نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مهدي از تهران

عضو جدید
آخرين اطلاعيه

ظاهراً لينكي كه داده بودم در صفحه 14 براي نقشه نقطه سي رو عوض كردند و نقطه آي پايين پله‌ها در واقع همون نقطه مورد نظر خواهد بود .

مهدي از تهران

عضو جدید
آخرين اطلاعيه تا پايان روز 5 شنبه

ظاهراً لينكي كه داده بودم براي نقشه نقطه سي رو عوض كردند و نقطه آي پايين پله‌ها در واقع همون نقطه مورد نظر خواهد بود .

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من 18 19 20 تهرانم.هر کی اون موقع میاد بگه که همو ببینیم

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی هیچکی با بعد از ظهر جمعه موافق نیست!:(

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حالتون ........ من قرار بود امروز برم اما نشد:( هر كي ميره از طرف ما نايب زياره باشه:biggrin:

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من و m.b.a (محمد) هم هستیم....ساعت 3:30 جلوی پله ها!
بزار ببینیم دیگه می تونیم کیا رو جور کنیم!!!

مهدي از تهران

عضو جدید
من تنهايي چطوري بيام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

سلام . شما تنها نيستيد . خانمها آتوسا كه اين تاپيك رو زدند اگه اشتباه نكنم . مهسا 1336 ـ شيرين - يلدا و زرناز و الهام 85 و البته نازي - مو و چندتاي ديگه كه حضور ذهن ندارم اظهار تمايل كردند كه در صورت امكان خواهند بود . به پيامهايي كه در گذشته يعني صفحات قبل داده شده دقت كنيد .
همچنين آقايان كامران - طاها عباسي - پسرباوفا - دو نفر ديگه كه اسمهاشون يادم نيست و البته بنده عضو كوچك اين كانون خواهيم بود .
يه عده از خانمها و آقايون هم پيام خصوصي دادن كه خواهند بود ولي هنوز جواب قطعي ندادند چون هنوز دو سه روزه كانكت نشدن .

البته زمان روز شنبه ساعت 4 عصر خواهد بود .

آخرین ویرایش:

مهدي از تهران

عضو جدید
[FONT=Tahoma (Arabic)]
قابل توجه كليه دوستاني كه در عصر روز شنبه در نمايشگاه كتاب تهران حضور مي‌يابند:
زمان) روز شنبه ساعت 4 عصر فقط بمدت 15 دقيقه تا ساعت 15/4 عصر
مكان) در نقطه آي(​
[/FONT]i[FONT=Tahoma (Arabic)]) در پايين پله‌هاي ورودي ( غرفه اطلاعات و پاسخگويي) مشخص شده در نقشه راهنماي نمايشگاه ( مشخص در صفحه14 همين تاپيك ) كه در خود نمايشگاه نيز در دسترس خواهد بود .
طريقه شناسايي اعضاي كانون :

1. در صورت عدم ترافيك اطلاع‌رساني از سوي روابط عمومي نمايشگاه جمله‌اي با متن ذيل :
    قابل توجه اعضاي محترم كانون مهندسان ايران
    همكاران شما در مقابل روابط عمومي نمايشگاه در انتظار شما هستند
    به سمع شما خواهد رسيد .
    در اينصورت از نقطه آي به روابط عمومي كه در كنار پله‌ها مي‌باشد و چند متري با نقطه آي فاصله دارد مراجعه كنيد .​
  2. در صورت عدم چنين امكاني تنها يك برگ روزنامه باز شده كامل ( كه شامل چهار صفحه است ) - ( نه برشور و مجله يا ... ) را از طول كه حداقل 75 سانت خواهد بود را به شكل لوله درآورده در دست چپ خود نگهداريد و در محل نقطه آي قرار بگيريد . اميد داريم كه اعضاي كانون به شما ملحق شوند .
ببينيد كتابي و خوانا گفتم كه متوجه بشيد .
والسلام

[/FONT]

مهدي از تهران

عضو جدید

مكان) در نقطه آي(i​
[FONT=Tahoma (Arabic)]) در پايين پله‌هاي ورودي ( غرفه اطلاعات و پاسخگويي) مشخص شده در نقشه راهنماي نمايشگاه [/FONT]

[FONT=Tahoma (Arabic)]( مشخص در صفحه14 همين تاپيك ) [/FONT]
[FONT=Tahoma (Arabic)]كه در خود نمايشگاه نيز در دسترس خواهد بود .[/FONT]
[FONT=Tahoma (Arabic)]طريقه شناسايي اعضاي كانون :[/FONT]

[FONT=Tahoma (Arabic)]
  1. در صورت عدم ترافيك اطلاع‌رساني از سوي روابط عمومي نمايشگاه جمله‌اي با متن ذيل :
[/FONT]

1. [FONT=Tahoma (Arabic)]قابل توجه اعضاي محترم كانون مهندسان ايران [/FONT]
    [FONT=Tahoma (Arabic)]همكاران شما در مقابل روابط عمومي نمايشگاه در انتظار شما هستند [/FONT]
    [FONT=Tahoma (Arabic)]به سمع شما خواهد رسيد . [/FONT]
    [FONT=Tahoma (Arabic)]در اينصورت از نقطه آي به روابط عمومي كه در كنار پله‌ها مي‌باشد و چند متري با نقطه آي فاصله دارد مراجعه كنيد .[/FONT]
[FONT=Tahoma (Arabic)]در صورت عدم چنين امكاني تنها يك برگ روزنامه باز شده كامل ( كه شامل چهار صفحه است ) - ( نه برشور و مجله يا ... ) را از طول كه حداقل 75 سانت خواهد بود را به شكل لوله درآورده در دست چپ خود نگهداريد و در محل نقطه آي قرار بگيريد . اميد داريم كه اعضاي كانون به شما ملحق شوند . [/FONT][FONT=Tahoma (Arabic)]
ببينيد كتابي و خوانا گفتم كه متوجه بشيد . [/FONT]
[FONT=Tahoma (Arabic)]والسلام[/FONT]

مهدي از تهران

عضو جدید

مكان) در نقطه آي(i[FONT=Tahoma (Arabic)]) در پايين پله‌هاي ورودي ( غرفه اطلاعات و پاسخگويي) مشخص شده در نقشه راهنماي نمايشگاه ( مشخص در صفحه14 همين تاپيك ) كه در خود نمايشگاه نيز در دسترس خواهد بود .
[/FONT]​
[FONT=Tahoma (Arabic)]1- در صورت عدم ترافيك اطلاع‌رساني از سوي روابط عمومي نمايشگاه جمله‌اي با متن ذيل :

به سمع شما خواهد رسيد .
در اينصورت از نقطه آي به روابط عمومي كه در كنار پله‌ها مي‌باشد و چند متري با نقطه آي فاصله دارد مراجعه كنيد .
2- در صورت عدم چنين امكاني تنها يك برگ روزنامه باز شده كامل ( كه شامل چهار صفحه است ) - ( نه برشور و مجله يا ... ) را از طول كه حداقل 75 سانت خواهد بود را به شكل لوله درآورده در دست چپ خود نگهداريد و در محل نقطه آي قرار بگيريد . اميد داريم كه اعضاي كانون به شما ملحق شوند .
والسلام
[/FONT]

مهدي از تهران

عضو جدید

مكان) در نقطه آي(i[FONT=Tahoma (Arabic)]) در پايين پله‌هاي ورودي ( غرفه اطلاعات و پاسخگويي) مشخص شده در نقشه راهنماي نمايشگاه ( مشخص در صفحه14 همين تاپيك ) كه در خود نمايشگاه نيز در دسترس خواهد بود .
[/FONT]​
[FONT=Tahoma (Arabic)]1- در صورت عدم ترافيك اطلاع‌رساني از سوي روابط عمومي نمايشگاه جمله‌اي با متن ذيل :

به سمع شما خواهد رسيد .
در اينصورت از نقطه آي به روابط عمومي كه در كنار پله‌ها مي‌باشد و چند متري با نقطه آي فاصله دارد مراجعه كنيد .
2- در صورت عدم چنين امكاني تنها يك برگ روزنامه باز شده كامل ( كه شامل چهار صفحه است ) - ( نه برشور و مجله يا ... ) را از طول كه حداقل 75 سانت خواهد بود را به شكل لوله درآورده در دست چپ خود نگهداريد و در محل نقطه آي قرار بگيريد . اميد داريم كه اعضاي كانون به شما ملحق شوند .

والسلام
[/FONT]

بالا