نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

architect 7

عضو جدید
من سال گذشته با رتبه 1234 مردود شدم. وقتی کارنامه ام رو دیدم تصمیم گرفتم دوباره تلاش کنم .

اسکیس معماری 36 و داخلی رو 77 درصد زده بودم . رتبه نهاییم توی داخلی دانشگاه تهران 107 بود . تو دانشگاه هنر 90

امسال با 115 همون انتخابم قبول شدم . معماری داخلی دانشگاه تهران

کسایی که میخواید برای سال بعد بخونین ، به خودتون ایمان داشته باشید و حتما به خدا توکل کنید .

گفتم شاید با بیان تجربه ام بتونم به دوستایی که قبول نشدن کمکی بکنم . انشاالله همیشه موفق باشید :w27:

negin908

عضو جدید
بچه ها کسی از زمان ثبت نام بهشتی خبر داره؟کسی اینجا بهشتی قبول شده؟

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه دلیل دیگه پیدا کردم واسه اینکه معماری معماری ندم.
اصلا در توان خودم نمیبینم که 6 ماه بخونم 3-4 ماه هم واسه اسکیس از کار و زندگی بیفتم و 3 ماه هم منتظر جواب نهایی بشم و آخرش.........:(

mahfo

کاربر بیش فعال
سلاااام
من اول شروع کردم از پیج اول ببینم همه چی کار کردن تا بیام برا خودمو بگم
تازه الان رسیدم خونه!
منم قسمتم دانشگاه تهران شد
البته من باید رازی رو فاش کنم که من انتخاب اولم قبول شدم و اون هم انرژی بود یعنی انرژی دانشگاه تهران قبول شدم
......
اما با اینکه خیلی خوشحال بودم اما با ناراحتی شما ناراحتم مخصوصا برا نیمای عزیز ....آقا نیما واقعا متاسفم که نشد.... شما لیاقتشو داشتی
و برای ماژیک دوست عزیزم خیلی خوشحالم .... عزیزم موفق باشی انشالله میبینمت!

وای...چقد براتون خوشحال شدم....احساس کردم خودم قبول شدم:)

mahfo

کاربر بیش فعال
من نتیجه ای که از خوندن این چند صفحه گرفتم این بود که هرچی رتبت بدتر باشه جای بهتری قبول میشی!!! واقعا یعنی چی؟یعنی اونایی که کارشناسیشونو دانشگاه تهران نخوندن حق قبول شدنشو ندارن؟:mad:

mahfo

کاربر بیش فعال
خوب...دوستای گلم کتابامونو جمع میکنیم و میریم از تعطیلات تابستانی لذت میبریم...چون همه چیز به اسکیس بستگی داره:biggrin:

hastia89

عضو جدید
من سال گذشته با رتبه 1234 مردود شدم. وقتی کارنامه ام رو دیدم تصمیم گرفتم دوباره تلاش کنم .

اسکیس معماری 36 و داخلی رو 77 درصد زده بودم . رتبه نهاییم توی داخلی دانشگاه تهران 107 بود . تو دانشگاه هنر 90

امسال با 115 همون انتخابم قبول شدم . معماری داخلی دانشگاه تهران

کسایی که میخواید برای سال بعد بخونین ، به خودتون ایمان داشته باشید و حتما به خدا توکل کنید .

گفتم شاید با بیان تجربه ام بتونم به دوستایی که قبول نشدن کمکی بکنم . انشاالله همیشه موفق باشید :w27:

ادمو وسوسه می کنید یه سال دیگه بخونه.الان به شدت دلم می خواد بخونم و یه دانشگاه خوب قبول شم ولی واقعیت اینه که وقتی وقتش میشه انگاری اصلانمی تونم یه جا بشینم و رو درس تمرکز کنم. شما حدودا روزی چند ساعت درس می خوندین؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب...دوستای گلم کتابامونو جمع میکنیم و میریم از تعطیلات تابستانی لذت میبریم...چون همه چیز به اسکیس بستگی داره:biggrin:

فکر نکنم اینجوری که شما میگید باشه به نظر من اون دوستانی که رتبشون خوب بوده زیاد تمرین نکردن (مغرور شدن) و برعکس اونایی که رتبشون متوسط بوده واقعن واسه اسکیس تلاش کردن و من که رتبم بد بود هم چون دلسرد شده بودم اصلا تمرین نکردم

1architect

عضو جدید
وای باورم نمیشه شبانه گیلان یعنی من؟؟؟ خدایا شکرت شکرت خدا شکرت رتبه تئوریم هم 1500 بود

تبریک به همه کسایی که قبول شدن من با 434 پیام نور تهران شرق آوردم .کسی درمورد این دانشگاه اطلاعاتی داره؟؟؟ :((((((

با رتبه 303 پیام نور تهران... :''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''(

غیرانتفاعی روزبهان ساری.............. :cry:

رتبه 1950 - غیر انتفاعی اقبال مشهد ;)

با 1000 غیرانتفاعی گرمسار...

با 800 غیرانتفایی قزوین

یه سوال داشتم منکه غیرانتفاعی نور قبول شدم:( می تونم صبر کنم برای تکمیل ظرفیت شاید جای بهتری قبول شم؟

منم با 500 غیر انتفاعی یزد :(

بچه ها این پردیس ها اگه قبول شده باشیم فرقی داره با اونایی که می گن بدون آزمونه؟! یعنی همونه؟ بی خود کنکور دادیم؟ :(

انتخابای قبلیتون کجاها بود؟میخوام بدونم شهرستانا زودتر پر شده یا پردیس ها یا غیرانتفاهیای نزدیک تهران یا پیام نور تهران ؟؟؟انتخابای قبل قبولیتونو میگید؟

azalia882000

عضو جدید
تبریک میگم خیلیم بد نیست دانشگاه هنر تبریز من دانشجوی اونجام.

ممنون بابت تبریکتون خودتون چی ایشالا که قبول شدین
میشه از اساتید اونجا بگین ؟
استاد پروازی از تهران هم داره ؟
اگه اطلاع دارین وضعیت خوابگاه یا خونه اونجا چه جوریه ؟
به نظرتون هنر تبریز بهتره یا ازاد تهران غرب ؟ نمی دونم چی کار کنم
ببخشید که کلی سوال پرسیدم:smile:

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دانشجوی کارشناسی هستم نه ارشد
شما گرایشتون چی هست؟
برا بعضی از درسا اساتید پروازی میارن مثل دکتر حجت و ...
حالا تصمیم باخودتونو اما دانشگاه هنر تبریز خیلی سطحش پایین نیست
خوابگاه نداره اما خوابگاره خودگردان بچه ها میگیرن
ایشالله بهترین انتخابو میکنید

آخرین ویرایش:

sweet.roonak

کاربر فعال
با عرض تبریک
:w14:

نقل قولی رو که شنیدم می گم
گویا تا ترم های قبل برا ارشدا استادای دانشگاه های تهران رو میاوردن که این قضیه الان مثل اینکه کن فیکون شده
:w06:

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض تبریک
:w14:

نقل قولی رو که شنیدم می گم
گویا تا ترم های قبل برا ارشدا استادای دانشگاه های تهران رو میاوردن که این قضیه الان مثل اینکه کن فیکون شده
:w06:
برا ارشدا استاد پروازی میارنااا

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرایشای تخصصی تر علاقه بیشتری رو می طلبه
روزانه قبول شدن؟دست قوی بودن؟
ببخشید سوالام زیاد شد
:redface:

بله روزانه هستن راستش من کارای دستیه این اواخرشونو ندیده بودم اما دوستان میگفتن خیلی بهتر شده

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به یه نکته جالب پی بردم:) البته امروز پر از نکته بود.
مهمترینش اینکه سر جلسه اسکیس موضوع رو که بهتون دادن بلافاصله جرش بدید یا اگه خوندیدش سعی کنید بهش اصلاً توجه نکنید. واینکه اگه درصدی هم میخواید 4-5تا فحش ناموسی به طراح سوال بدید تا داورا خوششون بیاد;)
ولی خب قسمت هرکسی همین بود

mahfo

کاربر بیش فعال
فکر نکنم اینجوری که شما میگید باشه به نظر من اون دوستانی که رتبشون خوب بوده زیاد تمرین نکردن (مغرور شدن) و برعکس اونایی که رتبشون متوسط بوده واقعن واسه اسکیس تلاش کردن و من که رتبم بد بود هم چون دلسرد شده بودم اصلا تمرین نکردم

آخه یعنی این همه آدم مغرور شدن؟بلاخره چن نفرشون که نشدن...:smile:

sweet.roonak

کاربر فعال
کسی رو می شناسین که با استفاده از سهمیه شاگرد اولیش تهران قبول شده باشه؟

mahfo

کاربر بیش فعال
فقط يه جمله ميگم.......براي سازمان سنجش واقعا متاسفم:mad:

اصلا معلوم نيست چي به چيه كي به كيه!:confused:.....تو اين يكي دو ساعت اينقدر چيزهاي عجيب ديدم و شنيدم دارم شاخ در ميارم.......واقعا افسوس ميخورم بعضي از دوستان عزيز با رتبه هاي خوب قبول نشدن
تو مديريت طرف با 10 دانشگاه تهران قبول نشده ظرفيتش زده 10 نفر.....چطوريه؟.....طرف با نود مجازي قبول شده ما با هفتادم نقبوليديم....البته بگذريم كه اصلا مهم نبود برام ....... ولي اين انصاف نيست به خدا......از اين كارا نكنيد.....همين كارا رو ميكنيد كه همه رو از درس زده كرديد..........بيشتر واسه دوستامون ناراحتم:( .......ولي اميدوارم سال ديگه رتبه هاي خوبي بيارن.....نميدونم چي بگم؟
البته ببخشيد يه جمله بيشتر شد.....

آخ اگه یکی پیدا میشد به اینا میگفت الان تو همه ی دنیا با 3D و پرینتر سه بعدی و این چیزا کار میکنن نه اینکه نقاشی بکشن چقد خوب میشد!!! من نمیدونم یه آرشیتکت موفق باید رنگ آمیزیش خوب باشه یا فکر طراحیش...:(

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی رو می شناسین که با استفاده از سهمیه شاگرد اولیش تهران قبول شده باشه؟

آره تو دانشگاه ما اکثر شاگرد اولا رفتن تهران بعضی شاگرد دوما هم تو مصاحبه قبول شدن و رفتن تهران.شما تو داشنگاه هنر تب هستین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا