<< نظر سنجی در خصوص تاپیک های تالار گفت و گوی ازاد >>

&lt;&lt; نظر سنجی در خصوص تاپیک های تالار گفت و گوی ازاد &gt;&gt;

• مجموع رای دهندگان
    21

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام و عرض ادب

چند وقتیه که تالار گفت و گوی ازاد دچار تغییراتی در نوع و محتوا تاپیک ها شده - لطفا نظراتتونو در این خصوص بیان کنید.

سوال یک در نظر سنجی //
[h=2]دوست دارید در این تالار چه نوع مباحثی مطرح شود ؟[/h]
سوال دو در نظر سنجی //
ایا از وضعیت کنونی تالار گفت و گوی ازاد راضی هستید؟

آخرین ویرایش:

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب تمام گزینه هایی که تو نظر سنجی هستن تقریبأ تالار جداگانه مربوط به خودشون رو دارن و همون سرگرمی و تفریحی گزینه بهتری میتونه باشه...
مطلوب می باشد.........

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب تمام گزینه هایی که تو نظر سنجی هستن تقریبأ تالار جداگانه مربوط به خودشون رو دارن و همون سرگرمی و تفریحی گزینه بهتری میتونه باشه...
مطلوب می باشد.........
سپاس از شرکتت در نظر سنجی و بیان نظر

ولی ما تو باشگاه تالار مختص سرگرمی داریم{زنگ تفریح} - دوستان می تونن هر نوع تاپیک سر گرم کننده و مفرح رو اونجا بزارن

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تشکر از استارتر عزیز...بنظر من چند نکته هست که شاید بد نباشه بگم...

نکته اول اینکه بنظرم دور تاپیک سیاسی رو باید خط کشید... چون مسقیم اخراج میشه طرف..!

تاپیک های مذهبی هم. کمتر بشه بهتر.. چون بارها شاهد بودیم امثال وزغ دانا و...سوء استفاده میکنن... در کل اینها باید در تالار اسلام وقران باشن

تاپیک اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی خوبه. بشرطی که کاربران رو جون هم نندازه!

من خو دم به موضوعات. سرگرمی رای. دادم... چون میتونه ی فضای جنگی اینجا رو کمتر کنه و ارامش نسبی اینجا حاکم. کنه...

2. با شرایط کنونی راضی نیستم!!!

ممنون استارتر:gol:

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر منم سرگرمی بهتره ..چون موارد دیگه جنجال ایجاد میکنه...وضعیتشم نه خوبه نه بد..

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز ...
منم از جهاتی با آقا یوسف موافقم ...چه خوشمون بیاد چه نه ، قانون این سایت اینه که بحث سیاسی نشه پس خود به خود این گزینه حذفه ...
بحثای اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی بهتره به شرط اینکه بچه ها رعایت کنن و درست بحث کنن که معمولا نمیشه :دی
بقیه ی مباحث هم که تالار جداگانه دارن ...
فقط اینجا یه مسئله ای هست : تاپیکایی هستن که خیلی خوبن و تو هیچ زیر مجموعه ای نیستن و تالار جداگانه ندارن و نمیشه گذاشتشون تو تالار زنگ تفریح ...(مثل بعضی از متون و داستانهایی که جنبه تفریحی ندارن بلکه یه مسئله ای رو دارن مطرح میکنن و البته جای بحث هم ندارن ) فکر میکنم اونها هم فقط تو این تالار میتونن مطرح بشن ...
ممنون :gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه. نکته هست که شاید بعضی از دوستان اطلاع ندارن...اوایل عضویت من در اینجا بحث سیاسی ازاد بود! اما به همین دلیل توسط تار و مان های فیلترینگ فیلتر شد و به همین دلیل بحث سیاسی ممنوعه،... برای خیلیها شاید این موضوع. سوال باشه!نکته. دوم متاسفانه بعضی از کاربران تا یه موضوعی به ذهنشون میرسه اولین جایی که به ذهنشون میرسه اینجاس...بنظرم اینجا باید مثل تالار ادبیات بشه.. تا قبل تایید مدیران هیچ موضوعی نمایش داده نمیشه...باید. تعداد. مدیران. این بخش بیشتر بشه و تاپیکها. هدف دار تر. و بهینه. تر. باشن

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر از استارتر عزیز...بنظر من چند نکته هست که شاید بد نباشه بگم...

نکته اول اینکه بنظرم دور تاپیک سیاسی رو باید خط کشید... چون مسقیم اخراج میشه طرف..!

تاپیک های مذهبی هم. کمتر بشه بهتر.. چون بارها شاهد بودیم امثال وزغ دانا و...سوء استفاده میکنن... در کل اینها باید در تالار اسلام وقران باشن

تاپیک اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی خوبه. بشرطی که کاربران رو جون هم نندازه!

من خو دم به موضوعات. سرگرمی رای. دادم... چون میتونه ی فضای جنگی اینجا رو کمتر کنه و ارامش نسبی اینجا حاکم. کنه...

2. با شرایط کنونی راضی نیستم!!!

ممنون استارتر:gol:
نظرت عالی بود منم با نظرت موافقم
سیاسی که ممنوعه - جدیدا بحث مذهبی هم ممنوع شد

نکته خیلی خوبیه که ما در بحث کردن خواهان رسیدن به نتیجه باشیم نه تخریب کاربر مخالف عقایدمان- ممنون که اینو تذکر دادی

:gol:

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز ...
منم از جهاتی با آقا یوسف موافقم ...چه خوشمون بیاد چه نه ، قانون این سایت اینه که بحث سیاسی نشه پس خود به خود این گزینه حذفه ...
بحثای اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی بهتره به شرط اینکه بچه ها رعایت کنن و درست بحث کنن که معمولا نمیشه :دی
فقط اینجا یه مسئله ای هست : تاپیکایی هستن که خیلی خوبن و تو هیچ زیر مجموعه ای نیستن و تالار جداگانه ندارن و نمیشه گذاشتشون تو تالار زنگ تفریح ...(مثل بعضی از متون و داستانهایی که جنبه تفریحی ندارن بلکه یه مسئله ای رو دارن مطرح میکنن و البته جای بحث هم ندارن ) فکر میکنم اونها هم فقط تو این تالار میتونن مطرح بشن ...
سلام.
من که راضی نیستم.
در مسایل مذهبی ....
ما در مورد همه ادیان می تونی .تایپک بزنی .ولی به شیعه برسه....سریع حذف میشه. ما همه ادیان رو زیر سوال می بریم....بدون اینکه بهشون اجازه دفاع بدیم.
بحث سیاسی هم توی تاکسی و صف نانوایی هست ...توی دانشگاه و باشگاه ......نمیشه.
ازادی بیان ایران= در مورد دنیا صحبت کن ولی در مورد ایران حق صحبت نداری:biggrin:

mor1360

عضو جدید

با سلام و عرض ادب

چند وقتیه که تالار گفت و گوی ازاد دچار تغییراتی در نوع و محتوا تاپیک ها شده - لطفا نظراتتونو در این خصوص بیان کنید.

سوال یک در نظر سنجی //
دوست دارید در این تالار چه نوع مباحثی مطرح شود ؟

سوال دو در نظر سنجی //
ایا از وضعیت کنونی تالار گفت و گوی ازاد راضی هستید؟

1- به نظر بنده، همونطور که از اسمش مشخصه، هر بحثی ( البته در چهارچوب منطقی و اخلاقی) در اینجا باید آزاد باشه!

2- نه چندان !

سلام دوست عزیز ...

تایید میشه !

سلام.
من که راضی نیستم.
در مسایل مذهبی ....
ما در مورد همه ادیان می تونی .تایپک بزنی .ولی به شیعه برسه....سریع حذف میشه. ما همه ادیان رو زیر سوال می بریم....بدون اینکه بهشون اجازه دفاع بدیم.

حالا خوبه هرچی میخوان میگن ... از جهاتی شاید برخوردها نادرست و سختگیرانه باشه ولی جهت گیری فعالیت بعضی کاربرا دیگه خیلی تابلوئه ... اصلا ولش، بیخیال ... می ریم که ادامه بحثو داشته باشیم ...

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
من که راضی نیستم.
در مسایل مذهبی ....

آرش جان عزیز

والا ما که تا حالا ندیدیم کسی بقیه ادیان رو زیر سوال ببره ؟ اگرم دیدی لینکشو به ماهم بده ببینیم.....

در ضمن ما کسیو تا حالا ندیدیم در مورد مذهب شیعه نظر منطقی بده ... منکه چشمم به مارمولک نادان افتاده( همون کاربر که خل بازی میکرد)

که نه تنها شیعه بلکه خدا و پیغمبر و تمام ادیان و دنیا رو زیر سوال میبرد و به مسخره میگرفت معلوم نبود طرف کمونیسته یا چکاره س ؟

حرف حسابش چیه؟ اصولا کارش پیچوندن بود همین....مثلا این بابا میخواست از کی یا چی دفاع کنه؟ اگه حرف حساب داره پس الان کجا قایم شده؟

بذار بیاد بشنویم......حرفاشو اگه منطق سرش میشه

ممنون

آخرین ویرایش:

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من جای تاپیک سیاسی خیلی تو این تالار خالیه...

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
من که راضی نیستم.
در مسایل مذهبی ....

از چی راضی نیستید ؟ از تاپیک های تالار یا نحوه مباحثه در این تالار ؟
از نظر من دومیش خیلی بدتره !!!!
در مورد مسائل مذهبی :
تو این مدتی که من اینجا عضوم یا تاپیکایی زده شده که کلا با خدا ضدیت داره و شامل همه ادیان میشه ، یا تاپیک هایی بوده که فقط شیعه رو هدف گرفته ...
ما کجا تاپیک زدیم واسه زیر سوال بردن مسیحی و یهودی و زرتشتی ؟
به هر حال تاپیکای مذهبی تالار اختصاصی دارن هر چند که به خاطر فعالیت عجیب برخی یوزرای مثلا (!) تازه وارد ، قوانین جدیدی براش در نظر گرفته شده ...
البته طبیعیه که بعضی از تاپیکای مذهبی که از لحاظ اجتماعی هم قابلیت بحث دارن تو این تالار زده بشه ...
در مورد بحث سیاسی هم عرض کردم چه خوشمون بیاد و چه خوشمون نیاد ، قانون این سایت اینه ! و همینطور که میدونین قانون مداری و رعایت قواعد و ضوابط از لازمه های یک جامعه متمدنه ، پس حالا ماهایی که اینقدر ادعامون میشه باید به عنوان کاربر این جامعه مجازی این قوانین رو رعایت کنیم ...
حالا ما هی به مدیرا خرده میگیرم که چرا تاپیکا حذف میشه یا چرا اخطار میگیرم و ... ولی اگه منصفانه قضاوت کنیم خودمون بیشتر از اونا مقصریم اگه این تالار الآن اینجوری شده !
تاپیکای چرت و از اونا بدتر مباحثه کردن به شیوه غیر اصولی و مغرضانه و توهین آمیز تو تاپیکای به درد بخور!
فک میکنم بهتره به جای محکوم کردن همدیگه از خودمون شروع کنیم :gol: