نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohandesmemari

عضو جدید
:wallbash::w04:
شههههههههریه وااااااحد عملی چچچچچچچچچچهااااارصد؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! وای وایییییی

شهریه درس طرح معماری یک که چهار واحده کلا شده 421100 تومان این قیمت مال یک واحد نیستااااا مال چهار واحده یعنی جمع شهریه یک واحد نظری و سه واحد عملی می باشد

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
:w04::w04::w20::w20::w20::w20::w04:
شهریه درس طرح معماری یک که چهار واحده کلا شده 421100 تومان این قیمت مال یک واحد نیستااااا مال چهار واحده یعنی جمع شهریه یک واحد نظری و سه واحد عملی می باشد

بله میدونم 4واحده! باشه خب کم نیس ک 4 صد توووومن.... برم کلیه هامو بفروووشم :surprised:

mohandesmemari

عضو جدید
:w04::w04::w20::w20::w20::w20::w04:

بله میدونم 4واحده! باشه خب کم نیس ک 4 صد توووومن.... برم کلیه هامو بفروووشم :surprised:

چی بگم والا مگه مجبورید اینکار رو بکنید که کلیه بفروشید قیمت ها زیر نظر قانونه دیگه ببخشید دیگه دست من نیست اگه دست من بود قیمت ها رو میاوردم پایین قرار بود قیمت ها کاهش پیدا کنه ولی تعجب کردم که قیمت ها افزایش دادند بیشتر از 15 درصد......

beni belazi

کاربر بیش فعال
منم به شهریه درس طرح اعتراض دارم... منم شبانه هستم حساب کردم احتمالا درس طرح میشه ۸۰۰ تازه هفته ای ۴ ساعت بیشتر نیست. دانشگاه چه هزینه ای واسه طرح میکنه جز اینکه کلاس تو آتلیه ای که هیچی نداره جز میز...خوب یه میز بخریم خودش میشه ۲۰۰.

karanka

عضو جدید
سلام دوستان
من امروز ثبت نام کردم در علوم تحقیقات زنجان شایدم بعدا انتقال بدم برم خود واحد زنجان شهریه کامل ترم اول 10 واحدی شد 2304100 تومان

شهریه واحد های نظری 83000 تومان اونم به غیر از طرح معماری یک شش واحد نظری دارم کلا شد 498000 تومان
شهریه طرح معماری یک 4 واحده یک واحد نظری و سه واحد عملی شهریه اش شد 421100 تومان
خدمات اموزشی به همراه بیمه 92000 تومان
شهریه ثابت هم شد 1293000 تومان

واسه متغیر حتما چک میخوان...نمیشه حواله داد به آینده... :w05:

arefeh

کاربر ممتاز
سلام دوستان
من امروز ثبت نام کردم در علوم تحقیقات زنجان شایدم بعدا انتقال بدم برم خود واحد زنجان شهریه کامل ترم اول 10 واحدی شد 2304100 تومان

شهریه واحد های نظری 83000 تومان اونم به غیر از طرح معماری یک شش واحد نظری دارم کلا شد 498000 تومان
شهریه طرح معماری یک 4 واحده یک واحد نظری و سه واحد عملی شهریه اش شد 421100 تومان
خدمات اموزشی به همراه بیمه 92000 تومان
شهریه ثابت هم شد 1293000 تومان

ببخشید منم بگم بد نیست...هر چند که میگن پیام نور بده و نامعتبر....که خوب توی یه رتبه بندی که جای بحث اصلا نیست 14 شده که از آزاد بهتره....حالا وارد حاشیه نمیشم بهتر قیمتهاشو هم بدونید
شهریه ثابت من 5شنبه پیش ریختم که 621000 و فردا شب دارم برای ثبت نام حضوری میرم....و تا زمان امتحان ترم نیازی نیست پول بریزم:Dدر نتیجه فشاره مالیش خیلی کمتر از آزاده
و البته فردا که میرم هم از همین ترم دارم اقدام میکنم برای دریافت وام که خوب میگن بین 700 تا 1 میدن....البته فکر کنم آزاد هم وام میده....ولی نمیدونم برای ترم 1 هم میده یا نه
در مورد شهریه متغیر
واحدهای نظری 62100
واحدهای عملی کم هزینه 184000
و واحدهای عملی پرهزینه 287000
با این حساب 8 واحد ترم 1 بنده که همه نظری هست باید ی چی حدود500 بشه
یعنی در مجموع نهایت 1200...
حالا میگن مدرکش معتبر نیست که خوب اصلا به این اعتقادی ندارم...خداقل هزینه اش خیلی کمتره و میتونم باهاش دکترا سراسری شرکت کنم///

mohandesmemari

عضو جدید
واسه متغیر حتما چک میخوان...نمیشه حواله داد به آینده... :w05:
اگه دانشجو پول متغیر نده میتونه به جاش چک بده یا وام بگیره قسطی پرداخت کنه این وام شرایط خاصی داره من که خبر ندارم که چجوریه ولی حق ندارند بخاطر شهریه متغییر سفته رو بگیرند شهریه ثابت که باید نقد پرداخت بشه وگرنه هیچ کاری نمیکنند برای دانشجو فعلا تا بعد بای...موفق باشید

holooooooo

کاربر ممتاز
چی بگم والا مگه مجبورید اینکار رو بکنید که کلیه بفروشید قیمت ها زیر نظر قانونه دیگه ببخشید دیگه دست من نیست اگه دست من بود قیمت ها رو میاوردم پایین قرار بود قیمت ها کاهش پیدا کنه ولی تعجب کردم که قیمت ها افزایش دادند بیشتر از 15 درصد......

این ک شوخی بود اما همین الان تو اخبار راجب شهریه دانشگاه آزاد حرف زدن....ک هم ثابت و هم متفیر 15 درصد اضافه شده! با دانشجوها مصاحبه میمرد میگفتن دیگه ثابت ک باید تا پایان تحصیلمون ثابت باشه!
معاون دانشگاه آزادم میگف ما باااااااااااید متغیرو 25 درصد اضافه میکردیم بجاااش برای اینکه به دانشجو فشار نیاد ثابتو متغیرووو میانگین 15 درصد افزایش دادیم.....وااای واقعا دستشون درد نکنه چ لطف بزرگی میکنننن خدا خیرشووون بده !!!!!!!!!!!!

b_arch_5

کاربر بیش فعال
امسال 25 درصد شهریه های دانشگاه آزاد افزایش پیدا کرده:D
پس خودتونو خوب آماده کنید :biggrin:

sarab_kaka

عضو جدید
این جریان ریزنمرات چیه که واسه ثبت نام میخان؟
خب من مدرکم دولتیه مال چنسال پیش الانم پیشمه.یعنی بایدعلاوه بر اون برم ریزنمراتمم بگیرم بیارم...یعنی باید برم شهرستان؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
این ک شوخی بود اما همین الان تو اخبار راجب شهریه دانشگاه آزاد حرف زدن....ک هم ثابت و هم متفیر 15 درصد اضافه شده! با دانشجوها مصاحبه میمرد میگفتن دیگه ثابت ک باید تا پایان تحصیلمون ثابت باشه!
معاون دانشگاه آزادم میگف ما باااااااااااید متغیرو 25 درصد اضافه میکردیم بجاااش برای اینکه به دانشجو فشار نیاد ثابتو متغیرووو میانگین 15 درصد افزایش دادیم.....وااای واقعا دستشون درد نکنه چ لطف بزرگی میکنننن خدا خیرشووون بده !!!!!!!!!!!!

واقعا مارو شرمنده کردن...:sweatdrop:
اینهمه لطف و آخه چجور جبران کنیم؟؟:w15::w27:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
این جریان ریزنمرات چیه که واسه ثبت نام میخان؟
خب من مدرکم دولتیه مال چنسال پیش الانم پیشمه.یعنی بایدعلاوه بر اون برم ریزنمراتمم بگیرم بیارم...یعنی باید برم شهرستان؟

فعلا نه یا اصل یا مدرک موقت و میبری ثبت نام میکنی
بعد تا یه تاریخی بهت فرصت میدن ریز نمرات و واسشون ببری
که یا خودشون با دانشگاه کارشناسیت مکاتبه میکنن یا خودت باید براشون ببری..

mohandesmemari

عضو جدید

اینا چاخانه من قبلا چند بار شنیدم خوندم اخبار گفته قرار بود بیاد پایین ولی اینکارو نکردند این هیچ
اینا میخواستند 15 درصد ببره بالا میاد به مردم میگه قرار بود 25 درصد افزایش بدیم من که تا حالا ندیدم بیشتر از 15 درصد هر سال بره بالا همیشه کمتر از 15 درصد بود یهو 25 درصد بره بالا که نمیشه این یه غیر قانونیه من برای 5 درصد هم اعتراض دارم چه برسه به 15 درصد و بالاتر دوما بله دانشجو هر هر موقعی که وارد دانشگاه میشه تا اخر سال حتی تا اخر عمر با همون قیمتی که وارد دانشگاه شده حساب میشه دانشگاه حق ندارند برای دانشجویان ورودی قدیمی افزایش قیمت پیدا کنه این 15 درصد که به مردم فشار نیاره مهم نیست مهم این است که کلا شهریه اش خیلی بالاست من به این اعتراض دارم ولی کو گوش شنوااااااااااا....

آخرین ویرایش:

imamin

عضو
سلام.

دوستانی که منتظرن تا تکمیل ظرفیت مرحله دوم که بهمن ماه هستش دانشگاه علوم و تحقیقات قبول بشند
توجه کنند که پارسال واحدهای تهران توی تکمیل ظرفیت مرحله دوم نبود
:razz:

kowsarirmanesh

عضو جدید
سلام.

دوستانی که منتظرن تا تکمیل ظرفیت مرحله دوم که بهمن ماه هستش دانشگاه علوم و تحقیقات قبول بشند
توجه کنند که پارسال واحدهای تهران توی تکمیل ظرفیت مرحله دوم نبود
:razz:
ممکنه امسال باشه چون بودن افرادی که دانشگاه های تهران قبول شدن ، نرفتن.بس دانشگاه ها با ظرفیت تکمیل از مهر شروع نمیشه.به علاوه اینکه تعدادی هم بایان این ترم فارغ التحصیل میشن.بس کلی ظرفیت خالی می مونه.اینطور نیست؟

sarab_kaka

عضو جدید
میخام یه چیزی بگم درمورد تکمیل ظرفیت و انتقالیو ازاین چیزا..کفتون میبره
یکی از دوستام که واحد تهران قبول شده میخاد بیاد کرج واسه کارش.از دانشگاه پرسیده بود درباره تکمیل ظرفیتا که شرکت کنه.گفته بودن ما تو این واحد 30 نفر ظرفیت داریم که 150 نفر پذیرش داشتیم.چون میدونیم بعضیاشون نمیاد یعنی اعلام قبولی درحد 5 برابر....
عملا دیگه جایی واسه تکمیل ظرفیت نمیمونه.پس بهتره بره ترم اولو اونجایی که قبول شده بخونه بعدش انتقالی بگیره

baris25akarsu

عضو جدید
ببخشید منم بگم بد نیست...هر چند که میگن پیام نور بده و نامعتبر....که خوب توی یه رتبه بندی که جای بحث اصلا نیست 14 شده که از آزاد بهتره....حالا وارد حاشیه نمیشم بهتر قیمتهاشو هم بدونید
شهریه ثابت من 5شنبه پیش ریختم که 621000 و فردا شب دارم برای ثبت نام حضوری میرم....و تا زمان امتحان ترم نیازی نیست پول بریزم:Dدر نتیجه فشاره مالیش خیلی کمتر از آزاده
و البته فردا که میرم هم از همین ترم دارم اقدام میکنم برای دریافت وام که خوب میگن بین 700 تا 1 میدن....البته فکر کنم آزاد هم وام میده....ولی نمیدونم برای ترم 1 هم میده یا نه
در مورد شهریه متغیر
واحدهای نظری 62100
واحدهای عملی کم هزینه 184000
و واحدهای عملی پرهزینه 287000
با این حساب 8 واحد ترم 1 بنده که همه نظری هست باید ی چی حدود500 بشه
یعنی در مجموع نهایت 1200...
حالا میگن مدرکش معتبر نیست که خوب اصلا به این اعتقادی ندارم...خداقل هزینه اش خیلی کمتره و میتونم باهاش دکترا سراسری شرکت کنم///

آخه عارفه جان کی گفته که مدرکه پیام نور معتبر نیست اینو واقعا می دونی که بیشترین درصد قبولی برای ارشد و دکتری دانشگاه های سراسری روازنه ماله پیام نور ه

arefeh

کاربر ممتاز
آخه عارفه جان کی گفته که مدرکه پیام نور معتبر نیست اینو واقعا می دونی که بیشترین درصد قبولی برای ارشد و دکتری دانشگاه های سراسری روازنه ماله پیام نور ه

عزیزم من خودم الان ارشد پیام نور تهران قبول شدم....خودم به هیچ وجه قبول ندارم این حرفو...جتی اطرافیانمم اینو قبول ندارن از معاون دانشگاه آزاد که من میتونستم الان توی دانشگاهشون بخونم گفتن باید پیام نور بری تا دوستام که کارشناسی هم پیام نور بودن...و حتی آمار هم دارم که دکنرا داره الان دانشگاه تهران میخونه.....ولی خوب اینجا یه چند نفری از دوستان باهام هم عقیده نیستن و میگن آزاد خیلی بهتره....در صورتی که آزاد شهر خودمم الان قبول شدم اما ترجیح دادم پیام نور تهران رو برم....
ولی خوشحالم که یه دوست اینجا نظرش با بقیه فرق داشت....:Dمرسی واقعا

b_arch_5

کاربر بیش فعال
عزیزم من خودم الان ارشد پیام نور تهران قبول شدم....خودم به هیچ وجه قبول ندارم این حرفو...جتی اطرافیانمم اینو قبول ندارن از معاون دانشگاه آزاد که من میتونستم الان توی دانشگاهشون بخونم گفتن باید پیام نور بری تا دوستام که کارشناسی هم پیام نور بودن...و حتی آمار هم دارم که دکنرا داره الان دانشگاه تهران میخونه.....ولی خوب اینجا یه چند نفری از دوستان باهام هم عقیده نیستن و میگن آزاد خیلی بهتره....در صورتی که آزاد شهر خودمم الان قبول شدم اما ترجیح دادم پیام نور تهران رو برم....

به سلامتی..;)
عزیزم شهریه چقد دادی واسه پیام نور..؟؟

beni belazi

کاربر بیش فعال
یه ذره پر حرفی...

یه ذره پر حرفی...

این مدت خیلی روی این مسئله بحث شد که آزاد یا پیام نور یا غیر انتفاعی؟؟!! دیدم که بچه ها خیلی روی مدرک و ارزش مدرک و این حرفا بحث کردن..اول اینکه من فکر نمیکنم رنکینگ دانشگاهها به خصوص وقتی به دانشگاههایی که خیلی مطرح نیستن برسه قابل استناد باشه. به خصوص به خصوص توی رشته معماری و اینکه نمیشه آزاد رو کلا با پیام نور یا غیر اانتفاعی مقایسه کرد یا در مورد مدرکش حرف زد.... به نظر من توی انتخابتون به اساتید و شهر دانشگاه خیلی بیشتر از مدل دانشگاه نگاه کنید. اکثر غیر انتفاعی ها تازه تاسیس هستن و تا دوسال پیش اصلا توی دفتر چه انتخاب رشته نبودن. در صورتی که خیلی از دانشگاههای آزاد سابقه بیشتر از 10 سال دارن. به علاوه به محیط دانشگاه هم نگاه کنید اکثر دانشگاههای غیر انتفاعی یه مجموعه کوچیک تازه تاسیس هستن که آدمو یاد دبیرستان میندازه..... شاید از دانشگاه آزاد خیلی ایرادا بشه گرفت ولی مطمئن باشین بهترین غیر انتفاعی هم به پای مثلا آزاد قزوین نمیرسه!!!! + اینقدر عجله نکنید واسه دانشگاه رفتن توی ارشد. میدونم خیلیامون بیکاریم و کلافه و از این حرفا اما این دانشگاهها مجانی نیستن... از ارزون ترین تا گرون ترین باید بین یک تا 2.5 میلیون پول پرداخت شه برای هر ترم... تا درس رو تموم کنین با هزینه ارائه ها، افتادن دنبال کارای دانشگاه، رفت و آمد و این حرفا شاید نزدیک به 15 میلیون هزینه تحصیل دو سالتون بشه. بعد به لیست درسا نگاه کنین:

1. روش تحقیق
2. نظریه و روش های طراحی
3. حکمت
4. سیر اندیشه ها
5. 3 تا طرح
....

درسایی که مطلقا به درد بازار کار نمیخورن و همش مبانی نظریه (فکر نکنین توی طرح ها هم اتفاق خاصی میوفته، مقدمات طراحی نیست که کسی وقت بزار اصول معماری یاد دانشجو بده وقتشم نمیشه).
اگه بخواین همچین پولی رو هزینه کنین (منم هزینه میکنم برای شبانه ولی به انتخاب خودم میتونستم روزانه جای دیگه برم) چرا صرف یه کار پر بازده تر نمیکنین... نمیدونم اگه نرم افزار مسلط نیستین برید 4 تا کلاس درست و حسابی روی نرم افزارای به درد بخور معماری مسلط بشین. کلاس فاز دو برید. واسه آزمون نظام مهندسی آماده بشید.... کارایی رو یاد بگیرید که توی بازار کار دست بالا باشین. به شخصه فکر میکنم یا ارشد دانشگاهی برین که پرستیژش از دانشگاه قبلی بالاتر باشه یا اینکه برای وارد شدن به بازار کار سرمایه گذاری کنین روی خودتون. من خیل دوستام دور و ورم هستن که همینطور پولشون رو خرج دانشگاه کردن و دیگه حتی نتونستن واسه یه نرم افزار اضافه هزینه کنن...دست آخر پیشرفتی هم نداشتن جز اینکه بگن ارشد معماری دارن.

baris25akarsu

عضو جدید

البته اینم بگم کسانی که تو دانشگاه آزاد ارشد و می خونن برای دکتری باید بی خیال دانشگاه های سراسری بشن نمی دونم اینو می دونین یا نه ؟

اینا چاخانه من قبلا چند بار شنیدم خوندم اخبار گفته قرار بود بیاد پایین ولی اینکارو نکردند این هیچ
اینا میخواستند 15 درصد ببره بالا میاد به مردم میگه قرار بود 25 درصد افزایش بدیم من که تا حالا ندیدم بیشتر از 15 درصد هر سال بره بالا همیشه کمتر از 15 درصد بود یهو 25 درصد بره بالا که نمیشه این یه غیر قانونیه من برای 5 درصد هم اعتراض دارم چه برسه به 15 درصد و بالاتر دوما بله دانشجو هر هر موقعی که وارد دانشگاه میشه تا اخر سال حتی تا اخر عمر با همون قیمتی که وارد دانشگاه شده حساب میشه دانشگاه حق ندارند برای دانشجویان ورودی قدیمی افزایش قیمت پیدا کنه این 15 درصد که به مردم فشار نیاره مهم نیست مهم این است که کلا شهریه اش خیلی بالاست من به این اعتراض دارم ولی کو گوش شنوااااااااااا....
سلام.بچه ها من دانشجوی پیام نورم معدلمم خیلی پایینه بنظرتون برا ارشد لونم سراسری تهران ایا امیدی بهم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.بچه ها من دانشجوی پیام نورم معدلمم خیلی پایینه بنظرتون برا ارشد لونم سراسری تهران ایا امیدی بهم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا