نرم افزار msp جیه؟

منجم

عضو جدید
سلام به همه دوستان مهندس وغیر مهندس عضو باشگاه
من 1ساعت پیش عضو باشگاه شدم،دانشجوی مهندسی مدیریت پروژه،ورودی 86 هستم،از دوستان کسی میدونه نرم افزار msp چیه؟میتونه یه مقدار اطلاعات در موردش بهم بده؟
سپاسگزارم.
mr.jirjirak@gmail.com

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
msp:microsoft project از نرم افزارهاي مديريت و كنترل پروژه هست و اين نرم افزار در قسمت برنامه ريزي پروژه ها به كار مي آيد و در اين قسمت است كه بعنوان مثال منابع مورد نياز ،ساعات كاري و ... بوسيله اين نرم افزار تخصيص داده ميشود و پروژه را برنامه ريزي ميكنيم.در كل نرم افزاري بسيار مفيد و كاربردي ست.براي اطلاعات بيشتر ميتوانيد به تالار مهندسي صنايع باشگاه مراجعه نماييد.بي شك اطلاعات مفيدي بدست خواهيد آورد.

با تشكر:gol:

hnra660905

عضو جدید
با سلام نرم افزار msp یک نرم افزار بسیار قوی در برنامه ریزی و کنترل پروژه است که بیشترین کاربرد را در صنایع مهم و بزرگ کشور دارد که وظیفه مهم ان تخصیص منابع مختلف و کنترل ان در تاریخ سر رسید برای فعالیت تعریف شده است که برای اطلاعات بیشتر و جامع پیشنهاد میشود به کتاب ان که فارسی هم ترجمه شده مراجعه کنید
موفق باشید حسن

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
msp:microsoft project از نرم افزارهاي مديريت و كنترل پروژه هست و اين نرم افزار در قسمت برنامه ريزي پروژه ها به كار مي آيد و در اين قسمت است كه بعنوان مثال منابع مورد نياز ،ساعات كاري و ... بوسيله اين نرم افزار تخصيص داده ميشود و پروژه را برنامه ريزي ميكنيم.در كل نرم افزاري بسيار مفيد و كاربردي ست.براي اطلاعات بيشتر ميتوانيد به تالار مهندسي صنايع باشگاه مراجعه نماييد.بي شك اطلاعات مفيدي بدست خواهيد آورد.

می خواستم بیام جواب بدم که دیدم ie جان همه چیزو گفته ..همینه msp;)

Zargham

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون از توضیح کاملتون

laya eng

عضو جدید
سلام.باتشكر از توضيحات كامل دوستمون ميخواستم يه چيز هم اضافه كنم اينكه نرم افزارprim averaهم همين كاربرد رو داره ولي از اون بهتر وبروز تره ودر كل براي يادگيري مناسب تر از mspهست.

shadab81

عضو جدید
سلام. من ميخوام ايننرم افزار رو ياد بگيم. prim avera رو ميگم. آيا اين نرم افزار روكسي داره كه واسه دانلود بگذاره؟ همچنين فايلي براي آموزش اون؟ البته اگه به فارسي باشه بهتره! من بايد يك چنين نرم افزاري و سمينار بدم. هرچه زودتر بهتر! عجله دارم! پيشاپيش ممنونم.