مکانیک تهران مرکز!!!

neweng86

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز.

به عنوان اولین بازدید کننده ورود خودمو به این سایت تبریک میگم....:D
به نظر میاد جای خوبی باشه... ما که تنگل شدیم .... ;)
دوستان مکانیکی که گذرشون به این تالار خورد و اگر احتمالآ از اینجا هم رد شدین یه آمار بدید ببینیم چند تا از بچه ها اینجان...:que:

یه قانونی هم همین الان میذارم... وسط مقاله های که قراره بذارم و بحث هایی که قراره بشه اصلآ پیغامی نذارین چون صددرصد پاک میشه...:smile:

می خوام اینجا یه آرشیو توپ از مقاله هایی که دارمو درست کنم....:)
اگرمو مقاله ای داشتین که به نظرتون به درد بخور بچه های مکانیک بود اول هماهنگ کنین...:surprised:
موفق باشین.:gol:

Atropatkan

عضو جدید
سلم دوست عزیز
از اینکه شما هم تهران مرکزید خوشحالم.
در ضمن مقاله رو باید تو قسمت مکانیک بگذارید تا قاطی نشند.

امیوارم که از انجمن لذت و بهره کافی رو ببرید.:book:

reza_jeegar0912

عضو جدید
پورتال دانشجویی تهران مرکز

پورتال دانشجویی تهران مرکز

با سلام خدمت شما دوست عزیز،
در این چند سالی که در دانشگاه آزاد تهران مرکز تحصیل میکردم همیشه فقدان یک محیط صمیمانه مجازی را که مختص گپ و تبادل نظر دانشجوها و بروبچه های دانشگاه آزاد تهران مرکز باشه را احساس میکردم. مدتی تقریبا طولانی به انتظار دیگران ماندیم ، اما وقتی دیدیم که خبری از همت دیگران نیست تصمیم گرفتیم خود دست بکار شویم.
اکنون با عنایت به یاری و کمک خدا و تلاش جمعی از بچه های تهران مرکز ، توانستیم محیطی آماده برای حضور همدانشگاهی های تهران مرکزی فراهم آوریم. حال نوبت به دعوت از دوستانی رسیده که دستی در این کار دارند و پیش از ما در جایی دیگر از تهران مرکز مینوشتند. ما برای هرچه گرمتر شدن محفلمان از شما دوست عزیز دعوت می کنیم تا به ما بپیوندی و در جایی که مختص شما فراهم آوردیم از تهران مرکز بنویسید. حضور شما در DATM.ir باعث دلگرمی ما و سایر هم دانشگاهیان شماست. هم اکنون به خانواده سبز تهران مرکزی ها بپیوندید.

با تشکر ، مدیریت پورتال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز
www.DATM.ir
datmir@yahoo.com

Atropatkan

عضو جدید
با سلام خدمت شما دوست عزیز،
در این چند سالی که در دانشگاه آزاد تهران مرکز تحصیل میکردم همیشه فقدان یک محیط صمیمانه مجازی را که مختص گپ و تبادل نظر دانشجوها و بروبچه های دانشگاه آزاد تهران مرکز باشه را احساس میکردم. مدتی تقریبا طولانی به انتظار دیگران ماندیم ، اما وقتی دیدیم که خبری از همت دیگران نیست تصمیم گرفتیم خود دست بکار شویم.
اکنون با عنایت به یاری و کمک خدا و تلاش جمعی از بچه های تهران مرکز ، توانستیم محیطی آماده برای حضور همدانشگاهی های تهران مرکزی فراهم آوریم. حال نوبت به دعوت از دوستانی رسیده که دستی در این کار دارند و پیش از ما در جایی دیگر از تهران مرکز مینوشتند. ما برای هرچه گرمتر شدن محفلمان از شما دوست عزیز دعوت می کنیم تا به ما بپیوندی و در جایی که مختص شما فراهم آوردیم از تهران مرکز بنویسید. حضور شما در DATM.ir باعث دلگرمی ما و سایر هم دانشگاهیان شماست. هم اکنون به خانواده سبز تهران مرکزی ها بپیوندید.

با تشکر ، مدیریت پورتال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز
www.DATM.ir
datmir@yahoo.com

با سلام خدمت شما دوست عزیز
من هم از شما برای این سایت زیبا و خوبتون تشکر می کنم.
من هم تهران مرکزی هستم.(عمران-آب)
در ضمن لود شدن سایتتون زیاده و باعث اذیت کاربر شده و موجب بسته شدن سایت می گردد.
پیشنهاد می کنم که اول یک Index بیاد و بعد از اون صفحه Reload بشه روی Hndex اصلی.

از اینکه دوباره سایت رو راه اندازی کردید خوشحال شدم.
هر کاری که از دستم بیاد و بتونم بکنم دریغ نکنید.

موفق و موید باشید.:gol: