نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عارفه جان من هم همین سوال رو از سایت دانشگاه آزاد پرسیدم همین جوابو بهم داد یعنی تکمیل ظرفیت مهر به احتمال زیاد فردا اعلام کنن که چجوریه
و دلیل اینکه سال پیش چرا برای معماری تکمیل ظرفیت مهر نداشت این بود آزمون اسکیس رو همزمان با امتحان نگرفته بودن و سال پیش بعد از اعلام تکمیل ظرفیت بقیه رشته ها تازه جواب نهایی کنکور معماری معلوم شده بود یعنی امسال که جواب نهایی تو 19 شهریور معلوم شد سال پیش جواب نهایی کنکور معماری 20 مهر اعلام کردن به همین خاطر دیگه نتونستن فقط برای رشته معماری تکمیل ظرفیت بزارن که اگه تکمیل ظرفیت می زاشتن اون موقع جوابشو باید 1 آبان می دادن اونم که غیر ممکن بود به همین خاطر سال پیش تکمیل ظرفیت مهر برای معماری نبود
بله منم همینو میگم .چون خوددانشگاه ازاد زنگیدم گفتم مطمنن میشه..کلن اون سایت برای دانشگاه آزاد وقتی ازاون سایت سوالی پرسیده میشه مربوط ب دانشگاه آزاد.حالا انشالاه ک مهر تکمیل بردارن ومعماری هم بردارن.و اونایی ک قبول شدن لطف کنن توتکمیلی اگه باشه شرکت نکنن تا بقیه کسایی ک قبول نشدن از این انتخابات بتونن استفاده کنن

puma_memar

عضو جدید
سوال فوری:
باسلام خدمت دوستان.
رفتم ثبت نام کردم ثابت متغیر رو ریختم
البته متغیر رو چک دادم.
به نظرتون مینونم انصراف بدم کلا نرم؟
پولمو پس بگیرم
اصلا کلاس نرفتم

curly_architect

کاربر فعال
اگر دانشجو (کلیه مقاطع تحصیلی) در بدو ورود به دانشگاه پس از ثبت نام از تحصیل منصرف شود:الف- در صورتی که از کلاس های درسی استفاده نکرده باشد، شهریه پرداختی به وی مسترد گردد، لیکن مقتضی است واحدهای دانشگاهی نیمی از هزینه خدمات آموزشی را به ذی نفع مسترد نمایند. این مبالغ پرداختی در حساب فی مابین واحدها در امور مالی سازمان مرکزی منظور می گردد.ب- در صورتی که کمتر از یک ماه از کلاس ها استفاده کرده باشد، نصف شهریه کامل دریافت و بقیه مسترد گردد. لیکن مقتضی است واحدهای دانشگاهی نیمی از هزینه خدمات آموزشی را به ذی نفع مسترد نمایند. این مبالغ پرداختی در حساب فی مابین واحدها در امور مالی سازمان مرکزی منظور می گردد.ج- دانشجوی مشمولی که در اولین نیمسال تحصیلی خود ثبت نام نموده و بعد مرتکب غیبت شده یا در موسسه آموزش عالی دیگری مشغول به تحصیل می گردد و پس از چند نیمسال جهت انصراف از تحصیل به واحد اولیه مراجعه می کند و در خواست انصراف از تحصیل می دهد از پرداخت 50 درصد هزینه خدمات آموزشی معاف شود و ضمن استرداد مدارک آنان، مراتب به نظام وظیفه اعلام گردد.
سوال فوری:
باسلام خدمت دوستان.
البته متغیر رو چک دادم.
پولمو پس بگیرم
اصلا کلاس نرفتم

curly_architect

کاربر فعال
بخش نامه 93 رو هم پیدا کردم.
اطلاعیه - آخرین بخشنامه در خصوص هزینه انصراف و استرداد شهریه دانشجویان
الف: هزینه انصراف از تحصیل:
دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی بابت هزینه انصراف از تحصیل، بایستی معادل یک‌و‌نیم برابر شهریه ثابت یک نیمسال تحصیلی را طبق تعرفه روز پرداخت نمایند.
ب: موارد مربوط به معافیت و استرداد شهریه تحصیلی:
1.اگر دانشجو (‌کلیه مقاطع تحصیلی) در بدو ورود به دانشگاه پس از ثبت‌نام از تحصیل منصرف شود :
الف: در‌صورتیکه کلاسی تشکیل نشده و از هیچ کلاسی استفاده نشده باشد، شهریه پرداختی به وی مسترد گردد.
ب: در‌صورتیکه کمتر از یک ماه از شروع کلاس‌ها گذشته و استفاده کرده باشد، نصف شهریه کامل دریافت و بقیه مسترد شود.
ج: شهریه مرخصی در ابتدای شروع به تحصیل:
هزینه شهریه مرخصی در ابتدای اولین ترم تحصیلی به میزان نصف شهریه ثابت و در ترمهای آتی به میزان تمام شهریه ثابت می‌باشد.
سوال فوری:
باسلام خدمت دوستان.
البته متغیر رو چک دادم.
پولمو پس بگیرم
اصلا کلاس نرفتم

mmarchitect

عضو جدید
سوال فوری:
باسلام خدمت دوستان.
البته متغیر رو چک دادم.
پولمو پس بگیرم
اصلا کلاس نرفتم

سلام منم ثبت نام کرده بودم مدارکمو دادم ولی پول نداده بودم امروز رفتم انصراف دادم هیچی نگرفتن یه سری امضا گرفتن بعدم گفتن یه ماه دیگه بیا مدارکتو بگیر

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نه متاسفانه باز این آزمون یه متنو برای خودش نوشته هرچی سوال میکنی همون متنو تو قسمت پاسخ کپی و پست می کنه

من پرسیدم اینو جواب دادن......
سوال: ایا ازمون کارشناسی ارشد برای ماه مهر تکمیل ظرفیت دارد؟

پاسخ: تکمیل ظرفیت جدید در طی هفته جاری اطلاع رسانی می گردد. برای پیگیری، اخبار سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش را مرور نمایید. / در موعد مقرر ضوابط و شرایط ان و همچنین نوع رشته محل ها اطلاع رسانی می گردد

baris25akarsu

عضو جدید
من پرسیدم اینو جواب دادن......
سوال: ایا ازمون کارشناسی ارشد برای ماه مهر تکمیل ظرفیت دارد؟

پاسخ: تکمیل ظرفیت جدید در طی هفته جاری اطلاع رسانی می گردد. برای پیگیری، اخبار سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش را مرور نمایید. / در موعد مقرر ضوابط و شرایط ان و همچنین نوع رشته محل ها اطلاع رسانی می گردد

خوب همین متنو برای همه کپی می کننن

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام منم ثبت نام کرده بودم مدارکمو دادم ولی پول نداده بودم امروز رفتم انصراف دادم هیچی نگرفتن یه سری امضا گرفتن بعدم گفتن یه ماه دیگه بیا مدارکتو بگیر

منم ثبت نام کردم 1.300 ریختم ولی بعدش پشیمون شدم..اما الان میگم برم تا چشم بهم میخوره تموم میشه..اینم باخودش تجربه های جدید و دوستان جدید میاره...

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
بچه ها چجوریاس؟به من ادبیات عمومی اضافه کردن در صورتی که چندروز پیش تو لیست دروس نبود..لازم به ذکر ریز نمراتمو نبردم...جی ای اس جبرانیم دادن..اینجور که فکر میکنم ارشدمون حالا حالاها طول میکشه

puma_memar

عضو جدید
بچه ها چجوریاس؟به من ادبیات عمومی اضافه کردن در صورتی که چندروز پیش تو لیست دروس نبود..لازم به ذکر ریز نمراتمو نبردم...جی ای اس جبرانیم دادن..اینجور که فکر میکنم ارشدمون حالا حالاها طول میکشه
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:........!:biggrin:

الی جووون

عضو جدید
[h=2]زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت مجدد کارشناسی ارشد و دکتری سال 1393 دانشگاه آزاد[/h] بازدید : 26 | نظرات : 0 | تاریخ : امروز, 09:57 | موضوع : جامعه | کد خبر : 25670

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد که تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد از پایان هفته جاری، آغاز می شود.

به گزارش ساجدنيوز،مجتبی علوی فاضل در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در حال آماده سازی لیست رشته محلهایی است که می توانند بار دیگر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو بپذیرند.
وی ادامه داد: در پایان هفته جاری، تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در سامانه مرکز آزمون آغاز می شود.

holooooooo

کاربر ممتاز
[h=2]زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت مجدد کارشناسی ارشد و دکتری سال 1393 دانشگاه آزاد[/h] بازدید : 26 | نظرات : 0 | تاریخ : امروز, 09:57 | موضوع : جامعه | کد خبر : 25670

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد که تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد از پایان هفته جاری، آغاز می شود.

به گزارش ساجدنيوز،مجتبی علوی فاضل در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در حال آماده سازی لیست رشته محلهایی است که می توانند بار دیگر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو بپذیرند.
وی ادامه داد: در پایان هفته جاری، تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در سامانه مرکز آزمون آغاز می شود.
پس چرا تو سایت روابط عمومی این اطلاعیه رو نزده

monire3000

عضو جدید

ادبیات عمومی :surprised:
این برای بچه های کاردانی نه ارشد اونم تازه اگه درصد ادبیاتشون کم باشه جبرانی میدن :biggrin:
شک نکن که اشتباه شده

مهديه مقدم

عضو جدید
دوستان این تکمیل ظرفیتو اگه من قبول شدم و ثبت نام کردم،چه جوریاست؟چون تهران میخوام اما ارومیه رو ثبت نام کردم و پول ثابت رو ریختم...قبل از انصرافم اگه شرکت کنم تکمیل و مشکلی برام پیش نمیاد؟

erfan4877

عضو جدید
خدایی اونایی که قبول شدن و ثبت نام کردن دیگه . تکمیل ظرفیت شرکت نکنن. فرصت رو به کسانی بدید که قبول نشدن.

darkwater

عضو جدید
چه خوب .همه شهرها هست یا مثله قبلیه ؟؟ فقط الان مایی که ثبت نام کردیم اگه اون جایی رو که می خواییم قبول شدیم چی میشه ؟؟

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تهران ثبت نام کردم ینی میشه دوباره تکمیل ثبت نام کنم! پنجاه بار شرکت کردیم :D

خاهشن کسایی ک رفتن ثبت نام کردن دیگه برای چی بازم میخان تکمیل ظرفیت اسم بنویسن.منظوز فقط شما نیستید کلن کسایی ک این کارو میخانن بکنن.اینو درنظرداشته باشیذ بااین کارتون ممکنه جای ی نفر دیگه رو باانتخاب تون بگیرید و اصلن هم ب اون انتخاب نرید.پس خاهشن تکمیل ظرفیت هارو ب شوخی بازی نگیرید بذارید برای کسایی ک واقعا قبول نشدن.وقتی تامرحله ثبت نام رفتید بادوباره انتخاب کردن چی میشه!؟؟؟؟

puma_memar

عضو جدید
خاهشن کسایی ک رفتن ثبت نام کردن دیگه برای چی بازم میخان تکمیل ظرفیت اسم بنویسن.منظوز فقط شما نیستید کلن کسایی ک این کارو میخانن بکنن.اینو درنظرداشته باشیذ بااین کارتون ممکنه جای ی نفر دیگه رو باانتخاب تون بگیرید و اصلن هم ب اون انتخاب نرید.پس خاهشن تکمیل ظرفیت هارو ب شوخی بازی نگیرید بذارید برای کسایی ک واقعا قبول نشدن.وقتی تامرحله ثبت نام رفتید بادوباره انتخاب کردن چی میشه!؟؟؟؟
راست میگه دوستان
کسایی که تهران قبول شدن دیگه نزنن
بزارن بقیه هم بیان تهران
قرطی بازی که من تهران غربم و میخام تهران مرکز و علوم تحقیقات و این حرفا رو به اجرا نذارن:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

holooooooo

کاربر ممتاز
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا