میر حسین بر صندلی ( اطلاعیه مدیریت باشکوه زنگ تفریح )( قربونه داش بابکم میریم :دی )

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید به تمام دوستانه گلو بلبل به خاطر رد شدن از کوه پر عظمته انتخاب واحد !! ( واقعا استرسش از کنکور بیشتره :دی )

سلام بابک جان قربون دست پنجت یه دورز بزار این تاپیکه باشه پاکش نکن !! قربونت ... میخوامت :D

دوستان از پشته صحنه اعلام میکنن مثکه بابک دیگه مدیر اینجا نیست !! :دی ... به من کسی نگفت چرا !! تبریک باباک جان ایاشلا که موفق باشی تو پسته جدیدت !! این ارامش باز اومد ینی سره کار !! توازن قدرت باز به هم خورد ؟:دی

اهان داشت بحث اصلی فراموش میشد !!

به اطلاع میرساند میر حسین بر صندلی نشسته و به خطار تنبلی و ترس از ماخذه حاضر به تبلیغ نیست .. این جانب از تمام متقاضیان شرکت در صندلی این شخص دعوت به عمل می اورم :D
باشد که بسوزد ...
لطفا قبل از شرکت حتما قوانین رو مطالعه بفرمایید .

برای ورود به صندلی
اینجا کلیک کنید .

با تشکر .. مدیریت محترم و متشخص و بی نظیر و بی بدیله تالار شاد و شگفت انگیز و فرهنگیه زنگ تفریح .

آخرین ویرایش:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بشتابید بشتابید از میر حسین سخت ترین پیچیده ترین سوالاتو بپرسین

سوالات عجیب و غریب یادتون نره!!!

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای من باید کارت دعوت نامه به صورت شخصی آورده شد...زود باشید:cool:

بابک هم بهم بگه تشریف بیار میام.مشکلی نیست..:D

وگرنه نمیام ها.ضرر میکنید:cool:

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید به تمام دوستانه گلو بلبل به خاطر رد شدن از کوه پر عظمته انتخاب واحد !! ( واقعا استرسش از کنکور بیشتره :دی )

:surprised:

انتخاب واحد انقدر سخت بود من خبر نداشتم :surprised:
میگم چرا لاغر شدم نگو برا اینه :surprised:

به اطلاع میرساند میر حسین بر صندلی نشسته و به خطار تنبلی و ترس از ماخذه حاضر به تبلیغ نیست .. این جانب از تمام متقاضیان شرکت در صندلی این شخص دعوت به عمل می اورم :D
باشد که بسوزد ...
لطفا قبل از شرکت حتما قوانین رو مطالعه بفرمایید .

برای ورود به صندلی
اینجا کلیک کنید .

با تشکر .. مدیریت محترم و متشخص و بی نظیر و بی بدیله تالار شاد و شگفت انگیز و فرهنگیه زنگ تفریح .

تبعیض اینجا داره خودشو نشون میده...
چرا تاپیک من موقع صندلی داغ از اینجا پاک شد ولی الان حمید اومده تاپیک زده...

هیییییییییییی خدا ببین من چه غریبم خدا تبعیضا رو ببین :cry:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حله حله پاشین بیاین تا فردا شب هستش !! نگین نگفت بعد !! :D

بالا