نظر شما درباره ی خوانندگی خانمها چیست؟

نظر شما درباره ی خوانندگی خانمها چیست؟

• مجموع رای دهندگان
    112

jimmi

عضو جدید
موضوع نظر سنجي: مخالفم (فقط چون سليقم نميكشه! خوشم نمياد!)
جواب من : من خودم پسرم و الان تقریبا 20 سالمه . نه با دیدن کسی تحریک میشم . نه با شنیدن صدای خانمی تحریک میشم و نه ...
فقط یه مشت انسان ....... که با دیدن ننه خودشون هم تحریک میشن هستند که اینها اصلا آدم نیستند که بخوایم مد نظر بگیریمشون !!!
کسی که بخواد با صدای کسی که نه میشناستش/ نه از نزدیک دیدتش و نه .... تحریک بشه اینو باید جلوی گاو انداخت تا از روش رد بشه !!!
حق داريدها ولي مخالفم(رجوع كنيد به يكي از امريكن پاي ها! اگه اشتباه نكنم). بله، اما نه اينطور كه شما ميگيد. فكرميكنيد تو دنياي امروز چند درصدِ خواننده هاي زن ممكنه نه كسي بشناسدشون نه ببيندشون! درضمن هميشه يادتون باشه براي دادن يه حكم اجتماعي به خودتون استناد نكنيد. نسبت شما به جمع 1به70ميليونه.
با faria و لاله هم تقريباً موافقم.
كلاً هم خوانندگي كه جاي خودشو داره... فكر كنم الانا ديگه وقتشه راجع به رقص خانوما صحبت كنيد!! آخه آقايون كه راحت تو تلوزيون و سينما ميرقصن... مونده خانوما...
براي من كه بعضي از مفاهيم خيلي سخت و پيچيدست: تبعيض! هنر! شهرت!(درست نوشتم) لذت!...
...پس بيشتر وراجي نميكنم. فقط...
بد نيست آدم بعضي وقتا كلاه خودشو قاضي كنه!:gol:

آخرین ویرایش:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخاااااااااااااااااااالفم
چون خدا مخاااااااااااااااااااالفه
خدا کی و کجا گفته مخالفه؟؟این چیزیه که بعضی ها طبق خواسته و میل خودشون درآوردن.
اما خمینی هم گفته بود خوانندگی خانوما مشکلی نداره.

solar flare

مدیر بازنشسته
خدا کی و کجا گفته مخالفه؟؟این چیزیه که بعضی ها طبق خواسته و میل خودشون درآوردن.
اما خمینی هم گفته بود خوانندگی خانوما مشکلی نداره.
عزيزم قرار نيست كه خدا بياد با صداي بلند اعلام كنه كه خوانندگي براي زن حرامه
با استناد از آيات ميشه فهميد گناه داره
اصلا خوانندگي هم براي مرد هم براي زن گناه داره
چون موسيقي كه طرب انگيز باشه و رقص رو براي ادم بياره گناه داره
اما موسيقي هم فرق داره من خودم موسيقي گوش ميدم سعي ميكنم موسيقي آرام گوش بدم
زماني كه خدا صداي زن رو براي نامحرم حرام اعلام ميكنه خوانندگي پيش كش
و دوستان ميگن مردي كه با صداي زني كه نميشناسه تحريك بشه بايد بميره اينم بگم دوست عزيز خدا در خلقت زن اينو قرارداد كرده پس نميشه كسي رو مقصر دونست البته بعضي ها انساني رفتار نميكنن اينو نبايد نا ديده گرفت
و من گفتم در شان زن نيست دوستان اعتراض كردن كه در شان زن كهنه شوري و اين حرفاست؟
من منظورم اين نبود شان و مقام زن در قران خيلي بالاتر از اين حرفاست حتي خونه داري هم براي مرد كفاره گناهانه اما براي زن صواب داره پس به اين نكته توجه كنيد
زن به سان گوهريست كه بايد خودشو از گزند حفظ كنه
دوستان اگه حرفي زدم كه بد بوده و ناراحت شديد منو ببخشيد فقط نظر شخصي خودمو گفتم:smile:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
حالاحالاها بايد تمرين كنند***

e-eng

عضو جدید
هر کس هر جور دوست داره نظر میده من اگه خانم بودم تو ایران مطمینا یا فرار میکردم
یا خودمو میکشتم...

جگر شیر نداری سفر عشق مرو...:w11:

بلـــــه چقدر امید به ما دادید:biggrin:
من که تا حالا به این مسائل فکر نکردم!بله تبعیض خیلی زیاده!!...عدالتی در مورد دخترا و پسرا هر جایی رو نگاه کنی وجود نداره!فقط من و دخترای دیگه باید نظاره گر باشیم....و سکوت کنیم .
یه نمونش همین نظرسنجی های مختلف!....من متوجه نمیشم فرق خواننده زن با خواننده مرد چیه؟...
زن ....مرد....
مرد....زن....

چرا ما انقدر عقب افتادیم؟!؟

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزم قرار نيست كه خدا بياد با صداي بلند اعلام كنه كه خوانندگي براي زن حرامه
با استناد از آيات ميشه فهميد گناه داره
اصلا خوانندگي هم براي مرد هم براي زن گناه داره
چون موسيقي كه طرب انگيز باشه و رقص رو براي ادم بياره گناه داره
اما موسيقي هم فرق داره من خودم موسيقي گوش ميدم سعي ميكنم موسيقي آرام گوش بدم
زماني كه خدا صداي زن رو براي نامحرم حرام اعلام ميكنه خوانندگي پيش كش
و دوستان ميگن مردي كه با صداي زني كه نميشناسه تحريك بشه بايد بميره اينم بگم دوست عزيز خدا در خلقت زن اينو قرارداد كرده پس نميشه كسي رو مقصر دونست البته بعضي ها انساني رفتار نميكنن اينو نبايد نا ديده گرفت
و من گفتم در شان زن نيست دوستان اعتراض كردن كه در شان زن كهنه شوري و اين حرفاست؟
من منظورم اين نبود شان و مقام زن در قران خيلي بالاتر از اين حرفاست حتي خونه داري هم براي مرد كفاره گناهانه اما براي زن صواب داره پس به اين نكته توجه كنيد
زن به سان گوهريست كه بايد خودشو از گزند حفظ كنه
دوستان اگه حرفي زدم كه بد بوده و ناراحت شديد منو ببخشيد فقط نظر شخصي خودمو گفتم:smile:

عزيزم فكر كنم تو زلال احكام زياد نگاه ميكني! :w15:

آخه دوست من... از كسي كه فهمش از موسيقي در اين حده كه موسيقي رو به دو نوع موسيقي آْروم و موسيقي تند تقسيم ميكنه چه انتظاري داري؟!!
تو كه خيلي به قرآن استناد ميكني بگو ببينم خدا چند بار تو قرآن گفته كه تعقل كنيد؟ به نظرت اون روحاني كه مياد فتوا ميده موسيقي آروم حلاله موسيقي تند حرام حتي 1 ساعت هم در مورد موسيقي تعقل كرده؟؟! آدم وقتي در مورد يه چيزي نظر قاطع ميده كه نسبت بهش شناخت داشته باشه
در مورد تحريك شدن هم ممكنه بعضي ها با ديدن هنر پيشه هاي تلويزيون هم تحريك بشن پس اگه مومن باشن ديگه تلويزيون نگاه نميكنن نه اينكه بيان قانون بذارن خانوما حق ندارن هنرپيشه بشن!! خوندن خانوما هم از نظر من همينطوره اگه كسي ميبينه تحريك ميشه و دوست نداره كه به گناه بيفته ميتونه گوش نده :w19:

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون‌طور که خواننده‌های مرد بدی هم داریم خواننده‌های زن بد هم هست و خواننده‌های خوب زن و مرد.
این یک اصله. گرچه خودم فقط تعداد محدودی از خواننده‌های زن رو قبول دارم اما همون‌ها هم بهتر از تمام آدم‌ها می‌خونن.
یه چیز دیگه هم بعضی‌ها اشاره کردن که کم‌و بیش درسته. در مورد مانکن بودن محض بعضی‌ها. که خوب قطعاً در مورد خواننده‌های زن بیشتر دیده می شه.
اما به نظرم این سوال بهتر بود این طوری مطرح می شد که کدوم خواننده‌ی مرد یا زن تونسته نظر شما رو جلب کنه.
با احترام به نظر سوال‌کننده‌ی محترم.
در هر صورت اگر به دید انسان نگاه کنیم، خیلی از انسان‌ها خوب می‌خونن. خیلی‌ها بد.
شاید هم اون "بد" ها رو ما نپسندیم برای اشخاصی در حیطه ی سلیقه‌ای خودشون قابل تحصین باشن.
مرسی.

:w38::w12:

mssm

عضو جدید
سلااااااام.همه ی انسان ها باازادی موافق هستند اما اگر انسانی دینی را انتخاب کرد درواقع تمام شرایط ان دین را هم پذیرفته.اگر ما مسلمان هستیم پس دین ما شدیدآ مخالف خوانندگی خانم ها میباشد وبه انها اتش جهنم را وعده داده است.

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام

با سلام

آخوند زن داریم کلی هم میخونه بسه
همین مونده از فردا دخترا بزنن زیر چه چه
چه میشود
آقایون بازم چشم دیدن هم دیگه را دارن اما خانوم ها........
از فرداس که دیگه ..........
mahdicar20:):)
البته این یه نظر شخصی هست

179

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از این متعجبم که چرا خانمها مخالف این قضیه هستن :surprised:
چرا خانمها نباید مثل آقایون آزادی داشته باشن

من موافقم
با هر گونه آزادی چه زنانه چه مردانه

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوبه
چرا که نه
مگه الان خانمها نمی خونن من که چند تا کاستشو دیدم یادم نمی یاد گروه چی بود
ولی در کل اگر میشد تو تلوزیون بخونن چرا بد باشه

خیلی هم خوب:D
یه چیزی که هست مردها برای زنها می خونن
و مردها محرومند تو ایران
حالا چه ایرادی داره یه مقدار هم زنها واسه مردا بخونن:biggrin::eek:

اگگگگگگگگگگر با دل بی وفاااااااااای تو ممممن آشنا شده ام پشیماااااااااانم;)

mahzad

عضو جدید
سلام
من از مخالفین این قضیه هستم. البته با کنسرت هایی که هم خواننده و هم شنونده خانمن موافقم،این طوری عرضه ی هنر آن هنرمند تامین می شه ولی دلیلی برای خواندن برای مردها نمی بینم.

بهاره22

عضو جدید
من خودم یک خواننده ی رپ خانم هستم و تا چند ماه دیگه البوم اهنگ هامون منتشر میشه.به هنرم افتخار میکنم.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخالفم
در شان زن نيست

شما ها کلن هر چی که طبق میلتون نباشه شان آدمو میاره پایین!!
پس شان شماها خیلی پایینه !!
خیلی هم خوبه من خودم یکی از بهترین خواننده های حال حاضر کشورم...:D
حرفایی میزنید آدم شاخ در میاره!!!
شانش میاد پایین!!!

:razz:

sahel70

عضو جدید
من موافقم
چه اشکالی داره
صدای هایده چیزیه که همه جلوش زانو میزنن،که خانومم بوده
چه اشکالی داره؟به کی ضربه زده صدای هایده؟اگه شعره محتوی درستی داشته باشه چه اشکالی داره چه زن بخونه چه مرد

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
در قرن سوم پس از میلاد مسیح اسقف اعظم پل به جرم استخدام زنان به عنوان خواننده، محکوم و از سمت خود برکنارشد.
سخت گیری کلیسا در طول قرن‌ها نه تنها کم نشد بلکه ادامه یافت،
در قرن ششم پس از میلاد مسیح افراد عادی و همینطور زنان از حضور در نزدیکی‌ محراب کلیسا و اطراف گروه کُرکلیسا منع شدند.
خواندن زنان در قرن نهم به صورت رسمی‌ با فرمان پاپ لئوی چهارم ممنوع اعلام شد
زنان در قرن نوزدهم به قهرمان اپرا‌ها خواه با موضوع اساطیری خواه در قالب داستان‌های عاشقانه بدل شدند
امروزه پس از فراز و نشیب‌های تاریخی بسیار حضور خوانندگان زن خواه در اپراها و کنسرت‌ها خواه در موسیقی مذهبی‌ به صورت امری کاملا پذیرفته شده بدل شده است.
از این رو ممنوعیت خواندن زنان چه در سده‌های پیشین موسیقی غرب چه در زمان حاضر در ایران جلوگیری از بروز احساسات و برقراری ارتباط انسانیست که میان خواننده و شنونده شکل می گیرد.
ممنوعیتی که آنچنان که با مرور اجمالی تحولات موسیقی درباره موقعیت زنان دیدیم موقتی و گذرا خواهد بود...

من اگر یه روز صدای مهستی و هایده رو گوش ندم اصلا نمیتونم غذا بخورم
من موافقم
چه اشکالی داره
صدای هایده چیزیه که همه جلوش زانو میزنن،که خانومم بوده
چه اشکالی داره؟به کی ضربه زده صدای هایده؟اگه شعره محتوی درستی داشته باشه چه اشکالی داره چه زن بخونه چه مرد

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از این متعجبم که چرا خانمها مخالف این قضیه هستن :surprised:
چرا خانمها نباید مثل آقایون آزادی داشته باشن

من موافقم
با هر گونه آزادی چه زنانه چه مردانه

علت این است که این خانوم ها خیانت بزرگ به جوامع زنان هستند ... و زنان از این خیانت کارها زیاد دیده اند ... به عنوان نمونه خانم عمرانی نماینده خمینی شهر و نطق پارادوکسی ایشان در چند ماه قبل

بیخیال بابا. چرا اینقد خشنی؟
شما ها کلن هر چی که طبق میلتون نباشه شان آدمو میاره پایین!!
پس شان شماها خیلی پایینه !!
خیلی هم خوبه من خودم یکی از بهترین خواننده های حال حاضر کشورم...:D
حرفایی میزنید آدم شاخ در میاره!!!
شانش میاد پایین!!!

:razz:

اوژنی دزیره

عضو جدید
من موافقم،
من با آزادی موافقم، جوری که خود خانوما قدرت تصمیمگیری داشته باشند، نه اینکه براشون تعیین تکلیف بشه!

الآنم تو کشورمون خواننده خانوم داریم که کنسرت هم میذارن ولی فقط با حضور خانوم ها.من با هرچی دینم گفته موافقم.

بیتا24

عضو جدید
من اکثرا خواننده ی مرد رو بیشتر دوست دارم تا زن!
ولی از بودن صدای زن هم استقبال میکنم
یکی از معیارهای یک جامعه ی پیشرفته طرز رفتار مردان اون جامعه با زنهاس

حالا که اینطوره نظرتون چیه که یه تاپیک آواز راه بندازیم. به نظرم جواب میده. دور هم بیایم بخونیم. ها؟
کسی هم با ورود زن ها مخالفت نکنه. واقعا هرکی صداش بهتره بیاد بخونه....:cool:
من اکثرا خواننده ی مرد رو بیشتر دوست دارم تا زن!
ولی از بودن صدای زن هم استقبال میکنم
یکی از معیارهای یک جامعه ی پیشرفته طرز رفتار مردان اون جامعه با زنهاس

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش من دوس دارم به اینجور مسائل احترام بذارم اگه گفتن نه ...نه دیگه
ولی اگه اجازه میدادن من خودم میخوندم .....:D