نظرت در باره ي اين شغل چيه ؟

Arminiya

عضو جدید
سلام دوستان
يه راهنمايي ميخواستم
من از بچه گي عاشق شغل آنش نشاني بودم ، فقط نميدونم با مدرك ليسانس مكانيك مشغول بشم ، كار درستيه ؟
يه سوال ديگه : لطفا بدون تعارف جواب بديد : وجهه ي اجتماعي اين شغل به نظر شما چطوره ؟
نظرتون رو برام بازگو كنيد .با توجه به اين كه من عاشق اين شغل هستم نمي تونم زياد روي نظر خودم حساب كنم
تشكر:gol:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جیگر داری
هرکاری دوست داری بکن.زندگی مال خودته
حالشو ببر

Arminiya

عضو جدید
سلام دوست من از راهنماييتون ممنونم
جمله ي زيبايي از تون آموختم : زندگي مال منه . قبول

به نظرت دل و جرات ميخواد ؟ براي من كه خيلي عاديه و دوستش دارم

Arminiya

عضو جدید
دوستان لطفا منو ياري كنيد
دوست دارم نظرتون رو بشنوم
پس خواهشا بي تفاوت نگذريد

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو مکانیک بیشتر پیشرفت میکنی، اینجا ایرانه پس زیاد به فکر علایقت نباش... پول تو مکانیکه... بیخیالش شو

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو مکانیک بیشتر پیشرفت میکنی، اینجا ایرانه پس زیاد به فکر علایقت نباش... پول تو مکانیکه... بیخیالش شو

ايشون ليسانس مكانيك دارن الانم اگه از همه ليسانساي مكانيك درمورد بازار كارشون بپرسي نظر خوبي ندارم.بايد ادامه تحصيل بدن تو اين رشته تا اون شغل و درامد خوبي كه ميخوان بدست بيارن.

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايشون ليسانس مكانيك دارن الانم اگه از همه ليسانساي مكانيك درمورد بازار كارشون بپرسي نظر خوبي ندارم.بايد ادامه تحصيل بدن تو اين رشته تا اون شغل و درامد خوبي كه ميخوان بدست بيارن.

خب شما این رشته رو با اتش نشانی مقایسه کن، کدومش بهتره؟ از نظر مالی ... شما تو مکانیک میتونین ادامه تحصیل بدینو پیشرفت کنین و لی تو اتش نشانی یه زندگیه ثابت با حقوق ثابتی خواهید داشت

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب شما این رشته رو با اتش نشانی مقایسه کن، کدومش بهتره؟ از نظر مالی ... شما تو مکانیک میتونین ادامه تحصیل بدینو پیشرفت کنین و لی تو اتش نشانی یه زندگیه ثابت با حقوق ثابتی خواهید داشت
درسته ولي اگه الان ايشون با همين شرايط و مرتبط با رشته دانشگاهي دنبال كار بگردن بهتر از اتش نشاني پيدا نميكنن ولي اگه اول ادامه تحصيل بدن بعد سراغ كار برن حتما ميتونن پيشرفت كنن.چون الان ميبينيم كه مدرك كارشناسي ارزشي نداره.خيلي از ليسانساي مكانيك به عنوان كارگر تو كارخونه ها كار ميكنن.

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته ولي اگه الان ايشون با همين شرايط و مرتبط با رشته دانشگاهي دنبال كار بگردن بهتر از اتش نشاني پيدا نميكنن ولي اگه اول ادامه تحصيل بدن بعد سراغ كار برن حتما ميتونن پيشرفت كنن.چون الان ميبينيم كه مدرك كارشناسي ارزشي نداره.خيلي از ليسانساي مكانيك به عنوان كارگر تو كارخونه ها كار ميكنن.
من که میگم انرژیشو بزاره واسه ارشد، تو اتش نشانی به جایی نمیرسه... البته اگه نخواد زندگی یکنواختی داشته باشه

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که میگم انرژیشو بزاره واسه ارشد، تو اتش نشانی به جایی نمیرسه... البته اگه نخواد زندگی یکنواختی داشته باشه

منم همين نظرو دارم.اگه نخوان ادامه تحصيل بدن اتش نشاني خوبه.

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی عذر می خوام مگه الان استخدام هست که نشستین برا خودتون شغل انتخاب می کنین

MehrAn.ButterFly

عضو جدید
به نظر من هر جا باشی باید به فکر علایقت باشی تا فردا حسرتشون رو نخوری
به نظر مردم هم خیلی اهمیت نده چون اینکار برای تو بزرگترین اتفاق زندگیت میتونه باشه پس برو تو دل شیر که دلت از شیر هم شیرتره

Arminiya

عضو جدید
از ياري شما عزيزان ممنونم
راستش ديگه ادامه تحصيل نميدم و ميخوام كار كنم

علاقه ي من به اين شغل كه زياده
فقط ميخوام ديدگاه مردم درباره ي اين شغل بدونم
ديدتون در باره ي يه آتش نشان بگيد
:gol:مرسي:gol: