نرم افزار انتخاب پمپ های گریز از مرکز،شناور،فشار قوی

dastaran

عضو جدید
[FONT=&quot]
[/FONT]

راهنمای نرم افزار انتخاب پمپ های گریز از مرکز،شناور،فشار قوی
این نرم افزار با عملکردی بسیار ساده قابلیت انتخاب پمپ را برای کاربر فراهم می نماید و اطلاعات لازم را در اختیار کاربر قرار می دهد.
در صفحه اصلی نرم افزار نوع پمپ مورد نیاز خود را از نظر کاربرد انتخاب می کنید.پمپ های موجود در این بخش به سه دسته تقسیم می گردند:
پمپ های گریز از مرکز
پمپ های شناور
پمپ های فشار قوی
که در ذیل هر کدام توضیحی مبنی بر نوع کارایی ، موارد استفاده و مزایای هرکدام به عنوان راهنما همراه مثال ذکر شده است.
پس از انتخاب نوع پمپ به صفجه ای راهنمایی می گردید که منحنی هم پوشانی پمپ نام دارد. در این صفحه نمودار آبدهی بر هد پمپ ترسیم شده که با دانستن این دو مشخصه می توانید به پمپ مطلوب دست بیابید . در ضمن با حرکت موس روی این نمودار انتخابهای موجود پیشنهاد داده می شود.
پس از این می توانید اطلاعاتی نظیر منحنی ها ، مناطق کارکرد بحرانی ، مشخصات عمومی ، نقشه ها و جداول مربوط به آن پمپ را مشاهده و از آن در طراحی یا سفارش پمپ مذکور استفاده کنید.

دوستان می توانند برای دریافت این سی دی ارزشمند مبلغ 10000ريال (1000 تومان) را به شماره حساب 0201304934001 بانک پارسیان به نام نبی اله دستاران واریز نمایند.سپس شماره قبض پرداختی و آدرس دقیق پستی خود را به آدرس dastaran@yahoo.com ایمیل کنید تا سی دی فوق برایتان ارسال گردد.

برای دانلود راهنمای مصور نرم افزار کلیک کنید

http://www.4shared.com/file/63177830/67e8a418/pump_selection.html

• Like
واکنش ها: jina

alligol

عضو جدید
نفروشید بهتر است

نفروشید بهتر است

نفروشید بهتر است زیرا چیز مهمی نیست و متعلق به یک شرکت است و پمپ های همان شرکت و ثانیا بهتر است از آنها هم اجازه بگیرید.

jina

عضو جدید
ممنون من از خرید این نرم افزار راضی هستم هم جالب بود هم یه طورایی جنبه آموزشی داشت.;)
[FONT=&quot] [/FONT]

این نرم افزار با عملکردی بسیار ساده قابلیت انتخاب پمپ را برای کاربر فراهم می نماید و اطلاعات لازم را در اختیار کاربر قرار می دهد.

در صفحه اصلی نرم افزار نوع پمپ مورد نیاز خود را از نظر کاربرد انتخاب می کنید.پمپ های موجود در این بخش به سه دسته تقسیم می گردند:

پمپ های گریز از مرکز

پمپ های شناور

پمپ های فشار قوی

که در ذیل هر کدام توضیحی مبنی بر نوع کارایی ، موارد استفاده و مزایای هرکدام به عنوان راهنما همراه مثال ذکر شده است.

پس از انتخاب نوع پمپ به صفجه ای راهنمایی می گردید که منحنی هم پوشانی پمپ نام دارد. در این صفحه نمودار آبدهی بر هد پمپ ترسیم شده که با دانستن این دو مشخصه می توانید به پمپ مطلوب دست بیابید . در ضمن با حرکت موس روی این نمودار انتخابهای موجود پیشنهاد داده می شود.

پس از این می توانید اطلاعاتی نظیر منحنی ها ، مناطق کارکرد بحرانی ، مشخصات عمومی ، نقشه ها و جداول مربوط به آن پمپ را مشاهده و از آن در طراحی یا سفارش پمپ مذکور استفاده کنید.

دوستان می توانند برای دریافت این سی دی ارزشمند مبلغ 10000ريال (1000 تومان) را به شماره حساب 0201304934001 بانک پارسیان به نام نبی اله دستاران واریز نمایند.سپس شماره قبض پرداختی و آدرس دقیق پستی خود را به آدرس dastaran@yahoo.com ایمیل کنید تا سی دی فوق برایتان ارسال گردد.

http://www.4shared.com/file/63177830/67e8a418/pump_selection.html[/quote]

dastaran

عضو جدید
نفروشید بهتر است زیرا چیز مهمی نیست و متعلق به یک شرکت است و پمپ های همان شرکت و ثانیا بهتر است از آنها هم اجازه بگیرید.
قصد من اطلاع رسانی است نه کسب درآمد
1000 تومان هزینه سی دی و ارسال پستی آن است.
شرکت تهیه کننده سی دی آنرا به طور رایگان و در سطح وسیع پخش می کند و بسیار ممنون من خواهد بود مه مانند یک بازاریاب اقدام به توزیع سی دی این شرکت کردم.شما دوست داشتی برو از خود شرکتش بگیر یا صبر کن نمایشگاه سال آینده از غرفه شون بگیر. و هزار تومنی ات را برای خودت نگه دار
ظاهرا این سی دی تا الان برای یکی از دوستانمان جالب و مفید بوده . همین برای من کافیست.

vahid rahimzadeh

عضو جدید
سلام خوشحال شدم که افرادی مثل شما درباره این چنین موضوعاتی اطلاع رسانی میکنن من فردا اقدام می کنم برای پست این نرم افزار ایمیل من vahid.rahimzadeh@gmail.com خوشحال میشم بیشتر در ارتبط باشیم

hfarzizadeh

عضو جدید
قصد من اطلاع رسانی است نه کسب درآمد
1000 تومان هزینه سی دی و ارسال پستی آن است.
شرکت تهیه کننده سی دی آنرا به طور رایگان و در سطح وسیع پخش می کند و بسیار ممنون من خواهد بود مه مانند یک بازاریاب اقدام به توزیع سی دی این شرکت کردم.شما دوست داشتی برو از خود شرکتش بگیر یا صبر کن نمایشگاه سال آینده از غرفه شون بگیر. و هزار تومنی ات را برای خودت نگه دار
ظاهرا این سی دی تا الان برای یکی از دوستانمان جالب و مفید بوده . همین برای من کافیست.

باسلام

چرا لینک دانلود برای دریافت ایجاد نمی کنید این طوری همه با دانلود کردن می تونند این نرم افزار مفید را داشته باشند

باتشکر صمیمانه

• Like
واکنش ها: kaya

dastaran

عضو جدید
دوستان سلام
با توجه به مشغولیتهای کاری و نبودن در تهران ارسال سی دی میسر نمی باشد.لطفا از این بابت وجهی را پرداخت نفرمائید

[FONT=&quot] [/FONT]

پمپ های گریز از مرکز

پمپ های شناور

پمپ های فشار قوی

http://www.4shared.com/file/63177830/67e8a418/pump_selection.html

rrttgh

عضو جدید
دوستان عزیز ااز لینک زیرهم میتوانید استفاده کنید
http://pumpir.ir/News.aspx?nid=5
این لینک مربوط به فروشگاه پمپیران در اصفهان است که اجازه دانلود رایگان نرم افزار را به شما میدهد.

HamidNB

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال دارم:
چنانچه در یک ایستگاه پمپاژ فقط فشار مخزن خروجی افزایش یابد، و پمپ مورد نظر از نوع گریز از مرکز باشد در این صورت دبی:
1-افزایش می یابد 2-کاهش می یابد 3-تغییری نمیکند 4- ربطی به فشار ندارد
ممنون میشم پاسخ بدید