نظر سنجی

نظر سنجی

• مجموع رای دهندگان
    34

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
متتتاللوررژژی

متتتاللوررژژی

چشمای من ایراد داره یا واقعا دو تا متالورژی صنعتیه! یه چیز دیگه از چه لحاظ ما باید انتخاب بکنیم. اگه عشقیه که همه متالورژی رو عشقه...

akbarpour

کاربر فعال
صنعتی را می پسندم اما استخراج هم می تونه مورد علاقه ام باشه

satelo

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

اولی متالورژی استخراجی هستش که به اشتباه صنعتی تایپ شده
می خواستم بدونم از نظر بچه هاکدومشون بهتره

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كه خودم صنعتي دارم ميخونم .
سراميك هم كه شاخه متالورژي به حساب نمياد .

تا اونجايي هم كه يادمه يه نظرسنجي توي اين مايه ها قبلا داشتيم :w20::w20:

در ضمن توي ارشد گرايش هاي بيشتري وجود داره . ميشه يه نظرسنجي جامع تر ايجاد كرد :w16::w16:

e77777b

عضو جدید
سلام :smile:
به نظرم صنعتی حداقل کمی قابل تحمله ، چون اگه من استخراجی میشدم حتما یاترک تحصیل میکرم یا خودم رو ......:w37:
البته سرامیکم بهتره ولی بازم میگم استخراجی افتضح یفتضح افتضاح..... :)
حالا استخراجیا زیاد ناراحت نشن، خوب انتخاب رشتس دیگه ادمی جایزالخطاست:w24:

reza_1364

مدیر بازنشسته
به نظرم صنعتی حداقل کمی قابل تحمله ، چون اگه من استخراجی میشدم حتما یاترک تحصیل میکرم یا خودم رو ......:w37:
عدم وجود هر گرایشی در زمینه مواد باعث ایجاد مشکل در این رشته میشه

مثلا برای تولید هر فلزی نیاز به سنگ آن فلز داریم (استخراجی) بعد نیاز به ذوب داریم (ذوب فلزات) کوره نسوز میخواد (تا حدودی سرامیک) ذوب باید یه جایی ریخته بشه (ریخته گری) بعد باید شکل بگیره ( شکل دادن ) این قطعه که ریختیم آیا به جنسش نیازهای ما را برطرف می کنه (شناسایی و انتخاب)

e77777b

عضو جدید

مثلا برای تولید هر فلزی نیاز به سنگ آن فلز داریم (استخراجی) بعد نیاز به ذوب داریم (ذوب فلزات) کوره نسوز میخواد (تا حدودی سرامیک) ذوب باید یه جایی ریخته بشه (ریخته گری) بعد باید شکل بگیره ( شکل دادن ) این قطعه که ریختیم آیا به جنسش نیازهای ما را برطرف می کنه (شناسایی و انتخاب)
:smile: اقا رضا ما نگفتیم که استخراجی نباشه ،فقط نظر دادیم که به نظرمان صنعتی بهتره البته دلیلم دارم چون به نظرم کار یه استخراجی رو یه مهندس معدن هم میتونه انجام بده....:smile:

reza_1364

مدیر بازنشسته
بهتر بود برای نظر دادن از کلمات بهتری استفاده می کردید

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه، عمراً

نه، عمراً

:smile: به نظرم کار یه استخراجی رو یه مهندس معدن هم میتونه انجام بده....:smile:
نه نمی تونه. هیچ ربطی به هم ندارن. چه اگه اینطور بود که گرایش بوجود نمی اومد. اگه خواستی بهت می تونم توضیح بدم.

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز

درسته و دوستان دارن کم لطفی می کنند. اینکه بگیم ریخته گری چیه شکل دادن کیه استخراجی فلانه و اون یکی بهمانه و...
واقعا ما از عموم مردم چه انتظاری می تونیم داشته باشیم؟!

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من كه خودم صنعتي دارم ميخونم .
سراميك هم كه شاخه متالورژي به حساب نمياد .

تا اونجايي هم كه يادمه يه نظرسنجي توي اين مايه ها قبلا داشتيم :w20::w20:

در ضمن توي ارشد گرايش هاي بيشتري وجود داره . ميشه يه نظرسنجي جامع تر ايجاد كرد :w16::w16:

تائید میشه :w02:
اگه نظر سنجی برا ارشد بود بهتر بود :smoke:...

setayesh 88

عضو جدید
من صنعتي ميخونم و كاملا اين گرايش رو به ساير گرايشهاي مواد ترجيح ميدم .

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
افتضح... یفتضح... افتضاح....!!!!!:eek:

فکر نمی کنم این گرایش شایسته این تعریف باشه.... بهتره اگه قصد نقد کردن دارید دلایل قانع کننده بیارید...
وقتی تنها اختلاف این 2 تا گرایش توی اسمشونه و تقریبا 90درصد درساشون مشترکه .... این جوری ابراز نظر کردن اصلا درست و مهندسی نیست...:cool:
ما که خودمون همه درسای گرایش صنعتی رو هم خوندیم ....

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
دفترم رو کجا بذارم؟
فکر کنم شاید بذاری مثل گذاشتن نوشته بشه. خانوم باسواد سراسری!

شما یه دفتر وکالت بزاری، فکر کنم شاید کارت بگیره .

حتما این کار رو بکن.

درسته و دوستان دارن کم لطفی می کنند. اینکه بگیم ریخته گری چیه شکل دادن کیه استخراجی فلانه و اون یکی بهمانه و...
واقعا ما از عموم مردم چه انتظاری می تونیم داشته باشیم؟!

نه نمی تونه. هیچ ربطی به هم ندارن. چه اگه اینطور بود که گرایش بوجود نمی اومد. اگه خواستی بهت می تونم توضیح بدم.

چشم ازاین به بعدهروقت خواستم نظری بدم یادم باشه نظرمو به شما نشون بدم تا کلماتمو چک کنین .
ميخواين يه چوب بدم هميديگرو بزنيد؟؟؟؟؟؟:w00::w00::w00::w00:
ببخشيد اينو ميگم ولي مطمئنيد شما دانشجوييد؟؟؟؟
بابا اينجا همه موادي هستيم، اگه ما نخواهيم هواي همو داشته باشيم ديگه از بقيه چه انتظاري ميتونيم داشته باشيم؟
واقعا متاسفم!!!!!:mad:
در مورد اين تاپيك هم فقط نظر ميدم و تو نظرسجي شركت نمي كنم!
درسته من خودم سراميستم و توي اين باشگاه به خاطر تعصبم منو ميشناسن:lol: ولي بذاريد يه چيزي بگم، همه رشته هاي مواد يه خانواده اند، مثل يه زنجير كه اگه يه تكه اش گم بشه اين حلقه نابوده( منظورم همه گرايشات بود ، مخصوصا استخراجي:w16::w16::w16:)
دوستان ميدونند كه من خودم از اول در جهت آشنايي پيدا كردن از همديگه تاپيك هم زدم، مثل «متالورژي يا سراميك، برتري با كدام است» ولي جدا اين تاپيك رو اصلا نپسنديدم! چون هيچ توجيح علمي پشتش نيست، و فقط يه جورايي تفرقه انداختنه( البته تو همون تاپيك «متالورژي يا سراميك» هم دوستان يه ذره دارن كم لطفي نيكنن)!!!!:razz:
موفق و پايدار باشيد
يا حسين

mona_azad

عضو جدید
س س س س ر ر ر ر ر ا ا ا ا ا م م م م م ک ک ک ک ک

س س س س ر ر ر ر ر ا ا ا ا ا م م م م م ک ک ک ک ک

سرامیک کلا خیلی بهترو جامع تر وشاخه ها و مواد بیشتری را شامل میشه.
جای پیشرفتم خیلی داره ..................:gol::gol::gol::w12:;)

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميخواين يه چوب بدم هميديگرو بزنيد؟؟؟؟؟؟:w00::w00::w00::w00:
ببخشيد اينو ميگم ولي مطمئنيد شما دانشجوييد؟؟؟؟
بابا اينجا همه موادي هستيم، اگه ما نخواهيم هواي همو داشته باشيم ديگه از بقيه چه انتظاري ميتونيم داشته باشيم؟
واقعا متاسفم!!!!!:mad:
در مورد اين تاپيك هم فقط نظر ميدم و تو نظرسجي شركت نمي كنم!
درسته من خودم سراميستم و توي اين باشگاه به خاطر تعصبم منو ميشناسن:lol: ولي بذاريد يه چيزي بگم، همه رشته هاي مواد يه خانواده اند، مثل يه زنجير كه اگه يه تكه اش گم بشه اين حلقه نابوده( منظورم همه گرايشات بود ، مخصوصا استخراجي:w16::w16::w16:)
دوستان ميدونند كه من خودم از اول در جهت آشنايي پيدا كردن از همديگه تاپيك هم زدم، مثل «متالورژي يا سراميك، برتري با كدام است» ولي جدا اين تاپيك رو اصلا نپسنديدم! چون هيچ توجيح علمي پشتش نيست، و فقط يه جورايي تفرقه انداختنه( البته تو همون تاپيك «متالورژي يا سراميك» هم دوستان يه ذره دارن كم لطفي نيكنن)!!!!:razz:
موفق و پايدار باشيد
يا حسين
آقا ما هم براي مواد اومديم از استخراجي و فلان و فلانه حمايت كرديم، ما هم اومديم هواي هم رو داشته باشيم. ولله غير از اين نبوده. مگر نه تاسف خوردن خالي :whistle: شما چه فايده اي مي تونه داشته باشه. اگه قرار باشه يكي بياد بگه اين بَده اون افتضاست اون يكي فلانه، اينجاست كه تفرقه و فتنه شروع مي شه.

e77777b

عضو جدید
تفرقه وفتنه

تفرقه وفتنه

:eek::surprised::surprised:اگه قرار باشه يكي بياد بگه اين بَده اون افتضاست اون يكي فلانه، اينجاست كه تفرقه و فتنه شروع مي شه.[/quote]
بعضیا چقدر خوب بلدن با بازی کردن با کلمات همه چیزرو شلوغ کنند:eek:یکی از دوستان تو قسمت دیگه به شما توصیه کرده بود آب میل کنین ولی فکر کنم شما بهتره دریاچه ی خزر رو میل کنین تا شاید حالتون بهتر بشه البته احتمالش خیلی کمه...:biggrin::smile:

reza_1364

مدیر بازنشسته
بعضیا چقدر خوب بلدن با بازی کردن با کلمات همه چیزرو شلوغ کنند:eek:یکی از دوستان تو قسمت دیگه به شما توصیه کرده بود آب میل کنین ولی فکر کنم شما بهتره دریاچه ی خزر رو میل کنین تا شاید حالتون بهتر بشه البته احتمالش خیلی کمه...:biggrin::smile:

:mad::mad::mad:

:evil:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
:eek::surprised::surprised:اگه قرار باشه يكي بياد بگه اين بَده اون افتضاست اون يكي فلانه، اينجاست كه تفرقه و فتنه شروع مي شه.
بعضیا چقدر خوب بلدن با بازی کردن با کلمات همه چیزرو شلوغ کنند:eek:یکی از دوستان تو قسمت دیگه به شما توصیه کرده بود آب میل کنین ولی فکر کنم شما بهتره دریاچه ی خزر رو میل کنین تا شاید حالتون بهتر بشه البته احتمالش خیلی کمه...:biggrin::smile:[/quote]
:mad::mad::mad::w00::w00::mad::mad::mad:

satelo

عضو جدید
ما که نگفتیم که با هم دعوا کنید فقط نظرتون رو خواستیم
این تاپیک نظزسنجی هستش
ما همگی دانشجوهای مواد و متالورژی هستیم چرا باید بینمون تفرقه بیفته

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میدونم کی تو این دعوا مقصره ولی بهتره تمومش کنین دیگه !!:cool:
با توجه به محدود بدون زمان تاپیکهای نظرسنجی ، بهتره تاپیک قفل بشه !!

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
.]
باشه! تو خوبی!:hate: