نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Svevs

عضو جدید
برنامه ريزي شهري / واحد تهران جنوب - قبول

به نظرتون با تراز 5203 اگه بمونم ترم بهمن تکمیل ظرفیت رشت قبول میشم؟ :cry:

curly_architect

کاربر فعال
موندنت ریسکه. اگه بهمن رشت تکمیل ظرفیت اعلام نکنه چی؟ تهران جنوب که خیلی خوبه چرا نمی خوای بری؟
برنامه ريزي شهري / واحد تهران جنوب - قبول

به نظرتون با تراز 5203 اگه بمونم ترم بهمن تکمیل ظرفیت رشت قبول میشم؟ :cry:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک به اونایی که قبول شدن و از این ترم دانشجو میشن.:gol:
دوستان تراز ها با جایی که قبول شدین بزارین...
اگه تراز اخرین نفر قبولی هم داره بزارین, بچه ها بعد استفاده کنن

majila

عضو جدید
سلام تراز آخرین فرد قبول شهر ری چند بود و آیا کاشان یا رامسر جزء انتخاباتون بود ترازشون رو می دونید . مرسی

majila

عضو جدید
سلام بچه ها کسی تراز آخرین نفر قبولی رامسر ، کاشان یا زنجان رو داره . مرسی

b_arch_5

کاربر بیش فعال
تبریک میگم منم صفادشت قبول شدم ولی نمیرم...همون ساوه بهتر تره:D

یکی از دوستان ما که رفته بود حضوری دانشگاه صفادشت میگفت اولن مسیرش خیلی پرته دومن باید ماشین و پارک کنی و حدودا
یک کیلومتر پیاده بری...:biggrin:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
یکی از دوستان ما که رفته بود حضوری دانشگاه صفادشت میگفت اولن مسیرش خیلی پرته دومن باید ماشین و پارک کنی و حدودا
یک کیلومتر پیاده بری...:biggrin:
دانشگاه صفادشت رو خودم تا جلوش رفتم..یه خیابون که سمت راستت شهرک صنعتی صفادشته سمت چپ کلی زمینه خالی که جدول کشی کردن میخان بسازن بعد زمینارو که رد کردی میرسی به دانشگاه..یه ساختمون هم بیشتر نداره..بهش نمیخوره دانشگاه امکانات داری باشه بخصوص اینکه هنو واحدای درسی هم ارایه نشده..اما مسافتش تا تهران از بعد زمانی کمتر از 1ساعته.

آخرین ویرایش:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دانشگاه صفادشت رو خودم تا جلوش رفتم..یه خیابون که سمت راستت شهرک صنعتی صفادشته سمت چپ کلی زمینه خالی که جدول کشی کردن میخان بسازن بعد زمینارو که رد کردی میرسی به دانشگاه..یه ساختمون هم بیشتر نداره..بهش نمیخوره دانشگاه امکانات داری باشه بخصوص اینکه هنو واحدای درسی هم ارایه نشده..اما مسافتش تا تهران از بعد زمانی کمتر از 1ساعته.

این دوست ما هم خیلی خوشحال بود که قبول شده
ولی وقتی از نزدیک دانشگاه و دیده بود پشیمون شده بود طفلک...:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا