نظرتون درمورد روزمهندس...

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

به شخصه از نام گذاری اين روز بی اطلاع بودم و خوشحالم که اين چنين کاری صورت گرفته.. ممنونم از يادآوری تون.

اين روز رو به همه مهندسان دانا و توانای ايرانی تبريک عرض می کنم :gol:

درگاهي

عضو جدید
:gol:ضمن تبريك اين روز به همه مهندسان ايراني
هيچ بن بستي براي مهندسان وجود ندارد آنها يا راهي خواهند يافت يا راهي خواهند ساخت.
روزتان مبارك:gol::gol::gol::gol::gol:

***fatima***

عضو جدید
چه جالب منم نمیدونستم. تبریک میگم.
این طور که پیش میریم فکر میکنم روزهای سال کم بیاد. روز پدر. روز مادر(حرفی توش نیست و به جاست) رو دختر...:surprised: روز پسر(انگار هنوز نامگذاری نشده) روز سلامت مردان. روز سلامت زنان. روز پرستار. روز پزشک. روز معمار.و ...... جالب از همه روز بتن.
شکوفایی ملی که میگن همیناست دیگه نه؟؟

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز

براي مهندسان بن بستي وجود ندارد ،آنان يا راهي خواهند يافت يا راهي خواهند ساخت.

پنج اسفند سالروز تولد حكيم خواجه نصيرالدين طوسي و روز مهندس به شما مهندسان مبارك باد.

بابا مهندسان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرچي جان 15 نه 5 اسفند
الف اسفند افتاده پيش 5 بد خوندي
بهت تبريك ميگم
به همه بچه هاي گل باشگاه هم تبريك ميگم:gol:
سلام

من باید اعتراف کنم که مشگل چشم دارم و باید به چشم پزشک مراجعه کنم:redface::whistle::love:

به هر حال روز همه ی مهندسای گل مبارک:w16:

:w33::w32::w33::w32::w33::w32::w33:

sahark

عضو جدید
سلام
منم نمی دونستم همچین روزی وجود دارد ولی وقتی دوستام
بهم تبریک گفتم فهمیدم بله...
روزتون مبارک:gol::gol:

mohandese irani

عضو جدید
سلام ، من ميدونستم روز مهندسي هم وجود داره اما يادم رفته بود 5 اسفند ِ .
فقط يه چيزي ، چرا 5 اسفند ؟؟؟؟؟؟؟؟ يه روز تو پاييز مينداختن بهتر بود. حداقل مي شد تو دانشكده ها جشن گرفت. به نظر من 5 اسفند يه جورايي تو ديد نيست ، همه اعضاي دانشگاه به فكر تعطيلات و سال نو هستن. :w05:

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام ، من ميدونستم روز مهندسي هم وجود داره اما يادم رفته بود 5 اسفند ِ .
فقط يه چيزي ، چرا 5 اسفند ؟؟؟؟؟؟؟؟ يه روز تو پاييز مينداختن بهتر بود. حداقل مي شد تو دانشكده ها جشن گرفت. به نظر من 5 اسفند يه جورايي تو ديد نيست ، همه اعضاي دانشگاه به فكر تعطيلات و سال نو هستن. :w05:

به خاطر اولین مهندس ایرانی خواجه نصیر طوسی

خانم

عضو جدید
روز 5 اسفند به افتخار دانشمند ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی روز مهندسی نامگذاری شده است . به امید اینکه باز هم اینگونه افراد را در ایران داشته باشیم . به همه تبریک میگم بویزه مهندسان همیشه سرخوش صنایع !

بالا