نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 6

نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 6

• مجموع رای دهندگان
    39
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

fantastic girl

عضو جدید
سلللللللام جزغاله سرماخورده"رفیخ خودم:D
خب منم اومدممممممممممممم بالاخره!!!
زود تند سریع ج بده وقتی گفتم برگه ها بالا دیگه نمیذارم بنویسیا!حتی تو دوست عریض:D

بسمه تعالی
حدیث اول پلی کپی و خودت بنویس از امام حسن باشه لطفا<........>
1.کدوم بازیکنای استقلال و بیشتر دوس داری؟؟+کدوم بازیکنای خارجی؟؟

2.یک گزینه رو انتخاب کن:
فقط1بار اگه تو کل زندگیت این 2تا اتفاق بیفتهکدوم و انتخاب میکنی؟؟
الف)با مگان فاکس 2شب تو هتل palazzoلاس وگاس باشید .....(بعلت وجود افراد زیر 18بقیشو خودت بگیر دیگه)خخخخ
ب)با آدمی که ازش متنفری فقط1بار بری کربلا ببرنت داخل ضریح پیش قبر امام حسین

3.نظرتو کاملا صریح درباره ولیت فقیه و امام خمینی و آقای خامنه ای عزیزززز بگووووو؟؟(چون از همه بچه ها پرسیدی میخوام کچلت کنم)

4.یک ناسزا با احمدی نژاد در یک جمله بساز دلامون بسی شاد بشه!خخخخ

5.نظرتو درباره گروه راک nickle backوگروه متال system of a down بگو ودلیل محبوبیتشونو شرح بده با مثال!
اگه خدا قسمتت کرد کنسرتشون رفتی التماس دعا فراوون داریم!

6.اگه جای کفاشیان بودی بجای خندیدن چه حرکت بزرگ دیگه ای انجام میدادی عایا؟؟؟

7.چرا بعضی مذهبیا مخصوصا بعضی چادریا(که خداروشکر جمعیتشونم کمه این دسته)با اصل نظام مخالفن و ضد انقلابن و هی ادای آزادی طلبارو درمیارن تا همرنگ جماعت سطح پایین جامعه شن؟؟؟

8.چرا مردای ایرانی انقد شکم دارن؟؟و خانمای ایرانی اصلا به ورزش اهمیت نمیدن؟؟

9.دوره تناوب حرکت وضعی سیاره کوتوله اریس چند ساعته؟؟زاویه میل مدارم بگو؟؟جواب ندی کشتمت مجید!!

11.عباس خومون و بیشتر دوس داری یا کتلت؟؟خخخخ

10.عزت کوروش کبیر درچیه که بعد هزاران سال هنوزم محبوب ما ایرانیاست؟؟

12.مجید با فرهاد مجیدی فامیلید؟؟با رسم شکل!!:D

13.نظرتو درباره دوست بودن با آدم تک و فنتستیکی چون من بگو؟؟دوس دارم حس غرورتوبرامون بگی لطفا رو به دوربین!خخخ
*اون فایل ضمیمه شدم بصورت مخفیانه از یکی از پسرای باشگا گرفته شده!حدس میزنی کیه؟؟
موفق و مرتب باشی دوس جوووونمممم:)

پیوست ها

• مانکن.jpg
    مانکن.jpg
    22.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایول به خودم.......اینو زودتر تموم کردم......خخخخخ

سوال 123 رو که خودم چرت جواب دادم.....سوال 4 خدایی سخت بود تو نت سرچ زدم.....بیشترش رو بلد نبودم..........
ببین من چقد صادقم........خخخخخخ

آخ جون آبجی سمیرا.........پیج شیشم تموم شد.........چه سرعتی پیدا کردما.........خخخخخخخخ
این مجموعه سوالات جز همون مجموعه ای بود که گفتم نپرس دیگه؟؟؟؟!!!!:razz:

آخی چقد این سوالات خوبه زود تموم میشه.........هاهاهاهاهاها........

اه اه اه حالمو با این سری سوالت بهم زدی.......همون سوپ سوسکو بیا بخورم بهتر از این سوالا بود.......خخخخخخخ

آبجی سمیرا خیلی ازت ممنوم سوالات خیلی آسون بود دوست داشتم بیشتر بپرسی.........ولی خب میدونم نمی پرسی چون همیناشم معلوم نیست کی تموم میشه........خخخخخخخ
واقعا ممنون که وقت گذاشتی واسه کپی کردن.....خخخخخخ

اصن درست جواب دادی؟؟
همه رو پیچوندی
ضرب المثلا رو هم کپی کردی.
بقیه رو هم با شکلک جواب دادی.
حالتو جا میارم صبر کن 10 - 20 سری دیگه میپرسم حالا که اینطور شد با همین مدل سوالای جک و جونور

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر جهان پهلوون .
. خوبید .. من هم به رسم می یام و سوالای سری قبل که از دوستان پرسیدم رو اینجا می ذارم !!! سلام بر خانوم مهندس مهربون ماااااااا........بسی خوشحالمان نمودی........ما نیز آماده ایم......

اولین سوال رو خودم می پرسم : 1 - چرا هر جایی رفتیم خواستگاری بهتون زن ندادن ؟؟؟؟؟ حتی خواهر تارزان مرحوم هم حاضر نشد و با خانواده گوریل ها منو دنبال کردن؟؟؟؟؟
بله.......اینو دیگه من نمی دونم........شما رفتی خاستگاری برام.......آیا من بودم؟؟؟نه بودم؟؟؟؟؟ اگه منو برده بودین........دخترا انگشتاشون رو باچاقو می بریدن.......فک میکردن یوسف زنده شده.......خخخخخخخ
خب بریم سراغ بقیه سوالا :

1 . این بچه های مردم رو دقیقا شرح بدید؟ کی هستن و کجاکه مادر پدرا همشون اینا رو واسه ما الگو قرار می دن؟به نظرتون پدر و مادرای مردم هم وجود دارن ؟ خواهر و برادرای مردم چی؟ والا مال ما هیچ وقت نمیگفتن بچه های مردم......ما یکی دو نفر تو فامیل داشتیم آیینه دق بودن......هرکاری میکردیم مگفتن ببین پویا چقد پسر مودبیه......ببین کامران فلانه......ببین اون یکی چیه.........الان حالم از همشون بهم می خوره.....خخخخخخخخخ
2ـبچگیات اسب خیالی داشتی ؟ ( همون چوبی که سوارش میشدیم ) نه من چون عشق جبهه بازی داشتم همیشه دلم می خواست تانک داشته باشم......الانم هر جور شده ماهی یه بار میرم موزه دفاع مقدس از این تانک و نفر براش بالا پایین میرم......خخخخخخ
3ـ اگه یکی یه ساعت شنی جلوت بگیره و بگه تا افتادن اخرین ماسه یه جمله بگو ، چی میگی ؟ میگم ثانیه های عمرم هم داره همین جوری میریزه........ای خدا
4 نظرت درمورد تابه به عنوان یه سلاح سرد چیه؟ خداییش خیلی کاربردیه.....یه بار بابا بزرگم باهاش یدونه موش گردن کلفت رو کشت.......خیلی کاربردی....من تایید میکنم......5.هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟ کار هیجان انگیز زیاد کردم.......شلیک با کلاشینکف خیلی پرهیجان بود.......جت اسکی هم تاحالا چند بار امتحان کردم اونم خیلی مهیجه.......دلم می خواد برم این بانجی جامپینگ دربند ببین جرات میکنم بپرم یا نه.......فعلا این بانجی بدجوری رفته تو مخم.........خخخخخخخخ
6.اگر بخواید به هوش خودتون یه نمره بدید چه نمره ای میدید؟ از بیست........فک کنم 16-17 بگیرم.......
7.زیباترین جمله از نظر شما؟دوس دارید نظر من رو همبدونید؟ والا جملات زیبا زیاد شنیدم ولی الان حضور ذهن ندارم......ایننیز بگذرد رو چون بهش عمل کردم خیلی دوست دارم.......خخخخخخ صد در صد کاملا مشتاقم بدونم..........
8.مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه باباتون بهتون كرده چیبوده؟ بابای من چپ و راست میگه نماز نماز نماز.......بعد از اینم میگه اخلاقت رو درست کن.......خخخخخخ
9. دوست داشتی جای چه کسی بودی؟ جای هیچ کس......نه هیچکسه خواننده ها.......خخخخخ جایگاه خودم رو دوست دارم.......اگه یه ذره بتونم تلاشم رو بیشتر کنم دیگه حله هیچ مشکلی ندارم......
10.اولین چیزی که به ذهنت میرسه:
دوچرخه سیبیل بابا......خخخخخهمکلاسی فقط تو دانشگاه خوب بودن........
هم باشگاهی آبیدلش خوبه.....
کدو بدمزست دوست ندارم........
کنکور مسخره ترین و بدترین اتفاق زندگی من........
پول و ثروت همچینی خیلی دوسش دارم........
مسی خواهرم مصی.......
پسر شجاع خودم دیگه........تو میبینی یاد کی میافتی؟؟؟؟؟کسی غیر از من؟؟؟؟
کوکب خانم تخم مرغ نیمرو........
آجیل عید بادوم هندی.......آی دوست دارم به طرف آجیل مهمونا ناخونک بزنم.......خخخخخ
شازده کوچولو زندگی تو یه دنیای معکوس........

مرسی دوست خوبم........ممنون که اومدی قاصدک.......این تازه سری اول بود.....10 سری دیگه مونده.......

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصن درست جواب دادی؟؟
همه رو پیچوندی
ضرب المثلا رو هم کپی کردی.
بقیه رو هم با شکلک جواب دادی.
حالتو جا میارم صبر کن 10 - 20 سری دیگه میپرسم حالا که اینطور شد با همین مدل سوالای جک و جونور
ای بی انصاف........با اینکه سوالات جواباش همه 1 کلمه ای بود همه رو کلی جواب دادم........بیا بپرس......منم جک و جونوری جواب میدم........خخخخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میخام سوال بپرسم ولی همی الان جواب بده اگرنه نمیپرسم...:child::lol:

بفرما سوال بپرس ولی شرمنده من نمی تونم حق هیچ دوستی رو ضایع کنم.........ایشالا به ترتیب میام جلو تا به سوالت برسم.........اتفاقا خوشحالم میشم سوال بپرسی.......

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
بفرما سوال بپرس ولی شرمنده من نمی تونم حق هیچ دوستی رو ضایع کنم.........ایشالا به ترتیب میام جلو تا به سوالت برسم.........اتفاقا خوشحالم میشم سوال بپرسی.......

واقعا؟:redface:

باشه

من سوالام یوخده آدمیزادی نیس دیه
به بزرگی خودت ببخش:ی

جاهای خالی رو پر کن:
من در میان بچه های باشگاه از .............پریون خیلی خوشم می آید:ی خخخخخ
من پسر بسیار .......هستم و به همین دلیل .......... می باشم......حتی اگر ......هم باشد من باید .........بشوم تا پریوس با من دوست باشد.(چیه سواله دیگه ....نمره منفیم نداره)
از بین افراد زیر کدامیک را بیشتر می پسندید؟
1 پروین 2. دختر شاه پریان 3 دختر شاه پریون 4. پریوس گنده لوس
ای یار ای یار ای یار دلتو به هیشگی نسپار اونو ....... نگهدار ....اونو واسه....اونو واسه.....تونو واسه..... نگهدار

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.رنگ/غذا/هنرمند/ورزشکار/کارتون/فیلم/کتاب/شهر/ماشین موردعلاقه ات؟آبی/کتلت/فرهاد اصلانی/مجتبی جباری-خسرو حیدری/پری دریایی خخخخخخ/آزانس شیشه ای-از کرخه تا راین-مسیر سبز/زندگی نامه شهدا/عشق است شهر خودم تهران/لیموزین
2.یه جوک سه کلمه ای بگید!!! دانشگاه آزاد اسلامی........ته خندس خداییش.......خخخخخ
3.آشپزی بلدی؟ بله.......درست کردن 8-9 تا غذا رو بلدم........مرغ و ماهی و کتلت و کباب و ماکارونی و خورشت آلو اسفناج و قیمه و پیتزا و جوجه کباب......کلا غذاهای منقلی رو تخصص دارم جز کوبیده........کار داش حسنمه......خخخخخخ
4.دوست داشتی چه سوالی ازت پرسده بشه که نشده؟لطفا هرچندتا بپرسید و جواب هم بدید؟ دوست داشتم ازم سوالی سیاسی بپرسن یا دلیل علاقم به شهدا یا از خود شهدا از عمللیات هاااااااا...........ولی من عادت ندارم کسی ازم سوال بپرسه جوابی بدم.......
5.ضایع شدن چه حالی داره؟ خیلی بده اصلا افتضاحه مخصوصا وقتی همه نیشون بازه......اصلا صدای خندشون باعث میشه تو گوش آدم زنگ بزنه......خخخخخ
6.نفر بعدی صندلی داغ؟ کاپتان رضا داوودی.......ولی بعد من نوبت خانمستاااا......دوستان حواسشون رو جمع کنند.......
7.بچه بودی دوست داشتی جای کدوم شخصیت کارتونی باشی؟ من عاشق واکی بودم......دروازبان تو فوتبالیستا......ولی تو عالم بچگی وقتی فهمیدم گوینده صداش 1 زنه بد خورد تو ذوقم.....قبلش خیلی دوسش داشتم......خخخخخخخ
8.خواب هات چه رنگی اند؟بهترین خوابی که دیدی؟آخرین خوابی که دیدی؟ خوابام همیشه رنگیه.....بهرتین خواب خواب امام رضا بود.......خواب دیدم رفتم توی خود ضریح....امام رضا اونجا دراز کشیده بود و فقط صورتش پیدا بود.......1 بارم خواب داییم رو دیدیم که داشتم باهاش کشتی میگرفتم........با اینکه هیچ وقت تا حالا خودش رو ندیده بودم.....
آخرین خواب دیشب خواب دیدم تو حسینیه مجمعه از دستم افتاد تو سر یکی از خانماااا جلو چشمش داشتم قهقه میزدم..........خیلی خوابش چسبید کلی تو خواب خندیدم....خخخخ

9.چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟ مثلا تو سر من نخورد که به عنوان اولین دانشمند آبیدل بشم؟ اگه تو سر من می خورد که بلند میشدم با لگد میزدم به درخت......خخخخخخخب شما قراره لابد چیزای دیگه روکشف کنی......البته بازم دانشمند اول نمی شدی چون اولین دانشمند آبیدل خودمم........خخخخخخخخخ
10. واسه اینده پس انداز داری؟ داشتم رفتم یه گوشی خریدم کلی روش بدهکار شدم.......تا 2-3 ماه دیگه بدهیام تازه صاف میشه......خخخخخخخ
ولی پسندازای دیگه دارم......اگه این روحانی گند نزنه توش.........خخخخخخ

این سوال آخرت خوب بود.......خوشم اومد........مرسی......مرسی........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.دوست دارید کار شناسی ارشد را ملی بخونید یا آزاد؟ والا من دوست دارم کارشناسی ارشد رو همین محل کارم تربیت مدرس بخونم........که دانشگاه دولتی هست ولی به دل بخواه من که نیست......
2.چی رو هرگز حاضر نیستید تو زندگی ات با کسی تقسیم کنی؟ نمی دونم تاحالا فک نکردم......تاالان که خوب همیشه همه چیز رو دوست داشتم مال خودم باشه و دوستام و خانوادم......ولی فک کنم اگه ازدواج کنم حاضر باشم همه چیز رو با همسرم تقسیم کنم....نمی دونم سوال سختیه.......شاید تاالان فقط غذام رو تقسیم نکرده باشم.....خخخخخخخ
3.زیبا ترین و به یاد ماندنی ترین نصحیتی که شنیدی چی بوده؟ مادر بزرگم میگفت تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهت باز.........
بابا بزرگمم میگفت همیشه مردم داری کنید......خودشم به واقع تا زمانی که سرپا بود.......همیشه این کار و میکرد.......

4.اگه بهم بخواید كادو بدی چی میدی؟ به شما!!!!!ای بابا اون وقت جواب خانممو و خواهرمو بقیه فک و فامیل رو چی بدم؟؟؟؟؟خخخخخخ احتمالا مثل بقیه دوستام صحیفه مهدیه می دادم بهتون........
5.چه گلی رو دوست داری؟ از خونه شهیدان وطن خدا لاله خدا لاله دمیده..........لاله........6.سالاد، ماست، ترشی؟ ماست.....البته سون هاااااا یعنی این پرچربا......سالادم اگه کاهو باشه با سس فراوون بدون گوجه........اوووووووق
7.آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟ پریروز از تجریش پیراشکی خریدم برای خودمو مادر بزرگم........
8.وقتی مهمون داری خیلی ریلکس و آرومی یا همش نگرانی که خوب برگزار بشه؟ وقتی مهمون میاد میرم تو اتاقم بیرون نمیام تا برن........یعنی از مهمونیو مهمون بازی متنفرم......وقت تلف کردن تمامه..........
9.تو خونه ت گل و گیاه دارید؟ من نه ولی مامانم 7-8 تا گلدون داره.......
10.یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟ والا ما بچه بودیم اصلا تو خونمون نوار آهنگ نداشتیم......عوضش بابام 100 تا کاست از سخرانی های انصاریان رو داشت......سرگرمی منو داداشم این بود که صدامون رو روی نوار اون ضبط کنیم حرص بابام رو دربیاریم.........یعنی هنوزم صدای این انصاریان میاد من خوابالود میشم........خخخخخخخخ اهان ولی الان یادم اومد.....تلویزیون یه برنامه داشت علی کوچولو.....می خوند علی کوچولو چشماشو واکرد بقیش یادم نیست......خخخخ ولی بعضی قسمتای برنامه رو خوب یادمه......
خب به به خوشم میاد سوالا متنوع.......10 تا 10تا هم هست........مرسی کلی لذت بردم........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.بیشتر کی بهتون گیر میده ؟ خب بیشتر نه فقط 1 نفر گیر میده اونم بابامه که چپ و راست گیر میده.........
2.وقتی نتونی چیزیرو به دست بیاری ناراحت میشی؟ خب طبیعتا ناراحت میشم ولی خودم رو زجر نمی دم و غصه نمی خورم.......سعی میکنم این نیز بگذرد رو برای خودم چندین بار تکرار کنم.........
3.فک میکنی نقطه ضعف های من چیه ؟ به کسی اعتماد نمیکنی.......برداشت من اینه.......
4.شما اگه جای کنتور برق بودین چیکار می کردین؟ من دلم نمی خواد جای کنتور برف باشم......دوست دارم کنترلر برق باشم........دلم نمی خواد مسئول کاری بشم که توش فقط مطیع باشم دوست دارم از عقلم استفاده کنم و نظر بدم.......حالا نمیدونم چقد به سوال شما ربط داشت......خخخ
5.بهترین داروی حسادت ...؟ مقایسه نکردن بهترین داروی حسادته.........اگه خود رو محتاج نبینی و بی نیاز باشی.......به هیچ کسی و هیچ چیزی حسادت نمیکنی.....
6.به کدام شهر یا کشور یا کره علاقه مندی ...؟ شهرهای جنوبی ایران رو دوست دارم مخصوصا خرمشهر........کشورم ایتالیا رو خیلی دوست دارم......کره هم پباک خوشمزست.......خخخخخخ
7.ماشین مورد علاقه اتون ...؟ والا ماشینی که می تونیم بخریم همین پرایدی.....ال 90 تو این حدود ماشین مورد علاقه لیموزین......8.کدوم درس واستون جالبتره؟ کلیه درسای فرآیند پتروشیمی-پالایش گاز واسم جالب و دوست داشتنی بود........
9.روزی چند ساعت درس میخونید (مخصوصا الان واسه کنکور)؟ روزانه روزی 2 ساعت مطالعه مقاله یا نوشتن مشاهداتم تو آزمایشگاه یا کلا هرچیز دیگه بطور معمول 2 ساعت مطالعه دارم ولی امسال بی خیال کنکور ارشد شدم........می خوام برم سربازی.......
10.میونه اتون با تنهایی چطوره ؟ عالی.........خیلی دلم تنگ شده واسه تنهایی.......یه چند وقته واسه خودم نبودم......همیشه یکی باهام بوده.......دلم میخواد واسه 1-2 ماهم شده تنهای تنها باشم........

خب اینم جواب این سری دستت درد نکنه قاصدک خانم.......سوالات راحته.......

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.مواقعی که عصبانی هستی چه چیزی اعصابت رو تسکین میده ؟ میگم هیچی به اندازه سکوت و تند تند راه رفتم آرومم نمی کنه.......البته بعضی وقتا با والعصر خوندنو استغفرالله گفتن خودمو آروم میکنم........
2.اولین سوالی که دوس داری از نفر بعد صندلی داغ بپرسی چیه؟
اسم و فامیل.......نگه بهش فش میدم.......خخخخخخخخ
3.سقف آرزوهات کجاست ؟ آرزوهای من سقف نداره........یعنی سقفی که براش قرار دادم.......آخر همه آرزوهاست.......گفتم که نمی تونم بگم..........
4.خاطرات زندگی خودتو می نویسی؟ نه من بیشتر از حوادث زندگیم که شما بهش گفتی خاطرات تجربه کسب میکنم.......بعد اون تجربه ها رو سعی میکنم تو مراحل بعدی استفاده کنم..........ولی چیزی رو کاغذ یاد داشت نمیکنم تو ذهنم می نویسم......
5.فیلم یا انیمیشن کدوم رو دوست داری؟ انیمیشن.........کلا زیاد اهل فیلم و کارتن و این چیزا نیستم........اخیرا به زور بچه برادرم 1 ذره کارتن نگاه میکردم....وگرنه از بچگی دنبال تفریحات پرهیجانم........
6.تا حالا شده گم بشی ؟ توضیح ! اوووووووف تا دلت بخواد.......بزار یه خاطره بگم فردا نگی سوالای منو پیچوندی......خخخخخخ
آقا ترم پیش ما 2 واحد آزمایشگاه شهر قدس داشتیم باید میرفتیم قلعه حسن خان.......چشمتون روز بد نبینه داشت بارون شدیدی میومد........3 نفر بودیم رو همدیگه 4 هزار تومن تو جیبمون بود.......دم مترو ما اتوبوس رو اشتباهی سوار شدیم........یهو وسط راه دیدیم یا امام حسین اتوبوس مسیر عوض کرد......به رننده گفتیم 1 جایی وسط شهر ما رو پیدا کرد......گفت برید اونجا تاکسی سوار شید.......ما رفتیم که تاکسی سوار شیم دیدیم نفری 2000 تومن تا دانشگاهه.......مجبور شدیم پیاده تا دانشگاه بریم........ساعت 4 به سمت دانشگاه حرکت کردیم ساعت 7 رسیدیم........همه خیابناشون آب طغیان کرده بوذ......تو 1 کوچه رفتیم 1 معتاده رو زمین خوابیده بود یکی داشت براش تزریق میکرد یکی داشت اون ورتر دود میکرد.......یه لحظه یاد بیمارستان صحرایی های جنگ افتادم که همه روزمین بودن.......رسیدیم به 1 نون وایی گفتیم اقا ما گم شدیم 4 تومن پول داریم تا تهرانم باید برگردیم......گفتیم 1 نصفه نون بده نونوا هم گفت 3 تا جوون 1 نصفه کمه........1نون کامل داد.........ما 3 تا ساعت 7 به دانشگاه رسیدیم خیس خیس.....استاد دلش به حالمون سوخت تا مترو باماشین خودش آوردمون........خیلی گم شدن وحشتناکی بود.........

7.دنیای مجازی(اینترنت) یا واقعی؟ هر دو کنار هم ولی نباید دنیای مجازی غالب بشه.......من دنیای مجازی رو دوست دارم.........8.از من انتقاد کنید؟ خب شما خیلی مجهولی......البته ایرادی نداره هاااا ولی خب مجهولی دیگه.........خخخخخخخ
9.وقت دعا کردن اول کی میاد توی ذهنت؟ خب همیشه اول سلامتی خانوادمه و امام زمان شخص خاصی نیست ول تو دوستای نتیم خوشیختی معصومه و زهرا........
10.زیبا ترین کلمه ای که تا حالا شنیدی چیه ؟ مادر..........

بزن دست قشنگه رو سری 5 ام هم تموم شد........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.قشنگترین کتابی که خوندی؟ کتاب راجع به زندگی یه شهیدی بود که روز شهادتش حضرت عباس به درخواست مادرش اومد بالا سرش......این کتاب 1 عکس ویژه داشت که به دلیل فرمایش رهبر اجازه انتشار این کتاب و عکس کلا ممنوع شد منم نمی تونم بیشتر توضیح بدم ولی واقعا عالی بود........منو خیلی تحت تاثیر قرار داد.........
2.کدوم سریال تلویزیونی رو بیشتر از همه دوست داشتی؟ من زیاد اهل سریال نیستم.......ولی 1 سریال پس از باران بود......اون سریال رو کامل نگاه کردم.......چون یه شرایط خاصی داشتم بابام کارش جنوب بود من و مامانم و داداشام تنها بودیم.......ماجرای اون فیلم جوری بود که نبود بابام خیلی منو داداش کوچیکم رو اذیت میکرد......بعد از اون سریال هم دیگه تقریبا هیچ سریالی رو کامل ندیدم........
3.گه زندگیت یه فیلم بود اسمشو چی میذاشتی؟ مضحکه خدا........خخخخخخخ
4.چه حیوونی رو بیشتر دوست داری؟ ببیی........تو پستای قبلم گفتم چوسفند نه هاااااا ببیی
5.تا حالا حیووون خونگی داشتی؟ آره 1 لاک پشت داشتم........گذاشتمش تو باغچه 2 روزه گم شد.........خخخخخخخ6.کدوم غذا رو بهتر درست میکنی؟ مرغ سرخ کرده های من آوازش تا آلمان رفته........پسر عموم تو دانشگاهشون گفته خوشمزه ترین غذایی که تو عمرش خورده مرغ من بوده.....هاهاهاها اینو جدی گفتماااااا.......خودم تعجب کردم........ولی گفته.........
7.دوست داشتین دانشگاه شریف درس بخونین؟ نه به هیچ وجه........خیلی آدمای بی خودی هستند مغرور و ابله.......تو مهندسی شیمی که واقعا بی سوادن......دوست داشتم امیرکبیر بخونم.......
8.آهان راستی به نظرت پشه ها روزا کجا میرن؟؟؟ ای بابا دهن منو باز نکن.......یاد ا.ن جک بی ادبیه افتادم........استغفرالله....خخخخخ جک بازاش فهمیدن کودومو میگم.......خخخخخ
9.وقتی شنیدید مهندسی پلیمر قبول شدید چه شکلی شدید؟ چرا فش میدی؟؟؟این سوالت چون کپی کردیو دقت نکردی من جواب سوال بعدیم نمیدم........:mad:
10.دوس داشتی تو کدوم دوران تاریخ زندگی می کردی ؟! حالا چون توییه افشاریه......حکومتی همراه با خشونت.......
خخخخخخخخخخخخ تف ببخشید گلو چرک کرده.......برم این قرصم رو بخورم بیام.......

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.زیر بارون توی هوای سرد کدوم می چسبه؟ کدوم؟؟؟؟ اینجا چیزی نیست!!!!!!! چسب دوقلوی راضی میچسبه......خخخخخخخ من عاشق بستنی خوردن تو برفم.....زیر بارون اینجا فقط ترافیک میچسبه چون چیز دیگه نیست.....خخخخخخخخ
2.اولین بازیه کامپیوتری؟ فیفا 99 و 95 همزمان.........
3.قدر به نظر دیگران درباره ی خودت اهمیت میدی؟ خیلی .......همیشه نظر دیگران رو میپرسم.......خیلی هم برام مهم هست.........
4.بیشتر سرمایی هستی یا گرمایی؟ شدیدا گرمایی.........ولی نمی دونم چرا زود سرما می خورم؟؟؟؟خخخخخخخخ
5.طرفدار سفر تفریحی با بچه ها هستی یا نه؟
شدیدا..........من نصف ایران رو رفتم گشتم..........بد جوری اهل سفرم........
6.نظرت در مورد بچه های جنوبی؟
بی نظرین.......با مرام با معرفت.........یعنی اینایی که من دیدم همین جوری بودن..........
7.نظرت راجع به خر خوان های کلاس؟
من خودم تقریبا خر خون بودم..........ولی نه اینکه کتاب رو بخورم....نرمال بود........کسی ازم متنفر نبود........با این اوصاف ما هندس شدیم اونام مهندس شدن......ما پارتی داشتیم رفتیم سرکار اونا نداشتن نرفتن...........
8.ورزش مورد علاقه؟
جودووووووووو........
9.اولین چیزی که در مورد کلمات زیر از ذهنت رد میشه؟
سلف دانشگاه:
شیرکش خونه+بوگند سوسیس تخم مرغ........
ارزیده استاد آمار: ما از ای جک و جونورا نداشتیم........
میدون اقبال:
یکی از فامیلامون اسمش اقبال بود........نمی دونم مامان باباش این اسمو از گجا گیر آوردن........خخخخخخخ
ترک:
ماشالله همه جا فراوون.......
کرد: مرصاد........من شخصا کردا رو دوست دارم......چون 1 رگه از طرف مادر بزرگ بابام داریم......
فارس:
عشق است..........
بلوچ: رفیق زابلی جدیدم.......
10.کسب علم مهمه یا کسب مدرک؟
هر 2 باهم........من الان 2 ساله دارم تو دانشگاه تربیت مدرس میرمو میام........تقریبا مثل دانشجوی ارشد این دانشگاه بودم همه کاارا و مراحل رو طی کردم......ولی چون مدرکی در کار نیست یعنی کشک............ولی بازم کسب علم رو انتخاب میکنم.......اگه صرف 1 گزینه باشه.........

مرسی این سری سوالت خیلی خوب بود........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
1. تعریف کن: خدا یعنی؟ خدا یعنی همه هستی.......یعنی من یعنی تو یعنی همه موجودات...........به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست.........عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست........
خدا خیلی کامله فقط باب الحوائج ما نیست اگه خودتو رها کنی تو بغلش بهترین دوست و پا واسه هرکاریه........

2. سه تا "چــــرا" که توی زندگيت وجود داره وهنوز جوابي براشون پيدا نكردي؟

الف)چرا امام زمان نمیاد؟؟؟وقتی میبینه شیعه ها رو دارن این همه اذیت میکن..؟؟؟؟؟
ب)چرا این دختر پسرایی که با هم دوستی میکنن فک نمیکنن 1 روزی باید مادر یا پدر یه بچه باشن؟؟؟؟؟و چزوری می خوان بگن این کار رو نکن...؟؟؟؟
پ)چرا این صندلی داغ تموم نیشه؟؟؟؟؟خخخخخخخ

3. براي تغيير افكار مردم چه راهي پيشنهاد ميدي؟

راستش ببخشید این جوری میگم ولی مردم ما فکر ندارن.........باید عاداتشون رو عوض کنیم.........اکه عاداتشون رو عوض کنیم می تونیم فرهنگ غلط موجود رو درست کنیم......اگه فرهنگ درست شد و فرهنگ دوستی و محبت بین ما بوجود اومد تازه میتونیم بیایم روی اکار مردم کار بکنیم.......بازم معذرت می خوام مردم کشور ما عقلشون آکبند دست نخورده گذاشتن مونده........این رفتارو حرکاتم فقط عادته.........
4. اگه 5 روز قرار باشه تنها باشي كجا رو واسه تنها بودنتو اين 5 روز انتخاب ميكني ؟ چرا؟

کهف الشهدا.......چون هم خلوته هم جایی مذهبی و عرفانیه.........هم من رابطم با شهدا خوبه..........هم بالای کوهه به خدا نزدکترم........قد 1 نیم نگاهش به اون شهدا........
5.- نظرت در مورد این جمله از "آنتونی رابینز" چیه؟بهش اعتقاد داری؟
"برای آنكس كه ایمان دارد غیر ممكن وجود ندارد"
100% قبول دارم........خودم تو زندکی هرجا کم میارم.........میگم من تهشم اگه من نتونم هیچ کس نمیتونه........چون خدا بامنه حتما خیر و بهترین همینه............
6.دوست داری خودتو فدای جامعه ومردم كنی؟ این مردم و این جامعه نننننننننن............مردمی که بهم رحم نمیکنن من بیام جونمو فدای چیشون بکنم؟؟؟؟؟اون اکسیژنی که اصراف میکنن؟؟؟؟؟یا اون قوت لایموتی که موخورن و شکر نمیکنن؟؟؟ولی اگه زمان دفاع مقدس بود حتما جبهه مبرفتم...... البته با همه این اوصاف وقتی توی انجمن انتخاب شدم تو درس ترمودینامیک.....استاد گفت شما چون تو انجمنی من بهت 18 میدم که از بقیه کمتر نباشی.........گفت نه آقا دکتر من 10 هم بشم خیلی بهتر برام تا بچه ها فک کنن من دارم راه دوره قبلیا رو میرم.......اونم خیلی ریلکس بهم یه نمره 13 هلووووو داد......خخخخخخخ
7.گذشت یا انتقام؟ با این جمله موافقی که "لذتی که در گذشت هست در انتقام نیست"؟

از حق خودم نسبت به قوی یا کسی که فک میکنه زرنگه...... نمی تونم بگذرم چون حس میکنم داره بهم ظلم میشه ولی از حق خودم جلو ضعیف میگذرم.......این دو حالت هردوش برای من شیرین بوده.........
8.آيا با اين جمله كه " قضاوتكار انسانِ فاني نيست " موافق هستيد ؟ در صورت موفق بودن يا نبودن تشريح كنيددلائلتون رو ؟ خب دوروغ چرا تاقبر آآآا...........قضاوتکار یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخ
9.اگه تشنت باشه و یك لیوان آبداشته باشی كنارت هم یكی دیگه باشه بیشتر از تو تشنش باشه. آب رو خودت میخوری یابه اون میدی؟

تجربه نشون داده نصف میکنم.......بستگی به حالم داره اگه تو مود جنگ و جبهه باشم یهو دیدی همه رو دادم اون بخوره.......ولی اهل فداکاری و حرکات انتحاری این جوری هستم.....
10.آیا تو مصرف برق آب و... صرفهجویی میكنی؟ مثلا خیلی خوابت میاد ولی شیر آب یك كمی چیكه میكنه و حالشو نداری بریببندیش. آیا بلند میشی كه بری ببندیش؟
والا تا بابام هست کسی لازم نیست این کارا رو بکنه.......مامانم از بابام بیشتر به صرفه جویی اهمیت میده تا حالا ما این جوری تو آمپاس نموندیم........خخخخخخخخ

بابا سرعت نیست سرعت الکترون دارم تو جواب دان.......خخخخخخخ
ولی دیگه خوشتون نیاد دوستان بقیش فردا شب.........خخخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.کدوم یکی از سوالاتی که من کردموبیشتر دوست داشتی.؟صندلی داغه؟دوست دارید دیگه سوال نپرسم ؟

من کلا از سوالای سری 5 خیلی خوشم اومد اونایی بود که دوست داشتم ازم پرسیده بشه.......خود صندلی داغ نیست ولی من خیلی خیلی خیلی سرم شلوغه بدترین زمان ممکن نوبتم شد واسه صندلی ولی با همه این اوصاف خیلی ممنون که اومدی و ازم سوال پرسیدی.......دوست داشتی بازم بپرس.........ولی شاید 2-3 هفته دیگه بتونم جوابش روبدم.........
2.-مداد رو بیشتر دوست داری یا پاک کن رو با دلیل لطفا؟

من مداد رو خیلی دوست داشتم آخه هیچ وقت گمش نمی کردم یادمه تو مدرسه همیشه ته مدادامو می خوردم......خخخخخ ولی پاک کن رو نمیشه خورد.......

3.دوست های فامیلی رو بیشتر دوست داری یا دوست های مدرسه ایرو؟چرا؟

من کلا از فک و فامیل خوشم نمیاد اونام از من خوششون نمیاد.......دوست مدرسه هم ندارم چون اصلا مدرسه رو دوست نداشتم سعی کردم دوستی از اون دوران نداشته باشم که خاطرات بدش برام برگرده........ولی برعکس دانشگاه بیش از 20-25 تا رفیق خوب دارم که حداقل با 7-8 تاشون صمیمی هستیم.....

4.بهترین هایی که دوست داری؟{مثل:رشته-میوه-رنگ-حیوان_سریالو غیره} مهندسی شیمی دیگه/هلوهسته جدا/آبی رو عشقه/ببیی/اهل فیلم و سریال زیاد نیستم/
5.بهترین خصوصیاتی که داری؟ اگه نگی از خودراضیم.....با ارداه و عاقل و نسبت به دوستام هم مرام دارم........
6.یه جمله به خدا بگو؟ ای خدا تو الان خوب میدونی کجا نشستم و چی ازت می خوام.......ازت میخوام شفاش رو بده......دلم واسه خنده ها و شوخی هاش تنگ شده......مخصوصا الان تو حسینیه بدون اون خیلی احساس تنهایی میکنیم........دیشبم بهت گفتم تو رو پسر شهید امام حسین پدرشهید خونه ما رو بهمون برگردون......:crying2:
7.یه جمله به امام رضا؟ یا امام هشتم بطلب دیگه نوکرتم نه به پارسال که فرت و فرت طلبیدی نه به امسال که 8 ماه رفت هنوز نیومدیم پیشتاااا......
8.یه جمله به مادرت؟ خیلی دوست دارم مامان ایشالا سایه شما و بابا همیشه بالا سر ما باشه که واقعا تمام نور و روشنی خونه اید.........
9. یه جمله هم به بچه های هم میهن؟ بروبچ هم وطن........نه بروبچ مهندس......آبیدلایی که دارید این پست منو می خونید........محض رضای خدا محض آرامش دل خودمون بیاید با هم این کشورمون هرچی که هست رو دوسش داشته باشیم.......باور کنید مال خودمونه........هربخش و هر قسمتی که رفتید سرهرپست و مسئولیتی که رفتید نسبت به کار تون نسبت به جایگاهتون وجدان داشته باشید........ مسولیتتون رو به نحو احسنت انجام بدید.........این آب و خاک مال ماست......اگه همه بزایمشو بریم و ولش کنیم به امون خدا از اینی هم که هست بدتر میشه.........
10.نظرتون در مورد

الف)باشگاه تنها سایت قابل اعتمادی که میشه توش راحت بود..........از مدییراش ممنونم.......
ب) کلوپ آبیدلان به به این که عشق خودمه......همه کاربراش رفیق صمیمی خود منن........ایشالا یه روزی یه جایی همه با هم جمع بشیم......بعد بیایم عکسمون رو بزاریم تو باشگاه نشون بدیم چقد آبیدلا با هم متهد هستند، تا چشم لنگیا در بیاد..........
ج)تقلب بزرگترین مفسده علمیه.......از نظر من کسی که تقلب میکنه چون داره حق دیگران رو ضایع میکنه یه جورایی کار حرامه...... چون ما اگه تقلب کنیم بعدا از این پول می خوایم زندگیمون رو بچرخونیم......وقتی تقلب میکنیم پولی که در آینده هم در میاریم حروم میشه........من حاضرم تو این موضوع بحث کنم ولی الان دیگه باید فقط بگو.........من از وقتی عقلم رسید دیگه تقلب نکردم......قابل توجه اون دوستی که 2 هفته پیش تقلب کرد و من چقد اصرار کردم ولی باز کار خودشو کرد.....بگم کی؟؟؟؟؟بگم؟؟بگم؟؟خخخخخخ
د) درس فیزیک بسیار بسیار درس بی خود و بدرد نخوریه.........ما که الکی و زورتپون 8 واحد پاس کردیم نه فهمیدیم نه بدردمون خورد.....ایییییییش......خخخ
ز)شب زنده داری من شخصا جز دسته دائم الشب زنده داران هستم........ولی شب زنده داری شب قدر 1 چیز دیگست.......شبای دیگه احساس تنهایی داری ولی شب قدر کلی انرژی مثبت باهات هست که بهت انگیزه میده بیشتر بیدار بمونی ولو تنها باشی........

اینم تموم شد شکر خدا.........هورررررررااااااااااا...........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
... سلام قاصدک.......مواضضب باش بادکنکات نترکه......خخخخخخ

چرا تارزان ریش و سیبیل نداره؟

خب آدم باهوشی بوده اونجا که تیغ نبوده از کرم موبر استفاده میکرده.......خخخخخ
چرا وقتی باطری کنترل تلویزیون تموم می شه دکمه های اونو محکمتر فشار میدیم؟
نه ما معمولا یدونه میزنیم تو سرش خود به خود کار میفته........ولی کلا همون اعصاب نداریمااااا.......حالا این وسط همه گیر دادین به من........خخخخخ
آیا میشه زیر آب گریه کرد؟
اگه تونستی نفس بکشی زیر آب فرصت گریه کردنم پیدا میکنی.........ولی من 1 بار افتادم تو اّب هرچی بیشتر بالا میومدم میدیم نمیرسم.......جوری شده بود دیگه از کمبود هوا داشت گریم میگرفت که یهو بابام دستم رو گرفت کشید بالا.........خداییش داشت گریم میگرفت........

تا حالا توجه کردید که اگر در صورت سگ ها فوت کنید دیوونه می شن ولی اگر با ماشین بیرون برن دوست دارن سرشونو از پنجره بیارن بیرون؟

جل الخالق والا ما سگ نداریم از این کارای تخیلیشون مطلع نیستیم........ولی هرکی مبینیم تو ماشینش سگ داره میگم یارو به بچت بگو کلش رو بگیره تو سرما نخوره.......خخخخخخخ

سوالی که دوست داشتی ازت بپرسم ولی نپرسیدم چی بود؟

خب گفتم تو هم گفتی بعدا ازم می پرسی ولی اینجا نه خب هرجا دوست داری بپرس........
بهترین لحظات زندگیتون کی بوده؟
خب هرجایی که اتفاقات جدید برام میافته جز لحظات شیرینه.........من شکر خدا تو این 5-6 سال اخیر لحظه های شاد زیاد داشتم.........
بد ترین لحظات زندگیتون?

بدترین لحظه زندگیم........فوت پدربزرگم(پدربابام)...........
بعدش مریضی سختی که گرفتم و 3 ماه مدرسه نرفتم همون سال پیش دانشگاهی..........بعد از اونم اون لحظه ای که رفتم نتیجه کنکورم رو دیدم............این 3تا توی 1 سال برام اتفاق افتادو خیلی اون سال رو برام نکبت بار کرد........اوووووووففففففف

چند انگشتی تایپ میکنی؟ با کدوم نرم افزارها بیشتر کار میکنی؟ به نظرت کامپیوتر به چه دردی میخوره؟
8 انگشتی.......نمی دونم شایدم 6 انگشتی.......دقت نکردم......هر انگشتی نزدیکتر باشه دکمه هارو میزنه.....خخخخخخخخ بیشتر هایسیس(تخصصی رشته خودم) و ورد-اکسلم کاربردیه ولی باد نیستم باید برم درست و مفصل یاد بگیرم......کامپیوتر اگه ازش درست استفاده بشه خیلی عالیه.....من خودم از وقت نوع استفادم رو از کامپیوتر عوض کردم..........هم برام جذاب تر شده هم مفید تر استفاده میکنم......
بهترین جمله ای که شنیدی چی بوده؟
همین این نیز بگذرد ولی جمله های زیبای زیادی شنیدم.........مثلا از 1 دانشمند مهندسی شیمی شنیدم......تو سن 80 سالگی میگفت........تصمیمات کوچیکت رو با عقلت بگیر و تصمیمات بزرگت رو با قلبت..........من تفسیرم رو نمیگم تا کسایی که می خونن برداشت خودشون رو داشته باشن.........
برف سفید تره یا نمک؟
؟
والا تا حالا کنار هم نتونستم بزارم مقایسه کنم ولی با ابن هوای آلوده تهران.......100% نمک سفید تره.......خخخخخخخ

خب اینم تموم شد مرسی قاصدک سوالات خوبه ولی این سری سرکاری بودااااااااا............

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو 1جمله با خدا حرف بزن بابا تا الان انقد 1 جمله 1 جمله گفتم می تونی بری مناجات نامه باهاش درست کنی.....خخخخخ
اسمشم بزار مناجات نامه جهان پهلوان.......ببین خوب میفروشه.....میفروشه میفروشه......خخخخخخخخ

خوشحالی که روی صندلی نشستی؟

دلم نمی خواست الان بشینم........خداییش وقتم خیلی کمه انقدی که سرم شلوغه.......دلم می خواست بیشتر با بچه ها صحبت کنم ولی واقعا سرم خیلی شلوغه.......الان موندم تو این 3 روز که همش تو هییت هستم چزوری وقت کنم جواب این همه سوالبی جواب رو بدم.........ولی درکل حال داد امیدوارم دوستام مجید واقعی رو بیشتر شناخته باشن.........
آرزوی اصلیت تو زندگی؟
قبلا گفتم اصلی رو نمی تونم بگم........ولی واسه اینجا سلامتی امام زمان سلامتی خانوادم و دوستام.........
چه آرزویی واسه من دارید؟
اول آرزوی سلامتی خودت و خونوادت........بعد موفقیتت تو آزمون ارشد......آخرم خوشبختیت توی دنیا و بعد 120 سال تو آخرت.........

بهترین تفریحاتت؟
اول اس ام اس/نت/فوتبال/باشگاه بدن سازی و جودو/و از همه مهیج تر کرم ریختن.......خخخخخ
امروز صب تا بیدار شدم داداشم رو اذیت کردم.....مامان بزرگم گفت بزار چشمت باز بشه بعد شروع کن..........از دستش روده بر شده بودم........خداییش خیلی حال میده بقیه رو اذیت کنی اصلا روح آدم شاد میشه.......خخخخخخخ

امضای من رو توضیح بده لطفا
والا من نمیدونم هرچی چشم انداختم امضایی ندیدم.....!!!!!! حالا نمی دونم امضا نداری یا چشم بصیرت می خواد؟؟؟؟خخخخخخخخخ

جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟

آره بابا سوراخ گندم باشه می پوشم......ولی اگه بدونم جایی میرم که باید کفشم رو در بیارم یا احتمالش رو بدم خب دقت میکنم که سوراخ نباشه........تازه سوراخ کوچیک زیاد مهم نیست......آخه پای من دندون داره جورابام رو می خوره.........خخخخخخخ
شعر یه توپ دارم قلقلیه,توپ قلقلی دقیقا تا چه ارتفاعی بالا میرود؟

بسته به توپ مورد نظر دقیقا تا این ارتفاع بالا میادro*g*h-0.5*m*v^2/ro*gآقا فرمول همینه ها اشتب نکردم......فقط چون نمی شد کامل فرمول نویسی کرد این جوری شد.......دیگه مهندساش می فهمن.........
بزرگ ترین آرزوت که بهش رسیدی چی بوده؟

1- مهندس شیمی بشم......
2- بصورت رسمی اسمم بره تو لیست خادمین امام حسین..........این 2 تا مهم بود که بهش رسیدم.....
وقت دعا کردن اول کی میاد توی ذهنت؟

خداییش 46 بار این سوال رو جواب دادم........اول مامان بابام.......داداشم.......بچه داداشم.........معصومه زهرا محمد عباس.........
به به اینم تمامیوووووووو
فقط 1دسری همچین ریز بزن دس قشنگه رو چون فردا تاسوعاس نمیشه تابلو خوشحالی کرد........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرت رو در مورد این رنگ ها بگو؟ هر کدوم چه حسی داره؟
رنگ 1 شنیدم میگن رنگ تنفر جاله که بچه داداشم هم اصلا زرد دوست نداره.......برنج نسای غذا که زرد هست رو دور میریره و نمی خوره......خخخخخخخ ولی من بدم نمیاد.........
رنگ 2
رنگ قرمزه یا نارنجی؟؟؟؟؟من از قرمز متنفرم ولی نارنجی رو دوست دارم رنگ شیکی هست......البته تو استایل های مختلف.......ولی قرمز فقط به درد شیشه پاک کردن می خوره.....خخخخخخخخ
رنگ 3 والا درست رنگش برام قابل تشخیص نیست ولی ما فرض رو بر سیاه میگیریم........سیاه رنگ قشنگیه به من فک میکنم میاد یعنی بهم گفتن که میاد......ولی پوشیدن برای غیر از امام حسین مکروهه........
رنگ 4
سبز که دیگه حسابی ایولا داره آدم رو یاد موج می ندازه.........موج خوبی بود ولی راننده های ناشی داشت........کاشکی می دادن دست خود صاحبش جک جونورای ریزه میزه اون موج رو خوابوندن.......اخ آخ آخ آخ......خخخخخخخ
رنگ 5
والا من همیشه این سوال برام هست که تا آبی هست این رضا صادقی بی سلیقه چرا گفته مشکی رنگ عشقه باید میگفت آبی رنگه عشقه مثل رنگ تک چشم قشنگ خودم.......خخخخخخ

در مورد هر کدوم از فصل ها نظرت رو بگو؟ و بگو چرا بهار از همه بهتره، ولی پاییز دل نازک تر؟
فصل بهار خوبه ولی چون فصل نو شودن از همه بهتره روزا بلند تره.......تازه روزای اولش مامانم به دنیا اومده روزای آخرشم خواهرم واسه این برای من خیلی فصل دوست داشتنیه.......
فصل تابستونم که تعطیلاته و حال و هول.......از اون مهمتر خودم توش به دنیا اومدم.....همه گرمای تابستون از نفس مسیحایی خومه......خخخخخخخ
فصل پاییز فصل خوبی نیست آخه باید میرفتیم مدرسه من هیچ وقت دوسش نداشتم........ولی خب 2 تا از 3 بهترین دوستام متولد این فصل هستند.........بهترینشون ماه آذر......اون یکی هم آبان.......
فصل زمستونم که دیگه برف و بارون و ترافیک......خیلی سرده بیشرف.....خخخخخخ

بهترین کتاب غیر درسی که خوندی چی بوده و چرا؟

راجع به زندگی 1 شهید بود که اسمش رو نمی تونم بگم......ولی آخرین کتابی که خوندم زندگینامه شهید احمد متوسلیان فوق العاده بود درسته 1 ذره عصبی بوده ولی فرمانده یعنی حاج احمد حاج ابراهیم پیشش لنگ پهن میکرد........خخخخخخخ
تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟

آره خیلی میترسم.......چون از بچگیم همیشه دورو طرافم پر از سالمند بوده......اصلا دلم نمی خواد به این وضع بیافتم که بگن به انگشت عصا هردم اشارت میکند پیری که مرگ اینجاست یا اینجاست یا اینجاست.......پووووووفففف........دوست دارم خودم 55-60 نهایتا 65 سال بیشتر عمر نکنم.......ولی به قل مامانم هرچقد که هست با عزت باشه زمین گیر نشم محتاج کسی هم نشم.......کافیه.........
اینا رو توصیف بفرمایید:
خدا
بهترین و پا ترین دوستم.........
دنیا دوسش دارم ولی اگه پاش بیافته برای چیزای خوش قیمت میفروشمش تا آخرتم رو بخرم.........
جهنم
جای من نیست........
بهشت
خدا کنه بهشتی باشم الان وضع برزخیه نه جهنم نه بهشت........یه نمه دیگه کفه خوبیا باید سنگین بشه.......
گناه ترکش خیلی سخته ولی شدنیه...........کاشکی 1 روزی بشه با خیال راحت بیام بگم خدا از همش توبه کردم خیلی وقته سمت هیچ کدومش نرفتم........
بدی
من چیزی به اسم بدی برام تعریف نشدست.........یا گناهه یا خیر بدی نداریم.........داریم مردم داریم؟؟؟؟خخخخخخ
خوبی
آره خوبم شما خوبی؟؟؟؟؟ایشالا خیلی بهترین از این بشی......خخخخخ
مهربونی
خوبه کسی که مهربونه محبوبه خوش بحالش من مهربونیم خاص شاید هر کسی خوشش نیاد........دوست ندارم صفت خوب و بارزم مهربونی باشه.......جذبه داشن بیشتر برام خوش آینده تا مهربون بودن.......

بزرگترین کیفی که تو زندگیت کردی؟؟؟
یه روزی تو دانشگاه شخی شوخی با یکی از بچه ها شروع کردیم کشتی گرفتن پسره خیلی ادعا داشت.......ورزشکار نبود ولی قدش 2 متر وزنش بیش از 130 -140 کیلو بود........آقا این منو تحریک کدر باهاش سرشاخ بشم.......خب منم که قوه جوگیر شدنم بالا باهاش درگیر شدم......این هی زور زد منو هل بده بخورم زمین نتونست اول یه ذره عقب جلو کردمش همه بچه ها میگفتن علی مجیدو لوله میکنه......هی چپ وراستم میکرد ولی نمی تونست منو زمین بزنه.......من می دونستم این نفس کم کیاره 3-4 دیقه هی بهش فشار آرودم تا خسته بشه......دیگه بچه ها فهمیدن زور اون به من نمیرسه یه لحظه یه زور زد من سر خوردم نزدیک بود بخورم زمین زانو یهو همه هو کردن منو......من سریع بلند شدم تا اون تو کف تشویق بچه ها بود 1 فن کمر بهش زدم(اوکی گوشیو -محمد موسوی می دونه چیه از فنون کمربند زرد یا سبز)من فقط دیدم 2تا پای این رو هواست کوبیدمش زمین خودم افتادم روش از بس سنگین بود.....وقتی خورد زمین چنان صدایی داد که کل اون طبقه 4 دانشگاه ساکت شد.......بعدش رفیقای خودم حسابی تشویقم کردن اصلا منو میگی انگارتو المپیک طلا آوردم........تا 1 هفته خودمم تحویل نمگیرفتم........خخخخخخخ

بزرگترین کمکی که تو زندگیت بهت شده؟؟؟
1- دوست عزیز دارم که کمک کرد بهم وارد 1 دنیای جدید بشم با چیزی که کلا غریب بودم منو آشنا کرد......کلا اگه اون نبود محال بود هیچ حرکتی برای درست کردن خودم بردارم..........
2- خواهرم معصومه سر پایان نامم گل کاشت خدا وکیلی 10 نمره از پایان نامم مال اون بود.........
3- تو دانشگاه 1 حاضری یکی از دوستام برام زد اصلا در حد مرگ و زندگی تو پستای قبلی گفتم ماجراش رو.........
عید امسال عیدی چی گرفتی؟
عیدی نقدی دیگه..........مثل همه حالا مبلغش رو نمیگم..........آخرش رفتم باهاش گوشی خریدم........حخخخخخخخ

آدم خوب یعنی کی؟چند تا ویژگی شو بگو؟
آدم خوب یعنی با گذشت........کسی که بتونه از حق خودش بگذره......بتونه پا روی نفسش بزاره.......آدمی که اهل ریا نیست و توی همه کاراش حداقل 1 نشونه از خدا باشه...........آدم خوب یعنی کسی که مرد باشه نه جنس مرد باشه بلد باشه مردونه زندگی بکنه......آدمی که مردم الگو قرارش میدن می تونه آدم خوبی باشه.........

چپ دستى يا راست؟
راست دست.......

قاصدک دانشجو کامپیوتر خیلی ممنون که اومدی ازم سوال پرسیدی خیلی برام ارزشمند بود این حرکتت.......ایشالا جبران کنم........سوالاتتم که مونده ایشالا صندلیم که تموم شد مفصل باهات دربارش بحث میکنیم........میدونم الان مشغول خوندن واسه ارشدی ایشالا با بهترین رتبه ها ارشد قبول بشی..........

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید.
. 1) نظرتون رو درمورد این چند مورد زیر بگین:
1)خود زنی؟؟ 2)خودنمایی ؟ 3)بی راهه؟ 4)طلاق ؟ 5)خودکشی؟؟ .
2)واسه ازدواج اگه یه دختر تموم شرایطش خوب باشه فقط یکی ازین موارد رو داشته باشه با کدوما حاظری ازدواج کنی با کدوم نه؟؟
دختر زشت؟؟؟ دختر غیر مسلمان؟؟ دختر بد حجاب؟؟ دختر با ی خانواده بد؟؟ دختری مطعلقه؟؟ دختر بد اخلاق؟؟ دختر بد رفتار؟؟ دختر بیمار؟؟ دختر بی سواد؟؟ دختر خیلی کوتاه؟؟ خیلی بلند؟؟ دختر معلول ؟؟ دختر با سابقه کیفری:D؟؟ (میدونم الان میگی سوال نبود بپرسی!! این چیه:biggrin: )
3) 5 خصلت بد و خوب که بنظرتون در من هست ؟؟
4)یه نصیحت به من؟؟؟
5)قبول دارین هر انسانی یه عیبی داره؟؟ عیب خودتون رو بگید ؟؟ . خیلی تلاش

کردم این سوالارو پرسیدم چون همه سوالات رو دوستان پرسیدن.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم سلام آقاجهان نخسته برادر:) خوش اومدی مهنا خانم.......این سری سوالت خیلی عالیه.....من 2-3 تا سوال اول رو خیلی دوست دارم........بقل معروف حق مطلب این صندلی با این سوالا واسه من عدا میشه........
1. شما براهمسر آیندتون چ نوع پوششی رو میپسندین؟ من 100% چادری باید باشه......و حتما هم باید بلد باشه روش رو درست بگیره نه از اینا که فقط دماغ و چششون معلومه ها.......ولی نوع پوشش بیرون و توی خونه جلو داداشام باید اون جوری که من میگم باشه........من تنها 3 مورد رو به شدت به همسرم سخت میگیریم و به هیچ وجه کوتاه نمیام.........
1- حفظ حجابش هست........
2- تمیزی و نظم و انظباط خونه........
3- نوع برخورد و ارتباطش با نامحرم.......این 3 مورد به هیچ وجه کوتاه نمیام........و البته آشپزیش........خخخخخخ نه شوخی کردم اینو بلدم نبود فدای سرش خودم کمکش میکنم یاد بگیره........خخخ

2. اگه متوجه بشین همسرتون قبلن روابط آزادی داشته ک شما نمیدونستین چ برخوردی میکنین؟ راستش رو بخواین من 2 تا سوال اول که برم خواستکاری حتما می پرسم که تا حدودی برام مشخص میکنه حال طرف مقابلم رو ولی اگه ازش خوشم بیادو بخوام برای نامزدی اقدام بکنم قبلش حتما این سوال رو رک ازش میپرسم.......و بهش این قرصت رو میدم که هرچی تو گذشتش بوده برام بگه و چرف نگفته ای نمونه........و حتما بهش این جمله رو بهش میگم اگه بعد ها حرف و حدیثی بوجود بیاد و چیزی رو پنهان کرده باشه.........تحت هیچ شرایطی کوتاه نمیام......حتی اگه 10 سال از ازدواجم گذشته باشه........ولی اگه صادقانه حقیقت رو بگه تا حدودی گذشتش رو ندید میگیرمو باهم تلاش میکنیم گذشتش رو فراموش کنه........تمام رفتار من برمیگرده به صداقتش......
3. دوس دارین مراسم عروسیتون کجابرگزار بشه؟ باغ هتل تالار؟ هتل که اصلا بدرد نمی خوره.......باغم که یا پشه مگس داره یا سرده........
من تالار رو ترجیه میدم........چون آخرش اضافه غذامونم میدن بیاریم خونه.......تا 1 ماه خانمم آشپزیم نمیکنه..........خخخخخخخ

4. شمابیشتر حسابگرید یا دست و دلباز؟ من شدیدا حساب گرم......اصلا اهل ولخرجی و دست و دلبازی نیستم........البته خسیس هم نیستم کلا اقتصادی فکر میکنم معمولا هم به لطف خدا تو این 1 مورد موفق بودم........
5. اجتماعی بودن از نظر شما ینی چی؟ اجتماعی بودن یعنی کسی که بتونه با دیگران ارتباط برقرار کنه البته برای خانم ها با آقایون فرق داره.......خانم ها باید تحت هر شرایطی وقار و سنگینی خودشون رو حفظ کنن........ولی آقایون با لبخند و شوخی هم میتون عمل کنن.......حرکات تند و سریع برای خانم ها تو اجتماع جلوه خوبی نداره ولی برعکس برای آقایون........بابا این بحثش مفصله تو 1-2 خط نمیشه گفت.......اجتماعی بودن برای خانم ها یعنی برقراری ارتباط همراه با حفظ متانت و وقار......برای آقایون برقراری ارتباط همراه با پیربردکار و حفظ پرستیژ.........
6. تو چ مواردی خیلی سخت گیر هستین؟
1- کارها حتما باید همراه با عقل و تفکر و محاسبه قبلی انجام بشه...........
2- نسبت به همسرم حفظ حجابش و حدود برخوردش با نامحرم........
3- شوخی جلف و بی ادبی اجازه نمیدم باهام بشه....اگه کسی این جوری شوخی کنه بد جوابش رو میدم..........
4- باز دوباره واسه همسر حفظ نظم انظباط خونه.........
5-سلام کردن......مخصوصا کوچیکتر بخ بزرگتر.......این وحشتناک برای من مهم هست.........واسه همین از بیشتر بچه ها خوشم نمیاد......سلام سنت پیغمبر هست من خودم نسبت به بزرگتر حتما رعایت میکنم.........چیز دیگه یادم نمیاد...........
7. ب اینا از یک تا10 ب خودتون نمره بدین:
صبر:3
غرور:10 من چون غرور رو دوست دارم 10 دادم ولی از نظر شما میشه صفر........خخخخخخ
اعتماد ب نفس:8.5
ولخرجی:10
آشپزی: 7
عشق:دیگه نمیشم.........صفر
ایمان: از 1 جهاتی 20 ولی جواب این سوال 5
8. تاحالا لیلی ظرفتونو شکسته؟:D لیلی حالمو بدگرفته........مثلا قرار بود برام خواهری کنه ولی تا مشکلش حل شد منو پیچوند رفت..........ایشالا هرجا هست آرامش بهش برگرده........ولی اون لیلی که شما میگی نههههه.........من هیچ وقت لیلی نداشتم و نخواهم داشت تا زمانی که 1 بنده خدایی پیدا بشه جواب بله برو بده.....خخخخ
9. اولین بار چ نظری راجع ب من داشتین؟حالا فرق کرده؟:D اولش فک میکردم مغرور باشید.....ولی وقتی گذشت دیدم نه بابا دختر خاکی هستی......ولی از اول حس میکردم با شخصیت باشید.........
10 . نظرتونو راجع ب اینابگین:
پاییز: قشنگه ولی همیشه بخاطر آلودگی هوا 2-3 روزی تعطیل بودیم........خخخخخخخ
امید: پایه اصلی زندگی.........آدمی که از لطف خدا ناامید میشه کارش تمومه.......امید بیس و پایه زندگیه.........
حکم: خوبه 3 نفره حال میده ولی 4 نفرش بهتره.......خخخخخخ حال کردی؟دیگه کسی فک نکنه پاستوریزمااااااا.......چیزای دیگشم بلدم......
شطرنج: از آهنگش متنفرم.....یعنی من نمی دونم چرا هرچی این مرتیکه مفنگی داریوش می خونه حال منو بهم میزنه........ایکبیری نکبت.......اه اه........
کارتینگ: من نمی دونم چرا هر دفه ما خواستیم بریم بسته بودش.....10 بار جت اسکی رفتم ولی کارتینگ نتونستم تاحالا برم........
وودکا: استغفرالله........منظورت همون آب شنگولیه؟؟؟ این وود کاه؟؟؟؟؟وود یعنی چوب کاهم که میدن گاو گوسفند.......فک کنم میشه چوبی که مثل کاه کردن میدن گاو و گوسفنداااااااا........خخخخخخ
فداکاری: کار خوبیه من بعضی وقتا انچام میدم........
ابی: این که دیگه معلومه.......حس غرور و هیجان داره.......آدم سر و سینش رو بالا میگیره میگه........آبیدلم........
یاس: یاس منو یاد 3 چیز میندازه.......1- یاس کبود......2- خواهرم معصومه......3- این مطربه که رپ میخونه خداییشم قشنگ میخونه......خخخخخخ

سپاس، بازم خسته نباشید
:gol:

مرسی خیلی سوالات عالی بود........ممنونم........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز سللللللللللللللللام........خوش اومدی.........
آخرین باری که پشیمون شدی،کی بود؟
آخرین باری که پشیمون شدم همین دیروز بود.......1 دختر بچه ای اومد بهم گفت دستمال کاغذی ازش بخرم........بنا به دلایلی مجبور شدم خودمو بزنم به کوچه علی چپ......ولی بعد 1-2 دیقه بد پشیمون شدم.......همون موقع گفتم کاشکی ازش می خریدم........خخخخخخخخ
بهترین جایی که تو زندگیت رفتی،کجا بوده؟
جاهای قشنگ زیاد رفتم.......ولی به لحاظ مکان.......قشنگترین جا مینو دشت تو راه مشهد رفتم.........و ماسوله هم رفتم قشنگ بوده..........خرم آبادم رفتم یه مراتعی داشت چقد رویایی خیلی دوسش داشتم...........
ولی 2 جا رفتم که خیلی برام عزیزه........16-15 سال پیش اون موقع که هنوز این راهیان نور و اینا نبود........برای اولین بار بعد جنگ بنا به دلیل موقعیت شغلی پدرم........ما اولین خانواده ای بودیم که وارد منطقه شلمچه شدیم......جایی که داییم شهید شده بود.........حتی هواسمون نبود نزدیک بود بریم روی مین که 1 ماشین از این خاورا.......از دور دستش روی بوق گذاشت و هی چراغ میزد تا ما رو مطلع کنه داریم میریم وسط میدون مین......خدا رحم کرد داداش کوچیکم2-3 متری 1 مین وایساد........
جای دومی که خیلی برام عزیز رفتم.......توی سرداب امام زاده صالح رفتم بالای سر قبر اصلی خود امام زاده..........خیلی فضای نورانی و الهی داره آدم رو جوش میگیره.......ابهت خاصی داره......با خودم گفتم دیگه مال امام رضا چقد آدم رو میگره.......!!!!!!!!

از کدوم یک ازشکلکای باشگاه بیشتر خوشت میاد؟
1-:wallbash: 2-:w46:
نقطه عطف تو زندگیت داشتي اگه جواب مثبته ،کجا بوده؟
بله داشتم دوره پیش دانشگاهی بودم که به دلیل دوستی با 1 آدم و دوست ناباب......مسیر زندگیم که 4 سال بود عوض شده بود........یهو 1 مریضی خیلی سختی گرفتم که 3 ماه توی خونه موندم........مدرسه نرفتم کنکورم رو از دست دادم..........و به هدفم که همه زندگیم رو بر اون اساس تنظیم کرده بودم نرسیدم........آدمی که همه براش رتبه 3 رقمی مد نظر داشتن شد ستاره 5 رقمیه مدرسه.....خخخخخ کلا له شده بودم........هیچ انگیزه ای واسه ادامه نداشتم.......بابام اومد پیشم گفت این تا اینجاش من بعید نمی دونستم این وضع پیش بیاد.........ولی الان بشین با خودت و خدا حرف بزن........راه جلوت بسته نیست سعی کن از فرصتی که خدا بهت داده استفاده کنی.......بابام گفت خدا این جوری جریمت کرد که بیشتر سمتش بری......تا چشمات باز بشه.......من حرف بابام رو گوش کردم.....با خدا حرف زدم.........اونم راه درس رو بهم نوشن داد.......من الان فقط توی مسیرم......هنوز به هدفم نرسیدم...........

شخصیت کارتونی که از بچگی دلت میخواست جای اون باشی كي بوده؟
واکی دروازه بان تیم شاهین بود.....نمی دونم چی چی بود!!!!!!!!خخخخخخخ ولی همون دروازه بان تیم سوباسا.......واکی وایاشی بود دیگه........آدمو به شک می ندازی.....خخخخخخخ

بچه بودی ،كدوم كلمه يا عبارت رو اشتباه تلفظ میکردی كه اكثرا تا ميبيننت بهت ميگن؟ اوففففف بابا کلکسیون اشتباه بودم.........
مثلا انقد گفتن می دونم به ماساژ میگفتم ماناس.......
به هلی کوپتر میگفتم دو بیل........اینا رو یادمه.........
ولی 1 چیزی که در سطح ملی تو فامیل ازم مطرحه این بوده که توی 1 مهمونی بزرگ که همه فامیل بودن همین بابا بزرگم که الان رو تخت بیمارستانه شیر آّب رو سفت بسته بوده......بعد من گفتم چرا این جوری بستی.......... لیوان رو کوبیده بودم توس سرش........:crying: الان تو بیمارستان هرکی منو میبینه اینو میگه روان منو داغون میکنه.........:exclaim::wallbash:

دستت درد نکنه واقعا زحمت کشیدی مختصر و مفید.......ایشالا جبران کنم........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر داداش خودم اقا مجید گل.
خوبی؟
راستشو بخوای نمیدونم چه سوالی ازت بپرسم ولی مگه میشه صندلی پهلوون کلوپ باشه و سوال نپرسید... دمت گرم داش رضای خودم ببخشید نتونستم قانون رو زیر پا بزارم........بهت که گفتم دلم میخواد بیام زودی سوالات رو جواب بدم........ولی دیدم همه بچه ها منت گذاشتنو اومدن سوال پرسیدن.....خیلی برام ارزش داره داش خودم بیاد ازم سوال بپرسه.........
اسم؟ پیشه؟ مجید هستم از نوع جهان پهلوانش.........خخخخخ پیشه هم فعلا دارم توی آزمایشگاه کاتالیست یکی زا دانشگاه های تربیت مدرس به عنوان همکار پروژه همراه 3 دانشجوی دکتری روی برس نفته کوره 2 پتروشیمی کشور کار پژوهشی انجام میدم..........خوب توضیح دادم؟؟؟؟؟خخخخخ
تارخ تولد؟(دقیق) 13/4/1369 ساعت 10.30 صبح........این طلوعم بوده هنوز معلوم نیست کی بزنن غروب.......
خونوادتون چند نفرن؟ اسمی 7 نفر ولی رسما 9 نفر.........مامان-بابا-2 تا داداش- خودم- خانم و دختر برادرم-مادر و پدربزرگم........
تو چندمی هستی؟ پسر وسطی هستم.........1 داداش بزرگتر دارم یکی کوچیکتر........
چندتا استقلالی هستن و چندتا لنگی؟ بابا داداش بزرگم وخانمش لنگی......من و داداش کوچیکم و دختر داداشم استقلالی.....مامانمم تقریبا آبیدله......فقط حرصس می خوره وقتی استقلال بد بازی میکنه.......خخخخخخ
مجرد یا متاهل؟چرا؟ مجرد دیگه.........!!!! خود تو 100 دختر کورو کچل داشتی یکیشو به من می دادی؟؟؟؟نه دیگه به همون دلیل بقیه هم ندادن.....خخخخ
از چند سالگی آبیدل هستی؟ سن وسال یادم نیست ولی یادمه از بعد بازی ایران مالدیو آبدیل شدم از روی لج بابام.......غریبه خوب میدونه چه سالی بوده.........
اولین دربی که یادت میاد؟ دربی هم نمی دونم کدوم قدیمی تره1- فینال جام حذفی که پیروانی گل زد فک کنم قل استقلال رو بختیاری زاده زد!!!!!!..........یکی هم نوازی از وسط زمین سمت راست لنگیا به عابد زاده گل زد عابدزاده توپو زد زیر طاق دروازش!!!!!!!
تلخ ترین و شیرین ترین دربی؟ شیرین ترین........دربی که 3 تا گل زدیم گل آخر رو شریفات زد......اصلا اون برد ابهت خاصی داشت.......
بدترین.........دربی که رحتمی از رو نقطه کرنر از معدنچی گل خورد......اوووووووووق

بهترین مربی؟ امیر خان ژنرال........
دروازبان؟ وحید طالبلو................
مدافع؟ حاج محمود فکری.......
هافبک؟ مجتبی جباری........
مهاجم؟(تاریخ باشگاه استقلال از نظر شما؟) از نظر من اول غلامحسین مظلومی........بعدش رضا عنایتی........
زمانی که ناصرخان رحمت خدا چه حالی رفت داشتی؟ علاوه بر اینکه ناراحت بودم.......خیلی از دستش عصبانی بودم.........چون گفتم که همسایه ما بود 1 جورایی........خیلی سیگار میکشید......من چقد سرسیگار کشیدن این عصاب برام نمونده بود......
بهترین و بدترین خاطره ورزشی و غیر ورزشی؟ بهترین خاطره ورزشی سال سوم راهنمایی و اول دبیرستان تو مسابقات مدرسه تیمم نایب قرمان شد هردفه هم یکی از رکن های اصلی فینالیست شدن من بودم......جوری که سال سوم بهترین مدافع و سال اول بهترین دروازه بان بودم........
بدترین خازره هم 2 تا بوده.........یکی روزی که جودو رباط پام پاره شد.........
یکی هم 1 جودو کار ارمنی اومده بود باشگاه ما........تو شیایی استاد من که تازه کمربند زرد رو گرفته بودم بهم گفت برو جلوی این وایسا........تا رفتم تعظیم کردم مثل کیسه برنج گرفت منو زد زمین........رد کرد المپیک و دنیا رو تو باختن زدم.....ظرف 24 ثانیه ایپون شدم........خخخخخخخ

اولین پستی که تو تاپیک آبیدلان دادی چی بود؟و کی بود؟ یادمه کلی تو کل کل دعوا کرده بود........فک کنم امتیاز 70-80 رو گرفته بودم.......بعد اومدم اینجا به اسپارتاکوس گیردادم چرا زودتر نگفتی من بیام اینجا!!!!!!گفت اینجا که دیگه دعوا نداری.......خخخخخخیادش بخیر.....ایشالا بهترین ها قسمتش بشه......
نظرت در مورد این کلمات؟
پدر ؟ همه تکیگاهم....پشت و پناهم........اگه 1 روز گیر نده روزش شب نمیشه.......خخخخخخخ
مادر واقعا سلطان عشق مادر.........خدا این دونفر رو از من نگیره.......چون بدون این 2 تا فرشته زندکی برام غیر ممکنه.......
زمانی که خیلی عصبی بشی چیکارمیکنی؟ داد و فریاد میکنم........ولی اگه جلو خودم روبگیرم......شروع میکنم تند تند راه رفتن تا آروم بشم کامو می ندازم پایین مثل آرش برهانی راه میرم.....خخخخخخخ
تیکه کلامت چیه؟ دیگه خودت که می دونی........1- ببین 2- یا علی.......3- همون خنده مسخره که خندت میگرفت........
در آخر نظرت رو در مورد رضا داودی بگو.هر چی تو ذهنت میاد یا حدس میزنی.
رضا داوودی از اون با مراماست........خیلی با معرفتی رضا الانم می دونم سرت بدتر از من شلوغه که ازت خبری نیست........و گرنه مثل بقیه جنوبیا خون گرم و با معرفتی........البته بگم زرنگم هستی........خوب ضربتی از همه چیز سر در میاری............همین دیگه توضیح بیشتر نداره.......بیا برو این همه هندونه ای که گذاشتم رو بخورتا سری بعد.......خخخخخخخخخ

داش رضا خیلی ممنون می دونم چقد لطف کردی با اون همه درد سر و مشغله اومدی صندلی داغم ایشالا صندلی داغ خودت ازت بپرسم.......ایشالا بزودی هم بری خونه بخت و با مادر بچه ها باهم بیاید باشگا.....ما منتظر شیرنیت هستیمااااااااا...........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب حالا بریم سراغ سوالای بعد
تا حالا شده با کسی از بچه های کلوپ دعوات بشه و دیگه باهش صحبت نکنی یا مدتی باهاش قهر باشی؟ ای رضا حالا خوبه بهت گفتم و می دونی کی هستش........آره با 1 نفر مشکل دارم ولی مشکل خاصی نیست اونایی که کنجکاو شدنو براشون سوال پیش اومده بود بهشون توضیح دادم.........تو تمام صندلیم گفتم من ار آدمای بی عقل خوشم نمیاد.......با هاشون به مشکل می خورم..........خب ایشون هم مستثنا نبود.........توضیحات بیشتر بصورتش عملی خواهد بود پس دیگه نپرس.......خخخخخخخ
نظرت در مورد

• سعید پلیمر پسر بانمک و شیطون کلوپ ایشالا امسال 1 دانشگاه خوب قبول بشه......مخصوصا با این کتابی که من براش خریدم........خخخخخ
  • abyss ocean خب این که دیگه خانم مدیره خودمونه.......دختر خیلی خوب و کار درستیه فقط باید عقایدش رو 1 خورده تعدیل کنه......ایشالا اونم درست کنه دیگه حرف نداره.......
  • jahan pahlevan ای بابا این مه دیگه حرف نداره.....دانشمند فرزانه،فرهیخته گرامی،پژوهش گر نابغه،رفیق همه چیز تموم جهان پهلوان خودتونه دیگه.......خخخخخخخخ
  • *mohsen_24 داش محسن با معرفت اخیرا بی معرفته خودمه........ایشالا 6 سال سربازیش طول بکشه تا دیگه شاخ بازی واسه من در نیاره......خخخخخخ دور از شوخی ایشالا زودتر به آرزوی دیرینش یعنی زن گرفتن برسه این خانم های کلوپ از دستش راحت بشن......خخخخخ
  • mohammad5mousavi اووووف بابا واسه خودش جهان پهلوانیه.....جودو کا هست کلا حرف نداره.........
  • F A R Z A N E آخی خانم رضایی فک کنم الان تو تشخیص مصلحت سرش شلوغه آخه مدتیه به جمع دوستان مفقودالاثرپیوسته.......ایشالا هرجا هست موفق باشه و بدونه جاش تو کلوپ آبیدلان خالیه.......
  • Aghrab Khatoon ایولا آبجی سمیرای خودمه........آبجی سمیرا مرسی که همه پستام رو خوندی.......تولدتم مبارک.........ایشالا 120 سال با عزت و تن درستی زیر سایه پدر و مادرت باشی......زودترم ازدواج کن برو دیگه.......گه خبر!!!!!!خسته نشدی انقدر ور دل ما بودی؟؟؟؟؟دفه دیگه با شوهرت نیای کلوپ رات نمی دما........خخخخخخ
  • محمد ساوه آقا داماد اومده شهر ساوه اومده.........تو خجالت نمیکشی زن گرفتی میای با دختر مردم حرف می زنی؟؟؟ دفه دیگه ببینم واسه دوست من خصوصی بفرستی به خانمت میگم.....گفتم بگم که نگی نگفتی........خخخخخخخ آقا داماد خبرا به من میرسه اون مورد رو زودترم میفهمیدی عمرا بتونی حال منو بگیری.......خخخخخ یعنی مادر نزاییده کسی که حال منو بگیره:D.........هاهاهاهاها ولی حالا دور از شوخی ایشالا زیر سایه امام زمان و زیر سایه رهبری خوشبخت بشی و از موفقیتات بیای برامون بگی......
  • gharybeh داش علی دیگه.......مبتکر و مخترع فوتبال در ایران و آسیا......من نمی دونم این حافظست یا هارد اکسترنال هوشمند همه بازی رو یادشه.......آدم فک میکنه محمدرضا صدر نسشته داره باهاش حرف میزنه........خخخخخخ موفق باشی داش علی..........
  • sara20012 به به رقیبم که منو بد بخت کرد الان تو باید اینجا میشستیااااا.........راستی اون پروژه تموم نشده؟؟؟فک کنم داری موتور جست و جو گر طراحی و برنامه نویسی میکنی؟؟؟؟اسمش رو بزرا ساراووووووووو..................ساراگِل می تونی بیزاریاااا.....خخخخخ ایشالا شیرنی فارغ التحصیلیت رو قبل از اینکه ترشی بشه بدی ما بخوریم........
  • Arch_masoud1 داش مسعود که خیلی با مرامه.........تازه یا هم رفیق شدیم.......ولی ایشالا برنامه ویزه ای براش داریم..........
    mpb آبجی مریم کم پیدا......خسته نشدی انقد که اومدی پرچم گذاشتی؟؟؟؟؟؟؟خب بیا 4 کلمه درو هم حرف بزنیم تو اون کلوپ........ولی خیلی خوشحال شدم اومدی ازم سوال پرسیدی......دستت درد نکنه مادر........
  • smooth criminal یاسین!!!!!!! هنوز بعد 3 ماه نوبت ما نشده؟؟؟؟تو ام با اون مسابقه برگذار کردنت......خخخخ ولی دستت درد نکنه باعث شد ما بیشتر با علایق هم آشنا بشم.......خدا خیرت بده مادر.....
  • samira-71 سمیرا هم که از فعالان کلوپ آبیدلان و ایناست دیگه.......هنوز سعادت نداشته جز فرند من باشه.......خخخخخ ایشالا موفقیت و پیشرفت روز افزونش رو شاهد باشیم........
  • *tasnim عععععههههه اینم که تسنیم خودمونه.....خوبی عمو؟؟؟ببخشیدداااااا گفتم تا روزی که صندلی تموم نشه دگه جواب کسی رو تو پروفم ندم وگرنه یادم هست باید جوابت رو ندادم......ایشالا تو همه زمینه ها موفق باشی........
YAGHOT SEFID والا از خدا که پنهون نیست از خدا چه پنهون اصلا شناختی نسبت به یاقوت سفید ندارم.....ولی تعریفش رو از دوستام شنیدم میگن خیلی با شخصیته......سعادت هم کلام شدن رو باهاش نداشتم......ولی خوب خبرا میزاره تو کلوپ.......

• mohanna360 ایولا اینم که مهنا خانم......خخ نه مهنای خودمونه دیگه.......آقا بیاید از همه الان واسه نشوندنش روی صندلی با هم 1 توطئه اساسی کنیم.......من از الان می خوام براش توطئه کنم بشونمش روی صندلی......موافقا بزنن لایکو.....خخخ می خندی مهنا؟؟؟وقتی نشوندمت میفمی........هاهاهاهاهاها
  • abolfaZZzl آخی........آق مربی!!! کجایی ابوالفضل؟؟؟؟چرا هر وقت من میرم تو میای؟؟؟کجایی؟؟؟؟؟ روحت شادو یادش گرامی باد......خخخخخخخ زود برگرد به کلوپ......جات تو کلوپ خالیه.....1 نفر عاشقت شده هااااا اگه بیای بهت میگم کیه......خخخخ
خوب گفتم داش رضا؟؟؟؟دیگه ببخشید دیر شد به بزرگی خودت ببخش.......اگرم نبخشی میسپرمت به سعید پلمیر بجای عزاییل میگم سعید بیاد جونت رو بگیره......خخخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرعتت پایینه آقا جون ، کجایی بیا بشین سر جات خب ببخشید سرم شلوغه دیگه........همین الان که دیر رفتم بمون جواب شما رو بدم.....12 میس کال دارم 20 اس ام اس که بهم فش دادن......مودبانش اینه که کدوم گوری هستی؟؟؟؟؟ حالا شما گیر نده داش علی........
1 - تا حالا کسی با مشت زده تو دهنت ؟ تو دعوا زدن ولی تو دهنم نخورد سرم رو کشیدم عقب خوردزیر گونم توی لپم........سوم راهنمایی بودم فک کنم......خخخخ
2 - تا حالا با مشت تو دهن کسی زدی ؟ اونم دهن نه زدم پای چشمش تو همون دوعای سوم راهنمایی.......من زیاد مشت نمی زنم تو دعوا بیشتر از فنون پرتابی جودو استفاده میکنم........:Dمهندس به این وحشیی دیده بودی؟؟؟خخخخخ
3 - فکر کن شدی سر مربی استقلال ، همین الان ، کیا رو بیرون میکنی؟؟ کیا رو میاری؟؟ من این نظری.....فردین عابدینی.......با این واحدی خوشگله رو بیرون میکردم.......جباری،عنایتی،طالبلو رو میارم راستش من 3-3 هفته ای هست وقت دیدن بازیای استقلال رو ندارم کلا تو شرایط آنالیز و تحلیل نیستم.....اصلا نمیفهمم کی بازی داره استقلال کی نداره........از بس کار ریخته روی سرم......پووووففف
4 - به نظرت تو جام جهانی با کیا همگروه میشیم ؟؟ برزیل......بوسنی.....1 تیم آفریقایی(مثل کامرون یا ستحل عاج)
5 - دوست داری آخرش چیکاره بشی؟؟ مهندس شیمی تو کارخونه ؟؟ تو سایت و جنوب ؟؟ تو شرکت مشاوره ؟؟ طراح کارهای مهندسی رشتتون بشی؟؟ رییس فازهای x و y پارس جنوبی بشی؟؟ مدیر عامل یه کارخونه تو زمینه پتروشیمی بشی یا کلا چی؟؟ اون تهشو بگو ، سقف آروزت ، اگه سقف داره البته ببین گفتی چی دوست درایااااا......من دوست دارم اول تا 30 سالگی بشم مدیر سایت تو یکی از پالایشگاه ها تا 35 بشم رییس فاز.......تا 45 مدیر عامل 1 پتروشیمی........50 سالگی بشم وزیر نفت.......همزمان 1 شرکت بزنم بدم داداشام توش کار کنن بعد اون 3-4 سالم دیگه شرکت خودم جون گرفته میام میرم 1 پتروشیمی رو به تعطیلی رو می خرم تجهیز میکنم بشه اولین پتروشمی خصوصی.......تو این حدفاصلم دخترم دکتراش رو میگیره میشه اولین مدیرعامل زن ایرانی........حال کردی؟؟؟؟نه خداییش فانتزی به این توپی کسی برات گفته؟خخخخخخ خب دوست دارم دیگه...... چیکار کنم دست خودم نیست......
6 - اگه بگن پول و رفاه تو یه شغل غیر مرتبط با رشتته ، البته یه شغل تر و تمیز و آبرو مند ، اما تو رشتت پول آنچنانی نیست ، بخور و نمیره ، اونوقت با توجه به اینکه این انتخاب شغل تو زندگیت تاثیر داره چیکار میکنی؟؟کدومو انتخاب میکنی؟؟ بستگی به شغلش داره.......مثلا بازار و فروشندگیو این حرفا رو دوست ندارم.......اگه کار فنی باشه حتی تر تمیزم نباشه دوست دارم....از 1 جا نشینی متنفرم......ولی اگه مرتبط نباشه و لی پول خوب داشته باشه میرم......حالا نفوس بد نزن......خخخ ولی خب ایشالا مرتبط با رشته من هست........بزار برم سربازی مردتر شم بیام میرم دنبال 1 کار مرتبط.......
7 - نظرت در مورد این جمله که بهترین کار و بهترین شغل ، اون چیزیه که تووش حس کنی داری تفریح میکنی و ازش لذت میبری، چیه ؟؟ خب با بخشیش موافقم......ازش لذت بردن با توش تفریح کردن خیلی فرق داره........من هرکاری که ازش لذت ببرم رو با اشتقیاق انجام میدم.......مهم نیست سخت باشه یا آسون......با تمام قوا سعی میکنم با وجدان کار کنم.......واسه کار مایه بزارم......ولی با تفریح سرکار مخالفم......کار باید جدی و با قدرت انجام بشه اگه 8 ساعته باید مفید باشه.......اونایی که لاهام همکاری کردن بهم همیشه میگن شما وجدان کاری داری نیرویی خوبی هستی.......اینو دیگه بهم زیاد گفتن اغراق نمی کنم از طرف خودم......خخخخخ
بازم 7 تا ، تا بعد
تا بعد!!!!!!!!!!! دیگه خدا روشکر وقتی واسه سوال پرسیدن نمونده........خخخخخخ
شوخی کردم داش علی با این سری سوالت خیلی حال کردم کلا متفاوت تر از بقیه بودش.........راجع به کار و دعوا وکلا سوالای مردونه بود مرسی.........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به سلام به آقا مجید جهان پهلوان ..بالاخره بدون رای منم سوخیدی.. سلام آهو خانم.........مرسی که اومدی......خیلی زحمت کشیدی.......
قصد داشتم نیام اصلا ..
هم به خاطر این ک تعداد سوالاتون زیاده واحتال این ک نرسید جواب گو باشید ..هم خودم وقت سوال طرح کردن نداشتم ..
اما خوب خدا قسمت کرد ما هم در سوزوندن شما یه سهم خوبی رو ب عهده بگیریم ..
یه تعدادی رو خوندم ک سوال تکراری نباشه واذیت شی ..چون دیدم واقعا با جدیت جواب میدی ونمیپیچینی ...پهلونی دیگه توان سوختت بالاس یحتمل ..
دستت درد نکنه بهترین کارو کردی......پیر شی مادر دوستان کلی پوستمو با سوالای تکراری کندن.....خخخخ
خوب اینم یه چن تا سوال
1-فک میکنی بهترین اتفاق زندگی آدم چی میتونه باشه ؟
بهترین اتفاق زندگی آدمی هرچیزی می تونه باشه به نظر من دوست خیلی تاثیر گذاره تو زندگی آدما تو زندگی من پدر و مادر و برادرام حکم دوستای خیلی عزیزم رو دارن تا همسرم و سعی میکنم با بچم هم دوست باشم........دوستی برای من خیلی مهمه با این اوصاف آشنا شدن با 1 دوست می تونه بهترین اتفاق زندگی آدم باشه من همیشه کلی دسوت داشتم ولی با یکی شون زندگیم از عرش به فرش رسید.....با یکی دیگه هم از فرش به عرش.......پیدا رکدن دوست بهترین اتفاق......
2-دوس داشتی روزی ک خدا بنده هاشو میآفرید به عهده خودشون میذاشت ک همه چیو انتخاب کنن ..خونواده ..پدر مادر ...رنگ پوست ..نژاد ..هر چیزی ..؟بعد اون وقت تو همیننی ک هستی رو انتخاب میکردی ؟
ننننن اصلا دوست نداشتم........چون همه آدما از روی چشم و هم چشمی می خواستن بهترین ها رو انتخاب کنه دیگه هیچ تنوعی وجود نداشت.......من همینی که هستم رو دوست دارم........درست خانواده محل تولد یا چیزای دیگه خیلی تاثیر گذار هست.......ولی اینا 20% هست 80% تلاش و نوع تفکر آدمه که نخواد محدود به محدودیت ها بشه.......من خانوادم و محل تولدم و دوست دارم شاید دلم می خواست چیزای دیگه هم داشتم ولی وقتی بقیه رو می بینم خدارو شکر میکنم که چیزایی بهم داده که می تونم بهشون افتخار کنم.......
3-آدم نمک شناس دقیقا به کی میگن .؟
آدم نمک نشناس کسی هم که محبت دیگران رو نمی بینه بهش میگن گربه کور......وقتی محبت میکنی وظیفه می بینه ولی وقتی باید محبت بکنه خودخواهیش گل میکنه.........
4-تا حالا خودتو نوشتی رو یه ورق کاغذ .؟ افکار و اهدافم رو که از بچگیم اول هر سال می نویسم........ولی 3-4 سالی هست که 1 برگه دارم که ایرادام رو توش نوشتم........هرماه به خودم نمره میدم که چقد تغییر کردم....با این روش تو نستم خیلی از عادتهای بدم رو درست کنم.......
5-دوست خوب چه دوستیه ؟چیکار کنه بهترین دوستت میشه ؟ دوست خوب......اونی که آدم رو اول سمت خلاف نبره......بعدش از اون بهتر اینکه که بتونه تو رو به خدا نزدیک کنه.......من به این نتیجه رسیدم دوستی که با شوخی های بی ادبی و حرفتی کثیف میاد سمتت حتما منحرف میکنه آدم رو.......البته اینم بگم دوستی مراحل مختلفی داره.......
1- مرحله ایجاد محبت که بین هر آدمی بعد از آشنایی راحت بوجود میاد.......
2- مرحله اعتمماد این مرحله خیلی سخت بوجود میاد بین ما ایرانیا که دیگه خیلی خیلی سخت تر.......ولی اگه بوجود بیاد اون 2 تا دوست با هم صمیمی میشن....... تو این مرحلست که نباید فقط فکر منافع خودت باشی......
3- مرحله ایثار........این مرحله فقط و فقط برای دوستایی بوجود میاد که سالیان سال با هم باشن.......شاید تو زندگی آدم از تعداد انگشتای 1 دست هم تعداد این افراد بیشتر نشه....ولی قشنگترین نوع دوستی برای من اینه که آدم به این مرحله برسه......من حتی واسه همسر آیندم هم میدونم اگه به این مرحله از دوستی برسیم زندگی شیرین میشه........به کلمه ایثار توجه ویژه کنید........یعنی از همه چیزت بگذری واسه خاطر دوستت........می تونیم؟؟؟؟؟

6-چند بار کتک زدی ..کتک خوردی تو مدرسه ؟
اووووووووف فراوون کتک زدم........تو راهنمایی ما 2 تا گروه بودیم زنگ تفریحا میرفتیم پشت سالن امتحانات بزن بزن میکردیم درحد مرگ من رییس 1 کی ز گروه ها بودم همون هم درشت بودیم گروه مقابل رو داغون میکردیم.......خخخخخخ یادش بخیر........
کتکم خوردم ولی من تو دعوا زیاد نمی زنم 1 دونه میزنم اساسی میزنم.......خخخخخ البته بگم میزدم......الان 4-5 سالی هست بزن بزن نکردم......خخخخخ

7- یکی از بهترین خاطره های زندگیت ک هر وخ یادت میاد نا خود آگاه میخندی رو اگه میشه بگو ؟
وای از این خاطره ها زیاد دارم......من آدم رکیم.......مخصوصا با خانواده و دوستام که باشم اعتماد به نفسم به قل شادی میشه اعتماد به سقف......حالا یکیش رو الان میگم.........ولی همین الان 3 مورد که یادش میافتم روده برو میشم.......
آقا 1 روز با ماشین داشتیم می رفتیم.....توی 1 کوچه 1 مرده وایساده بود در ماشین باز داشت کف ماشینش رو تمیز میکرد......بابای من خیلی صبوره برعکس من دقیقا 3-4 مین وایساده بود نه بوق میزد نه صدا میکرد یا رو بلند بشه.......من صندلی عقب نشسته بودم جوری که مرد منو نمی دید.....یهو داد زدم با لحن لاتی درو ببند.......!!!!!!!! یا رو یهو 1 متر پرید هوا درو بست خودشم جمع و جور کرده بود........آخه صورت بابای من بخاطر ریش و سیبیلو اینا خیلی خفن بنظر میاد طرف فکر کرده بود بابام داد زده جرات نمیکرد تو چشماش نگاه کنی........واسه همین خودشو مثلا زد به اون راه فقط آسمون رو نگاه کرد...... دیدم بابام یهووووو پاشو گذاشت رو گاز 400-500 متر جلوتر نگاه داشت اومد پایین از خنده داشت قه قهه میزد از این کارم......

8-یه جا خوندم کار پژهش شیمی داری انگار اگه یادم باشه ...
اختراع هم کردی مهندس تا حالا ؟
بله درسته زیاد اهل پژوهش هستم.......مخصوصا از وقتی راه و رسم تحقیق و بررسی نکات ظریف رو یاد گرفتم بیشترم علاقه مند شدم........بله با اجازتون 1 ثبت اختراعم دارم با موضوع تبدیل فروفسفر به اکسید تیتانیم...........کارای دیگه هم زیاد کردم درحد مقالات خوب ولی متاسفانه مقاله نویسی بلد نیستم.......اگه بلد بودم تا الان 2-3 تا مقاله هم ارائه داده بودم...... آهو خانم مهندس شیمی من حساسم به این مهندسیش......مطالعات من بیشترش زمینه نفتی داره.......با شیمی محض و کاربردی فرق داره...... ولی خداییش مرسی خیلی حال کردم این سوالت رو جواب بدم.....خخخخخخخ
9-تفکرت نسبت به این جمله ها ..

الف .عیب جامعه این است ک همه میخواهند انسان مهمی باشند وهیچ کس نمیخواهد فرد مفیدی باشد ..
خب جمله درستیه......خیلی قشنگ گفته دیگه همه فکر خودشونن.....هیچ کس دلش نمی خواد موفقیت دیگران رو ببینه......نمی خواد جزئی از 1 کل باشن........خداییش بیاید ما ها باهم درست عمل کنیم......حداقل ما قشر تحصیل کرده جلوی این ناهنجاریای رفتاری رو بگیریم.....
ب.هر کس ک بداند ک نداند از همه دانا تر است . این میشه 1 آدم عاقل.....کسی که خودشناسی کرده.....70% قصه حله وقتی کسی به این مرحله برسه بقیش با 1 ذره آموزش حل میشه.....
ج.خدا در قلب توست وتو در آسمان ها به دنبالش میگردی .
آخ آخ آخ..بهترین جمله هست من خودم چند سال طول کشید شاید هنوزم نتونم بگم خدا رو دارم......بیشتر فک کنم هوای خدا تو کلمه تا خودش رو پیدا کنم باید راه زیادی برم........
د.امید ..
چیز خوبیه.....کسی که به خدا امید داره خیل یاز مشکلاتش حله.........
ه.کدوم یکی بهتر فک میکنه قلب یا مغز ..
صد درصد مغز.....من آدمیم که سعی کردم قلبم رو زیاد وارد بازی زندگیم نکنم چون هربار بهش اعتماد کردم بهم رو دست زده و زمین خوردم.....همین قدری که ضربان داره و خون میرسونه دستش درد نکنه دیگه بیشتر راضی به زحمتش نیستیم.......
..
10-آقا شما اگه چی بشه دس از سر باشگاه مهندسان بر میداری؟
نگران نباش من دارم میرم سربازی بعدشم دیگه نمیام......اونایی که دوسشون دارم رو که با اس ام اس و یاهو باهاشون در ارتباطم.......اوناییم که منو دوست دارن آیدیم رو دارن......الانم برگشتنم فقط به خاطر زهرا بود که گفت واسم تاپیک تولد زده......الانم موندم جبران زحمت اونو بکنم.......
خدا بهت رحم کرده زیاد نپرسیدم ..سخت هم نپرسیدم ..البته چون دوستی نداشتم باهاتون هم یه دلیل هست ..
امیدوارم چرخ زندگیت هر روز بهتر از دیروزش بچرخه
هر جا هستی موفق باشی دوست خوبم .

دستت درد نکنه خانم هنرمند زحمت کشیدی سوال پرسیدی......دوستی زیاد و کم نداره شما منت گذاشتی سوال پرسیدی منم جواب زحمتت رو دادم...بیشترم می پرسیدی بیشتر خوشحال میشدم.....مرسی آبیدل 2-3 تا سوالات فوق العاده بود........خیلی خوشم اومد مختصر بود و مفید......

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااام سلللللللللام........
منم!!
:d ععععععهههههه تویی؟؟خوبی شاودونه...؟؟؟؟؟خخخخخ

1) هدفت از موندن توی باشگاه چیه ؟ فعلا تنها هدفم گرفتن تولد واسه زهراست.......ولی خداییش 1 سری انگیره دیگه هم پیدا کردم.....دوستای خوبی مثل تو،سارا،تسنیم،مریم،آبجی سمیرا ،قاصدک،مرجان،علی،کاردو و.......... باعث شدن فکرم تو کلوپ جا بمونه.....خیلی راحت نیست برام دل کندن.......
2) واسه امتیاز کاری میکنی ؟ چقدر امتیاز واست مهمه ؟
اگه الان همه امتیازاتو پاک کنن چیکار میکنی ؟ آره واسه امتیاز مخصوصا رسیدن به امتیاز های خاصی که حس کنم به مناسبت یا تاریخ یا عدد خاصی مرتبط باشه برام مهمه........اگرم پاک کنن هیچی برام مهم نیست باز از اول......ولی اگه پاک کنن انقد بهشون فش میدم که خودشون همه باشگاه رو سانسور کننن........خخخخخ
3) فکر میکنی فرق تعصب با جهل چیه؟ خب آدم متعصب 2 حالت هست......1- می دونه چیزی غلطه و روش تعصب نشون میده که این آدم کلا ن تنها جاهل بلکه واقعا بی عقله.....که خودش رو به نادونی بزنه......2- آدمی که بر اثر بی دانشی و مطالعه کم از امری کورکورانه پیروی میکنه.......ولی در کل جهل ثمره تعصب هست.....تعصبه که جهل رو حاصل میکنه.....
4) چرا انسان اشرف مخلوقات نامیده میشه در حالی که موجود احمق و ستمکاری هست؟ خب انسان اشرف مخلوقاته چون غقل داره خدا به انسان عقل داده تا در آیات تامل کنه و به هدف غایی خودش برسه......ولی این انسان عاقل سیراب نمیشه همیشه تشنه این 3 چیز هست.....
1-قدرت
2- ثروت
3- شهوت..........این 3 دلیلی هم هستند برا ایجاد تمامی جنگ هایی که در تاریخ بشری رخ داده........ستمگر بودنش به همین 3 دلیله........ولی دلیل احمق بودن انسان به دلیل تنبلی دائم و همیشگیش هست.......انسان هدفمند به دنبال تلاش کردنه........بعد به دنبال افزایش دانش خود است که طبیعتا عامل عاقل شدن و درست فکر کردن میشه.....واسه همینه میگم آدم تنبل احمق هم هست.........

رافاتی هستی؟ به چی مثلا اعتقاد داری؟ نه زیاد خرافاتی نیستم ولی به بعضی مسائل اعتقاد دارم.......مثل وقتی صبر میاد 1 لحظه دست نگه میدارم......یابه چشم زخم اعتقاد دارم......ولی خرافاتای احمقانه رو قبول ندارم......البته درسته 99 گ5 درصد خرافات ها با هیچ دلیلی قابل تو جیح نیست ولی بعضی موارد ضرر جسمی و مالی و اعتقادی و رومی نداره.........یعنی عملا بی ضرر هست......

سلام شاودنه.......من اولین نفرم که مدیریتت رو تو صندلی داغم تبریک میگم.......خدا روشکر به اون چیزی که لیاقتش رو داشتی رسیدی.....ایشالا تو این مسولیتت هم مثل همیشه موفق باشی.....
مدیر مدیر خود مدیره.......خانم مدیر........خخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!!!!!! سسسلااااااااممممممممم این سوالت آخر نامدریه......بابا 3 ساعت باید جواب بدم.......یا حسین خدا بخیر کنه........
اونجوری نگاه نکن!سواله دیگه!!!!!پیش میاد! من که اصلا نگاه نکردمم.......وااااااااا
1)ی خاطره خنده دار از دوران بچگیت بگو(0-7 سال) والا خاطره که از اون دوران زیاد نیست همش مربوط به خانوادست و چیز خنده داری وجود نداره......
ولی یادمه تو اون دوران یادمه تو خونه یه راهرو داشتیم دهنه ورددیش بزرگ بود فک کنم دو مترو نیمی بودش من حس میکردم خیل بزرگه همیشه بجای دروازه توش شیرجه میزدم.......خخخخخخخ..............داداشم که مدرسه بود بابامم که سرکار......عشقم این بود مامانم بیاد بهم پنالتی بزنه من شیرجه بزنم.....مامانمم فوتبالش خوب بود از بس با داداش بزرگم بازی کرده بود.....پنالتی میزد بالا که من بتونم خوب شیرجه بزنم......اصلا دنیایی بود.......بعدشم به همه دوستام تو فامیل میگفتم مامانم خیلی بازیش عالیه پز می دادم........خخخخخخخخخ

2)ی خاطره خنده دار از دوران مدرسه بگو(ابتدایی یا راهنمایی)
سال دوم دبستان ما 1 همکلاسی داشتیم 2 سال از ماها بزرگتر بود.......رفته بود خارج اومده بود دیر اومده بود مدرسه.....هیکل این 2 برابر همه ماها بود......خانم معلممون اینو گذاشته بود مبصر کلاس.......همیشه زنگ تفریح بچه ها رو میاورد باهاشون کشتی میگرفت.......هر کی میرفت جلوش عین توپ فوتبال میزدش زمین......منم هیکلم از بقیه درشت تر بود ولی بازم ازش خیلی کوچیکتر بودم.......این کل سال گیر داد باید بایای تو رو هم بزنم زمین من راضی نمی شدم باهاش کشتی بگیرم خب همین میترسیدم........هم معلمم دوست مامانم بود اگه میفهمید قشنگ منو آسفالت میکردن......انقد هی گفت ترسو ترسو من راضی شدم باهاش کشتی بگیرم....کشتی که بلد نبودم ولی انقد با داداش بزرگم بزن بزن میکردیم تا اومد به خودش بجنبه رفتم یکی از پاهاش رو گرفتم بلند کردم.......کوبیدمش زمین......شلوارش از یه جایی پاره شد.....تا معلم اومد تو مثل این بچه های 2 ساله رفت گفت.......معلمم به مامانم گفت......انقد گریه کردم که خدا میدونه......چون اون بزرگترم بود هیچ کسی حرف رو باور نمیکرد......خخخخخ
3)ی خاطره خنده دار از دوران دبیرستان بگو
1 بار با مدرسه رفته بودیم اصفهان.....1 ناظم داشتیم که از فرمانده های دوران جنگ بود.........این هیشه با خودش گاز اشک آور میاورد......1 شب قرار شد براش جشن پتو راه بندازیم........آوردیمش تو اتقا همه بچه ها بالا و پایین تختا موضع گرفته بودن.......من یکی دیگه از دوستام مامور شدیم بریم دستاش رو بگیریم.......تا گاز نزنه.......خخخخ
ما دو تا که با پتو رفتیم جلو.......نامرد همون اول کار یه کف گرگی زد من خوابدیم رو زمین.....خخخخخ تا ب خودم اومدم دیدم اون یکی دوستمم مثل مار داره روی زمین به خودش می پیچه مثل گرگ زوزه میکشه.......خخخ فهمیدم یه پیس زده توی دهنش.......بنده خدا همون اول کار پوکید.......
بعد میدیدم بچه ها مثل میمیون ازش آویزونن ناظممون 1 تکون می خورد اینا مثل برگ خزون میریختن.........دقیقا مثل صحنه های فیلم مختار.......
آخرش که زورمون بهش نرسید تو همون اتاق درو روش بستیم.....تا 1-2 ساعت درو باز نکردیم این نامردم توی همه تختا مون رو پر از پودر اشک آور کرد.......وقتی برگشتیم تهران 120 تا پسر بچه رفتیم 120 تا قورباغه برگشتیم.........خخخخخ از بس اشک آور تنفس کرده بودیم لبا و چشامون بادکرده بود........:biggrin:

4)ی خاطره خنده دار از دورانی که برا کنکور میخوندی بگو!!!!
دوران کنکور من اصلا خاطره خنده دار نداشت کلکسیونی از بد بختی بود........خیلی اتفاقات بدی افتاد......همین بابا بزرگم که الان بیمارستانه 1 عمل خیلی سخت کرد- اون یکی بابا بزرگم فوت کرد........بچه داداشم به دنیا اومد ولی 1 اتفاقات تلخی افتاد که نمی خواد یاد آوری بشه......داداش کوچیکم از پله افتاد دندش شیکست......خودمم که آخر سر مریض شدم 3 ماه مدرسه نرفتم.......بخش خنده دارش کمپوت آناناسایی بود که برای من و بابابزرگم آورده بودن....انقد زیاد بود فک کنم بیش از 200 تا کمپوت بود......تا 1 سال تمام داشتیم کمپوت می خوردیم........خخخخخخ

5)ی خاطره خنده دار از دوران دانشگاه بگو
بابا کلی خاطره خنده دار دانشگاه رو که گفتم......ای بابا حالا اینم اخریشه دیگه بقیشو نمیگم.........خخخخخخ
ما 1 استاد داشتیم اسنقلالی بود خفن........هر کی که لنگی بود رو با 6 مینداخت.......هیچ کسی جرات نداشت بگه لنگیه...... 1 دوستی من داشتم.....از اون لنگیای 2 آتیشه.......این هیچ درسی رو نیافتاده بود.......میترسید این ستاد بفهمه که بندازش......ماهم که می دونستیم این چقد میترسه بیافته هر دفه سرکلاس میگفتیم استاد سینا پرسولیسیه........این میگفت قرمز می شد استاد دارن دروغ میگن.....من غلط کردم اگه لنگی باشم.......استادم میگفت اگه راس میگی 1 شعار بر علیه پرسپولیس بده.....اینم میداد.....1 روز استادمون دیر کرد........این قاطی کرده بود هی به استاد فش میداد میگفت مرتیکه استقلالی فلان فلان و این حرفا......من تخصصم ضبط صدا یا فیلم بدونه اینکه کسی بفهمه.......این که داشت حرف میزد من فیلمش رو گرفتم........هی مسخره بازی میکردو بر علیه استقلال شعار میداد......وقتی 4-5 دقیقه ازش فیلم گرفتم بهش گفتم سینا 1 دست تو دوربین تکون بده یادگاری بمونه......وقتی فهمید کل طبقات رو دنبال من کرد که دوربین رو بگیره......منم در رفتم.......یعنی 1 کلاس از این کارم حال کردن ولی آخرسر دلم نیومد به استاد فیلمو بدم........
6)ی خاطره خنده دار از همین یک سال اخیر بگو
خداییش 5 تا خاطره گفتم در حد لالیگا.......دیگه بی خیال این آخری........سعیم کردم خاطراتم متنوع باشه.....هم خانوادکی بود هم ورزشی هم جنگی.......خخخخخخ
اینو دیگه حسش نیست.......

7)نظرت راجع به امضای جدیدم بگو! عالیه اگه واقعا روزی بیاد که شور حسنیمون در کنار شعور حسینی باشه دیگه انقد تو اجتماع به عقب برنمیگردیم.....خیلی فیلسوفانست این امضات.........
8)
چقد از من بدت میاد با این سوالایی که میپرسم؟؟!!!! واسه چی بدم بیاد؟؟؟؟؟خب سواله دیگه.......با این که چوستم کنده شد ولی خب بالا خره تونستم.......هورررررررااااا
9)مثل اینکه باید 10 تا بشه حتما!!سوال ندارم چیکار کنم؟؟!!!:confused: تو که 5 تا پرسیدی اندازه هزارتا راحت باش راحت باش.......خخخ
10) خوبی؟؟؟!
:d اگه تو به مدیریتت برسی و دست از سرم برداری خییییییلی خوبم........خخخخخخخ

.

.
خواهم امد..........

بفرمایید قدم رنجه فرمودید.........دفه دیگه بگو گاوی گوسفندی چیزی جلو پات قربونی کنیم.......

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
1)اگه با زنت دعوات شه چیکار میکنی؟!اگه میزنی ،چجوری میزنیش؟ با کمربند سیاهش میکنی ؟؟:biggrin: احتمال زیاد داد میزنم و اخم میکنم......من وقتی جدی میشم انقد ازم خواهد ترسید که دیگه انشاالله کار به دادو فریاد نمیرسه.......زدن که نبابا دست به زنم نمی زنم.......خیلی نامردیه آدم زنو دختر رو بزنه.......خدا به مرد زور داده و عقل به زن محبت و زیبایی........خب باید از این 2 تا نعمت خدا درست استفاده کنم.......
2) نظرت در مورد مهریه چیه ؟ مهریه واقعا لازمه.....البته به قل دوستان معقولش.......من خودم شخصا به مهریه اعتقاد ندارم ولی باید جهیزیه خوب بدن......خخخخخخخخ
ولی دور از شوخی.....الان تو این دوره زمونه نمیشه دیگه سکه مهر کرد......باید پول نقد مهریه دختر بشه......یعنی نظر من اینه شاید خانواده طرف قبول نکنه......ولی مهریه لازمه چون احترام خانواده پسر به دختره.....مبلغش هم از نظر من اگه عندالمطالبه نخواد 50-60 میلیون.........دیگه چونه نزنید ندارم........بعدشم من کسی که انتخاب کنم همه زندگیم رو دارم بهش میدم و هرچی داریم باهم تقسیم کنیم...........فک کنم بحث مهریه محدود به همون 1 سال اول باشه که بهم اعتماد ندارن.......بعدش دیگه فکرشم قرار نیست بکنیم......
3) به کیا تا حالا گفتی "دوست دارم خیلی زیاد" ؟ به 2 تا از دوستام.....از این دوست دارمای احمقانه حال بهم زن نه هااااا......دوست دارم جدی......
4) پسر ناز نازویی هستی ؟ خداییش منو این جوری دیدی؟؟؟؟؟ نه نیستم.... هرکسی هم که باهام در ارتباط بوده اینو تایید میکنه......
5)مامانی هستی یا بابایی ؟ شدیدا مامانی.......خخخخخ

6)نظرت راجع به عشق چیه؟ این سوالت تکراریه......عشق زمینی مسخرست......فقط عشق به خداست که ادما رو نجات میده....... هرچی که توی زمین به عنوان عشقه عادته......بعد یه مدت فراموش میشه........
7)همسر رویاهات تو5 خط تعریف کن! خانم میدر اینم تکراریه....... ولی کلیاتش رو میگم.......1- چادری باشه از این چادری الکیا نه.......چادری که فلسفه حجاب رو بدونه و بلد باشه چادر رو درست سر کنه........حدود رفتار با نامحرم رو بدونه.......اهل شوخی ناجور تو جمع خانواده نباشه،اهل کل کل نباشه.....گذشت کردن رو بلد باشه گذشت با قدرت و عقل نه گذشت از روی عقل......
دیگه تحصیل کرده باشه....و دوست داشته باشه ادامه بده........اهل 1 جا نشینی هم نباشه دنبال فعالیت باشه.......چیزای دیگه هم هست ولی دیگه وقت ندارم باید زودتر تموم کنم صندلیم رووووو.......

8)تا حالا دل كسي رو شكوندي؟ آره دل 2-3 نفری رو شیکوندم ولی خداییش اونا هم اندازه کافی منو اذیت کردن......ولی من بهشون نگفتم.......
9)تا حالا كسي دلت و شكونده؟ خب اونم بوده ولی من گذشتم......غیر از اون دوستم که مسیر زندکیم رو عوض کرد.......لعنت الله علیه....خخخخخ
10)حست چیه الان؟؟! هیچی بد جوری عقبم الانم باز باید برم حسینیه......دقیقا الان حس آسفالت زیر سازی شده دارم......خخخخخ

خوش بگذره !!!!!!!!!
مرسی شادونه.......سوال اول و دومت جدید بود.....باعث شد فک کنم.....:d

وضعیت
موضوع بسته شده است.