نفر قبلی تو رو یاد چه آهنگی میندازه ؟

MOJTABA 77

عضو جدید
کاربر ممتاز

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک به گند کشیده شد.........................................آبجی یکم حیا داشته باش!!!!!

alismartset

کاربر بیش فعال
یک زمانی یاهو مسنجر واقعا جای جالبی بود...همه با هم آشنا میشدن و جو صمیمی بود ولی یکعده آدم عقده ای گند زدن بهش رفت...
دیگه تو رو هر کی اعتقاد دارین این بلا رو سر فروم های فارسی نیارین:mad::mad::mad:...

:w09::w09::w09::w09::w09::w09::w09:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک زمانی یاهو مسنجر واقعا جای جالبی بود...همه با هم آشنا میشدن و جو صمیمی بود ولی یکعده آدم عقده ای گند زدن بهش رفت...
دیگه تو رو هر کی اعتقاد دارین این بلا رو سر فروم های فارسی نیارین:mad::mad::mad:...
:w09::w09::w09::w09::w09::w09::w09:
موافقم....منم دیگه حالم از چت روما به هم میخوره پامو توش نمیذارم چون کثافتایی مثه اینا اونجان:mad::mad:

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا خودتونو ناراحت نكنيد اين آدما زيادن حرص خوردن نداره كه شخصيتشون همينه بيخيال من بهش گفتم عكستو عوض كن حالا خودش ميدونه

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موافقم....منم دیگه حالم از چت روما به هم میخوره پامو توش نمیذارم چون کثافتایی مثه اینا اونجان:mad::mad:

اين همونيه كه صب يه بار اومد تايپيكاي مسخره زد

حالا دوباره اومده

گند زده به باشگاه

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا خودتونو ناراحت نكنيد اين آدما زيادن حرص خوردن نداره كه شخصيتشون همينه بيخيال من بهش گفتم عكستو عوض كن حالا خودش ميدونه

بهاره فك ميكني گوش ميكنه؟؟؟:razz::razz::razz:

صبم اومده بود اخراج شد،دوباره با يه اسم ديگه اومده

alismartset

کاربر بیش فعال
خوش بحالت آبجی که اینقدر دلت باصفاست:gol:
فکر میکنی این آدم قدرت فکر کردن روی یک جمله رو داره که ... اصلا ولش کن ،ممنون اما نرود میخ آهنی در سنگ:(

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهاره فك ميكني گوش ميكنه؟؟؟:razz::razz::razz:

صبم اومده بود اخراج شد،دوباره با يه اسم ديگه اومده

پس خيلي زيگيله نه نميدونستم صبح اومده بهتره يه تاپيك بزنيم همه در موردش بحث كنيم و در آخرم بياد ببينه خجالت بكشه

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين همونيه كه صب يه بار اومد تايپيكاي مسخره زد

حالا دوباره اومده

گند زده به باشگاه

دقیقا
منم فکر میکنم همون باشه

کدوم مدیر حذفش کرد؟

الان فکر کنم هیشکدوم نیستن.

یه دیوونه ای یه سنگ میندازه تو چاه، چهل تا عاقل نمیتونن درش بیارن

الانم تو خونش داره حالشو میبره که تونسته یه جمعی رو ناراحت کنه

ما یه پست سیاسی بدیم شب خوابمون نمیبره که الان شناسایی میشیم ، کسی نیست اینارو شناسایی کنه؟
vpn اینجاست که کارو خراب میکنه

بالا