موضوع احتمالی اسکیس ارشد دانشگاه آزاد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tiny memar

عضو جدید
اینایی که گفتی رو از صبح با خودت بردی یا واسه آزمون عملی ؟آخه من علوم تحقیقات زدم از شهرستان میام میخوام بدونم میشه سر تئوریش وسایل برد ؟
دوست عزيز تئوري نميذارن وسايل ببري فقط بعداز ظهر ميتوني ببري اگر بردي بايد تحويل امانات بدي وسايلت....

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینایی که گفتی رو از صبح با خودت بردی یا واسه آزمون عملی ؟آخه من علوم تحقیقات زدم از شهرستان میام میخوام بدونم میشه سر تئوریش وسایل برد ؟
آره دیگه از صبح با خودت می‌بری نمیتونی‌ که ‌بعد از آزمون برگردی شهرستان اینارو بیاری نمیرسی خسته میشی‌ ..... از صبح می‌بری تحویل میدی به امانات...... میری سر جلسه تئوری...... تموم که شد برمی‌گردی تحویل میگیری یه چیزی می‌خوری استراحت میکنی‌ تا آزمون عملی‌ شروع شه .... میری آزمون میدی میای بیرون

آخرین ویرایش:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی الهه جوون فکر کنم از دم خونمون یه وانت بار باید کرایه کنم واسه وسایل :D کاغذ هم خودشون میدن واسه شیت بندی؟؟ بعد شوما گفتی قبول شدی کجا قبول شدی یعنی منی که لای کتاب باز نکردم به نظرت قبول میشم :D
...بقچه کنی‌ بیای بگی‌ اومدم آزمون بدم:w15: مثل مجید که می‌خواست بره اردو

از اینای که گفتم همه رو که نمی‌بری با هر کدوم که تصمیم داری کار کنی‌ می‌بری مثلا من خودم مداد رنگی‌ و آبرنگ نمیبرم چون بلد نیستم با آبرنگ کار کنم یا زیر انداز و لحاف و دشک مقوا کارتون و روزنامه و بند و بساط نبرد‌م رو صندلی نشستم تخت شاسیمم ا۲ بود گذشتم رو دسته صندلی کشیدم خیلیم راحت بودم
... از این برس‌ها هست که چرک‌های :w25:پاک کنو تمیز می‌کنه ( ما تو دانشگاه بهش می‌گفتیم افشین آخه رو دستش نوشته بود افشین) از اونا هم خیلی‌ به کار من اومد بغل دستیم ساعتشو اشتراک گذشت منم اونو اشتراک گذاشتم.... یادش بخیر خانوم بغل دستی من حامله بود... مراقبها خیلی‌ هواشو داشتن هی‌ وسایلش می‌افتاد زمین میرفتن واسش جمع میکردن...

آخرین ویرایش:

rommanc

عضو جدید
khob emruze dg nayumade vali!
rasti elahe jan manam ghz zadam shoma miduni eskiso dar che had bezani ghabuli ghz masalan randoye kheyli tup mikhad?ya hameye madarek kamel bashe kafie?

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدون چرا هرچی بیشتر در مورد ازمون مطلب میخونم بیشتر به این باور میرسم که کلام پس معرکس

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
khob emruze dg nayumade vali!
rasti elahe jan manam ghz zadam shoma miduni eskiso dar che had bezani ghabuli ghz masalan randoye kheyli tup mikhad?ya hameye madarek kamel bashe kafie?
عزیزم امروز ۱۵هوم بود،،، الان که ساعت ۱ شده شده ۱۶ هوم....
از اسکیسش اصلا خبر ندارم من دفعه پیش تهران شمال زده بودم...

آخرین ویرایش:

arckey

عضو جدید
موضوع احتمالی ؟ :))))

خب چه کاریه !! روی همه موضوعات تسلط نسبی داشته باشین .

موضوع امسال دانشگاه بین راهی هست :))))

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دانشگاه بین راهی:surprised:
یعنی قبلا کاربریش اقامتگاه بوده الان کردنش دانشگاه ازاد :D

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

در حقیقت رو همه ی تکنیکای راندو تسلط نسبی داشته باشیم
دانشگاه بین راهی چیه دیگه

arckey

عضو جدید
دانشگاه بین راهی:surprised:
یعنی قبلا کاربریش اقامتگاه بوده الان کردنش دانشگاه ازاد :D

دقیقا الان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات همه جا یه شعبه داره ، حالا می خوان بسنجن شما رو که ببینن توی این موضوعات توانایی طراحی شما در چه حدیه :biggrin:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال یه موضوع که نیست .....تو تهران که خودش سه تا موضوع بود باید انتخاب میکردیم تو هر شهرستانیم فرق داره....پس باید سوال بشه موضوعات احتمالی‌ اسکیس‌های هر شهرستان چیه..... اینکه همه میگن احتمالا ورزشی من نمیدونم منظورشون تهرانه؟

والا سال پیش هم از رو آزمون دکترا گفتن مهد کودک سه تا موضوع بود هیچ کدومشم ربطی‌ به کودک و مهد‌کودک نداشت....

و جالب تر اینکه شهرستانا هم موضوعآتشون ربطی‌ به هم نداشت... حالا ببینیم امسال میخوان چی‌ کار کنن...

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال یه موضوع که نیست .....تو تهران که خودش سه تا موضوع بود باید انتخاب میکردیم تو هر شهرستانیم فرق داره....پس باید سوال بشه موضوعات احتمالی‌ اسکیس‌های هر شهرستان چیه..... اینکه همه میگن احتمالا ورزشی من نمیدونم منظورشون تهرانه؟

والا سال پیش هم از رو آزمون دکترا گفتن مهد کودک سه تا موضوع بود هیچ کدومشم ربطی‌ به کودک و مهد‌کودک نداشت....

و جالب تر اینکه شهرستانا هم موضوعآتشون ربطی‌ به هم نداشت... حالا ببینیم امسال میخوان چی‌ کار کنن...
یعنی موضوع هر شهرستان فرق می کنه؟! مصحح ها و طراحاش چی؟ استادای همون واحدن؟!!!...

xx_shaghayegh

عضو جدید
سلام بچه ها...من امثال میخام آزاد ارشد امتحان بدم..ولی تئوری هیچی بلد نیستم اما اسکیسم خیلی خوبه..حرف نداره .به نظرتون قبول میشم...؟؟؟

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها چند ساعت بین کنکور تئوری با اسکیس فاصله میزارن؟؟

10915

عضو جدید

پاسخ سوال شما:

زمان ازمون عملی معماری ؟

به شرح زیر می باشد: کلیه مواد مورد نیاز ازمون در راهنمای کارت ازمون شما درج شده است و ازمون عملی نیز در همان روز و نوبت برگزار میشود . نوبت برگزاری آزمونتان در کارتتان درج شده است .
با تشکر
واحد پاسخگويي به سوالات

s0uDe archi

عضو جدید

پاسخ سوال شما:

زمان ازمون عملی معماری ؟

به شرح زیر می باشد: کلیه مواد مورد نیاز ازمون در راهنمای کارت ازمون شما درج شده است و ازمون عملی نیز در همان روز و نوبت برگزار میشود . نوبت برگزاری آزمونتان در کارتتان درج شده است .
با تشکر
واحد پاسخگويي به سوالات
اين يعني اينكه همراه آزمون تئوري وسايل اسكيس هم ببريم؟

shhg

عضو جدید
بینش 5 ساعت فاصله هست،اگه میرسی بری و برگردی وسایل اسکیسو باهات نبر،ولی اگه میدونی نمیرسی همرات ببر به امانات تحویل بده و موقغ امتحان عصر تحویل بگیر

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلاااااااااااااام
چرا تو کارت زده فقط صبح شنبه؟
من کارت پارسال یادم نیست، اونم همینطوری بود؟ :w20:
نکنه کاسه ای زیر نیم کاسست؟

shhg

عضو جدید
آره تو کارت زده صبح،جریاااااااااان چیه؟پارسال زده بود صبح و بعد از ظهر

shhg

عضو جدید
آره تو کارت زده صبح،جریاااااااااان چیه؟پارسال زده بود صبح و بعد از ظهر