نرم افزار Geomagic Studio

Schneider

مدیر بازنشسته
Geomagic Studio 2012

Geomagic Studio 2012 and Geomagic Wrap 2012 are the industry’s most easy-to-use, intelligent solutions for transforming 3D scan data into highly accurate polygon and native CAD models for reverse engineering, product design, rapid prototyping and analysis

>> سایت سازنده جهت کسب اطلاعات کامل <<

>> دریافت فایل نصب 32 بیت <<
یا
>> اینجا <<

>> دریافت فایل نصب 64 بیت <<
یا
>> اینجا <<

لینک کرک رو امشب قرار میدم

Schneider

مدیر بازنشسته

>> دانلود فایل کرک <<

پس از دانلود و extract کردن، فایل موجود را درحالیکه خود نرم افزار کاملا خاموشست با فایل اصلی موجود در پوشه محل نصب جابجا کنید(replace کنید)
برنامه را اجرا کنید و استفاده کنید

پسورد:
www.www.iran-eng.ir

01404

عضو جدید
با سلام
میشه لطف کنید لینک کرکش رو دوباره بذارید
پاک شده
با تشکر

Schneider

مدیر بازنشسته
با سلام

لینک دانلود کرک ورژن 2012 این نرم افزار رو در فایل ضمیمه قرار میدم
فایل کرک رو فشرده کردم
برای اطلاع از پسورد کافیه دوبار روی فایل فشرده شده کلیک کنید......پسورد رو خودتون میبینید!

نحوه استفاده:
پس از نصب کامل Geomagic Studio 2012 از برنامه بصورت کامل خارج بشید و فایل کرک رو overwrite کنید در محل نصب نرم افزار؛
دلیل این احتیاطها در ارایه لینک هم صرفا جلوگیری از ابطال سریعه لینکه؛
موفق باشید

پیوست ها

• Link2DL.txt
    25 بایت · بازدیدها: 0

vazirdaftar

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید
ممنون از زحمات شما و ممنون از اینکه این برنامه عالی رو معرفی کنید منتها یه ایراد بدی داره هر چی تو نت گشتم فقط یه چیزی براش پیدا کردم،ببینید تو این برنامه وقتی میخوای مدلی رو که به سطح تبدیل کردی با فرمت igs یا stp یا هر فرمت دیگه ذخیره کنی ارور میده که "a valid studiofileIO license not found" که تو سایت سازنده هم توضیح داده باید در مسیر زیر چک کنید ببینید studiofileIO در حالت VALID قرار داره یا نه:
menu>resources>licensing
که متاسفانه برای من studiofileIO دیده نمیشد ولی یک سری دیگه از لایسنسها در حالت VALID بود .
فکر کردم مال کرک برنامه است از جای دیگه دانلود کردم باز هم مشکل حل نشد....الان نمیدونم چیگار کنم خواهشا راهنمایی کنید من این برنامه رو برای همین که بتونم فایل stl رو به igs تبدیل کنم رفتم سمتش...خیلی ممنون
با تشکر

آخرین ویرایش:

Schneider

مدیر بازنشسته
با سلام و خسته نباشید
ممنون از زحمات شما و ممنون از اینکه این برنامه عالی رو معرفی کنید منتها یه ایراد بدی داره هر چی تو نت گشتم فقط یه چیزی براش پیدا کردم،ببینید تو این برنامه وقتی میخوای مدلی رو که به سطح تبدیل کردی با فرمت igs یا stp یا هر فرمت دیگه ذخیره کنی ارور میده که "a valid studiofileIO license not found" که تو سایت سازنده هم توضیح داده باید در مسیر زیر چک کنید ببینید studiofileIO در حالت VALID قرار داره یا نه:
menu>resources>licensing
که متاسفانه برای من studiofileIO دیده نمیشد ولی یک سری دیگه از لایسنسها در حالت VALID بود .
فکر کردم مال کرک برنامه است از جای دیگه دانلود کردم باز هم مشکل حل نشد....الان نمیدونم چیگار کنم خواهشا راهنمایی کنید من این برنامه رو برای همین که بتونم فایل stl رو به igs تبدیل کنم رفتم سمتش...خیلی ممنون
با تشکر
شما میخواید از اون فایل stl تون جسم solid سه بعدی بگیرید؟

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیاز فوری به فایل کرک نرم افزار geomagic studio 2012

نیاز فوری به فایل کرک نرم افزار geomagic studio 2012

سلام
من نرم افزار جئومجیک رو روی سیستمم نصب داشتم و ازش استفاده هم میکردم، به این صورت که ابر نقاط رو وارد میکردم و مدلم رو ادیت میکردم...
اما الان که بازش میکنم فایل تکست ابر نقاط رو نمیشناسه و فقط فرمت wrp رو باز میکنه...
فکر میکنم کرکش ایراد پیدا کرده! اگر فایل کرک رو کسی داره ممنون میشم بذاره، کارم ضروریه....

Schneider

مدیر بازنشسته
من نرم افزارهایی که قرار دادم اینجا رو ندارم
و مدتهاست لینکها همگی باطل شدن
باید همون روز backup از اون فایل تهیه میکردید
میتونید تاریخ سیستم رو موقتا تغییر بدید به 2012 و دوباره برنامه رو run کنید
شاید ایراد از فایل لایسنس باشه که باطل شده در سال 2015