نظر سنجی درباره انتخاب بهترین واحد پیام نور

businessman

عضو جدید
دوستان لطفاً نظر بدید از بین واحدهای زیر کدومشون از لحاظ سطح امکانات و استاداش و ..... بهتره:
1-واحد پرند 2- واحد حسن آباد 3-واحد هشتگرد 4- کرج 5- تهران 6- همش یه پخه اون قدر با هم فرق نمی کنند

سادات

عضو جدید
واقعا که.
پس واحد باقرشهر چی میشه:evil:؟ این واحد هم جزئ واحدهای تهرانه اما سال اولشه.

nassim kermajani

عضو جدید
odgd
دوستان لطفاً نظر بدید از بین واحدهای زیر کدومشون از لحاظ سطح امکانات و استاداش و ..... بهتره:
1-واحد پرند 2- واحد حسن آباد 3-واحد هشتگرد 4- کرج 5- تهران 6- همش یه پخه اون قدر با هم فرق نمی کنند
با اون سايت مسخره و انتخاب واحدهاي مسخره ترشون . :confused:تو كدوم مكانيكي !!! طراحي شده ؟:D

behzad1809

عضو جدید
دوست عزیز، برای مقایسه کردن واحدها میبایست دانشجو به تمام این واحدها مراجعه و از نزدیک شرایط و امکانات آنجا را بررسی کرده باشد.
فلذا مطرح کردن سئوال به اینصورت زیاد صحیح به نظر نمیرسد.
تنها مشکل من در پیام نور این است که سایت اعلام نمراتش واقعاً وحشتناک است و دانشجو نمیتواند نمرات خودش را با کلید جوابها یافته و نمره واقعی خود را بداند و هرآنچه آنها بگویند همان است که همان.

sorur

عضو جدید
دوست عزیز
من شنیده ام که در ترم مهر واحد شهر جدید هشتگرد به عنوان واحد برتر انتخاب شده اگر خبر موثقی در این مورد داشتید،ممنون می شم بگید.;)
هر چند از نظر من این واحد نسبت به بقیه کارایی بیشتری داشته و ولی ای کاش اینقدر دور نبود:redface: