نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
موندم چیکار کنم شنیدم میگند مدرک به صورت مستقیم نمیدند یعنی مجوز نداره ؟؟؟؟؟یه سری ها یه جوری میگند یه سری هم اون جور میگند

حضرت علی (ع) :ننگر که میگوید ، بنگر چه می گوید!..زنگ بزن شنبه آموزش دانشگاه زنجان ببین مدرکش چجوریاس...قسمت آموزش یا فارغ التحصیلان به جوابت میرسی انشالله

اقا رضا اینا معلوم نیست ترازهایی که تقریبا قبول میشن چنده؟
عاقا تراز این دانشگاهای جدید رو کسی نمیدونه؟هرچند برا منکه فرق نمیکنه قطاری شروع میکنم میزنم از تهران به اطراف:biggrin:

baris25akarsu

عضو جدید
یکی هم بچه یه سوالی داشتم کسی که می خواد طرح نهایی کارشناسیشو تو مهر ماه می خواد دفاع کنه و الان هم از ارشد قبول شده می تونه برای مهر ماه ثبت نام کنه یا میمونه برای بهمن ماه تا کامل کارشناسی رو تموم کنه بعد

monire3000

عضو جدید
یکی هم بچه یه سوالی داشتم کسی که می خواد طرح نهایی کارشناسیشو تو مهر ماه می خواد دفاع کنه و الان هم از ارشد قبول شده می تونه برای مهر ماه ثبت نام کنه یا میمونه برای بهمن ماه تا کامل کارشناسی رو تموم کنه بعد

سلام
فکر کنم باید شهریه ثابت و واریز کنی مرخصی بگیری

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
فکر کنم باید شهریه ثابت و واریز کنی مرخصی بگیری

اره باید کاری که منیره خانم گفتن انجام بدی چون اگه تاریخ فراغت از تحصیلت قبل ورودت باشه الان ممکنه گیر بهت ندن اما اخرش بیچارت میکنن.باید کارشتمام بعد بری مقطع بعد

baris25akarsu

عضو جدید
آقاااااااااااااا اینی که من میگم درسته یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من شرایط ثبت نام کننده ها رو داشتم نگاه می کردم روز ثبت نام برای اونایی که قبول شدن 24 و 25 شهریور نوشته یعنی بعد از 25 شهریور معلوم میشه که تو مهر ماه تکمیل ظرفیت هست یا نه و اینی که الان گذاشتن به عنوان تکمیل ظرفیت نیست فقط اسامیه دانشگاه هایی که تازه رشته معماری رو آوردن هست یعنی اگه من مثلا تو واحد مرند قبول شم جزء اولین ورودی ارشد معماری تو واحد مرند میشم

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان زمان این انتخاب واحدها تاکی هست؟همین امشبه؟تاچه ساعتی؟

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

من شرایط ثبت نام کننده ها رو داشتم نگاه می کردم روز ثبت نام برای اونایی که قبول شدن 24 و 25 شهریور نوشته یعنی بعد از 25 شهریور معلوم میشه که تو مهر ماه تکمیل ظرفیت هست یا نه و اینی که الان گذاشتن به عنوان تکمیل ظرفیت نیست فقط اسامیه دانشگاه هایی که تازه رشته معماری رو آوردن هست یعنی اگه من مثلا تو واحد مرند قبول شم جزء اولین ورودی ارشد معماری تو واحد مرند میشم
حرفت متین و منطقی ؛ منم همین رو میگم ولی مگه کار دانشگاه آزاد حساب کتاب ورمیداره؟ :(

monire3000

عضو جدید

مرند کجاست
؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
گول نخورید دانشگاه ازاد هیچیش معلوم نیست.نشینید به اممید تکمیل ظرفیت بعدی بعد ببینید نداره یا تهران نیست

دقیقا موافقم دوستان دانشگاه آزاذ هیچ برنامه مشخصی نداره
اگه باز جا داشته باشن تکمیل ظرفیت میگیرن شایدم اصلا نگیرن
همه چی رو هواس دقیقا:biggrin:

معمار فرناز

عضو جدید
نمره كل ٤٢٠٠ و نمره اخرين نفر قبولي ٥٠٥٩ و رتبه كل ١٥٠٤ رتبه اخرين فرد قبول ٥٨٨ ب نظرتون ارشد ازاد علوم تخقيقات سنندج توي تكميل ظرفيت بعدي بهمن ماه قبول ميشم

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقاااا الان گیج اندر گیج شدم این فرصت جدید همون تکمیل ظرفیت یا بعد اینکه اونایی که قبول شدن و رفتن ثبت نام کردن و معلوم شد که تو هر واحد چند نفر دانشجو هست بعد از اون تکمیل ظرفیت شروع میشه
خواهشاً یکی به سوالم جواب بدههههههه

میشههههههههههههههههههههههه جواب بدیدددددددد سوال خیلی هاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

نمره كل ٤٢٠٠ و نمره اخرين نفر قبولي ٥٠٥٩ و رتبه كل ١٥٠٤ رتبه اخرين فرد قبول ٥٨٨ ب نظرتون ارشد ازاد علوم تخقيقات سنندج توي تكميل ظرفيت بعدي بهمن ماه قبول ميشم
دوست من اینا اصلا معلوم نیست که قطعی جواب بدیم :(
بستگی داره چقدر از اونایی که شرکت کردن برن ثبت نام کنن....

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا