نرم افزار های مورد نیاز خود را اینجا مطرح کنید

Sarp

مدیر بازنشسته
چطور می توانم از توی رپید شیر دانلود کنم
یا باید اکانت داشته باشید و با خیال راحت دانلود کنید و یا باید به صورت free دانلود کنید
اگه اکانت داشته باشید که هیچ .
اگه اکانت پریمیوم رپید ندارید بعد از ورود به صفحه دانلود رو دکمه free کلیک میکنید که یه ثانیه شمار ظاهر میشه .
بعد از اتمام این ثانیه ها لینک دانلود آماده هست . میتونید با استفاده از خود مرورگر یا یه برنامه دانلود منیجر فایل رو دانلود کنید .
البته در حالت free قابلیت ریسون فعال نیست . یعنی نمیتونید وسط دانلود ، دانلود رو قطع کنید و دوباره شروع کنید .

حالا هر کجاش مشکل دارید مطرح کنید تا دوستان جواب بدن .;)

am.roostam

عضو جدید
ویرایش فایلهای CHM

ویرایش فایلهای CHM

آیا نرم افزار دیگری برای ویرایش فایلهای CHM به جز CHM Editor هست.:surprised::biggrin:

MILAD99

عضو جدید
سلام
نرم افزار
AutoCAD Land Desktop x64
رو میخواستم.نسخه 64بیتی باشه
لینک سایت های شیرینگ و تورنت هم مشکلی نیست.باتشکر

Parsi.Eng

عضو جدید
یا باید اکانت داشته باشید و با خیال راحت دانلود کنید و یا باید به صورت free دانلود کنید
اگه اکانت داشته باشید که هیچ .
اگه اکانت پریمیوم رپید ندارید بعد از ورود به صفحه دانلود رو دکمه free کلیک میکنید که یه ثانیه شمار ظاهر میشه .
بعد از اتمام این ثانیه ها لینک دانلود آماده هست . میتونید با استفاده از خود مرورگر یا یه برنامه دانلود منیجر فایل رو دانلود کنید .
البته در حالت free قابلیت ریسون فعال نیست . یعنی نمیتونید وسط دانلود ، دانلود رو قطع کنید و دوباره شروع کنید .

حالا هر کجاش مشکل دارید مطرح کنید تا دوستان جواب بدن .;)
نرم افزاری نیست که قابلیت ریسوم داشته باشه؟
یه نرم افزار داشتم این کار میکرد حتی میشد چنتا فایل رو برا دانلود گذاشت و لی تا یه دفع دیسکانکت میشد دهنم سرویس میشد
حالا اکه دوستان نرم افزار توپی اگه سراغ دارن بگن ممنون میشم

tozhal

عضو جدید
سلام من برنامه wampلازم دارم دارید آیا؟آموزش لینوکس و فایر وال هم اگه کسی داشت ممنون میشم

am.roostam

عضو جدید
لطفا جواب بدین

لطفا جواب بدین

آیا به غیر از برنامه CHM Editor برنامه دیگری هم برای ویرایش این نوع فایلها هست.:cool:

Sarp

مدیر بازنشسته
نرم افزاری نیست که قابلیت ریسوم داشته باشه؟
یه نرم افزار داشتم این کار میکرد حتی میشد چنتا فایل رو برا دانلود گذاشت و لی تا یه دفع دیسکانکت میشد دهنم سرویس میشد
حالا اکه دوستان نرم افزار توپی اگه سراغ دارن بگن ممنون میشم
نیست
نگرد
نفری 2500 میذارین سه نفری
یه اکانت سه ماهه میگیرین خلاص
سلام من برنامه wampلازم دارم دارید آیا؟آموزش لینوکس و فایر وال هم اگه کسی داشت ممنون میشم
سایتش ایران رو که تحریم کرده
با یه فولترشکن برو تو سایتش
من فایل HDCS.sys برای ویستا 32bit رو میخام کسی میدونه از کجا میتونم دانلود کنم
کد:
http://www.pccomputerease.com/hdcs-driver-for-vista-64.zip

mona 23

عضو جدید
نرم افزار

نرم افزار

سلام
نرم افزاری هست که تلفظ درست واژه های انگلیسی رو بگه؟؟؟؟
و یه نرم افزار میخوام که بتونم از دسکتاپ و ....عکس بگیرم البته اسمشو نمیدونم
مرسی اگه کسی بهم این دوتا نرم افزارو بده

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نرم افزاری هست که تلفظ درست واژه های انگلیسی رو بگه؟؟؟؟
و یه نرم افزار میخوام که بتونم از دسکتاپ و ....عکس بگیرم البته اسمشو نمیدونم
مرسی اگه کسی بهم این دوتا نرم افزارو بده

سلام برای تلفظ واژه های انگلیسی نرم افزار بابیلون هست هم معنی هم تلفظ. برای عکس گرفتن از دسکتاپ می تونید از کلید پرینت اسکرین صفحه کلیدتون استفاده کنید.

mona 23

عضو جدید
سلام برای تلفظ واژه های انگلیسی نرم افزار بابیلون هست هم معنی هم تلفظ. برای عکس گرفتن از دسکتاپ می تونید از کلید پرینت اسکرین صفحه کلیدتون استفاده کنید.
مرسی عزیزم
اما بابیلون خیلی سریع تلفظ میکنه.نرم افزار دیگه ای وجود نداره؟
پرینت اسکرین رو چه جوری باید استفاده کرد:smile:

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم
اما بابیلون خیلی سریع تلفظ میکنه.نرم افزار دیگه ای وجود نداره؟
پرینت اسکرین رو چه جوری باید استفاده کرد:smile:

میشه از طریق اپشنش صدا رو آروم و تند کرد.
ببین وقتی روی صفحه مورد نظر هستی یکبار دکمه پرینت اسکرین رو فشار بده بعد برنامه paint یا نقاشی رو اجرا کن و بعد اونجا paste رو بزن یا از منو انتخاب کن بعد هم می تونی تصویرتو save کنی .

mona 23

عضو جدید
میشه از طریق اپشنش صدا رو آروم و تند کرد.
ببین وقتی روی صفحه مورد نظر هستی یکبار دکمه پرینت اسکرین رو فشار بده بعد برنامه paint یا نقاشی رو اجرا کن و بعد اونجا paste رو بزن یا از منو انتخاب کن بعد هم می تونی تصویرتو save کنی .
ببخشیدا
اما من وقتی پرینت اسکرین رو میزنم فقط صفحه فول اسکرین میشه:surprised:نمیدونم چرا

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدا
اما من وقتی پرینت اسکرین رو میزنم فقط صفحه فول اسکرین میشه:surprised:نمیدونم چرا
خوب شاید به خاطر برنامه ای هست که اجرا کردید شما کارتون رو ادامه بدید ببنید چی میشه یعنی paste کنید داخل برنامه نقاشی اگه کارتون انجام بشه موردی نداره چون حتما برنامه ای که اجرا کردید با این دکمه فول اسکرین می شه.

xilizax

عضو جدید

mr.sajjad

عضو جدید

شاید اینطوری باشه

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اگه بخای از صفحه اصلی ویندوز عکس بگیری همون prtscr(پرینت اسکرین کار میکنه)
بعد برو تو wordاونو paste کن
درست نشد؟؟:w02:

MILAD99

عضو جدید
اقا دیگه این روزا کسی واسه دانلود از Rapidshare/hotfilr/megaupload ... اکانت نمیخره . مثلا من خودم اکانت وی پی ان گرفتم که سرویس لیچ رایگان داره یعنی فکر کن همزمان اکانت پرمیوم 8 تا سایت رو داری.

اینو گفتم که بیخودی نرین کلی پول بدین اکانت رپید یا... که فردا هم سایتشو ***** کنن و پولتون برفنا بره

Sarp

مدیر بازنشسته
اقا دیگه این روزا کسی واسه دانلود از Rapidshare/hotfilr/megaupload ... اکانت نمیخره . مثلا من خودم اکانت وی پی ان گرفتم که سرویس لیچ رایگان داره یعنی فکر کن همزمان اکانت پرمیوم 8 تا سایت رو داری.

اینو گفتم که بیخودی نرین کلی پول بدین اکانت رپید یا... که فردا هم سایتشو ***** کنن و پولتون برفنا بره
:surprised:
من متوجه ربط وی پی ان به رپید و لیچ نشدم

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دانلود ياهو مسنجر 8.5

دانلود ياهو مسنجر 8.5

سلام. من نرم افزار ياهو مسنجر 8.5 رو مي خوام.
لطفا هر كي داره لينك دانلودش رو بذاره

computer127

عضو جدید
آخرین ویرایش توسط مدیر:

h_akbari

عضو جدید
تم ساز

تم ساز

سلام
دوستان من یه نرم افزار می خام که باهاش تم نوکیا s60 v5 بسازم
هر چی گشتم همش خود نرم افزاری بود که داخل گوشی نصب می شه اما من نرم افزار کامپیوتری ش رو می خام
ممنون می شم کمکم کنید
با تشکر اکبری

mr.sajjad

عضو جدید
سلام
دوستان من یه نرم افزار می خام که باهاش تم نوکیا s60 v5 بسازم
هر چی گشتم همش خود نرم افزاری بود که داخل گوشی نصب می شه اما من نرم افزار کامپیوتری ش رو می خام
ممنون می شم کمکم کنید
با تشکر اکبری

دانلود

پسورد فايل : www.yekmobile.com