نرم افزار انتخاب یاتاقان SKF Interactive Engineering Catalogue

medusa

عضو جدید
با سلام به همه دوستان .

با توجه به نیاز گروه مکانیک به انتخاب یاتاقان ها من این نرم افزار رو آپلود کردم. نرم افزار انتخاب یاتاقان شرکت SKF میاشد.:gol:

امید وارم همه استفاده کنن.

قسمت 1
قسمت 2
قسمت 3
قسمت 4
قسمت 5
قسمت 6
قسمت 7
قسمت 8
قسمت 9
قسمت 10
قسمت 11
قسمت 12
قسمت 13
قسمت 14

بعد از دانلود همه قسمت ها ، روی یکی از قسمت ها راست کلیک کنید و گزینه EXtract را انتخاب کنبد .(باید یکی از نرم افزار های فشرده ساز بر روی کامپیوتر شما نصب باشد).

mirhamida

عضو جدید
سلام دانلود کردم ولی extract نمیشه هیچ کدوم چرا؟

مشکلتون حل شده؟ لطفاً در تاپیک اطلاع بدین، چطور!
باید همه قسمتها رو دان کنید و حتما همه شون رو توی یه پوشه بذارید. بعد با برنامه وین رار قسمت اول رو اکسترکت کنید. خود برنامه بقیه قسمتها رو پیدا میکنه. در آخر پس از اکسترکت کردن، یه فایل ایزو به شما میده که در واقع یه ایمیج هست. حالا میتونید این ایمیج رو رایت کنید یا مثلا با برنامهpower iso اون رو mount کنید و به اصطلاح از درایو مجازی استفاده کنید برای اجرای برنامه.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید همه قسمتها رو دان کنید و حتما همه شون رو توی یه پوشه بذارید. بعد با برنامه وین رار قسمت اول رو اکسترکت کنید. خود برنامه بقیه قسمتها رو پیدا میکنه. در آخر پس از اکسترکت کردن، یه فایل ایزو به شما میده که در واقع یه ایمیج هست. حالا میتونید این ایمیج رو رایت کنید یا مثلا با برنامهpower iso اون رو mount کنید و به اصطلاح از درایو مجازی استفاده کنید برای اجرای برنامه.
من این کار رو هم کردم بازم نشد.

نادررحمتی

عضو جدید
سلام مهندس
بخاطر حسن نیتت خیلی خیلی ازت تشکر میکنم
من برنامه رو دان کردم و نصب هم کردم ممنون اگه میشه راجع به کارایی این برنامه هم کمی توضیح بده و نحوه کار با این نرم افزار
فدایی داری

kakoulvand

عضو جدید
این نرم افزار انتخاب یاتاقان مورد نیاز شما را از بین یاتاقانهای skf ساده میکنه با یک سری ورودی مثل نیرودی محوری شعاعی وسرعت و غیره

SHELLBY

کاربر بیش فعال
سلام دوستان من به شدت به این نرم افزار احتیاج دارم.
متاسفانه لینک های دانلود خراب هستن.

سلام، من دانلودش کردم ولی همون سایت skf خیلی بهتره.

از طریق سایت skf چطور باید عمل کنم؟ کجای سایتش هست ؟لطفا راهنماییم کنید؟
چیزی که من در سایت skf پیدا کردم در قسمت product data این سایت بود که فقط لیست یاتاقان ها و مشخصاتشون بود.
این نرم افزار هم همینه؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: 3peh

SHELLBY

کاربر بیش فعال
دوستان، کسی تا حالا با این برنامه کار کرده؟
میخوام بدونم وقیقا چکار میکنه این نرم افزار؟!

نیروها را بهش میدیم و یاتاقان های مناسب را بهمون میده؟!
همچین نرمافزاری داریم

دوستان لطفا اگه کسی کار کرده حتما توضیح بده

myfy

عضو جدید
دوستان، کسی تا حالا با این برنامه کار کرده؟
میخوام بدونم وقیقا چکار میکنه این نرم افزار؟!

نیروها را بهش میدیم و یاتاقان های مناسب را بهمون میده؟!
همچین نرمافزاری داریم

دوستان لطفا اگه کسی کار کرده حتما توضیح بده

سلام
وقتی از تحلیل نیرویی سیستم عکس العمل های شعاعی و محوری روی یاتاقان رو محاسبه کردی توی نرم افزار skf میری به قسمت
Calculations CAD و بعد به Equivalent bearing loads and basic rating life . از اینجا نیروی معادل روی یاتاقان رو حساب میکنی.

بعد برای انتخاب یاتاقان مناسب میری به Bearing life و در این پنجره با انتخاب یاتاقان های مناسب (از نظر نوع و عرض و ابعاد دیگه) و دادن اطلاعات دیگه مثل همون نیروی معادل و سرعت و... عمر رو محاسبه میکنی و اگه این عمر، عمر مورد انتظارتو برآورده میکرد دیگه تمومه و همون یاتاقان مناسبه!
یا علی!

SHELLBY

کاربر بیش فعال
بچه ها این نرم افزار کم یابه؟ چطور میتونم گیر بیارم؟ شیراز که نبود. یه دونه از سایت اینترنتی هم سفارش دادم برای سی دی رباتیک فرستاد:surprised:

• Like
واکنش ها: 3peh

alisooshiant

عضو جدید
بالاخره اون نرم افزار چند قسمتیه اول تاپیک سالمه یا نه ؟
جواب داده ؟

بالا