نتایج ازمون اذر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اجرا با 50درصدقبول شدم ولی نظارت 46 شدم.حالا اجرا به چه دردی میخوره دوستان؟

mraha107

عضو جدید
من هم طراحی با 32 و اجرا با 60 قبول شدم..آخیش تموم شد...تبریک به دوستانی که قبول شدند..خوشحالم که با سعی خودم و کمک دوستان تو این سایت قبول شدم و کلاس نرفتم الکی...دوستانی که کمک کردید واقعا ممنوننننننن

تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدن.موفق باشین:gol:
من برای بارسوم مردودشدم...
خیلی بی انصافیه .من دیگه واقعاخسته شدم تموم چیزایی که دوستان تواین تاپیک هاگفته بودن موبه مواجراکردم نمیدونم ملاک اینابرای قبولی چیهههههههههههههههه

shafagh234

عضو جدید
تبریک به اون هایی که قبول شدن ، من نظارت و اجرا امتحان دادم
اجرا 54 قبول شدم ولی نظارت با 45 رد :cry:
الان این اجرا به دردی میخوره ؟
ازمون بعدی کی برگزار میشه ؟

kaveh5

عضو جدید
متاسفم دوست من منم همین بلا سرم اومد 34 تا زدم 4 تاشو غلط زده تو پاسخنامم ولی من که سوالت را نگاه کردم عوض شده بود همونی نیست که بعد از ازمون گذاشتن تو سایت جریان چیه یعنی چه سوالات اصلاح شده ؟؟
دوستان به نظر شما 49 نظارت با اعتراض قبول میشه ؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من و سه تا از دوستای من هم با جک معلول قبول شدیم!
فکر میکنم بستگی به سوال داره که بشه جک گذاشت یا نه !
میتونم بپرسم شما رمپ پارکینگو از کجا داده بودین؟ از حیاط؟
پلاناتونو دارین؟

arezoo.arch

عضو جدید
سلام
اولین باره که دارم اینجا پست میذارم
من طراحی با 25 و نظارت با 58 قبول شدم. برخلاف اینکه میگن اگه مدارکت ناقص باشه طرحتو بررسی نمی کنن من 1 مدرکمو نرسیده بودم برسونم ولی قبول شدم
به همه کسایی که قبول شدن هم تبریک می گم

kaveh5

عضو جدید
سلام تبریک میگم مهندس جان واقعا خوش شانسی شما . راستی تو طرحت از رمپ معلول استفاده کردی یا جک معلول ؟
سلام
اولین باره که دارم اینجا پست میذارم
من طراحی با 25 و نظارت با 58 قبول شدم. برخلاف اینکه میگن اگه مدارکت ناقص باشه طرحتو بررسی نمی کنن من 1 مدرکمو نرسیده بودم برسونم ولی قبول شدم
به همه کسایی که قبول شدن هم تبریک می گم

اعظم01

عضو جدید
سلام دوستان من با نمره 31 قبول شدم چند تا مورد رو می خواستم بگم شاید برای دوره بعد به درد کسی بخوره . من توی طرحم :
1-جک معول گذاشته بودم نه رمپ معلول
2- پارکینگ هام تامین شده بود ولی یکی از آکس ها رو 7/20 گرفته بودم که فکر می کردم زیاده و به خاطر همین رد می شم
3-نورگیر نداشتم
4-رمپ ماشین رو از خیابون داده بودم و اولش هم سه متر فاصله رو داده بودم
5- مدارکم کامل بود و دسن کردم
6- لحظه آخر یادم اومد که از زیر زمین به حیاط دسترسی ندادم ولی دیگه دیر شده بود چون دسن کرده بودم
7- !! واحدهای مسکونیم خیلی خوش نقشه شده بود

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز منم با 49 توی نظارت رد شدم کجا باید اعتراض کرد؟ باید بریم نظام؟

نه ، از توی سایت مقررات ملی ، همونجا که اعلام نایج رو نوشته قسمت راهنمای اعلام نتایج رو بخونین، اونجا نوشته چه جوری اعتراض بزنین، باید پست بکنین

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود به همه دوستای عزیز.
من هم قبول شدم طراحی رو با نمره 27
خدا رو شکر....

تبریک میگم دوست عزیز
بالاخره تلاشهاتون نتیجه داد
خیلی خوشحال شدم...اکثر بچه هایی که با هم تمرین می کردیم قبولشدن ، خداروشکر

hani architect

عضو جدید
نه ، از توی سایت مقررات ملی ، همونجا که اعلام نایج رو نوشته قسمت راهنمای اعلام نتایج رو بخونین، اونجا نوشته چه جوری اعتراض بزنین، باید پست بکنین

ممنون از راهنماییتون:)خیلی ناراحتم اصلا خورده تو ذوقم آخه با 49؟؟؟؟:cry:باورم نمیشه!!!

mdt001

عضو جدید
تبریک میگم دوست عزیز
بالاخره تلاشهاتون نتیجه داد
خیلی خوشحال شدم...اکثر بچه هایی که با هم تمرین می کردیم قبولشدن ، خداروشکر

خیلی تشکر آگرین جان. منم به شما تبریک میگم بابت قبولیتون:smile: و خوشحالم که به حقتون رسیدین.

• Like
واکنش ها: agin

arefeh

کاربر ممتاز
تبریک به همه ی دوستانی که قبول شدن،منم نظارت و اجرا قبول شدم:w33:

دوست عزیز منم با 49 توی نظارت رد شدم کجا باید اعتراض کرد؟ باید بریم نظام؟

بچه ها اجرا رو قبول شدم نظارت 49؟؟؟یعنی نمیشه دیگه کاری کرد؟؟؟واایی به خاطر 1 درصد؟؟!!!!

holooooooo

کاربر ممتاز
منم قبول نشدم عارفه! نه طراحی نه نظارت!!
استادم گف وقتی اعتراض حتما اعتراض بزن، چون ممکنه بگن 45 به بالا تو نظام استانشون براشون کلاس ذارن و اون کلاسو بگذرونن و قبولیشونو بدن

arefeh

کاربر ممتاز
منم قبول نشدم عارفه! نه طراحی نه نظارت!!
استادم گف وقتی اعتراض حتما اعتراض بزن، چون ممکنه بگن 45 به بالا تو نظام استانشون براشون کلاس ذارن و اون کلاسو بگذرونن و قبولیشونو بدن

واقعا؟؟؟من فردا میرم نظام مهندسی...خیر سرم تابستون درخواست وام داده بودم چند روز پیش گفتن بیا بگیر...میرم ببینم چی میشه...آخه 49 یکم زوووور داره...تو چند شدی عزیزم؟

holooooooo

کاربر ممتاز

holooooooo

کاربر ممتاز
واقعا؟؟؟من فردا میرم نظام مهندسی...خیر سرم تابستون درخواست وام داده بودم چند روز پیش گفتن بیا بگیر...میرم ببینم چی میشه...آخه 49 یکم زوووور داره...تو چند شدی عزیزم؟

آره 49 خیلی زوره! یکی از بچه ها چند تا پست قبل گفته یکی اعتراض زده 50 شده، نمرش 49 بوده..
طراحی 14!!!!!!!!!!! :surprised::razz:
نظارت 45

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا