نامه جالب دختر کم توقع ایرانی به شوهرش

n*@*f*@*s

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دیگه خانوما همیشه همینجوری بودن ، هستن ، و خواهند بود :دی

مرسی جالب بود مصطفی:gol:

aria_survey87

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا من تحت تاثیر اینهمه کم توقعی و صداقت قرار گرفتم! :w11:

الان این متنی که نوشتی مال خودت بود آخه من توی هیچ تاپیک ننوشتمش نمیدونم چجوری اسم من بالاش هست
جدی اینقدر توقعت پایینه بگو ببینم کدوم گزینه رو مورد لحاظت داری که توقعت رو میگی پایینه:D

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسى جالب بود.....ولى بى انصافيه همه اينجورى نيستن:)بيچاره ها تا جايى که من چندسالى هست عروس دومادا رو ميبينم و ميپرسيم دوماد چکارست؟ميگن؛دانشجو يا سرباز....البته عقل سليم ميگه بايد حداقل يکى از دو طرف وضع ماليشون خوب باشه.که بعضيا توجه نميکنن و بعضيا هم که مثله اين مثال شما سخت ميگيرن.به هر جهت مرسى از دعوتت آقا مصطفى.....هم اسمه خودميها:)

aria_survey87

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسى جالب بود.....ولى بى انصافيه همه اينجورى نيستن:)بيچاره ها تا جايى که من چندسالى هست عروس دومادا رو ميبينم و ميپرسيم دوماد چکارست؟ميگن؛دانشجو يا سرباز....البته عقل سليم ميگه بايد حداقل يکى از دو طرف وضع ماليشون خوب باشه.که بعضيا توجه نميکنن و بعضيا هم که مثله اين مثال شما سخت ميگيرن.به هر جهت مرسى از دعوتت آقا مصطفى.....هم اسمه خودميها:)

نوکرتم داداشم;)

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه دختر معصوم و مظلومی چه فرشته ای!!!
پروردگارا به دشمنان ما از این نعمتها بیشمار نصیب بفرما:biggrin:

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
تازه کلی از خواسته هاشو به خاطر اینکه شوهرشو دوس داره بش نگفته:w15::w15::w15:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
توقع .. !!

کاش مرد داشته باشه تا قبل از گفتن نیاز زنش , خودش بعنوان سوپرایز براش تهیه کنه .. (هر چند از آوردن واژه "کاش" بیزارم ..)

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاش یه خورده از این توقعاتشون کم میکردن و به ارزش واقعی زندگی فکر میکردن ..... با این شرایط و توقعات باید حق بدیم به آقایان که تن به ازدواج نمیدن...

elh@m_arch

عضو جدید
کاش یه خورده از این توقعاتشون کم میکردن و به ارزش واقعی زندگی فکر میکردن ..... با این شرایط و توقعات باید حق بدیم به آقایان که تن به ازدواج نمیدن...

چرا آخه انقد گندش میکنید!بیچاره دخترا بخدا...:wallbash:

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

من حرفتون رو از طرف خودم قبول ندارم کسی که بخواد به خاطر پول ازدواج کنه و فقط به فکر خودش باشه زندگیش اصلا دووم نمیاره....درسته مهمه اما در حد نیاز فقط

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من حرفتون رو از طرف خودم قبول ندارم کسی که بخواد به خاطر پول ازدواج کنه و فقط به فکر خودش باشه زندگیش اصلا دووم نمیاره....درسته مهمه اما در حد نیاز فقط

کاملأ باهاتون موافقم..... اما واقعأ چند درصد مثل شما فکر میکنن و توقعشون در حد نیازشونه؟؟؟؟

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

نیاز رو میشه تعریف کنید ؟!!

مشکل نیاز نیست .. مهم ته نیاز ها هست که ناپیداس

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
کاملأ باهاتون موافقم..... اما واقعأ چند درصد مثل شما فکر میکنن و توقعشون در حد نیازشونه؟؟؟؟

کسانی که اطراف من هستن اکثرا اینطور فک میکنن و اونهایی هم که اینجوری فک نمیکنن برای زندگی نمیان مطمئنا البته باز به نظر من

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا ملت خیلی کم توقعا منم باید یاد بگیرم از این به بعد کم توقع باشم:D