میتینگ بچه های گل حسابداری

سلام دوستان خوبین؟؟؟؟؟؟

من قول داده بودم هر روز بیام اینجا و مطب بزارم اما شرمنده شدم،آخرسال مال جاری بود باید تسویه حساب میکردیم برای همین نشد بیام

P a N a H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبین؟؟؟؟؟؟

من قول داده بودم هر روز بیام اینجا و مطب بزارم اما شرمنده شدم،آخرسال مال جاری بود باید تسویه حساب میکردیم برای همین نشد بیام

سلام

مرسی معصومه جون،شما خوبی عزیزم؟:smile:

خسته نباشید،امیدواریم از این به بعد شاهد حضورت باشیم:gol:

Pary.chehr45

عضو جدید
سلام حسابدارهای عزیز منم چند وقتی هست وارد این سایت خوب شدم خیلی خوشحالم که این همه فعال هستین:w36:

hrm8881

عضو جدید
سلام خيلي زيبا .. آفرين . من حرفه حسابداري دارم اما همشيه سعي در همه فعاليتا اقتصادي دارم الان هم تو فكر يك كارخانه ريخته گري هستم . مرسييييييي .. لطفأ نظرتون رو بگين

Pary.chehr45

عضو جدید
سلام بجه ها ميشه يكي كه قبلا استخدامي بانك شركت كرده وقبول شده درباره سوالات اختصاصي توضيحاتي بده،خيلي ممنون ميشم،رشته حسابداري رو ميكم ها

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بجه ها ميشه يكي كه قبلا استخدامي بانك شركت كرده وقبول شده درباره سوالات اختصاصي توضيحاتي بده،خيلي ممنون ميشم،رشته حسابداري رو ميكم ها

مواد آزمون استخدامی عموما " بین 10 الی 15 سوال از دروس تخصصی هستش (4 یا 5 درس مث حسابرسی -اقتصاد خرد و کلان -مدیریت مالی- و اصول حسابداری )
امیدوارم موفق شید و گیر مصاحبه کننده های عقیدتی نیافتید و یا حداقل پارتی خوبی داشته باشید ...
الان مدتهاست که دیگه این آزمونها بسیارصوری برگزار میشود و یا بعد از قبولی دیگه تماسی گرفته نمیشه و حتی در صورت مراجعه حضوری با لحنی بدی با پذیرفته شدگان برخورد میکنند ...
در هر حال ... موفق باشید

Pary.chehr45

عضو جدید
خيلي ممنونم كه راهنماي كردين،اره خيلي ها مثل شما ميكن كه بايد ي بارتي داشته باشم،همه اميدم بخداست

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام بچها
یه راهنمائی میخوام ازتون.
برای دکترا حسابداری (دانشگاه آزاد) کتابهای کدوم موسسه بهتره؟

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچها
یه راهنمائی میخوام ازتون.
برای دکترا حسابداری (دانشگاه آزاد) کتابهای کدوم موسسه بهتره؟

با سلام .
متاسفانه برای قبولی در مقطع دکترا حسابداری گمون نکنم معرفی موسسه کمکی کنه ...چرا که در مقطع ارشد رشته ی حسابداری خیلی از قبولی های دانشگاه های دولتی جزوات موسسات رو قبول نداشتند و بار علمی آنرا کافی نمیدانستند .
بهترین گزینه خود کتب ارشد هستند .
با این حال حتما" برایتان پرس و جو خواهم کرد .

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...خو رشته ام فرق داره خو چیه

Pary.chehr45

عضو جدید
بجه ها واسه ارشد من رياضي فقط فصل ماتريس،انتكرال،حدوبيوستكي،بسط رو خوندم بقيه فصلها رو بلد نيستم،امار هم سه فصل اول كتاب هادي رنجبران خوندم كافيه بنظرتون،اخه من رياضي وامار نداشتم رشته دبيرستانم فني بوده،نميدونم بياد جكارشون كنم اين درسارو:(

limu tursh

کاربر فعال
بجه ها واسه ارشد من رياضي فقط فصل ماتريس،انتكرال،حدوبيوستكي،بسط رو خوندم بقيه فصلها رو بلد نيستم،امار هم سه فصل اول كتاب هادي رنجبران خوندم كافيه بنظرتون،اخه من رياضي وامار نداشتم رشته دبيرستانم فني بوده،نميدونم بياد جكارشون كنم اين درسارو:(
سلام ,
بهتره اولویت بندی کنی,
فصل هایی ک بیشتر ازشون سوال میاد بیشتر بخونی و روشون تسلط داشته باشی
از این فصل ها بیشتر سوال میاد:
ریاضی
  • مشتق
  • توابع چند متغیره
  • تابع
  • حدو پیوستگی
  • انتگرال
  • ماتریس و دترمینان
  • سایر مطالب
آمار
  • آمار توصیفی ( شاخص های مرکزی و پراکندگی)
  • توزیع های احتمال گسسته و پیوسته
  • آنالیز ترکیبی و احتمال
  • متغیر تصادفی و تابع احتمال
  • سایر مطالب

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
با سلام .
متاسفانه برای قبولی در مقطع دکترا حسابداری گمون نکنم معرفی موسسه کمکی کنه ...چرا که در مقطع ارشد رشته ی حسابداری خیلی از قبولی های دانشگاه های دولتی جزوات موسسات رو قبول نداشتند و بار علمی آنرا کافی نمیدانستند .
بهترین گزینه خود کتب ارشد هستند .
با این حال حتما" برایتان پرس و جو خواهم کرد .

ممنونم

Pary.chehr45

عضو جدید
به اميد موفقيت تمام بجه هاي حسابداري

به اميد موفقيت تمام بجه هاي حسابداري

سلام ممنون از راهنمايتون،بنظرتون جه كتابي رو بخونم كه بايه رياضي قوي بشه اخه من درس رياضيم زياد جالب نيست،كتاب هادي رنجبران هم خلاصه كفته مطالب رو نميدونم جه كتابي با جزئيات هست

sedighe93

عضو جدید
سلام ممنون از راهنمايتون،بنظرتون جه كتابي رو بخونم كه بايه رياضي قوي بشه اخه من درس رياضيم زياد جالب نيست،كتاب هادي رنجبران هم خلاصه كفته مطالب رو نميدونم جه كتابي با جزئيات هست
سلام دوست عزیز شما باید همون کتاب هادی رنجبران وبخونی چون اول کار برات سخت نشه این کتاب واقعا ساده و خوب اموزش داده و بعد ریاضیات امید محمودیان که پر ازتستهای رشته های مختلف وسالهای متفاوت هستش و یه منبع عالی برای شما
میتونی اینارو که تموم کردی یه کتاب تست به نام 2000سوال چهارگزینه ای ریاضیات عمومی از امید محمودیان وامیرعرفانیان رو بزنی که دیگه انشالله هیچ ایرادی نداشته باشی
موفق باشی
یا علی