نماد فراماسونری به‌قرآن‌هم‌رسید+عکس!

اتفاقا تمام قدرت ماسونها از جن و جنگیریست

موافق نیستم چون اصول اولیه ماسون ها بر چیزهای دیگه بنا شده. البته درسته که مراسماتشون رو از کابالا که ارتباط نزدیکی با جادوگری داشته الهام گرفتن اما قدرتشون از جنگیری نیست.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
حالا نمیدونم چه سری هست که حتما باید از صفحه شطرنجی استفاده کنن !!!
خوب از صفحه منچ و مار و پله استفاده کنن !!!
آخه یه بحث اینه که فراماسون ها هر چیزی رو که احتیاج دارن و تو دینشون هست عمومی میکنن تا عادی بشه ... (قدرت رو داشته باشین شطرنج رو کردن ورزش !!!!!!!!!!!!!!! )
مثل همون قضیه ray که تو مصر میپرستیدن ( خدای خورشید ) و حالا مسیحی ها هم روز یکشنبه یا همون sunday ( روز خورشید ) میرن عبادت !
ولی این شطرنج ماهیتآ بازی بوده از همون اول نه چیزه دیگه ای ! قدیمی ترین شطرنج هم مال 4700 سال پیشه که توی شهر سوخته پیداش کردن اون موقع که فراماسون ها نبودن

فکر کنم ماسونها قبل از این تاریخ هم بوده اند.در زمان حضرت یوسف!!!

فرقه های ماسونی به طور جدی و به شیوه ای که امروزه ادامه دار بعد از حضرت عیسی ظهور کردن. در زمان حضرت یوسف فکر نمی کنم کسی بتونه ادعا کنه فراماسونری وجود داشته.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافق نیستم چون اصول اولیه ماسون ها بر چیزهای دیگه بنا شده. البته درسته که مراسماتشون رو از کابالا که ارتباط نزدیکی با جادوگری داشته الهام گرفتن اما قدرتشون از جنگیری نیست.

دوست من سطحی به ماسون ها نگاه نکن خیلی باید تحقیق کنی آخرشم یا دیونه میشی یا روانی یا اگر قدرتشو داشته باشی میتونی بی خیال شی ! این سزای آدمی هست که بره سراغ این دیوانه ها !
ابن ماسونها با بچه هاشونو با علم مدیریت بر جهان بزرگ میکنن که علم هاشون برای 100 سال آینده هست ....
مثلا همین شاهزاده بریتانیا ...
من کلا به خاطر همین میگم مخالفم دین دنیا رو بچرخونه چون تند روی ها ی دین خیلی زیاده
ولی....... در برابر خدا هیچ هستن (قضیه دجال و ... رو میگم )

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
از زمان موسی شروع شدن .... فرقه ای از یهودیت هستن ...( البته به ادعای خودشون )
دیگه حضرت موسی که 4700 سال پیش نبوده ؟!

از زمان موسی شروع شدن .... فرقه ای از یهودیت هستن ...( البته به ادعای خودشون )
دیگه حضرت موسی که 4700 سال پیش نبوده ؟!

اینکه می گن از زمان حضرت موسی بودن ادعای خودشونه ولی ظهورشون به بعد از اون می رسه حداقل طبق اون کتاب هایی که من خوندم.
البته من نفهمیدم کجای نگاهم به فراماسونری سطحی بود!!!!

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه می گن از زمان حضرت موسی بودن ادعای خودشونه ولی ظهورشون به بعد از اون می رسه حداقل طبق اون کتاب هایی که من خوندم.
البته من نفهمیدم کجای نگاهم به فراماسونری سطحی بود!!!!
در کل اون جور که میگن یه فرقه انحرافی هستن که خیلی از نماد هاشون رو موقع مهاجرت به مصر در زمان موسی برداشتن

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به اینکه عکسی نبود بسیار بعید میدانم که آن صفحه مثل صفحه اکنونی آن(یعنی سفید وسیاه)بوده باشه.این بیشتر تاریخچه بازی را نشان میدهد

شطرنج رو به صفحه اش میشناسن نه به مهره هاش درسته ؟

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته اما اون زمان بوسیله پوست فکر کنم این صفحه ها رو میساختند که مطمئنا صفحه سفید وسیاهی که الان وجود داره نمیشده

راستش من نمیدونم صفحه شطرنجیش باید چه خصوصیتی داشته باشه .....
شما میدونی ؟ باید از جنس خاصی باشه ؟
ولی فکر نکنم زیاد فرق کنه سمبل هستش

JavadMessi

مدیر بازنشسته
راستش من نمیدونم صفحه شطرنجیش باید چه خصوصیتی داشته باشه .....
شما میدونی ؟ باید از جنس خاصی باشه ؟
ولی فکر نکنم زیاد فرق کنه سمبل هستش

برا جنگیری فکر می کنم یا باید سیاه و سفید باشه یا آبی و سفید(فکر کنم)

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تشکر از همه دوستان از ابراز عقیدشون راجع به این مسئله:gol:

در کنار همه بحثهای مثبتی که دوستان ارائه دادن جدا از خود مسئله فراماسونری و نمادهای آن و یا جنبه مثبت و منفی جریان ماسونی اون چیزی که برا خودم بعنوان استارتر این تاپیک اهمیت داشت این بود که :چرا با وجود فیل تر ها و صافی های نظارتی شدید در جموری اسلامی در زتمامی جهات خصوصا در زمینه صنعت چاپ و نشر کتاب این اتفاقی که حساسیت زا بوده رخ داده است !!
زمانی که با سیل کتابهایی مواجه هستیم که با کوچکترین سخنی بر علیه و نوع خاص نثرشون برچست کتاب ممنوعه یا ممنوع الچاپ می گیرند چطور شده که این حرکت انجام بشه !!

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا جالب بود
علامت ستاره ي روي جلد خيلي تابلو هست