میدونی21 دسامبر2012 قراره چه اتفاقی بیفته؟

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها میخام درباره یه چی بحث کنیم که امروزه خیلی مهمه
شیطان پرستان همون فراماسونها
من چنتا کلیپ دیدم مستند ظهور و سخنرانی راعفی پور
چیزایی که الان بین جوونای ما پخش شده
مسئله مهم میدونی چیه؟
21 دسامبر 2012
میگی چرا؟
چون قراره در تاریخ 21 دسامبر 2012 در ساعت 11:11 برجی که داره توسط فراماسون هادر مکه ساخته میشه افتتاح شود.
و طوری ساخته میشه که سایه برج روی خانه خدا میفته!!!!
یعنی خداوند زیر سایه شیطان(البته به عقیده خودشون)
و دیروز من با دوستام فهمیدیم این 21 دسامبر جمعه هست!!!!!!!!
حالا سوال من ممکنه این جمعه همون جمعه ای باشه که امام زمان(عج) قراره ظهور کنه؟؟؟
در ضمن عدد 11 همون نماد شیطان و بی خدایی برای فراماسونها

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید همه اینها بازی های سیاسی باشه....نمیدونم به نظر من تا کارشناس علم سیاست نباشی نمی تونی راجع بهش نظر بدی. موفق باشی.

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کی باشم بخوام درباره امام زمان صحبت کنم
ولی به نظرتون نشانه ظهور نیست؟

آخرین ویرایش:

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم ازت محمدجان

حرفهایی که زدی محتمل هستند و از واقعیت دور نیستند. ولی هیشکی، حتی خود آقا امام زمان(عج) هم نمیدونه چه موقع ظهور میکنه و فقط خداوند است که بر همه چیز آگاه و بیناست.

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم ازت محمدجان

حرفهایی که زدی محتمل هستند و از واقعیت دور نیستند. ولی هیشکی، حتی خود آقا امام زمان(عج) هم نمیدونه چه موقع ظهور میکنه و فقط خداوند است که بر همه چیز آگاه و بیناست.
آره خوب تعیین کنندگان وقت دروغ گویند
منم منظورم این نبود که اون موقع آمام زمان میاد منظورم مشکوک بودن و اینهاست...

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم عکس کاملش به عدد 11 که دوتا ستونه دقت کنید
و اون سر برج که شبیه هرمی هست که سرش جداشده و نورانی هست

توهم زدین برادر
برو تو گوگل ارث نیگاش کن
نمیدونم چرا نزدیک مسجدالحرام ساختنش ولی چیزی که من دیدم 4 تا برج در وسط-2 برج در بالها و یک برج اصلی هستش
ربطی هم به هرم دجال نداره

منبع از کجا هستش که گفتین فراماسونرها که شما ادعای شیطانپرست بودنشون رو دارین دارن این برجها رو میسازن؟
میدونید که ورود غیر مسلمان به مکه و مدینه ممنوعه و حتی در ساخت مسجد حضرت پیامبر که امریکایی ها میساختنش از بیرون شهر پروژه رو کنترل میکردن

kamyab_65

عضو جدید
توهم دشمن سازی .......

بعدشم به بهونه مبارزه با همین دشکنای خیالی پدر مردم رو در میارین ....

بسه دیگه ، جمع کنین دوکونتونو ....

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توهم دشمن سازی .......

بعدشم به بهونه مبارزه با همین دشکنای خیالی پدر مردم رو در میارین ....

بسه دیگه ، جمع کنین دوکونتونو ....
توهم خوش خیالی

بسه دیگه، سرتونو از برف در بیارید.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در اینکه قصد و مرضی از ساخت این بنای به این عظمت بالای سر کعبه بوده، شکی ندارم ولی کجا گفته شده که این بنا قراره در اون تاریخ افتتاح بشه؟

kamyab_65

عضو جدید
میگردین تو هر عکسی ، تو هر متنی ، تو فکر خودتون ، تو ساختمونهای ساخته شده ، حتی تو ساختمونهای ساخته نشده !!!! یه عدد ۱۱ ، یه ستون که بالاش شبیه مثلث باشه ، یه چشمی ، ابرویی ، چیزی پیدا میکنین و سریع دشمن فرضی رو میسازین و بهش حمله میکنیین ،

ایشالا تو یکی از همین حملات به یکی از همین دشمنای فرضی به درجه رفیع شهادت برسین دسته جمعی ....
البت اگه مفقود هم بشین عجرش کمتر نیس

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگردین تو هر عکسی ، تو هر متنی ، تو فکر خودتون ، تو ساختمونهای ساخته شده ، حتی تو ساختمونهای ساخته نشده !!!! یه عدد ۱۱ ، یه ستون که بالاش شبیه مثلث باشه ، یه چشمی ، ابرویی ، چیزی پیدا میکنین و سریع دشمن فرضی رو میسازین و بهش حمله میکنیین ،

ایشالا تو یکی از همین حملات به یکی از همین دشمنای فرضی به درجه رفیع شهادت برسین دسته جمعی ....
البت اگه مفقود هم بشین عجرش کمتر نیس
اجر

ان شاء الله...
قبلش برید مستند ظهورو ببینید.

esmikhani.m

عضو جدید
سلام بچه ها میخام درباره یه چی بحث کنیم که امروزه خیلی مهمه
شیطان پرستان همون فراماسونها
من چنتا کلیپ دیدم مستند ظهور و سخنرانی راعفی پور
چیزایی که الان بین جوونای ما پخش شده
مسئله مهم میدونی چیه؟
21 دسامبر 2012
میگی چرا؟
چون قراره در تاریخ 21 دسامبر 2012 در ساعت 11:11 برجی که داره توسط فراماسون هادر مکه ساخته میشه افتتاح شود.
و طوری ساخته میشه که سایه برج روی خانه خدا میفته!!!!
یعنی خداوند زیر سایه شیطان(البته به عقیده خودشون)
و دیروز من با دوستام فهمیدیم این 21 دسامبر جمعه هست!!!!!!!!
حالا سوال من ممکنه این جمعه همون جمعه ای باشه که امام زمان(عج) قراره ظهور کنه؟؟؟
در ضمن عدد 11 همون نماد شیطان و بی خدایی برای فراماسونها

سال 2012 روز 21 دسامبر...من و شما همینطور خودمون رو الاف یه مشت چرندیات کردیم و از اینجایی هم که بودیم افتادیم...
این فراماسونها هم عین جمبو جت پیشرفت میکنند....
خدا هم میگه اینا رو ببین یه مشت ....که لنگن ببینن امام زمان کی ظهور میکنه...
خوب بجای اینکه خودمون رو الاف این حرفا کنیم اگر به علم بپردازیم الان ما میتونستیم طراح و مجری این ساختمون باشیم...

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
توهم زدین برادر
برو تو گوگل ارث نیگاش کن
نمیدونم چرا نزدیک مسجدالحرام ساختنش ولی چیزی که من دیدم 4 تا برج در وسط-2 برج در بالها و یک برج اصلی هستش
ربطی هم به هرم دجال نداره

منبع از کجا هستش که گفتین فراماسونرها که شما ادعای شیطانپرست بودنشون رو دارین دارن این برجها رو میسازن؟
میدونید که ورود غیر مسلمان به مکه و مدینه ممنوعه و حتی در ساخت مسجد حضرت پیامبر که امریکایی ها میساختنش از بیرون شهر پروژه رو کنترل میکردن

اولن که برادر خودتیدومن توهم نیست سومن که کی گفته ورود غیر مسلمان به اونجا حرامه؟؟؟چهارمن عربا تا خرخره زیر کثافت امریکا و... هستندپنجمن فرامانسونها همیشه خودشون اعلام میکنن که فرا ماسون هستند...لطفن یه ذره مطالعه ای خبری چیزی گوش کنید بعد ایراد بگیرید...

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم کاربری اون برجا چیه و اصلا توسط کیا ساخته شده(لطف میکنید اگر اسم برجها رو بزارین تا بشه فهمید توسط چه شرکتی ساخته شده).....اما طرح جدیدی که از طراحی کعبه دیدم جوری بود که ناظر داخل حیاط کعبه دیدی به بیرون نداره.....یعنی متوجه تسلط اون برج به خانه کعبه نیست......
اگه الان مشکل تسلط اون برجه که باید بگم تو طرح های حرم امام رضا سردرهایی ساخته شده که گنبد رو به طور رسمی از دید پنهان میکنن و کاملا مسلطن برگنبد.......از این بدسلیقگی ها کم نمیشه.......که توجیه اکثرشون پیشرفت فناوری ساخت و ساز نسبت به زمان احداث بنای اصلیه.......

kamyab_65

عضو جدید
یعنی تنها جوابی رو که تونستی بدی همین بود ؟
گرفتن یه غلط املایی ؟
همین ؟
یه مطلبی رو هم بهت برادرانه بگم ....
هر چند هیچ برادری باهات ندارم ....

این فیلما تبلیغاته ....
هم فیلمهایی که اینا میسازن و هم فیلمهایی که اونا میسازن ....
اینا سند سازی های کودکانس ....
وقتی صحبتهای کسایی که مثلا هلند بودن یا انگلیس یا .... رو میشنوی ، بهت میگن که اونجا مردم فکر میکنن مسلمونا همه قاتلن و زنها رو میکشن و از این حرفا ....

حالا چرا ؟
واقعا فکر میکنی مردم اونا خرن ؟ یا بی شعورن ؟
نه به خدا ....
اونجا تبلیغات به اون جهته و اینجا یه جهت دیگه که ۱۸۰ درجه با هم فرق دارن ....

تبلیغات یعنی همین یعنی قبولوندن حرف
یعنی یه کاری کنه که تو اعتقاد پیدا کنی که اون حرف راسته

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم کاربری اون برجا چیه و اصلا توسط کیا ساخته شده(لطف میکنید اگر اسم برجها رو بزارین تا بشه فهمید توسط چه شرکتی ساخته شده).....اما طرح جدیدی که از طراحی کعبه دیدم جوری بود که ناظر داخل حیاط کعبه دیدی به بیرون نداره.....یعنی متوجه تسلط اون برج به خانه کعبه نیست......
اگه الان مشکل تسلط اون برجه که باید بگم تو طرح های حرم امام رضا سردرهایی ساخته شده که گنبد رو به طور رسمی از دید پنهان میکنن و کاملا مسلطن برگنبد.......از این بدسلیقگی ها کم نمیشه.......که توجیه اکثرشون پیشرفت فناوری ساخت و ساز نسبت به زمان احداث بنای اصلیه.......

حرف شما درست من مسئلم اینه اون برج توسط فراماسون ها قراره ساخته شهو سایش میفته روی کعبه دیگه این که حرف خودشونه...

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی تنها جوابی رو که تونستی بدی همین بود ؟
گرفتن یه غلط املایی ؟
همین ؟
یه مطلبی رو هم بهت برادرانه بگم ....
هر چند هیچ برادری باهات ندارم ....

این فیلما تبلیغاته ....
هم فیلمهایی که اینا میسازن و هم فیلمهایی که اونا میسازن ....
اینا سند سازی های کودکانس ....
وقتی صحبتهای کسایی که مثلا هلند بودن یا انگلیس یا .... رو میشنوی ، بهت میگن که اونجا مردم فکر میکنن مسلمونا همه قاتلن و زنها رو میکشن و از این حرفا ....

حالا چرا ؟
واقعا فکر میکنی مردم اونا خرن ؟ یا بی شعورن ؟
نه به خدا ....
اونجا تبلیغات به اون جهته و اینجا یه جهت دیگه که ۱۸۰ درجه با هم فرق دارن ....

تبلیغات یعنی همین یهنی قبولوندن حرف
یهنی یه کاری کنه که تو اعتقاد پیدا کنی که اون حرف راسته

حالا برادری دارید یا ندارید
اول فیلم رو ببینید بعد بیایید راجبش حرف بزنیم، فکر کنم اینطوری منطقی تره، نه؟

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو همین اصفهان خودمون چون میخاستن یه ساختمون بسازن که نزدیک مسجدو این حرفا بود یونسکو اومد بهش گیر دادچرا به این گیر نمدیدن؟؟؟

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو عکس سومی کاملن مشخصه سرش شبیه هرمه که طلاییه حتمن اتفاقیه آقا حامد نه؟؟؟؟

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو همین اصفهان خودمون چون میخاستن یه ساختمون بسازن که نزدیک مسجدو این حرفا بود یونسکو اومد بهش گیر دادچرا به این گیر نمدیدن؟؟؟

یونسکو کاری با مسجد نداشت که.......میدان نقش جهان اصفهان ثبت جهانیه...جز میراث جهانیه........اون ساختمان بدقواره که ساختن حریم این میراث جهانی رو نقض میکرد.....به همین دلیل تخریب شد!
محوطه کعبه که جز میراث جهانی نیست که یونسکو در موردش نظر بده.........

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفن به امریکا و... نچسبون سیاسی میشهتو ایران خودمون هم شیطان پرست داریم کنسرت های دانشگاه تهران وشیراز و... تو سال 85 یادتون رفته کیا بود بلک متال و....

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا به خدا حرف من سیاسی نیست میخاستم درباره شیطان پرستا صحبت کنیم برید ببینید دکتر راعفی پور چیا که نمیگه؟؟؟یه نمونه میگم من همتون شماره911 رو با گوشیتون بگیرید...میدونید معنیش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟