نحوه كرك كردن Moldflow Plastic Insight 2010

behnam730

عضو جدید
سلام--لطفا اگر كسي كرك Moldflow Plastic Insight 2010 داره راهنمايي كنه. من خود نرم افزار دانلود كردم و هرچي گفته بود براي كرك كردنش انجام دادم(جايگذاري يه سري فايل) ولي عمل نكرد. نرم افزار به محض اينكه بالا مياد بسته ميشه؟؟؟ در ضمن سي دي رو گروه Magnitude كرك كرده بود.توي هر همه سايت ها رو هم سر زدم پيدا نكردم.
حالا كسي اگر كرك MPI 2010 يا آموزش كرك داره لطفا كمك كنه!!! ممنوم

CADeng64

عضو جدید
از FlexLM استفاده میکنه؟ اگر اینطوره نیاز داره که علاوه بر خود نرم افزار، قسمت licensing هم نصب بشه. فایل لایسنس را هم ادیت کنید و MAC Address کارت شبکه و نام کامپیوتر خوتتان را در آن وارد کنید و به نرم افزار معرفی کنید. در همین فروم هم اگر جستجو کنید توضیح داده شده. اینجا:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=2183148
من نرم افزاری از Magnitude ندیدم که درست کرک نشده باشه.

آخرین ویرایش:

behnam730

عضو جدید
ممنون از راهنماييت
آره lmtools هست.ولي چيزي تو كرك راجع به وارد كردن لايسنس و اين جور چيزا ننوشته.تو اون پستي كه لينكشو گذاشتي يه سري توضيحات دادم
الان نسخه 4 نرم افزار راحت نصب ميشه.چون يه generator داره و فايل لايسنس بهت ميده و وارد ميكني و تموم.ولي تو اين نداره

CADeng64

عضو جدید
من این نرم افزار را ندارم اما زیاد با این جور چیزا سروکله زدم.
اگر قسمت licensing نرم افزار را نصب کرده باشید فولدر زیر را خواهید داشت .(آدرس پیش فرض
C:\Program Files\Autodesk Network License Manager
اگر نصب نکرده اید دوباره setup کنید و این قسمت را نصب کنید. در حین نصب احتمالا فایل لایسنس را از شما می خواهد. که باید آن را با Notepad باز کنید و با فرمت درست، نام کامپوترتان را در آن وارد کرده باشید. مثلا به جای This_host در
SERVER this_host 007330757468
نام کامپوترتان را وارد کنید.
اگر در حین نصب قسمت licensing از شما لایسنس نخواست یا لایسنس اشتباه بهش داده اید باید به فولدری که در آن قسمت لایسنسینگ را نصب کرده اید مثلا
بروید و LMTOOLS اجرا کنید(با اکانت Administrator این کار را انجام دهید) و مابقی کارهایی که دوستمان گفته اند.

آخرین کامنت این صفحه مرحله به مرحله نوحه ی نصب را توضیح داده:
http://thepiratebay.org/torrent/5107968/Autodesk.Moldflow._2010

آخرین ویرایش:

behnam730

عضو جدید
من این نرم افزار را ندارم اما زیاد با این جور چیزا سروکله زدم.
اگر قسمت licensing نرم افزار را نصب کرده باشید فولدر زیر را خواهید داشت .(آدرس پیش فرض
اگر نصب نکرده اید دوباره setup کنید و این قسمت را نصب کنید. در حین نصب احتمالا فایل لایسنس را از شما می خواهد. که باید آن را با Notepad باز کنید و با فرمت درست، نام کامپوترتان را در آن وارد کرده باشید. مثلا به جای This_host در
SERVER this_host 007330757468
نام کامپوترتان را وارد کنید.
اگر در حین نصب قسمت licensing از شما لایسنس نخواست یا لایسنس اشتباه بهش داده اید باید به فولدری که در آن قسمت لایسنسینگ را نصب کرده اید مثلا
بروید و LMTOOLS اجرا کنید(با اکانت Administrator این کار را انجام دهید) و مابقی کارهایی که دوستمان گفته اند.

آخرین کامنت این صفحه مرحله به مرحله نوحه ی نصب را توضیح داده:
http://thepiratebay.org/torrent/5107968/Autodesk.Moldflow._2010

همه كارهايي كه تو پستي كه معرفي كرده بودي خوندم؛خيلي مفيد بود ممنون؛ول جواب نداد.تو فايل لايسنس اسم كامپيوترو زدم و سيو ... ولي نشد؟؟؟

CADeng64

عضو جدید
این کسی که توی piratebay کامنت گذاشته دقیقا همین مشکل شما را داشته ولی مشکلش با همون کارها حل شده. برای نصب این جور نرم افزارها باید با چند تاشون سروکله بزنید تا کار دستتون بیاد. اگر حوصله ندارید که خودتون باهش سروکله بزنید از یکی از دوستاتون قبلا با FlexLM سرشاخ شده(مثلا برای نصب ANSYS یا ABAQUS) بخواین که بیاد بشینه پای کامپوتر شما و تنظیمات لایسنس رو براتون انجام بده.

S-H-R-M

عضو جدید
سلام
من نرم افزارو تهیه کردم ولی فایل کرکش مشکل داره ممنون میشم اگه کسی براش مقدوره فایل کرکو ایمیل کنه.
ممنونم از همراهیتون
h_manafi@hotmail.com

mahdighadami

عضو جدید
با سلام من این این نرم افزار را از شرکت دریاسافت تهیه کرده ام وجواب می دهد و فقط در مورد کرک کردن ان باید بگم که فایل لایسنس ان را باید با nodpad کامپیوتر باز کنید و به جای اسم server نام کامپوتر خود را save کنید در ضمن طریقه نصب نرم افزار به صورت زیر است
برروی کلید نصب برنامه و شروع به نصب برنامه کنید.

در صفحه ظاهر شده گزینه Autodesk Moldflow Insight 2010 را انتخاب کرده و در صفحه بعد گزینه English را انتخاب کنید.

در صفحه بعد گزینه install Autodesk Moldflow Insight 2010 را انتخاب کرده و به نصب ادامه دهید.

در اواسط نصب در صفحه Autodesk license manager (Mold Flow) گزینه Client and Server را انتخاب کرده و تا انتهای نصب پیش بروید.

در انتها تیک گزینه Activate licenses online را برداشته و کلید finish را بزنید.

برروی کلید Crack در پائین همین صفحه کلیک کرده و در صفحه ظاهر شده کلید Install را بزنید.

از داخل پوشه C:\Program Files\Autodesk\License Manager (Moldflow) فایل ampsa.exe را اجرا کرده و در صفحه ظاهر شده کلید LMTOOLS را بزنید سپس به قسمت Config Services رفته و اولین کلید Browse را و سپس فایل lmgrd.exe را open کنید.

دومین کلید Browse را زده و از داخل پوشه license فایل license.dat را open کنید.
البته از قبل بایستی فایل لایسنس رو با نوتپد کامیوتر باز کنید و به جای اسم server نام کامپوتر خود را وارد کنید

آخرین ویرایش:

pouriasadeghi

عضو جدید
salam be hame
lotfan age kasi mitone mano rahnamayi kone ke 2,3 roze sare in moldflow gir kardam
vase nasb moshkel nadare faghat mogheyi ke mikhad baz beshe peygham"a security failure has occurred .check the following" mide ke yes va no dare , kheili mamnon misham age rahnamyi konid

pouriasadeghi

عضو جدید
با سلام
روی کرک mold flow 2010 یک هفته هست که گیر کردم تا حالا هم از دست هیچ کسی کاری بر نیومده
موقعی که نرم افزار باز میشود error security failure میده در ضمن من این نرم افزار رو روی لپ تاپ خودم چهت تست نصب کردم که درست کار کرد ولی روی هیچ سیسنم دیگه ای نصب نمیشه
ویندوز لپ تاپم 8 هست از نوعه 32 که دقیقا همین ویندوز رو روی یه سیسنم دیگه ای نصب میکنم جواب نمیدهد و
نرم افزار های .net frame work , windows intaller , visual c+ , ... هم کنارش میزارم . حالا نمیدونم که روی لپ تاپ من چه چیری وجود داره که نصب شد
اگه کسی بتونه قلق mold flow رو بهم بگه خیلی لطف کرده در حقم
مرسی

peymanc

عضو جدید
آقا خواهشن یکی دقیق بگه که تو نسخه 2015 کجای فایل لاینس رو باید تغییر بدیم

peymanc

عضو جدید
آقا خواهشن یکی کمک کنه اگه همون 2010 رو هم بگین کافیه من هرچی این جا نوشته بودن رو اعمال کردم ولی نشد
اینم بگم ویندوزم 8 هست مس تونه از اون باشه؟

klasanezop

عضو جدید
آیا کسی می تواند تورنت کار را برای این نرم افزار به اشتراک بگذارد؟

بالا