موضوع پایان نامه شما چیست؟

سحر پورزینی

عضو جدید
سلام من تازه واردم و میخوام رو مجتمع تجاری تفریحی کار کنم ولی تو تکمیل موضوع پایان نامه وسواس دارم لطفا راهنماییم کنین ممنون و همین طور پایانه ی مسافربری (در واقع روی دوتا پایان نامه قرار کار کنم )

negar-arch

عضو جدید
سلام، کسی در مورد مرکز هنر های تزیینی اطلاعاتی نداره؟
و لطفا هر کسی که میتونه در مورد رویکرد ها یه توضیحاتی بده، مثل پایداری،معماری ایرانی اسلامی،و یا اقلیم ...
ممنون

qasedak_20

عضو جدید
سلام دوستان
میشه راهنمایی کنید برای انتخاب سایت پروژه چطور باید شروع کرد ؟؟
باید بگردیم تو شهر یه زمان پیدا کینم ؟؟!!!

مثلا برای مجتمع خدماتی رفاهی چقدر زمین احتیاج هست ؟
زمین کجا باید بااشه که اجازه عکسبرداری و ... اینا بدن
:|||

asiye8247

عضو جدید
سلام موضوع پايان نامم كتابخونه مركزيه
ميشه چندتانمونه كار بذارين برا دانلود
ممنون ميشم:smile:

samirabardia

عضو جدید
ای ول ...
موضوع پایان نامه من هم همین بود ...
مرکز تجمع ادیان الهی ...
منم از چهار دین اسلام، مسیحیت، زرتشت و یهودی تو کارم استفاده کردم ...
و اتفاقا هم چهارتا معبد جدا برای هرکدوم طراحی کردم، هم یه مرکز جدا برای کلشون ...
نمیدونم شما تا چه حد کار کردین، و موضوتون چه جوریه، من ایمیلمو و آدرس وبلاگمو میذارم، یه توضیح کلی راجع به طرح و روند طراحیتون بدین، تا منم در جریان قرار بگیرم، بعد بهتون در حد توانم کمک کنم ...
مساحت سایت من 21 هکتار بود ... یعنی 210 هزار متر مربع ...
خدا رو شکر حتی با این که یه سری اتفاق بد روز تحویل واسم افتاد، من رکورد نمره پایان نامه های کل دوران دانشگاه رو زدم و 30 صدم بالاتر از بالاترین نمره گرفتم، نوزده و شصت صدم ...
بهر حال خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم ...
وبلاگم: arch88raf.rozblog.com
ایمیل: m.a.maybody@gmail.com

سلام من واستون یه ایمیل فرستام ... چون منم موضوعم همینه و به کمکتون احتیاج دارم ممنون میشم اگه جواب بدید

samirabardia

عضو جدید
سلام من واستون یه ایمیل فرستادم ... چون منم موضوعم همینه و به کمکتون احتیاج دارم ممنون میشم اگه جواب بدید

somaneh

عضو جدید
موضوع پایان نامم می خواهم از یک نیاز شروع بشه مثلا چون جامعه ما در آینده جامعه پیری می شود نیاز به خانه سالمندان احساس می شود یعنی یک توجیح در مورد انتخاب موضوع داشته باشم اگه میشه کمکم کنید

مریم وحدانی

عضو جدید
موضوع پایان نامه

موضوع پایان نامه

موضوع پایان نامه من دانشکده معماری هستش و نیازمند یک مطالعات کامل برای پایان نامه ام هستم. شما می توانید کمکم کنید؟:redface:

tiana

عضو جدید
سلام موضوع پایان نامه من پارک آبی شیراز هستش، متاسفانه اطلاعات د ر مورد پارک آبی خیلی کمه ، کسی میتونه کمکم کنه؟

somaneh

عضو جدید
موضوع پایان نامم می خواهم از یک نیاز شروع بشه مثلا چون جامعه ما در آینده جامعه پیری می شود نیاز به خانه سالمندان احساس می شود یعنی یک توجیح در مورد انتخاب موضوع داشته باشم اگه میشه کمکم کنید

7209597

عضو جدید
رساله فرهنگسرا

رساله فرهنگسرا

سلام، موضوع من فرهنگسراست اگه رساله شو دراختیارم بذارید ممنون میشم.باتشکر

آخرین ویرایش:

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، موضوع من فرهنگسراست اگه رساله شو دراختیارم بذارید ممنون میشم.باتشکر

در مورد درخواستتون به لینکای زیر مراجعه کنید :
مطالعات پایان نامه فرهنگسرا:#34
[ضوابط ونمونه های طراحی] فرهنگسرا

و با توجه به موضوع پایان نامه این تاپیکا هم ببنیدشاید کمک کنه :
[ دانلود ] پلان های فرهنگسرا

فرهنگسرا ها و مراکز فرهنگی - هنری Cultural Buildings
فرهنگسراي تي جيبائو(رنزوپیانو)
[معماری معاصرایران]:فرهنگسرای خاوران

[معماری معاصرایران]:فرهنگسرای نیاوران

[معماری معاصر ایران]:فرهنگسرای دانشجو
[h=1]گالری آثار شخصی] پایان نامه فرهنگسراي جوان[/h]

fateme mohiti

عضو جدید
سلام .موضوع پایان نامه من اسایشگاه معلولین ذهنی هست که یک پروژه اجرایی هم هست شهرش هم نیشابوره. اگه میشه در مورد مطالعاتش بهم کمک کنین .اگه کسی در این مورد کار کرده میشه نمونه واسم بذارین. متشکر

sonor

عضو
سلام موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد من طراحی مکان اموزشی برای کودکان معلول جسمی حرکتی نمونه خارجی براش پیدا نمیکنم لطفا کمکم کنید

tv.kade

عضو جدید
سلام دوستان
موضوع =پایان نامه من مجموعه تورستی و تفریحی و اقامتی
ممنون میشم ضواط و بخصوص زیز فضاها را اکه کسی داره برام بزازه
سرچ کردم نبود

آخرین ویرایش:

hadis_a1991

عضو جدید
با سلام و خسته نباشی.موضوع پایان نامه ی من مسجد هست.اگر بتونین کمکم کنین ممنون میشم.در مورد تیپولوژی مسجد/تیپولوژی اقلیم و مساجد اقلیم های گرم و مرطوب.ممنون

بالا