نرم افزار متلب Matlab

newpetchem

عضو جدید
جزوه آموزش مقدماتی نرم افزار متلب در 20 صفحه

جزوه آموزش مقدماتی نرم افزار متلب در 20 صفحه

جزوه آموزش مقدماتی متلب در 20 صفحه که خودم نوشتم رو برای استفاده اونایی که می خوان آموزش متلب رو از یه جایی شروع کنن آپلود می کنم. این جزوه در 20 صفحه آماده شده که بیشتر مطالب و نکات مهم رو به صورت مختصر و مفید توش آوردم. همچنین یه سری تمرینای بدون پاسخ هم توش آوردم که توصیه می کنم به ترتیب انجام بدید تا قشنگ راه بیفتید. در ضمن یک نمونه حل شده هم در داخل جزوه گذاشتم که خودم چند سال پیش نوشته بودم.
امیدوارم که مورد استفاده همه قرار بگیره و خوشتون بیاد.
ضمناً خوشحال می شم نظرتون رو در مورد جزوه بدونم.
حسن بگ لری - فوق لیسانس مهندسی شیمی - تدریس نرم افزار MATLAB در تهران و شهرستان ها - آموزشگاه، خصوصی - شماره تلفن: 09356030413

پیوست ها

• Matlab.pdf
    898.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

afsharirad

عضو جدید
سلام من تو سیمولبنک یه شبیه سازی انجام دادم که یکی از بلوک هام EmbeddedMATLAB Function1 هست که میشه توش برنامه نویسی کرد . بعد از اینکه ورودی و خروجی ها رو معلوم کردم اجرا که میکنم پیغام خطا میده .
Unable to create directory: C:\Program Files\MATLAB\R2010b\slprj\_sfprj\untitled
لطفا راهنمایی کنین که بسیار واجبه راه بیفته.
مرسی

آخرین ویرایش:

ئدز

عضو جدید
سلام من دنبال مثال حل شده از نرم افزار متلب هستم دارم از کتاب چاپمن میخونم میخوام با نرم افزار هم کار کنم! اگه کلاسی رو میشناسید که کاربردی مهندسی یاد بدن و دوره هم زود شروع شه بهم معرفی کنید

mehrdad14

عضو جدید
دوستان سوال متلبی داشتم . فرض کنید من 6 تا معادله یکم پیچیده دارم . این معادلاتمو چه طوری ببرم توی فضای حالت . یه سوال دیگه اینکه اومگا و لاندا و اینارو چه طوری تو متلب مینویسند ؟ اومگا دات چی ؟

90nazan

عضو جدید
سلام من یه سوال داشتم در مورد متلب

من یه سری داده دارم که می خوام با کمک متلب با یه سری مدل فیت (برازش) کنم

داده ها رو که مینویسم بعد cftool میزنم و بعد مدل انتخابی رو می نویسم

موقعیکه گزینه فیت رو میزنم

R2 (ضریب تبیین) خیلی کوچیک میاد مثلا 0.21

میشه راهنماییم کنین لطفا ک چه کار باید بکنم که R2 مدل بالای 0.9 باشه

خیلی ممنون
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی در مورد pdetool یا femlab در متلب آشنایی داره منو راهنمایی کنه؟

ab 84

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
اینجا کسی تئوری آشوب بلده، توی متلب برنامه نویسی میشه، من برای پیش بینی متغیرهای کارم باید از این روش استفاده کنم اما هیچی ازش نمیدونم. ممنون میشم اگه کسی بلده به منم یاد بده.

با تشکر