید
ایول حال کردم با حرفت فردا سریع تو تهران مد میشه حالا اونا گل میزدند ان جا حالا هر ان و گهی رو می زنن به سرشون.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول حال کردم با حرفت فردا سریع تو تهران مد میشه حالا اونا گل میزدند ان جا حالا هر ان و گهی رو می زنن به سرشون.
دوستان خواهشن از الفاظ ناپسند استفاده نکنند ، این یکی از قوانین مهم باشگاه والبته اخلاقمداریست .

تو تهرون مد شه خدا نکنه همونطور که همه گفتن اینا اصلا عجیب غریبه و اینکه چرا بعضی افراد به این کارا رو میارن جای تعجب بسیار هست . البته مطمئنم خانمهای ایرانی شخصیت والایی دارن و اینا شاید به نحوی هنر است نه مد که در جامعهشون ایطور بگردن .

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اینم از تصاویری که متعجبانه میگم برای بعضی دوستان باز نشد با پیگیریهایی هم که کردم درست بود ولی اینبار از یه سایت دیگه گرفته شده ولی تقریبا همونا هستن و اینکه
برای چنتا از دوستان که فرستادم اینبار ظاهرا باز شده و امیدوارم که انشاالله اینجا هم برای همه باز بشه . بازم اگه باز نشد حتما بگید و خواهشا الکی تشکر نفرمایید .:smile:

خیلی جالب بود

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس: مدل موی عجیب یک زن سیاهپوست!

عکس: مدل موی عجیب یک زن سیاهپوست!

والا تو فضای مجازی داشتم گشتی میزدم یهو چشم افتاد به این تصویر .

من که باورم نمیشه راست و دروغش برگرده به منبعش که ته عکس نوشته .

البته یه والدراما داشتیم کاپیتان کلمبیا تازه اون مردش بود :D

به قول بعضیها که فوتبال دوستا میشناسنش چه میکنند این آفریقاییها :biggrin: :smile:

اارکیده

عضو جدید
خب تصمیم گرفتم کلا این تایپیک رو تایپیک مدل موهای عجیب قرار بدم و اینکه انصافا برای من خیلی عجیبه اینکه چقد وقت صرف اینکار میشه و البته نمیشه انکار کرد که کار هنریه .
من که فقط تعجب کردم :eek::eek::eek:

فکر نمی کنید یکم قضیه اخرتی هم باشه هرکی به شکل یه حیون درمی یاد؟
البته جسارت نشه ها می تونه هنرم به حسابش اورد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نمی کنید یکم قضیه اخرتی هم باشه هرکی به شکل یه حیون درمی یاد؟
البته جسارت نشه ها می تونه هنرم به حسابش اورد
به این فکر نکرده بودم درست میگین
اما خب خداییش هنرم هست شاید هنری که هیچ کس دوس نداره به فکرش بیفته

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدیدترین مدل موی دخترونه !!!!!!

جدیدترین مدل موی دخترونه !!!!!!

بعضیها تو کشور ما میگن بعضی مسائل دینی سبب این میشه که خانمها و آقایون بخوان جلب توجه کنن

خوبه به خارجم یه نگاهی بشه :cool:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدلهای عجیب

مدلهای عجیب

این مدلها رو هم ببینید خودتون قضاوت کنید

البته این چنتاانصافا هنریه .............. هرچند که یکی از دوستان هم به نکات خوبی اشاره کردن
حالا بقیه رو ببینید !!!!!!!!!

:surprised::surprised::surprised:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال هر انسانی از مدل خاصی خوشش میاد.

اما بنظرم هیچ مدلی زیباتر از یک موی شونه کرده مرتب نیست .به قول خانما دم اسبی یا یک گیس بافت . من که خیلی دوست دارم

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
چندتا شبیه اینو قبلا دیده بودم ولی نمی دونم چرا به هیچ وجه من الوجوه ازشون خوشم نمیاد!!:w28:
شنیدم بعضی از مدلاشم مال شیطان پرستاست.