نحوه بر خورد با مزاحم ؟

helpshgh

عضو جدید
سلام دوستان

من تو خونمون جو طوریه که زیاد رو مسائل خانوادگی یا حیثیتی توجه ندارم. و از لحاظ قدرت بدنی زیاد قوی نیستم. میخوام بدونم وقتی با دختری که بهش علاقه دارم مزاحم پیدا شد ( یا کسی به خانوادم بی احترامی کرد )چطور باید برخورد کنم که هم شخصیت خودم حفظ بشه هم بی احترامی اون طرفو جوابش بدم ؟
سوالم خیلی مسخره هست ولی خب تو این جهان هیچ غیر ممکن نیست!!

parna pahlavani

عضو جدید
سلام دوستان

من تو خونمون جو طوریه که زیاد رو مسائل خانوادگی یا حیثیتی توجه ندارم. و از لحاظ قدرت بدنی زیاد قوی نیستم. میخوام بدونم وقتی با دختری که بهش علاقه دارم مزاحم پیدا شد ( یا کسی به خانوادم بی احترامی کرد )چطور باید برخورد کنم که هم شخصیت خودم حفظ بشه هم بی احترامی اون طرفو جوابش بدم ؟
.کی گفته سوالت مسخرست؟من خودم شخصا یه ادم انتقام جو هستم گرچه میدونم که هر چاله ای بکنی خودت می افتی توش و این اواخرم کمتر میرم سراغ انتقام.هیچ وقت نرو سراغ این گزینه:بد نام کردن طرف اگه توهین کنه به خانوادت .سعی کن مچ طرفیو که مزاحم دوست دخترت میشه بگیری اونم تو یه فرصت مناسب.یا میتونی با خانوادش درمیون بذاری اگه میشناسیش.اگه مزاحم تلفنی باشه قضیه فرق میکنه.اگه میتونی با دختره وقت بگذرونی سعی کن بیشتر باهاش باشی به خصوص در اماکنی که ممکنه اون مزاحمه بیاد یا در زمانایی که بیشتر مزاحمش میشه.اگه ادم زبون داری هستی میتونی با چندتا حرف قلمبه جلو بقیه ی افراد اونیرو که به خانوادت بی احترامی کردرو بنشونی زمین.یا اگه نه سکوت و یه لبخند خاص خیلی جواب میده.طوری باش رفتار نکن که نمیبینیش یا حرفشو نمیشنوی اتفاقا تحویلش بگیر البته اگه جزو خانوادست و اشناست.اگه غریبس اگه یه جایی دیدیش مثلا تو خیابون رد شدی کنارش بهش سلام کن خیلی معمولی.ضایع رفتار نکنی.اگه فکر میکنی نظراتم بدرد بخوره میتونم بیشتر راهنماییت کنم.اینا همه تجربه بود.

sarah89

عضو جدید
بنظرم بهتره تو یه همچی شرایطی اول,خونسردی تونو حفظ کنید
با طرف مقابل صحبت کنید که این حق رو نداره,اگه دیدید طرف اهل صحبت و منطقه که همه چی حله(لازم به ذکره اینجور وقتا بیشتر جز مورد دوم اند!)
اگرم طرف تو باغ نیست و دعوا داره و ...محلش نذارید...اصلا.....چون اینجور آدما حتی ارزششو ندارن با شخص شخیصی مث شما کلامی بگن و مطمئن باشید سکوت شما نهایت شخصیت و احترام شما و خونواده تونو و البته اوج بخششتونو نشون میده...:)

helpshgh

عضو جدید
.کی گفته سوالت مسخرست؟من خودم شخصا یه ادم انتقام جو هستم گرچه میدونم که هر چاله ای بکنی خودت می افتی توش و این اواخرم کمتر میرم سراغ انتقام.هیچ وقت نرو سراغ این گزینه:بد نام کردن طرف اگه توهین کنه به خانوادت .سعی کن مچ طرفیو که مزاحم دوست دخترت میشه بگیری اونم تو یه فرصت مناسب.یا میتونی با خانوادش درمیون بذاری اگه میشناسیش.اگه مزاحم تلفنی باشه قضیه فرق میکنه.اگه میتونی با دختره وقت بگذرونی سعی کن بیشتر باهاش باشی به خصوص در اماکنی که ممکنه اون مزاحمه بیاد یا در زمانایی که بیشتر مزاحمش میشه.اگه ادم زبون داری هستی میتونی با چندتا حرف قلمبه جلو بقیه ی افراد اونیرو که به خانوادت بی احترامی کردرو بنشونی زمین.یا اگه نه سکوت و یه لبخند خاص خیلی جواب میده.طوری باش رفتار نکن که نمیبینیش یا حرفشو نمیشنوی اتفاقا تحویلش بگیر البته اگه جزو خانوادست و اشناست.اگه غریبس اگه یه جایی دیدیش مثلا تو خیابون رد شدی کنارش بهش سلام کن خیلی معمولی.ضایع رفتار نکنی.اگه فکر میکنی نظراتم بدرد بخوره میتونم بیشتر راهنماییت کنم.اینا همه تجربه بود.

بله راهنماییتون مسلما بدرد میخوره. اگر تو خیابون یا جایی بودیم و پسری بخواد مسخره بازی در بیاره چی ؟ منم که زورم خیلی کمه اما در هر صورت باید جوابشو بدم! این مواقع چه کنم ؟

بنظرم بهتره تو یه همچی شرایطی اول,خونسردی تونو حفظ کنید
با طرف مقابل صحبت کنید که این حق رو نداره,اگه دیدید طرف اهل صحبت و منطقه که همه چی حله(لازم به ذکره اینجور وقتا بیشتر جز مورد دوم اند!)
اگرم طرف تو باغ نیست و دعوا داره و ...محلش نذارید...اصلا.....چون اینجور آدما حتی ارزششو ندارن با شخص شخیصی مث شما کلامی بگن و مطمئن باشید سکوت شما نهایت شخصیت و احترام شما و خونواده تونو و البته اوج بخششتونو نشون میده...:)
خیلی قشنگ گفتین مرسی. بعد اگه اهل دعوا بود و بیخیال شم دختره بدش نمیاد ؟ :D

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

کسی که به دختر و زن مردم متلک میندازه و مزاحمشون میشه بدونین سرش درد میکنه واسه دردسر, واسه همین زنگ زدن به پلیس بهترین کاره, چون درگیری با اینچور افراد امکان چاقو کشی یا آسیب جدی وجود داره حتی اگه شما قویترین مرد ایران دادشی باشید.

parna pahlavani

عضو جدید
بله راهنماییتون مسلما بدرد میخوره. اگر تو خیابون یا جایی بودیم و پسری بخواد مسخره بازی در بیاره چی ؟ منم که زورم خیلی کمه اما در هر صورت باید جوابشو بدم! این مواقع چه کنم ؟.پلیس

خیلی قشنگ گفتین مرسی. بعد اگه اهل دعوا بود و بیخیال شم دختره بدش نمیاد ؟ :D[/QUOTE]

helpshgh

عضو جدید
کسی که به دختر و زن مردم متلک میندازه و مزاحمشون میشه بدونین سرش درد میکنه واسه دردسر, واسه همین زنگ زدن به پلیس بهترین کاره, چون درگیری با اینچور افراد امکان چاقو کشی یا آسیب جدی وجود داره حتی اگه شما قویترین مرد ایران دادشی باشید.
تو ایران که میدونید جلو چش پلیس اتفاق رخ میده پلیس نگاه میکنه
پیوست: پس بنظرتون جوابشون ندم. بعد چطوری برخورد کنم که هم دختره بدش نیاد هم اونا ساکت شن هم دعوامون نشه ؟

helpshgh

عضو جدید
بله راهنماییتون مسلما بدرد میخوره. اگر تو خیابون یا جایی بودیم و پسری بخواد مسخره بازی در بیاره چی ؟ منم که زورم خیلی کمه اما در هر صورت باید جوابشو بدم! این مواقع چه کنم ؟.پلیس

[/QUOTE]
متن جوابتون نیست

sajjad_mke

عضو جدید
سلام ميري يه اسلحه دولول سوار ترك(تركيه) مي خري (با جواز يا بدون جواز) با 60گلوله ترجيحا ساچمه ريز خوب بقيش معلومه كه به خارش طرف و تعداد نفرات بستگي داره اين راه حل فقط در موردمزاحمت خانواده جواب مي دهد از تجربيات عملي بنده (اجرا شده)

shahram1159

عضو جدید
سلام دوستان

فکر نمی کنم مسئله قدرت بدنی و هیکل زیاد مهم باشه نمونه اشو دیدیم دیگه اخرش یه چاقو هست

پس بهتره اگه دسترسی به پلیس نداریم بی خیال بشیم
البته اینو می گم غیرت وقتی سر بره خودش کوه اتشفشانه

من که تا حالا شاهده مزاحمته کسی برا ناموسم نبودم ..خواهر ندارم.. اهله دوست دختر بازی و این حرفا که دیگه خدا نکنهههههه...... در ملا عامم چون قیافم تابلو غیرتی میزنه ( البته من خوش تیپ و متشخص میپوشم فقط یه خورده هیکلم ورزشکاریه که دیگه دسته خودم نیست ) خیلی کم پیش اومده نامردا جرات کنن متلکی باره کسی بکنن یه اخم بکنم طرف حسابه کار میاد دستش... ولی نهایتا یه خورده متلکایه ابداره مودبانه که به غیرته نداشتش بر بخوره پرتاب میکنم شاید به ملاجش بوخوره و بخارش بلند شه... الهی امین

raminbabak

اخراجی موقت
اگر تونستی بزنش وگرنه محلش نزار و برو ولی یه کاره دیگه هم میتونی یه چاقو نسبتا تیز بردار دو تا خط بنداز صورتش فرار کن.

!AnGel!

عضو جدید
کاربر ممتاز
محلش ندی خودش میره

sarah89

عضو جدید

خواهش میکنم.
از بابت خانوم خیالتون راحت...چون یه دختر منطقی اینجور مواضع رو کامل درک میکنه و مشکلی نی!
در مورد طرف مقابل اگه طبق فرمایش شما اهل دعوا باشه خب شاید یه جواب ساده یا عوض کردن مسیرتون یا نهایت یه هل دادن طرف به کنار,می تونه کارساز باشه....البته همه چی به شرایط و موقعیتی که در اون هستید بستگی داره.
فرمایشات دوستان رو در مورد طرز برخورد پلیس با این گونه موقعیت ها رو کاملا قبول دارم ولی این رو هم نباد فراموش کرد که خیلی از اشرار به ظاهر اوباش!در حضور پلیس ترسشون نمایان میشه ...
حداقلش اینه که در حضور پلیس حتی اگه کمکی هم نباشه,موفقیت شما خیلی بهتره...در هر حال به نفع شماس...

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا اگه اطمينان كامل ازش پيدا كردي بايد باهاش دوست بشي غير از اين هرچي سرت بياد حقته......