نرم افزار های مورد نیاز گرایش الکترونیک

Yasser Alashti

عضو جدید
دانلود نرم افزار step 7 براي ويندوز 7 ( 32 بيتي و 64 بيتي )

پسورد تمامی فایل ها www.techno-electro.com میباشد.

توجه کنید حتما باید ویندوز شما Ultimate, Professional and Enterprise باشد . در غیر اینصورت نصب نخواهد شد . ضمنا اگر نسخه ای از قبل دارید حتما حذف کنید .

منبع:www.techno-electro.com

با سلام خدمت شما دوست بزرگوار

من قبلا چندین با به این سایت سر زدم ولی لینک دانلودش مشکل داره

لطفا راهنمایی فرمایید

• Like
واکنش ها: Mute

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت شما دوست بزرگوار

من قبلا چندین با به این سایت سر زدم ولی لینک دانلودش مشکل داره

لطفا راهنمایی فرمایید

سلام.

شرمنده انگار این سایت مشکل داره...اما امیدوارم مشکلش به زودی حل بشه و بشه دانلود کرد ازش.

من خودم این نرم افزار رو ندارم اما اگه پیدا کردم حتما آپلود میکنم براتون.

Yasser Alashti

عضو جدید
دانلود نرم افزار step 7 براي ويندوز 7 ( 32 بيتي و 64 بيتي )

پسورد تمامی فایل ها www.techno-electro.com میباشد.

توجه کنید حتما باید ویندوز شما Ultimate, Professional and Enterprise باشد . در غیر اینصورت نصب نخواهد شد . ضمنا اگر نسخه ای از قبل دارید حتما حذف کنید .

منبع:www.techno-electro.com

مرسی مهندس
ولی من مشکلم اینه که ویندوز 7 اورجینالم هیچکدوم از این نسخه ها نیست
دانلودهم کردم ولی نصب نشد
:((

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

sorona

عضو
سلام اگه کسی دیتا شیت lm11 فارسی و انگلیسیشو داره تو این جا بذاره ممنون میشم

rasoul72

عضو جدید
سلام
من ترم دو رشته ي الكترونيكم.يه استاد داريم C++ درس ميده.در سخن هيچي ياد نميگيريم و در عمل پوستمون رو كنده.پس چرا اين C++ رو هيشكي براي يادگيري و كار كردن پيشنهاد نميكنه؟!!!

Yuri Boyka

عضو جدید
سلام
من ترم دو رشته ي الكترونيكم.يه استاد داريم C++ درس ميده.در سخن هيچي ياد نميگيريم و در عمل پوستمون رو كنده.پس چرا اين C++ رو هيشكي براي يادگيري و كار كردن پيشنهاد نميكنه؟!!!

چون به درد رشته برق زیاد نمی خوره.

FAEZEH_EE

عضو جدید
سلام

اتفاقا یادگیری خانواده ی C برای بچه های برق خیلی خوبه.

تو avr شما میتونی با c کد بنویسی یا خیلی از کد های متلب رو برای پردازش سریع با C نوشت .

• Like
واکنش ها: 3yh

ada18

عضو جدید
سلام خیلی ممنون.من تا حالا با مطلب کار نکردم.برای دانلود کل 9 پارت اون رو باید تک تک دانلود کنم بعد تک تک همه رو نصب کنم؟

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خیلی ممنون.من تا حالا با مطلب کار نکردم.برای دانلود کل 9 پارت اون رو باید تک تک دانلود کنم بعد تک تک همه رو نصب کنم؟

با عرض سلام و احترام

بله

خیر

من از لینکهای معرفی شده دانلود نداشتم اما فایلهای از این دست زیپ شده بدلیل حجم زیاد به چندین قسمت تقسیم شده ، بعد از دانلود تمام قسمتها میبایست برای خارج کردن از حالت زیپ بر روی یکی "به فرض مثال دانلود 1"کلیک راست سپس گزینه "Extract files..." را انتخاب تا تماما در یک فایل ادغام شوند.

پاینده باشید

آخرین ویرایش:

samira salariyan

عضو جدید
سیلواکو یک نرم افزار حل عددی معادلات نیمه هادی است.
(ماسفت ها ، ترانزیستور های دو قطبی،دیودهاو...)

جوابهای بدست آمده توسط این نرم افزار در مقالات معتبر بسیاری بکار برده شده و می توان گفت در زمینه حل معادلات نیمه هادی ها بی رقیب است.
این فایل PDF روش نصب برنامه سیلواکو را بصورت قدم به قدم توضیح داده .
:gol:

Download Silvaco Installation Guide.pdf

سلام وقت بخیر
من اموزش خود نرم افزار میخوام واسه درس ادوات نیمه هادی کمکم کنید لطفا

sorona

عضو
با سلام دوست عزیز من دنبال مقاله یا تحقیقی در باره low noise amplifier ha و یادر مورد cheghunegie tarahie taghviat konandehaei ba gheine va bahre moshakhas ba estefade az smith chart ممنون میشم کمکم کنید فرقی نمیکنه فارسی باشه یا انگلیسی ممنون از لطفتون

amir.shadmanpoor

عضو جدید
سلام دوستان
من با ترانزیستورهای ambipolar کار میکنم.وای شبیه ساز برای شبیه سازیش ندارم تا بتونم جوابشونو ببینم.
اگه کسی نرم افزارشو داره ممنون میشم که بهم بده و راهنماییم کنه
مرسی از همتون

صدرای من

عضو جدید
جواب بدین

جواب بدین

سلام میشه بگین چه جوری میشه درنرم افزار پروتئوس توان متوسط برای یه مدار به دست اورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

doustyar

عضو جدید
سلام به همه دوستان و مهندسین جوان رشته زیبای الکترونیک
نرم افزار های زیادی هستند که باید به نظر من با همه اونها آشنایی داشته باشین تا در مواقع لزوم از هر کدام که مورد نیازبود بصورت تخصصی استفاده کنید.
من لیستی از اونها رو که کار کردم مینویسم براتون:
- نرم افزار Protel برای طراحی مدار چاپی بسیار مفید هستش. ورژن های مختلفی داره که میتونین ازش استفاده کنید
- نرم افزار EWB ورژن 5 بیشتر شبیه اسباببازی بود ولی من ورژن 8 رو که مجانی همهست دانلود کردم خیلی عالیه. آنالیز و بقیه موارد رو پوشش میده.
- نرم افزار Pspice نرم افزار بسیار قوی در آنالیز مدارات مختلف هست. من در خیلیی از موارد استفاده کردم و نتیجه گرفتم.
- نرم افزار پروتئوس من کار نکردم باهاش ولی شنیدم خیلی قوی هستش.
- نرم افزار Orcad ورژن قدیمیش زیاد جالب نبود
- نرم افزار های متفرقه دیگه ای همهستند که برحسب نیازباید یاد گرفت ولی این چند تا که من نوشتم بنظرم نرم افزار های پایه هستند که همه باید اشناباشند.
ممنون از بابات همه چیز

kian18

عضو جدید
سلام
با توجه به سوالات متعدد درباره نرم افزار های رشته برق ،برای جلوگیری از پراکندگی برای هر گرایش تاپیک مخصوصی ایجاد شده
تا به عنوان راهنما برای دانشجویان ترم های اول و علاقه مندان رشته برق مورد استفاده قرار گیرد

در این تاپیک اسامی نرم افزار های مورد استفاده در گرایش الکترونیک گذاشته می شود

سلام.میخواستم ببینم واسه منی که تا حالا فقط 2 ترم خوندم و در حقیقت از ترم 3 وارد دروس تخصصی برق میشم این تابستونو چه برنامه یاد بگیرم خوبه ک برا ترمای بعدیمم کمکی بشه؟ممنون

Yuri Boyka

عضو جدید
سلام.میخواستم ببینم واسه منی که تا حالا فقط 2 ترم خوندم و در حقیقت از ترم 3 وارد دروس تخصصی برق میشم این تابستونو چه برنامه یاد بگیرم خوبه ک برا ترمای بعدیمم کمکی بشه؟ممنون

مطلب
پروتئوس
پی اسپایس
اینا رو اگه بلد نباشی یعنی هیچ

بالا