........////...........////...... نتایج کنکور 92

لیختن اشتاین

عضو جدید
سلام دوستان

نتایج اعلام شد..

بیایین درصداتونو بگین؟؟

و مشاوره بگیرید....

ماه بعد همین جا بگید چی قبول شدید؟؟؟

لیختن اشتاین

عضو جدید
دوست خودم با این درصدا 6هزار شده..
ادبیات..73
عربی..82
معارف...50
زبان...47
ریاضی..21
فیزیک.. 38
شیمی..49
//
البته درصداشو دقیق یادم نیست./.

انیشتن

عضو جدید
دنشگاه سراسری که منظورتونه ایشالله؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمی دونم.............ولی باید باشه;)
من ازکانون فرهنگی دیدم رتبه ها رو دانلود کردم تا60000غیرانتفاعی اوردن اونم مهندسی مال سال90 بود الان امیدی هس؟تازه فک کنم ظزفیتازیادشده

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نفت که اصلا نمی تونی./..... عمرانو شاید اگه رتبت کشوری باشه/.../../.

ولی باید باشه هااااااااااااااااااااااااا...............:)

اگه دوس داره بهش بگن اقای مهندس...........بیشتر رو معدن ونساجی ...........حساب باز کنه..............والا علوم پایهههههههه

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من ازکانون فرهنگی دیدم رتبه ها رو دانلود کردم تا60000غیرانتفاعی اوردن اونم مهندسی مال سال90 بود الان امیدی هس؟تازه فک کنم ظزفیتازیادشده

منم دارم یادگار ماندگار ساله 90 چون خودمم یادگار ماندگارم:D

غیر انتفایی که بحثش جداست

انیشتن

عضو جدید
ولی باید باشه هااااااااااااااااااااااااا...............:)

اگه دوس داره بهش بگن اقای مهندس...........بیشتر رو معدن ونساجی ...........حساب باز کنه..............والا علوم پایهههههههه
علوم پایه هم دوس نداره چیکارش کنم هلاک شد بس گریه کردخودمم گریم گرفته امروزم کلارفت برا گشتن این ور اون ور

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
باکدوم رتبه بایس انتخاب رشته کنیم من اطلاعاتم کمه؟

اولا که برین پیش مشاور...............حتمااااااااااا..........دوباره می گم حتمااااااااااااااااا

بعدم منظورتون چیه با کدوم رتبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعدم این 60000 که می گید ص چندشه؟؟؟؟؟؟ این اطلاعاتی که زده فقط اطلاعاتیه که از دانش اموزای کانونیه..............مثلا اگه زده اخرین رتبه قبولی 2000 شاید یه غیر کانونی با3000 هم قبول شده باشه:)

انیشتن

عضو جدید
اولا که برین پیش مشاور...............حتمااااااااااا..........دوباره می گم حتمااااااااااااااااا

بعدم این 60000 که می گید ص چندشه؟؟؟؟؟؟ این اطلاعاتی که زده فقط اطلاعاتیه که از دانش اموزای کانونیه..............مثلا اگه زده اخرین رتبه قبولی 2000 شاید یه غیر کانونی با3000 هم قبول شده باشه:)
مشاور کیلو چنده من یک پامشاورم.ارشدمورفتم مشاوره گندزدکه انتخاب 6ام قبول شدم بومیارو نزدالان شهری قبول شدم که 20ساعت دورم از خونه.تازه میگفتن قبول نمیشی 100تاهم قبول شدم.مشاوره ها همشون الکین

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نه دوتارتبه هسبراساس کدوم بایس انتخاب رشته کنم؟یکی رتبه درکشوری هس که شده 80000 ورتبه باسهمیه شده .30000کدومش درسته؟

با رتبه منطقه.................30000;)

هر دوتاش درسته ............ولی انتخاب رشته با رتبه سهمیه است;)

انیشتن

عضو جدید

میگم یکی کشوری هس یکی باسهمیه.مگه فایل براساس قبولی های 90 نیس یعنی الکیه؟

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه عمران یامکانیک میاره شبانه؟هرشهری شدمیره
سلام آبجی انیشتن به اینجا اکتفا نکن برو سراغ مشاوره من بخاطر صحبت بقیه سال 85 بدترین اشتباهم کردم اینقدر بد انتخاب کردم رفیقم شباانه سمنان مکانیک قبول شد من مهندسی برق غیرانتفاعی ساری قبول شدم که هیچ موقع اون بنده خدارو نمیبخشم

انیشتن

عضو جدید

ص10 نوشته غیرانتفاعی سجادبرق

بالا