نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای سایت دانشگاهو ک میرم هیچی توش نزده؟
نه اطلاعیه ای نه هیچی
از کجا بدونیم واسه ثبت نام باید چیا ببریم

eman619rv

عضو جدید
سلام دوستان
من یه درس معرفی به استاد هنوز مونده و دفاع طرح نهایی رو هم هنوز انجام ندادم راهی هست بتونم همین ترم ثبت نام کنم واسه ارشد؟؟؟؟؟
اخه تا دفاع نکنم معرفی به استاد نمیدن.

و اینکه اگه بخوام از بهمن برم سر کلاس ها باید شهریه ثابت اون یه ترمی رو که نرفتم بدم؟؟؟ یا نه تا یه ترم رزرو هستن جام بدون اینکه بخواد هزینه ای بدم؟
اینجوری که خیلی ضرر مالی میکنم:cry::cry:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا رضا واقعا ممنونم از اطلاعات جامعتون و پاسخ های جامعی که با حوصله به سوالات همه می دید. با عرض شرمندگی من بازم ازتون سوال داشتم! من برای تکمیل ظرفیت معماری داخلی تهران جنوبو انتخاب کردم می گن نتایج 4شنبه می آد و ثبت نام هم 2شنبه و 3شنبه هست اگه من صبر کنم برای جواب تکمیل ظرفیت همین دانشگاهی هم که قبول شدم از دستم نمی ره؟ بعد اگر تکمیل ظرفیت قبول بشم می تونم برای همین ترم مهر ثبت نام کنم؟ اگه همین علوم و تحقیقات کرجو برم مدرکم با چه عنوانی می آد علوم و تحقیقات یا دانشگاه آزاد کرج؟ اینکه مدرکم از علوم و تحقیقات باشه ممکنه بعدا در هر زمینه ای برام مشکل ساز بشه؟ بازم ممنونم ازتون و ببخشید که سوالام اینقدر زیاد شد. :)
سلام.خواهش میکنم...1-اگه انتخاب مجدد رو قبول هم بشی باز قبولی اولیه محفوظ هست...بعدش انتخاب با خودته میتونی هر کدوم از قبولی که دوس داشتی رو ثبت نام کنی..اگه خواستی قبولی اولیه رو ثبت نام کنی ثبت نام با تاخیر انجام میشه...ولی بازم با دانشگاه محل قبولی اولیه هماهنگ باش.2-اگر همین انتخاب مجدد هایی که الان داره ثبت نام میشه یکی از اینارو قبول بشی ورودی مهر میشی و میری ثبت نام...احتمالا واسه مهر تکمیل ظرفیت واحد های اولیه نباشه3-اگه علوم تحقیقات کرج ثبت نام کنی مدرکت با همون اسم صادر میشه ولی همینطور که میدونی علوم تحقیقات با واحد مادر اون استان تجمیع شده و اونجا درس میخونی ولی مدرکت همونجایی که قبول شدی صادر میشه...ولی بازم در این مورد با دانشگاه تجمیع شده صحبت کن شاید شرایطی رو فراهم کردن که ببتونین انتقالی بگیرین به ازاد کرج..احتمالا با عتراض راه داشته باشه4الان کلی فارغ التحصیل از علوم تحقیقات سایر استان ها داریم از همه رشته ها..ولی از امسال تجمیع شده و از سال دیگه تو دفترچه ثبت نام کنکور اسمی از واحد های علوم تحقیقات نیست...ولی مدرک اعتبار داره...ولی من میگم ترجیحا تو واحدمرکز باشی بهتره...چون علوم تحقیقات چند سال اومد و الان رفت...احتمالا واسه انتقالی راههایی وجود داشته باشه..خودت از واحد دانشگاهی پیگیری کن...موفق باشی

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای سایت دانشگاهو ک میرم هیچی توش نزده؟
نه اطلاعیه ای نه هیچی
از کجا بدونیم واسه ثبت نام باید چیا ببریم
راهنماي پذيرفته شدگان آزمون ورودي دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته 93

پیوست ها

• 201409111900261977.pdf
    73 کیلوبایت · بازدیدها: 0

curly_architect

کاربر فعال
واقعا ممنونم از توضیحات کاملتون.
سلام.خواهش میکنم...1-اگه انتخاب مجدد رو قبول هم بشی باز قبولی اولیه محفوظ هست...بعدش انتخاب با خودته میتونی هر کدوم از قبولی که دوس داشتی رو ثبت نام کنی..اگه خواستی قبولی اولیه رو ثبت نام کنی ثبت نام با تاخیر انجام میشه...ولی بازم با دانشگاه محل قبولی اولیه هماهنگ باش.2-اگر همین انتخاب مجدد هایی که الان داره ثبت نام میشه یکی از اینارو قبول بشی ورودی مهر میشی و میری ثبت نام...احتمالا واسه مهر تکمیل ظرفیت واحد های اولیه نباشه3-اگه علوم تحقیقات کرج ثبت نام کنی مدرکت با همون اسم صادر میشه ولی همینطور که میدونی علوم تحقیقات با واحد مادر اون استان تجمیع شده و اونجا درس میخونی ولی مدرکت همونجایی که قبول شدی صادر میشه...ولی بازم در این مورد با دانشگاه تجمیع شده صحبت کن شاید شرایطی رو فراهم کردن که ببتونین انتقالی بگیرین به ازاد کرج..احتمالا با عتراض راه داشته باشه4الان کلی فارغ التحصیل از علوم تحقیقات سایر استان ها داریم از همه رشته ها..ولی از امسال تجمیع شده و از سال دیگه تو دفترچه ثبت نام کنکور اسمی از واحد های علوم تحقیقات نیست...ولی مدرک اعتبار داره...ولی من میگم ترجیحا تو واحدمرکز باشی بهتره...چون علوم تحقیقات چند سال اومد و الان رفت...احتمالا واسه انتقالی راههایی وجود داشته باشه..خودت از واحد دانشگاهی پیگیری کن...موفق باشی

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یه درس معرفی به استاد هنوز مونده و دفاع طرح نهایی رو هم هنوز انجام ندادم راهی هست بتونم همین ترم ثبت نام کنم واسه ارشد؟؟؟؟؟
اخه تا دفاع نکنم معرفی به استاد نمیدن.

و اینکه اگه بخوام از بهمن برم سر کلاس ها باید شهریه ثابت اون یه ترمی رو که نرفتم بدم؟؟؟ یا نه تا یه ترم رزرو هستن جام بدون اینکه بخواد هزینه ای بدم؟
اینجوری که خیلی ضرر مالی میکنم:cry::cry:
سلام.
ببین زمانی که درس معرفی به استاد میگیری تاریخی که زده میشه تو اون فرم همون تاریخ فارغ التحصیلیت میشه...پس به این نکته حتما دقت کن...با دانشگاهت صحبت کن بگو که تاریخ فارغ التحصیلی و معرفی به استادت قبل از 30 شهریور 93 بخوره..وگرنه ترم مهر نمیتونی بشینی ارشد...معمولا دانشگاه همکاری میکنه دست کارشناس رشته ات هست...یه سر به دانشگاه بزن...
شما اگه تاریخ فارغ التحصیلیت بعد از تاریخی که گفتم بخوره راهی واسه ثبت نام و رزرو کردن و غیره نداری...پس اول تکلیف اینو مشخص کن
بعدشم از هفته اینده کلاس ها شروع میشه و لی شما هنوز تو کارشناسی و پایان نامه موندی...پیشنهاد من اینه که زودتر دفاع کن و معرفی به استادت رو بده...واسه ترم بهمن قطعا تکمیل ظرفیت داریم...شما که تونستی الان قبول بشی تکمیل ظرفیت هم حتما قبول میشی...

s.sahba

عضو جدید

سلام و روز بخیر به همه، آقا رضای عزیز یه چنتا سوال پیش اومده :smile:لطف کنی جواب بدی ممنون میشم...

اولا اینکه میخوام بدونم شهریه ترم اول دقیقا یا نزدیک به دقیقا چقدر میشه؟؟
دوم اینکه اگه استید معماری علوم و تحقیقات تهرانو میشناسی بگو فیض ببریم؟؟
سوم اینکه وام دانشگاه آزاد به چه صورته؟؟؟
چهارم اینکه مدرک علوم تحقیقات تهران همون علوم تحقیقاته یا نه اونم عوض میشه؟؟

پیشاپیش متشکرم
:D

darab1360

عضو جدید
سلام دوستان
من با تراز 5550 علوم تحقیقات گیلان قبول شدم
کسی از این دانشگاه چیزی می دونه؟

s.sahba

عضو جدید
سلام دوستان
من با تراز 5550 علوم تحقیقات گیلان قبول شدم
کسی از این دانشگاه چیزی می دونه؟

شهر ما قبول شدی،فقط یه بار رفتم اونجا و امتحان دادم، از مرکز استان یعنی رشت تقریبا فاصله زیادی داره و مکانیت مناسبی نداره اما تو فضای قشنگی بنا شده!!!

eman619rv

عضو جدید
سلام.
ببین زمانی که درس معرفی به استاد میگیری تاریخی که زده میشه تو اون فرم همون تاریخ فارغ التحصیلیت میشه...پس به این نکته حتما دقت کن...با دانشگاهت صحبت کن بگو که تاریخ فارغ التحصیلی و معرفی به استادت قبل از 30 شهریور 93 بخوره..وگرنه ترم مهر نمیتونی بشینی ارشد...معمولا دانشگاه همکاری میکنه دست کارشناس رشته ات هست...یه سر به دانشگاه بزن...
شما اگه تاریخ فارغ التحصیلیت بعد از تاریخی که گفتم بخوره راهی واسه ثبت نام و رزرو کردن و غیره نداری...پس اول تکلیف اینو مشخص کن
بعدشم از هفته اینده کلاس ها شروع میشه و لی شما هنوز تو کارشناسی و پایان نامه موندی...پیشنهاد من اینه که زودتر دفاع کن و معرفی به استادت رو بده...واسه ترم بهمن قطعا تکمیل ظرفیت داریم...شما که تونستی الان قبول بشی تکمیل ظرفیت هم حتما قبول میشی...

ممنون رضا جان از راهنماییت

احتمالا چون دانشگاه مقطع ارشدم همین دانشگاه کارشناسیم هست همکاری کنن.

فقط یه نکته رو متوجه نشدم که اگه من کارهام درست نشد، واسه تکمیل ظرفیت بهمن باید شهریه ثابت ترمی که نرفتم یعنی نیمسال اول رو باید بریزم ؟؟

darkwater

عضو جدید

واسه سربازی دانشگاه به من اصل مدرکو نداد
الان اینجا نوشه روز ثبت نام اگه اصل مدرک لیسانسو نداریم باید اصل گواهی فراغت از تحصیل از محل دوره تحصیل با قید معدل و ریز نمراتو تحویل بدیم
الان واسه گرفتن اینا همینجوری پاشم برم دانشگاه که لیسانس گرفتم میدن اینا رو یا نامه میخوان از اون جایی که قبول شدم و بعد می تونم بگیرم ؟؟
کسی می دونه جریانش چیه بگه ممنون می شم چون شهراشون فرق داره واسه من بی خودی الاف نشم

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
واسه سربازی دانشگاه به من اصل مدرکو نداد
الان اینجا نوشه روز ثبت نام اگه اصل مدرک لیسانسو نداریم باید اصل گواهی فراغت از تحصیل از محل دوره تحصیل با قید معدل و ریز نمراتو تحویل بدیم
الان واسه گرفتن اینا همینجوری پاشم برم دانشگاه که لیسانس گرفتم میدن اینا رو یا نامه میخوان از اون جایی که قبول شدم و بعد می تونم بگیرم ؟؟
کسی می دونه جریانش چیه بگه ممنون می شم چون شهراشون فرق داره واسه من بی خودی الاف نشم
زنگ بزن دانشگاه فردا صبح بپرس بعد برو گواهی و ریز نمره رو بگیر....بعدا مدرک رو میبری...بعدا که سربازی تموم شد و کارت گرفتی مهندس

amir.ark

عضو جدید
به نظز من بهتره که ثبت نام کنیم یه ترم همون دانشگاه که قبول شدیم بریم.تکمیل ظرفیت بهمن هرجا قبول شدیم انتقال بیدا کنیم به اونجا.وگرنه ریسکه !

ممنون ،
پس اگه الان ثبت نام کنیم جایی رو که قبول شدیم ، اگه بهمن تکمیل ظرفیت اومد میتونیم جابه جا شیم بریم واحد جدید ؟ یا از دست رفته فرستمون ؟
اگه جا به جا شدیم واحدایی که گذروندیم رو در واحد جدید هم تایید می کنن

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
وااای کف کردم 59 ص خوندم :D سلام بچه ها....
من پردیس زنجان قبول شدم :-(
تهران یا کرج یا قزوینو میخواستم خیلی بد شد
دانشگاه آزادم خوب پلیتیک میزنه هاااا... یهو اومده یه سری دانشگاه دربوداغونو زده به عنوان کد رشته ی جدید، یه سریا هم ک قبول نشدن یا جاییی ک قبول شدنو نمیخوان بیان از رو.ناچاری اینارو انتخاب کننو برن،این صفا دشت ک میگن کرجه رفتم تو سایت دانشگاش هیچ رشته ی ارشدی نداره :-! معماریشم کاردانی داره... چطوری میشه رفت صفادشت؟ از ترمینال شهیدکلانتری؟ یا پل فردیس؟ چچند دقه راهه؟
تا حالا اسم دانشگاشم نشنیده بودم

e_s_h

عضو جدید
دانشگاه آزادم خوب پلیتیک میزنه هاااا... یهو اومده یه سری دانشگاه دربوداغونو زده به عنوان کد رشته ی جدید، یه سریا هم ک قبول نشدن یا جاییی ک قبول شدنو نمیخوان بیان از رو.ناچاری اینارو انتخاب کننو برن،این صفا دشت ک میگن کرجه رفتم تو سایت دانشگاش هیچ رشته ی ارشدی نداره :-! معماریشم کاردانی داره... چطوری میشه رفت صفادشت؟ از ترمینال شهیدکلانتری؟ یا پل فردیس؟ چچند دقه راهه؟

تبریک میگم..منم دوست داشتم کرج قبول بشم اما چالوس قبول شدم..صفادشت و من فقط اسمشو شنیدم رو نقشه نگاه کردم نزدیکه کرجه ..فکر کنم حدود 45 دقیقه راه باشه .نمیدونم انتخاب مجددو انجام بدم یا برم چالوس..

darab1360

عضو جدید
شهر ما قبول شدی،فقط یه بار رفتم اونجا و امتحان دادم، از مرکز استان یعنی رشت تقریبا فاصله زیادی داره و مکانیت مناسبی نداره اما تو فضای قشنگی بنا شده!!!

مرسی.. پیداش کردم. اره جای قشنگیه وسط جنگله!
سایتشو دیدم
20 تا رشته ارشد داره.
کسی از سطح علمیش خبر داره؟

sina_mc85

عضو جدید
سلام لطفاً کمکم کنید من دفاع طرح نهاییم 5 مهر آزادتهران جنوب قبول شدم میتونم این ترم ثبت نام کنم ؟
یه سوال دیگه اگه تکمیل ظرفیت شرکت کنم این جاه قبول شدم از بی میره؟؟؟

Thearchi

عضو جدید

شما هم قبول شدین؟
خدا رو شکر همه بچه هایی که تو فروم میشناختم قبول شدن...
مبارک باشه...:w23:

Thearchi

عضو جدید
سلام لطفاً کمکم کنید من دفاع طرح نهاییم 5 مهر آزادتهران جنوب قبول شدم میتونم این ترم ثبت نام کنم ؟

شاید بتونید با تاخیر ثبت نام کنید ... ولی بازم از دانشگاه سوال کنید ...
آره میتونین تکمیل ظرفیت شرکت کنید بعد هر کدومو دوست داشتید برید...

darab1360

عضو جدید

منم هنوز دفاع نکردم نمی دونم دقیقا چطور می شه!

اما در مورد سئوال دومتون:

دكتر علوي فاضل به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: با توجه به ظرفيت در محل هاي جديد شركت كنندگان آزمون كارشناسي ارشد مي توانند تا روز دوشنبه مورخ 24/6/93 ، بيست انتخاب داشته و آن را در سايت www.azmoon.org ثبت نمايند. علوي فاضل در ادامه افزود: داوطلبان در نظر داشته باشند انتخاب آنها بايد از مجموعه امتحاني اي كه در آن آزمون داده اند، صورت پذيرد. وي گفت: پذيرش محل هاي جديد براساس اولويت نمره كل و علاقه داوطلب صورت مي گيرد. معاون سنجش و پذيرش دانشگاه تأكيد كرد: داوطلبان درنظر داشته باشند امكان ويرايش با انتخاب رشته محل مجدد وجود دارد كه در اين صورت براي معاونت سنجش و پذيرش آخرين ثبت نام ملاك قرار خواهد گرفت. علوي فاضل در پاسخ به اين سوال كه آيا ثبت نام جديد باعث حذف قبولي مرحله قبل مي شود گفت: اين يك فرصت دوباره براي داوطلبان و هدف از آن بومي گزيني و افزايش قدرت انتخاب داوطلبان است؛ لذا هر داوطلب مي تواند پس از انتخاب رشته در مرحله جديد منتظر نتايج اين مرحله باقي بماند و بعد در مورد اينكه در كدام پذيرش خود ثبت نام كند، تصميم گيري نمايد. لازم به ذكر است در صورتي كه فرد بخواهد در قبولي مرحله اول ادامه تحصيل دهد امكان ثبت نام با تأخير براي وي وجود دارد. وي در مورد زمان اعلام نتايج اين مرحله گفت: نتيجه اواخر هفته آينده اعلام خواهد شد.

http://www.pubr-azmoon.com/450_امكا...اوطلبان_مقطع_كارشناسي_ارشد_تا_دوشنبه_فراهم_شد

آخرین ویرایش:

darab1360

عضو جدید
شاید بتونید با تاخیر ثبت نام کنید ... ولی بازم از دانشگاه سوال کنید ...
آره میتونین تکمیل ظرفیت شرکت کنید بعد هر کدومو دوست داشتید برید...

معمولا ثبت نام با تاخیر چه زمانی ست؟
من ممکنه 29 شهریور دفاع کنم!

amir.ark

عضو جدید
دوستان ، آقا رضا ؟؟ میشه منو راهنماییی کنین ؟:confused:
اگه الان ثبت نام کنیم جایی رو که قبول شدیم ، اگه بهمن تکمیل ظرفیت اومد میتونیم جابه جا شیم بریم واحد جدید ؟ یا از دست رفته فرستمون ؟
اگه جا به جا شدیم واحدایی که گذروندیم رو در واحد جدید هم تایید می کنن ؟

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
تبریک عرض میکنم...من دانشگاه صفادشت رو از نزدیک دیدم...چیز خاصی نداره..نمیدونم چرا ارشدو به این دادند.از اول جاده ملارد یا اندیشه تا دانشگاه صفادشت با ماشین سواری 20 دقیقه راهه از تهران و از جاده شهریار که نزدیکترین راهه 55 تا 65 دقیقه راهه.دانشگاش کوچیکه..حس خوبی بهم نداد...ترازت چند شد؟

arshadememari

عضو جدید
سلام بچه ها الان اخبار شنیدم ثبت نام فردا اغاز میشه درسته؟ولی تویه یه سایت دیدم 29-30 ام زده؟!برای علوم تحقیقات میگم کسی اطلاع نداره؟

sarab_kaka

عضو جدید
تبریک میگم بابت قبولی تون تو ارشد.
صفادشت بعد محمد شهر به سمت اشتهارد قرار داره.من ازکرج میرفتم همدان از اونجا رد میشدم.از ترمینال کلانتری به سمت محمدشهر برین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا