موضوع پایان نامه شما چیست؟

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی در مورد موزه دریانوردی مطلبی داره دراختیارم بذاره؟ممنون میشم...یه نمونه موردی با نقشه هاش رو دراختیارم بذارین..میخوام ببینم فضاها به چه شکل هستن....ممنون میشم.:gol::gol:
[h=1]موزه دریا و دریانوردی خلیج فارس
[/h][h=1]موزه دریا و دریانوردی گرینویچ انگلستان
[/h][h=3]موزه دریانوردی بندر کنگ[/h]موزه دریایی آندو
و...

شاید دیدن نمونه ها بتونه کمکی بکنه

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام موضوع پایان نامه منم مشخص شد بالاخره....
شهر کتاب...
لطفا بچه هایی که میتونن راهنمایی کنن;)

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان
کسی در مورد موزه دریانوردی مطلبی داره دراختیارم بذاره؟ممنون میشم...یه نمونه موردی با نقشه هاش رو دراختیارم بذارین..میخوام ببینم فضاها به چه شکل هستن....ممنون میشم.:gol::gol:

سلام دوست خوبم تو لینک روبرو چند نمونه هست.#25

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
دوستان خواهشا هرکه در مورد راه آهن اطلاعات داره برام بزاره ممنون میشم

سلام دوست خوبم امیدوارم لینکای زیر کمکتون کنه

ریزفضا ایستگاه راه آهن + نمونه طراحی شده + نمونه موردی ایرانی : #5

ایستگاه قطار Stam-ford :
ایستگاه راه آهن اتریش- زاها حدید :#13
ایستگاه قطار TGV،لیون،فرانسه :#12
و صفحات این تاپیک رو ببین شاید باز نمونه باشه :
فرودگاه ها، ایستگاه های قطار و ترمینال های مسافربری Airports & Stations

mah6idd

عضو جدید
سلام دوستان من احتیاج ب مطالعات پایان نامه با موضوع فرودگاه دارم .. لطفا کمک کنید
;)

زهرا-پ

عضو جدید
سلام دوستان موضوع پایان نامه ی من خوابگاه دانشجویی دختران هستش کسی میتونه کمکم کنه؟ هنوز هیچ کاری نکردم

M I N A

کاربر ممتاز
سلام دوستان موضوع پایان نامه ی من خوابگاه دانشجویی دختران هستش کسی میتونه کمکم کنه؟ هنوز هیچ کاری نکردم

سلام دوست خوبم شمامیتونید از مطالب و فایل موجود در این تاپیک : [ضوابط ونمونه های طراحی] خوابگاه دانشجویی برای ضوابط طراحی کمک بگیرید
و برای نمونه موردی خوابگاه دانشجویی و نمونه طراحی شده به تاپیک : خوابگاه Dormitory و تاپیک : [ دانلود ] پلان های خوابگاه مراجعه کنید

بهونه

عضو جدید
سلام دوستای خوبم
سال نو همتون مبااااااااااااااااااااارک
موضوع پایان نامه من شهربازی با رویکرد معلولین هست
هرچی میگردم چیزی نیست
تو مطالعات و نمونه موردی شدید گیر کردم :(

Sina-Arch

عضو جدید
سلام دوستای خوبم
هرچی میگردم چیزی نیست
سلام
برای شروع طراحی توصیه می کنم اول ضوابط معلولین رو اول یه دور بخون بعد شروع کن به انجام کل کارهات
خیلی ایده می ده بهت

M I N A

کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم
هرچی میگردم چیزی نیست

سلام
برای شروع طراحی توصیه می کنم اول ضوابط معلولین رو اول یه دور بخون بعد شروع کن به انجام کل کارهات
خیلی ایده می ده بهت
سلام دوست خوبم برای ضوابط معلولین میتونی از فایل این تاپیک هم استفاده کنی
تاپیک: [ضوابط طراحی] ضوابط و مقررات شهرسازي و معماري براي افراد معلول جسمي- حركتي

houraneh

عضو جدید
سلام دوستان.سال نو مبارک...من می خوام برای پایان نامم پارکی با کاربری روان درمانی (موسیقی درمانی، تئاتر درمانی،یوگا و مدیتیشن و...) طراحی کنم .بنظرتون موضوعم جالبه؟ :que: ممنون میشم اگه پیشنهادی دارید بهم بگید.:D

استاتیرا68

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز سال نو مبارک:smile:
من موضوع پایان نامه ام بنیاد باززنده سازی رقص های آیینی هست
نمونه موردی کسی سراغ داره؟؟؟؟؟:cry:
چند تا پلان مربوط به خانقاه دارم میشه به عنوان نمونه گذاشت؟؟؟؟
استادمون گفته میشه از موارد مشابه استفاده کرد بنظرتون میشه از مرکز نمایشهای آیینی استفاده کرد؟؟؟؟
ممنون میشم جوابم بدید لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:(

Sina-Arch

عضو جدید
سلام دوستان.سال نو مبارک...من می خوام برای پایان نامم پارکی با کاربری روان درمانی (موسیقی درمانی، تئاتر درمانی،یوگا و مدیتیشن و...) طراحی کنم .بنظرتون موضوعم جالبه؟ :que: ممنون میشم اگه پیشنهادی دارید بهم بگید.:D
سلام
موضوع خیلی جالبیه.به شرطی که روی طراحیش حساسیت لازم انجام بشه
انتخاب سایت فوق العاده مهمه...
جنس طبیعی سایت.دسترسی سایت.خط آسمان اطراف.شیب طبیعی در مقاطع مختلف و ...

SaReH.Mi

عضو جدید
سلام موضوع پایان نامه من (( پایانه دریایی )) موقعیت کیش-رویکرد پست مدرن است . کسی هست راجع به برنامه فیزیکی و دیاگرام ها بهم کمک کنه ؟ :) ممنونم

سلام دوستی... در مورد اصل موضوع شرمنده ام که اطلاعاتی ندارم ولی موقعیت رو که کیش قرار دادی رو این موضوع که کیش یک جزیره مرجانی و زنده س و بالطبع این مسئله روی کانتکس پروژه ت اثر میذاره یه تمرکزی داشته باشی شاید کمکت کنه

SaReH.Mi

عضو جدید
سلام دوستان.. من روی موضوع دچار تردید شدم
دغدغه شهری من وجود یه فضاییه که تعامل و گفتگو در اون فضا شکل بگیره... مرکز گفتگوهای جمعی یا یه همچین چیزی
به مرکز گفتگوی ادیان فکر کردم(جایی که بحث و تحقیق راجع به ادیان در اون صورت بگیره و ...)
به یه فضایی که به هنرمندانی که تو سطح شهر هنرنمایی می کنند.. مثل نوازنده ها فکر کردم... چنین فضایی هست؟ نمیدونم میشه اسمشو مرکز هنرنمایی آزاد گذاشت؟ اصلا منطقی به نظر میرسه؟
کسی موضوعی به ذهنش می رسه که کمک کنه؟

parvin rk

عضو جدید
سلام دوستان.. من روی موضوع دچار تردید شدم
دغدغه شهری من وجود یه فضاییه که تعامل و گفتگو در اون فضا شکل بگیره... مرکز گفتگوهای جمعی یا یه همچین چیزی
به مرکز گفتگوی ادیان فکر کردم(جایی که بحث و تحقیق راجع به ادیان در اون صورت بگیره و ...)
به یه فضایی که به هنرمندانی که تو سطح شهر هنرنمایی می کنند.. مثل نوازنده ها فکر کردم... چنین فضایی هست؟ نمیدونم میشه اسمشو مرکز هنرنمایی آزاد گذاشت؟ اصلا منطقی به نظر میرسه؟
کسی موضوعی به ذهنش می رسه که کمک کنه؟

[FONT=&quot]سرای معرفت (طراحی مجموعه فرهنگی اسلامی با رویکرد پایداری اجتماعی)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]مجموعه فرهنگی اسلامی با تاکید بر مولفه های هویت بخشی در بناهای تاریخی[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]سرای شناخت (طراحی مجموعه فرهنگی اسلامی با رویکرد پایداری اجتماعی)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]ارتباط مفهوم و معناي فضاي فرهنگی اجتماعي با ساختار و فرمهاي معماري ايراني اسلامي[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]ضرورت تقويت، غنابخشي بناهاي فرهنگي[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]در متن بافت تاريخي[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]ارتباط شاخصه هاي توسعه پايدار اجتماعي با الگوهاي معماري سنتي ايران (نمونه موردي: محله )[/FONT] [FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]ارزشهاي ازياد رفته معماري پايدار ايراني در متن بافت تاريخي[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]بازکاوی هویت در متن بافت تاریخی بر پایه معماری ایرانی[/FONT]
[FONT=&quot]تاملی در رابطه ی ارتقای هویت کالبدی و توسه پایدار اجتماعی[/FONT]

parvin rk

عضو جدید
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]مرکز فرهنگی اسلامی [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
. [FONT=&quot]طراحی معماری بنیاد آسمان[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
. [FONT=&quot]ثنا کده( محل تجمع ادیان)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]محل تجمع ادیان ابراهیمی[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
. [FONT=&quot]مجتمع پردیسان(مرکز اطلاع رسانی و فرهنگی آموزشی .....[/FONT]
. [FONT=&quot]مجتمع اهل بیت (ع)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

setareh274

عضو جدید
سلام موضوع پايان نامه من طراحي شهرك صنعتي
كسي ميتونه كمكم كنه؟؟؟؟

معمارباش

عضو جدید
سلام دوستان موضوع پایان نامه من (پارک زلزله)بود و با نمره ی 19 فارغ التحصیل شدم :thumbsup2: موضوع بسیار کم و جالبی،واسه رساله بهم پیام بدید..:twisted:

بالا