می دانید چشم سوم چیست ؟(حتما بخونید و آزمایش کنید!!!!!!!!)

arash_mz

عضو جدید
شوخی کردم............کاملا جدی بود.........;););)

چشم سوم با اسامي مختلف از جمله چشم معرفت، چشم بصيرت، چشم دل، چشم درون، تيسراتيل و آجنا خوانده مي‌شود و جايگاه آن در كالبد اثيري و منطبق بر پيشاني در جسم فيزيكي است.

برخي دانشمندان اعتقاد دارند كه چشم سوم محلي براي دريافت ادراكات فراحسي، الهام و اشراق و وسيله‌اي براي ارتباط موجودات با يكديگر در جهان هستي مي‌باشد.
پس چشم سوم، ساختاری است که وجود خارجی دارد، داستان و افسانه نیست، اما وجود آن فیزیکی و مادی نمی باشد، بلکه متافیزیکی و اثیری است. بعضی افراد به اشتباه فکر می کنند فقط چیزهای فیزیکی وجود خارجی دارند.

مآخذ: کتاب متافیزیک و چشم سوم، تآلیف مطلب برازنده، انتشارات نوید

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم سوم با اسامي مختلف از جمله چشم معرفت، چشم بصيرت، چشم دل، چشم درون، تيسراتيل و آجنا خوانده مي‌شود و جايگاه آن در كالبد اثيري و منطبق بر پيشاني در جسم فيزيكي است.

برخي دانشمندان اعتقاد دارند كه چشم سوم محلي براي دريافت ادراكات فراحسي، الهام و اشراق و وسيله‌اي براي ارتباط موجودات با يكديگر در جهان هستي مي‌باشد.
پس چشم سوم، ساختاری است که وجود خارجی دارد، داستان و افسانه نیست، اما وجود آن فیزیکی و مادی نمی باشد، بلکه متافیزیکی و اثیری است. بعضی افراد به اشتباه فکر می کنند فقط چیزهای فیزیکی وجود خارجی دارند.

مآخذ: کتاب متافیزیک و چشم سوم، تآلیف مطلب برازنده، انتشارات نوید

تشکر ندارم ولی از اینا زیاد دارم :gol::gol::gol::gol::gol::gol:

ممنون که اولین پستت رو اینجا زدی

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ادر جون واقعا خوب بود من با انگشت سبابه حسش کردم ...یه چیز دیگه ام درباره چشم سوم بگم....اگر توی آینه به مدت چند دقیقه(بسته به میزان توانایی فرد فرق میکنه) به چشم سوم خودت خیره بشی میتونی هاله خودتو ببینی....فقط وقتی دیدیش نگاهتو از چشم سومت برندار چون یهو هالت محو میشه باز...همونطور به چشم سومت خیره بمون هی واضح تر و واضح تر میشه اولش یه کم ترسناکه ولی جالبه;)

• Like
واکنش ها: eder