میتینگ بچه های اسپادان

میتینگ بچه های اسپادان

• پنجشنبه عصر

رای: 7 50.0%
  • جمعه صبح

رای: 7 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    14

tifoid

عضو جدید
جمعه9 صبح کوه صفه کنار شیر سنگیا ورودی اصلی قرار اینه من از 20 نفر اوکی گرفتم و تصویب شده

هورااااااااااااااااااااا. به افتخارش:w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17:
خاله جون فقط قربون دستت پرچمی چیزی بگیر دستت ما پیداتون کنیم;)

sohrab sepehri

عضو جدید
سلامی مجدد به دوستان.
کسی جواب منو نداد که بیام یا ..............................................؟>ءءأ
پس میام.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tifoid

عضو جدید
دوستان راستی من الان از جلوی کوه صفه رد شدم داشت برف میومد لباس گرم بپوشین. یه کفشیم بپوشین که زمین نخورین...

zippo77

عضو جدید
سلام به همه دوستان نه بابا گمون نکنم اونقدر هم سردباشه ها چون صبح یکم و یه کوچولوووو برف اومد بعد هم زود قطع شد فقط یه کفشی بپوشین که سر نخورین و سالم برگردین خونه

MM.R

عضو جدید
من آریوبرزن اونور هستم........
فردا 9 صبح با جمعی از بچه های اونور میبینیمتون.......

sohrab sepehri

عضو جدید
:child:سلام میبینم تمامی کوهنوردان رفتن لالا.....:tooth:
پس دادا قربون دستت جای مارو پهن کن بخابیم:w47:

zippo77

عضو جدید
وای به حال بچه های بی مرام و سوسول که قرار امروزمون رو کنسل کنن و نیان به خاطر یه ذره برف..چون الان ساعت 3:45 صبح هستش و من دیدم داره برف میاد

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای به حال بچه های بی مرام و سوسول که قرار امروزمون رو کنسل کنن و نیان به خاطر یه ذره برف..چون الان ساعت 3:45 صبح هستش و من دیدم داره برف میاد

خب منم از همین می ترسم :razz:

MM.R

عضو جدید
سلااام......
دل تمام اونایی که پیچوندن و نیومدن آب خیلی خوش گذشت.......... :دی
جای همگی خالی بود......... :دی
این برف هم کلی فضا رو معنوی کرده بود بسی لذت بردیم ........... :دی
بچه ها قراربعدی شد هفته اول بعد از 13 به در که تاریخ و زمان بعدی متعاقبا اعلام میگردد............
گفتیم زودتر بگیم کسی میخواد برنامه ریزی کنه بتونهبعد نگید دیر گفتی...............

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیاین گزارش بدین ببینم چه کردین؟!!!!
تصویری باشه لطفا!

Andromeda Galaxy

عضو جدید
سلااام......
دل تمام اونایی که پیچوندن و نیومدن آب خیلی خوش گذشت.......... :دی
جای همگی خالی بود......... :دی
این برف هم کلی فضا رو معنوی کرده بود بسی لذت بردیم ........... :دی
بچه ها قراربعدی شد هفته اول بعد از 13 به در که تاریخ و زمان بعدی متعاقبا اعلام میگردد............
گفتیم زودتر بگیم کسی میخواد برنامه ریزی کنه بتونهبعد نگید دیر گفتی...............
سلاااام
چه خوش گذشت امروز:w36:
هرکی نیومد نصف عمرش در فنا بود:w12:
وااای برف.......کوه........دیگه نمیگم:redface:
من الان باید جشن عقدباشم ولی خوابم برد آخه دیشب ساعت4 خوابیدم وامروزم که کلی خوش گذشت

smn_mrkz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جاتون خالی بود 21 نفر بودیم خیلی خوش گذشت من که از بس برف بازی کردیم همون موقع که رسیدم خونه خوابم برد

MM.R

عضو جدید
من که جایی مهمون بودم رفتم از خونشون یه سر اومدم نت بعدشم نخوابیدم ، رسما مردم تا همین الان......... :دی