نمادهای فراماسونی وشیطان پرست ها در......

ویرا

عضو جدید

آخرین ویرایش:

ویرا

عضو جدید
در رسانه و مخصوصا تلوزیون نماد های
فروماسونری خواسته یا نا خواسته به ما
القا میشود! مواظب باشید!
نماد های فروماسونری در تلوزیون

نماد تک چشم در دست
علامت شیطان پرستان و دست مرد عنکبوتی
به کلاهش دقت کنید
به علامت رو پرچم دقت کنید
علامت گونیا و پرگار

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از اطلاعاتي كه در اختيار ما قرار دادي.
اما يعني فراماسونرها اين قدر پر نفوذ و قوي هستن كه در همه جانمادهايشان را به ما القا مي كنند؟و همه رسانه ها در دست آنها و بيشترين ثروت را در اختيار دارند؟؟؟
اگه اينها اين قدر باعرضه هستن كه در دنيا همه چي در اختيارشان است پس بقيه مردم دنيا چي كاره اند؟؟؟چطوري آنها به اين جايگاه رسيدن؟چرا ما نمي تونيم اين همه ثروت و قدرت بدست بياريم و در همه كشورها لابي كنيم؟
يه مقدار از اين توهم توطئه بيا بيرون................

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised: مرسی . خیلی جالب بود . واقعا چشمام در اومد ...

کاش یه کوتاه در موردش مطلب مینوشتی ...

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما يعني فراماسونرها اين قدر پر نفوذ و قوي هستن كه در همه جانمادهايشان را به ما القا مي كنند؟و همه رسانه ها در دست آنها و بيشترين ثروت را در اختيار دارند؟؟؟
اگه اينها اين قدر باعرضه هستن كه در دنيا همه چي در اختيارشان است پس بقيه مردم دنيا چي كاره اند؟؟؟چطوري آنها به اين جايگاه رسيدن؟چرا ما نمي تونيم اين همه ثروت و قدرت بدست بياريم و در همه كشورها لابي كنيم؟
نه سامی جان اشتباه نکن. همه اینها واقعیت داره. مستند ظهور رو دیدی؟

ویرا

عضو جدید

ویرا

عضو جدید
قدرت نفوذشون خیلی بیشتر از اینهایی هست که اینجا گذاشتم اما چون تالار عکس بود نتونستم توضیح بدم ولی حتما یه تاپیک در موردش میزنم....

s_talone

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
دست درد نکنه خیلی جالب بود من که تا همین لحظه در مورد این چیزها اطلاعاتی نداشتم
ممنوم:gol:

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه اینا مطالبیه که چند ساله پخش شده و اگر فکر کردید که لو رفته اشتباه می کنید چون بسیار راز دار هستند و اگرم الان چیزی در موردشون هست خودشون خواستن باشه و گرنه منو شما چیزی ازش نمی فهمیدیم :gol:

ویرا

عضو جدید
تازه اینا مطالبیه که چند ساله پخش شده و اگر فکر کردید که لو رفته اشتباه می کنید چون بسیار راز دار هستند و اگرم الان چیزی در موردشون هست خودشون خواستن باشه و گرنه منو شما چیزی ازش نمی فهمیدیم :gol:
درسته من هم نگفتم که این اطلاعات لو رفته یا یه چیز شبیه به این .....فقط خواستم بچه های دیگه هم این چیزها را بدونن همین.........چون این نشانه ها همه جا دیده میشه.........

tahe-t

عضو جدید
یه چیزایی درموردش تو دانشگاه خونده بودیم ولی همه شو همون جا بعد از امتحان فراموش کردیم! :redface:
مرسی خیلی جالب بود.:gol:

ویرا

عضو جدید
اصلا فکر نمیکردم اینطور باشه.
همیشه فکر میکردم یه عده آدم بی عقل هستن ولی ..........
نه دخمل خوب به این جون ها که فقط قیافشون به شیطان پرست ها میخوره نگاه نکن در راس کارهاشون کسایی هستن که خیلی باهوش وکارکشته و....هرچی بگم کمه ............اگر یکم به اطرافت نگاه کنی میبینی که نفوذی دارن الان چندتاشو میگم برات که همین ایرانه البته اگر قضیه شو بدونی
طراحی 1000تومنی و 5000تومنی .......لوگوی شبکه یک و شبکه اموزش ..................اون اوایل ریاست احمدی نژاد یه حرکتی بادستش میکرد که نشانه ی فراماسونرها بوده (حالا نمیدونم خودش خبر داشته یا نه البته این یکم ریب میزنه).......الان فقط همین ها را یادم هست
دیدی چقدر نفوذ دارن واصلا هم بی عقلانه عمل نمیکنن.......

آخرین ویرایش:

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دخمل خوب به این جون ها که فقط قیافشون به شیطان پرست ها میخوره نگاه نکن در راس کارهاشون کسایی هستن که خیلی باهوش وکارکشته و....هرچی بگم کمه ............اگر یکم به اطرافت نگاه کنی میبینی که نفوذی دارن الان چندتاشو میگم برات که همین ایرانه البته اگر قضیه شو بدونی
طراحی 1000تومنی و 5000تومنی .......لوگوی شبکه یک و شبکه اموزش ..................اون اوایل ریاست احمدی نژاد یه حرکتی بادستش میکرد که نشانه ی فراماسونرها بوده (حالا نمیدونم خودش خبر داشته یا نه البته این یکم ریب میزنه).......الان فقط همین ها را یادم هست
دیدی چقدر نفوذ دارن واصلا هم بی عقلانه عمل نمیکنن.......

وای خدایا پناه میبرم به تو.من میترسم.اینو جدی میگم

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم اینها تازه اونهایی هست که به قول دوستمون لو رفته ....حالا بقیشو خودت حساب کن:gol::gol:
حالا این اهرام ثلاثه مصر هم طراحاش فراماسونری بودند یا فراماسون ها از فرعون ها تقلید کردند؟:surprised:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقد اینا نماد دارن!! من تو اتاقم یه دید بزنم 10 تاشو میتونم پیدا کنم!!

به قول دوستم که تازه رفته تو این خط ها!!

ارم بانک های ایران را نگاه کنید همش نماد فراماسون هاست!!

ویرا

عضو جدید
حالا این اهرام ثلاثه مصر هم طراحاش فراماسونری بودند یا فراماسون ها از فرعون ها تقلید کردند؟:surprised:
شاید .......دقیقا نمیدونم فقط اینو میدونم که شیطان پرست ها در زمان حضرت سلیمان هم بودن و چون در اون موقع خیلی به خاطر حکومت درست پیامبر در تنگنا بودن حضرت سلیمان رو جادوگر عظم میدونن.....که تحقیر کنن ایشونو .......اطلاع دقیقی در مورد اینکه اهرامو فراماسونرها ساخته باشن یا ندارم اما به این دقت کنید که فرعون ها که دستور ساخت این اهرامو دادن خودشون خدا میدونستن ........وشاید دلیل انتخاب این نماد شرک فرعون ها باشه ..........چون تمام نمادهاشون یه نوع ترویج شیطان پرستی هست
حالا با این اوصاف ما باید چیکار کنیم؟
من هم مثل شما عزیزم فقط فکر میکنم که باید دقتمون بیشتر باشه.........

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم مثل شما عزیزم فقط فکر میکنم که باید دقتمون بیشتر باشه.........[/QUOTE]
هیچ وقت انقدر احساس ناامنی نکردم.

ممنونم از اطلاعاتت.