نظر سنجی بچه ها بیاین تو هم مهمه هم مفید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rasoolzadeh-elec

عضو جدید
با سلام به همه دوستان عزیز
من الان یکم بهم بر خورد که چرا ما نباید یه بخش رباتیک اینجا داشته باشیم؟
همه میتونن سوالهای خودشون تجربیات خودشون اطلاعات و.....
رو هم بالا ببرن هم در اختیار دیگران بزارن.
من خودم 2بار تو مسابقات شرکت کردم یه بار تو تبریز اول شدم بار دوم هم تو امیر کبیر بود بد شانسی اوردیم اخرا حذف شدیم.
حالا هر کی پایست و دوست داره بگه تا اگه به حد نصاب 50 جواب مثبت رسیدیم به امید خدا و باهمدلی و همکاری شما عزیزان راش بندازیم.
بخدا تو خود خدایی اگر اندکی به خود ایی;)

سلام . من الکترونیک می خونم وبه رباتیک خیلی علاقمندم اما اطلاعات چندانی ندارم

رو منم حساب کنید:biggrin:

electroqueen

عضو جدید
سلام منم به رباتيك علاقه دارم اميدوارم بخش رباتيك سريعتر راه بيفته.

behnam_elec

کاربر بیش فعال
با سلام به تمام دوستان عزیز
اولا بگم خیلی خیلی خوشحالم که بد از 1سالو اندی از افتتاح این تاپیک هنوز دوستان خوبم میان و ابراز علاقه میکنن و خواهان راه اندازی زودتر این موضوع هستن
ثانیا نمیدونم چطور از شرمندگی شما شما در بیام چون سال قبل مثل امسال سرم شلوغ نبود
من سال اینده بهمن کارشناسیم تموم میشه به موازات اون در حال تحصیل در مقطع ارشد رشته MBAهستم و اینم بهمن اینده تموم میشه تازه بهمن امسال هم کنکور ارشد دارم
از طرفی تو شرکت هم به عنوان کارشناس فنی الکترونیک و فروش و جدیدا با حفظ سمت رییس بخش استاندارد هم شدم
خودتون دیگه تا اخرشو بخونید
اما قول میدم تو این گیرو دار روزه خاصی رو برای شما عزیزان اختصاص بدم تا بتونم کمکی حداقلی باشم برای شما مشتاقان علم ربتیک
در اخر باز هم از ابراز علاقه شما عزیزان متشکرم

j.leily

عضو جدید
سلام
منم خیییییییییییییلی به رباتیک علاقه دارم اما هیچی ازش نمیدونم!
اینجا همه نسبت به من پیشکسوتن!
من تازه ترم اول برق- مخابرات هستم!
مطمئنم در آینده خیلی به دردم میخوره
خیلی متشکر از پیشنهادتون...

j.leily

عضو جدید
چرا هیشکی جوابمو نمیده؟؟!!!
میخوام بدونم من که تازه ترم اولم و گرایشمم مخابراته میتونم در این زمینه فعالیت کنم یا نه؟

ali6596

عضو جدید
سلام دوستان.منم الکترونیک میخونم و موافقم.امیدوارم که مکان خوب برای تبادل اطلاعاتمون باشه.به امید خدا.

sajadgh

عضو جدید
سلام اینکه بهتون برخورده یا قرار بخوره من مقصر نیستم . ولی بیایین واقع بینانه نگاه کنیم : خب فرض بر اینکه بخش رباتیک هم راه افتاد اون وقت چی کدام یک از این بخشهایی وجود داره کامله که رباتیک هم باشه . نظر من اینه که یه بخش رو کامل کنین به انتهی که رسیدین بخ بعدیو را بندازین برای مثال یه نگاه به لینکهای زیر بندازین .ببینین چقدر با اسم سایت تناسب داره!!!!!!!!!!!!!!! . بعد اگه خواستین رباتیکش هم راه بندازین
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/191226-%D9%85%D9%86%D8%A8%D8%B9-%D8%AA%D8%BA%D8%B0%D9%8A%D9%87-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3....

homayoun_23

عضو جدید
رباتيك

رباتيك

سلام من عضو جديد باشكاه هستم،نظرم راجع به وارد شدن تو مقاله رباتيك مثبت،تقريبا تو رباتيك همه كرايشها با هم كار ميكنن و اطلاعات همه بالا ميره،من خودم تا حالا3يا4بار تو مسابقات رباتيك شركت كردم كه همين اخرين بار بود كه سوم شدم،خلاصه هر كمكي از دستم بربياد انجام ميدم
موفق باشين

behnam_elec

کاربر بیش فعال
سلام اینکه بهتون برخورده یا قرار بخوره من مقصر نیستم . ولی بیایین واقع بینانه نگاه کنیم : خب فرض بر اینکه بخش رباتیک هم راه افتاد اون وقت چی کدام یک از این بخشهایی وجود داره کامله که رباتیک هم باشه . نظر من اینه که یه بخش رو کامل کنین به انتهی که رسیدین بخ بعدیو را بندازین برای مثال یه نگاه به لینکهای زیر بندازین .ببینین چقدر با اسم سایت تناسب داره!!!!!!!!!!!!!!! . بعد اگه خواستین رباتیکش هم راه بندازین
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/191226-%D9%85%D9%86%D8%A8%D8%B9-%D8%AA%D8%BA%D8%B0%D9%8A%D9%87-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3....
سلام دوست عزیز
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تو همین صفحه اشاره کردم که این تاپیک مربوط به پارسال اذر ماه
اگه جوابتونو نگرفتین من در ادامه امده پایسخگویی هستم
ااز طرفی هم تو ا طلاعیه راتیک از همه دوستانی که ابراز علاقه کرده بودن درخواست به ادرسی که گذاشته بودم برن تا شروع کنیم اونجا
حالا شما اطلاعاته کم دارینو کامل در جریان امور نیستید من نمیتونم کاری کنم
با تشکر

mina eng

عضو جدید
سلام
آفرین میگم به این پشتکارتون،هدفتون عالیه امیدوارم موفق بشین
من تازه کارشناسی قبول شدم هیچ وقت تو بخش رباتیک کار نکردم خیلی دوسدارم یه چیزایی یاد بگیرم
وقتی تاپیکتونو دیدمو خوندم خیلی خوشحال شدم چون فکر کردم شاید توسطح رباتیک اطلاعاتم بالا بره:smile::gol:

• Like
واکنش ها: henn

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز این لینکارو بزار تا دانلود کنیم
من که چیزی پیدا نکردم

sanin_te

عضو جدید
سلام
منم خیلی دوست دارم تو این زمینه فعالیت کنم.ایده ی خیلی خوبی بود.

pero

عضو جدید
عزیز من یه چیزایی راجع به روباتیک میدونم، اما تا حالا سراغ ساخت نرفتم به دلایل زیادی...
تو زمینه برنامه نویسی میتونم کمک کنم،

ماه زنجان

عضو جدید
سلام ایده خیلی خوبیه من هم یه مدت دنبال درست کردن ربات بودم ولی نشدبه هرحال هستم من اصغر تازه عضوشدم ودانشجوی ترم آخرکارشناسی الکترونیک هستم

sheytoonak1368

عضو جدید
salam agha behnam
age shma zahmatesho bkeshid k khili khoobe
rastesh man sale akharam
vali ta hala peye en kar naraftam
ykam mitarsam chizi baram nabashe

class1

عضو جدید
من گرایشم قدرته ولی به رباتیک وبرنامه نویسی خیلی علاقه دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.