نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
دوستای عزیز یک سوال دارم ، آیا واسه ارشد سهمیه داریم ؟ مثلا من کارشناسیم اگه شهر ری بوده واسه ارشدم اگه اونجا بزنم سهمیه دارم یا نه ؟

برا ارشد سهمیه وجود داره اما چه سهمیه ای؟بسیج..ایثار گران..شما جزو این دسته اگه باشید میتونید اقدام کنید اما اگه منظورتون اینه که چون کارشناسی شهر ری خوندین ارشد هم همونجا راحت قبول شین فک نمیکنم مگر اینکه آشنا داشته باشین..چون معمولا دانشگاهها بچه های کارشناسی خودشونو راحت تر بر میدارند

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

کسب مشتریان بالقوه جدید:D

نه چه دلیلی داره که پول بیشتر بده؟کسانی پول بیشتر میدند که واحد بین المللی درس میخونند
ممنون که جواب دادین خب الان یکی از دوستام با شرط معدل دانشگاه خودشون قبول شده که انگار قبلا ارشد نداشت و تازه اورده و ظاهرا دانشگاهشون بین المللی شده یعنی الان باید بیشتر از کسیکه با رتبه کنکورش همون دانشگاه قبول شده پول بده

ebadi.z

عضو جدید
برا ارشد سهمیه وجود داره اما چه سهمیه ای؟بسیج..ایثار گران..شما جزو این دسته اگه باشید میتونید اقدام کنید اما اگه منظورتون اینه که چون کارشناسی شهر ری خوندین ارشد هم همونجا راحت قبول شین فک نمیکنم مگر اینکه آشنا داشته باشین..چون معمولا دانشگاهها بچه های کارشناسی خودشونو راحت تر بر میدارند
مرسی که جواب دادین دوست عزیز :smile:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
ممنون که جواب دادین خب الان یکی از دوستام با شرط معدل دانشگاه خودشون قبول شده که انگار قبلا ارشد نداشت و تازه اورده و ظاهرا دانشگاهشون بین المللی شده یعنی الان باید بیشتر از کسیکه با رتبه کنکورش همون دانشگاه قبول شده پول بده

خواهش میکنم....دقیقا اطلاع ندارم اما منظور من از بین الملل امارات و لبنانه..داخل ایران کمتر میگیرند ولی بهتره از خود دانشگاه بپرسه.. برا مثال من الان زنگ زدم دانشگاه ساوه با مسئول محترم صحبت کردم بعد فهمیدم که بیشترشبیه مدرسه است تا دانشگاه
:biggrin:

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من ترازم 6074 بوده
علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم
ایا میتونم برم ابادان؟

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم پرسیدم تکمیل ظرفیت مهر دارین امسال اینو واسم جواب دادن؛ آخه چه ربطی داره؟؟؟
منم دقیقا هرجی راجب ب تکمیل ظرفیت پرسیدم اینو جواب دادن.
زنگم زدم همش اشغال...
خیلی ناراحت کنندستتتتتتتتتت

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها در مورد پردیس زنجانو خود واحد زنجان سوال داشتم، مثل اینکه تا حالا معماری نداشتن درسته؟
اما واحد هیدج تو استان زنجان معماری ارشد داشته، چطوره که مرکز استان تاحالا ارشد معماری نداشته؟

mohandesmemari

عضو جدید
بچه ها در مورد پردیس زنجانو خود واحد زنجان سوال داشتم، مثل اینکه تا حالا معماری نداشتن درسته؟
اما واحد هیدج تو استان زنجان معماری ارشد داشته، چطوره که مرکز استان تاحالا ارشد معماری نداشته؟

بله خود واحد زنجان تا حالا ارشد معماری نداشتند تازه امسال اوردند من که به شهرستان ها اصلا نمیرم همون پردیس زنجان از واحد هیدج بهتره (نظر شخصِی) چون اونجا شهرستانیه من خودم در خود واحد زنجان کاردانی و کارشناسی خوندم حالا امسال هم پردیس زنجان میخوام بخونم چون اینجا قبول شدم من بخاطر اینکه ترسیدم پردیس بی معتبر باشه یا مدرک و شرایط مستقیم نباشه واسه همین واحد زنجان رو انتخاب کردم تا خیالم راحت شه ریسکم بیاد پایین اگه قبول شدم اون موقع میدونم چیکار کنم کجا باید برم ثبت نام کنم امروز وقت نکردم برم دانشگاه با مدیر گروهمون صحبت کنم ببینم چی میگند

holooooooo

کاربر ممتاز
بله خود واحد زنجان تا حالا ارشد معماری نداشتند تازه امسال اوردند من که به شهرستان ها اصلا نمیرم همون پردیس زنجان از واحد هیدج بهتره (نظر شخصِی) چون اونجا شهرستانیه من خودم در خود واحد زنجان کاردانی و کارشناسی خوندم حالا امسال هم پردیس زنجان میخوام بخونم چون اینجا قبول شدم من بخاطر اینکه ترسیدم پردیس بی معتبر باشه یا مدرک و شرایط مستقیم نباشه واسه همین واحد زنجان رو انتخاب کردم تا خیالم راحت شه ریسکم بیاد پایین اگه قبول شدم اون موقع میدونم چیکار کنم کجا باید برم ثبت نام کنم امروز وقت نکردم برم دانشگاه با مدیر گروهمون صحبت کنم ببینم چی میگند

شما به نظرتون استادای دانشگاه زنجان چطورن؟>
بعد یه سوال دیگه پردیسش با خود واحد زنجان یکجان؟ یا 2 تا دانشگاه جدا هستن؟

mohandesmemari

عضو جدید
شما به نظرتون استادای دانشگاه زنجان چطورن؟>
بعد یه سوال دیگه پردیسش با خود واحد زنجان یکجان؟ یا 2 تا دانشگاه جدا هستن؟

بیشتر استاد ها خیلی خیلی سخت گیر هستند من یه بار بهترین پروژه و سخت ترین پروژه دادم در درس طراحی به من نمره 14 داده یعنی باید خیلی کار کنید تا بهت نمره بدند ولی استادای خوبی هستند چون دوست دارند بچه ها کار کنند در مورد پایان نامه هم خیلی از استادان میاد باهم مشورت میکنند در کل بگم اره استاد ها خیلی خوبند ولی سخت گیرند ولی بعضی ها نه مثلا میگند تحویل برای من مهم نیست مهم این است که توی کلاس کار کنید و غیره .....
در مورد مکان هم پست قبلی گفتم اره یک جا هستند اصلا داخل محوطه خود دانشگاه واحد زنجانه وارد دانشگاه که میشید دست راست پردیس زنجانه انگاری که مال خود واحد زنجانه در زنجان دو تا سایت داره یکی سایت علامه من همین علامه رو گفتم این علامه باغ بزرگی هم هست میوه همه چیز هست بچه ها از علامه خوشش میاد چون با کلاس تره یکی هم سایت امام خمینی است که چند ساله اوردند حدود صد هکتاره همش دارند ساختمان میسازند پیشرفت میکنند بالای شهره اونجا هم پردیس هست خیالت راحت همشون یه جا هستند هم داخل شهره جاش خوبه

sama_abdm

عضو جدید
کسی اطلاع داره که دانشگاه علوم وتحقیقات هم مثل پارسال بچه ها رو به دو دسته مهر وبهمن تقسیم میکنه یا نه؟
سال پیش برچه مبنایی تقسیم کرده بود؟

holooooooo

کاربر ممتاز
بیشتر استاد ها خیلی خیلی سخت گیر هستند من یه بار بهترین پروژه و سخت ترین پروژه دادم در درس طراحی به من نمره 14 داده یعنی باید خیلی کار کنید تا بهت نمره بدند ولی استادای خوبی هستند چون دوست دارند بچه ها کار کنند در مورد پایان نامه هم خیلی از استادان میاد باهم مشورت میکنند در کل بگم اره استاد ها خیلی خوبند ولی سخت گیرند ولی بعضی ها نه مثلا میگند تحویل برای من مهم نیست مهم این است که توی کلاس کار کنید و غیره .....
در مورد مکان هم پست قبلی گفتم اره یک جا هستند اصلا داخل محوطه خود دانشگاه واحد زنجانه وارد دانشگاه که میشید دست راست پردیس زنجانه انگاری که مال خود واحد زنجانه در زنجان دو تا سایت داره یکی سایت علامه من همین علامه رو گفتم این علامه باغ بزرگی هم هست میوه همه چیز هست بچه ها از علامه خوشش میاد چون با کلاس تره یکی هم سایت امام خمینی است که چند ساله اوردند حدود صد هکتاره همش دارند ساختمان میسازند پیشرفت میکنند بالای شهره اونجا هم پردیس هست خیالت راحت همشون یه جا هستند هم داخل شهره جاش خوبه
آخه 2 تا آدرس دادن..یکی
واحد زنجان:
.زنجان- اعتمادیه..خیابان معلم- خیابان شهید منصوری دانشگاه آزاد اسلامی- واحد زنجان
پردیسشم:
نجان -جاده پایین کوه -روبروی راهنمایی و رانندگی - دانشگاه آزاد اسلامی سایت امام خمینی(ره) ساختمان شهید دکتر شهریاری واحد علوم و تحقیقات زنجان

mohandesmemari

عضو جدید
آخه 2 تا آدرس دادن..یکی
واحد زنجان:
.زنجان- اعتمادیه..خیابان معلم- خیابان شهید منصوری دانشگاه آزاد اسلامی- واحد زنجان
پردیسشم:
نجان -جاده پایین کوه -روبروی راهنمایی و رانندگی - دانشگاه آزاد اسلامی سایت امام خمینی(ره) ساختمان شهید دکتر شهریاری واحد علوم و تحقیقات زنجان

خوب همیناست دیگه واحد زنجان همون سایت علامه است اونکه روبروی راهنمایی رانندگی میشه سایت امام خمینی است الان جدیدا تمامی رشته های کارشناسی و کاردانی به سایت امام خمینی منتقل شده اند ولی ارشد حداکثر رشته ها در سایت علامه میباشد
مطمئن باش دوتاشم همون ازاده هم پردیسه یعنی باهم هستند

mohandesmemari

عضو جدید
اینم راهنمای ثبت نام در دانشگاه ازاد زنجانه یه نگاهی بکنید نوشته مهندسی معماری ارشد در سایت علامه ثبت نام میکنند پردیس با آزاد باهم میشه فعلا تا شب بای
مشاهده پیوست 93.pdf

holooooooo

کاربر ممتاز
کسی اطلاع داره که دانشگاه علوم وتحقیقات هم مثل پارسال بچه ها رو به دو دسته مهر وبهمن تقسیم میکنه یا نه؟
سال پیش برچه مبنایی تقسیم کرده بود؟

براساس تراز ...اونایی که ترازشون یه کوچولو پایین تر بوده زده ورودی بهمن، آره یکی تو همین تایپیک میگفت تو کارنامش رده ورودی بهمن

sama_abdm

عضو جدید
براساس تراز ...اونایی که ترازشون یه کوچولو پایین تر بوده زده ورودی بهمن، آره یکی تو همین تایپیک میگفت تو کارنامش رده ورودی بهمن

من ترازم خیلی بالا نبوده.توی علوم تحقیقات از بین 214 نفر .188 شدم. ولی نزده ورودی بهمن.
وقتی نزده یعنی ورودی مهر محسوب میشم؟

simson

عضو جدید
منم تهران جنوبم هر چقدر گشتم هیچی پیدا نکردم کلا سایتش یه مدلیه
من زنگم زدم نتونستم ارتباط برقرار کنم.
ولی یکی از بچه ها اینجا گفت پرسیده جواب دادن از طریق سایت اطلاع رسانی می کنن.
فعلاً منتظريم!

holooooooo

کاربر ممتاز
من ترازم خیلی بالا نبوده.توی علوم تحقیقات از بین 214 نفر .188 شدم. ولی نزده ورودی بهمن.
وقتی نزده یعنی ورودی مهر محسوب میشم؟

زده قبول عادی در انتخاب مثلا دوم؟
آره دیگه رتبتون شده 188 قبولیه مهرین...
چطوری بالا نبوده ترازتون؟ ترازتون از (6686 به بالا بوده دیگه... تراز آخرین نفر تو علوم تحقیقات تهران 6686 بوده

sama_abdm

عضو جدید
زده قبول عادی در انتخاب مثلا دوم؟
آره دیگه رتبتون شده 188 قبولیه مهرین...
چطوری بالا نبوده ترازتون؟ ترازتون از (6686 به بالا بوده دیگه... تراز آخرین نفر تو علوم تحقیقات تهران 6686 بوده
ترازم 6700 بوده.آخه بعضی بچه ها رو دیدم باتراز7200 علوم تحقیقات قبول شدن.نسبت به اونا گفتم.
برای من زده قبول عادی درانتخاب اول. پس ورودی مهرم دیگه؟
خیلی ممنونم از راهنماییتون

vandayk

عضو جدید
سلام دوستان

در مورد معماری داخلی آیا با نظام مهندسی مشکلی وجود داره؟ یعنی شرایطش مثل شرایط گرایش مهندسی معماری هست در نظام مهندسی و پروانه یا مشکلاتی وجود داره در این رابطه ( در سرچ گوگلی خبرهایی است با این مضمون " اصلاح برخورد با معماری داخلی در نظام مهندسی! " )

دوم اینکه به نظر ورود از کارشناسی معماری به معماری داخلی چیزی در حدود شش یا هشت واحد جبرانی خواهد داشت؟ درسته؟

darab1360

عضو جدید
دوستان من امروز مدارکم رو حاضر کردم و تا ساعاتی دیگه واسه ثبت نام و اقامت راهی سفری دوساله به دومین شهر تاریخی جهان میشم...:D;)
یه چند روزی نیستم بچه ها...بعد انجام کاراها و گرفتن خونه و اینترنت و... دوباره میام به جمعتون..البته اگه شد با موبایل میام...دوستانی هم که شماره منو دارن با من در ارتباط باشین...
ایشالا ارشد با موفقیت بگذرونیم و یادتون نره که با هم تبادل اطلاعات داشته باشیم...فعلا:gol::gol:
زنده باشین رضای عزیز
از اطلاعات بسیار مفید شما خیلی استفاده می کنیم..
به امید دیدار

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کی گفته نداشته ؟؟؟؟
دوست من ترم 3 ارشد آزاد زنجان میخونه
!!!!!!!!

mohandesmemari

عضو جدید
کی گفته نداشته ؟؟؟؟
دوست من ترم 3 ارشد آزاد زنجان میخونه
!!!!!!!!

داشته اونم کجا تو پردیس علوم تحقیقات ازاد زنجان نه خود واحد دانشگاه ازاد زنجان خودم اونجا میشم رفت و امد دارم شاید دوستت معماری نیست شاید طراحی شهری است خود واحد زنجان در رشته مهندسی معماری تا حالا نداشته تازه امسال اوردند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا