موسسه ی آموزش عالی کوثر قزوین

pegasus aromazi

عضو جدید
این موسسه در سال 85 افتتاح شده ولی با این توصیف در سال 87 4رشته ی کارشناسی معماری و برق و نرم افزار و حسابداری و یک رشته ی کاردانی حسابداری رو جذب میکنه.
سیستم مدیریت دانشگاه دانشجو محور می باشد و جدا درخواستی نبود که مدیران دانشگاه آنرا رد کنند.
خلاصه اینکه این دانشگاه طوریه که امسال سر رفتن توش بین دانشجو های سالای قبلش و تازه واردا جنگه!

سطح علمی اونجا در قیاس با بقیه غیر انتفاعی ها خیلی بهتره و به اعتراف خیلی از دوستان خودم که توی صدرا ی تهران میخونند کوثر بهتره.
البته به خود دانشجو هم ربط داره یعنی اگه بخواید اونجا بخونید میتونید و استاداتون هم حسابی باهاتون کار میکنند و اگه نخواید نه!!

Reza GSM

عضو جدید
این موسسه در سال 85 افتتاح شده ولی با این توصیف در سال 87 4رشته ی کارشناسی معماری و برق و نرم افزار و حسابداری و یک رشته ی کاردانی حسابداری رو جذب میکنه.
سیستم مدیریت دانشگاه دانشجو محور می باشد و جدا درخواستی نبود که مدیران دانشگاه آنرا رد کنند.
خلاصه اینکه این دانشگاه طوریه که امسال سر رفتن توش بین دانشجو های سالای قبلش و تازه واردا جنگه!

سطح علمی اونجا در قیاس با بقیه غیر انتفاعی ها خیلی بهتره و به اعتراف خیلی از دوستان خودم که توی صدرا ی تهران میخونند کوثر بهتره.
البته به خود دانشجو هم ربط داره یعنی اگه بخواید اونجا بخونید میتونید و استاداتون هم حسابی باهاتون کار میکنند و اگه نخواید نه!!

این حرفا هیچ کروم صحت نداره
باور نکنین
سطح علمی بسیار پایینی داره و
مدیریت کاملا افتضاح

shaghayegh22

عضو جدید
درباره کوثر

درباره کوثر

سلام
من دانشجویی حسابداری کاردانی همین دانشگاه هستم ...اگه درباره رشته خودم بخوام بگم باید بگم که به جز استاد حیدری نژاد (اقتصاد) استاد قاسمی(صنعتی 2) استاد انبارلویی(ریاضی) بقیه استادهای تخصصی تعریفی نیستن ...درباره معماری هم باید بگم که بچه همیشه آواره هستن و دنبال آتلیه خالی میگردن ...البته تازه دارن یه ساختمون جدید می سازن شاید اوضاع عوض بشه...تازه یه حراستی داره که دائم گیر میده ...بچه ها میشناسنش رضایی...

H@M!D21

عضو جدید
وای وای راست میگه یه حراست داره به اسم رضایی
که مثل ........... می مونه
هرکی می خواد این دانشگاه بیاد پیشنهادم بهش اینه که بزرگ ترین اشتباه عمرشو داره می کنه

سارا کورو

عضو جدید
سلام/ من دانشجوی رشته برق هستم.ترم 1 .راستش من دیگه نمیدونم باید با رضایی چیکار کنم شماها که با تجربه تر هستید راهنمایی کنید

shaghayegh22

عضو جدید
من تیر ماه 88 فارغ التحصیل شدم ...متاسفم:cry:که فکر می کردم ...کوثر دانشگاه خوبی نیست ... اما حالا که اونو با آزاد مقایسه می کنم میبینم که آزاد افتضاحه ...استاداش که یا نمیان یا قهر میکنن و میرن ...با با صد رحمت به اون کوثر صد رحمت به گیر دادن رضایی یادش بخیر چه روزای داشتیم ... خوش میگذشت ... حداقل اش اینه که اکثر بچه های کوثر توی یه رنج سنی هست اما آزاد خیلی هاشون هم سن مامان و بابای آدم ...در کل مدیر گروه حسابداری با اون همه کج وکوله بودنش خوب بود ... حداقل 18 -20 واحد بر میداشتی دو روز کامل دانشگاه بودیم ... ساعت پرت نداشتیم ... اما آزاد اینجوری نیست ...همش ساعتت پرت می شه ... بین اکثر کلاس ها هم 3-4 ساعت فاصله است ... سایتش هم به ازای 1 دقیقه هزینه 1 ساعت رو باهات حساب میکنه ...

مریم رهام

عضو جدید
دانشگاه کوثر قزوین

دانشگاه کوثر قزوین

سلام من کارشناسی دانشگاه کوثر بودم باید بگم افتضاحه. استادها همه بیسواد. سیستم آموزشی داغون. مدیریت افتضاح خلاصه از همه نظر داغونه. من 2 ترم دیگه ام دارم خدا به دادمون برسه. توصیه میکنم کوثر انتخاب آخرتون باشه. استادای داغونی مثل نیکمرد و فارغ زاده و رستمی که اصلا سواد ندارن. (کارشناسی نرم افزار)

مریم رهام

عضو جدید
کوثر لعنتی

کوثر لعنتی

بچه ها گول نخورین کوثر افتضاحه از مدیر گروهاش بگیر تا استادا و رییس دانشگاه عمله اش.

NEGINNN

کاربر بیش فعال
سلام به همه ی کوثری ها نمیدونم بگم خوشبختانه یا متاسفانه ..............?
منم شدم کوثری
کاردانی عمرانو صدرا گرفتم و امروز کوثر قزوین عمران عمران قبول شدم میخوام ازتون راهنماییم کنین این دانشگاه شما سایت نداره?
خیلی ممنون میشم این انتخاب سومم بود کم کم دارم پشیمون میشما.............
اما نه ............ خدایا شکرت
راضیم به رضات

sara.radan

عضو جدید
من تیر ماه 88 فارغ التحصیل شدم ...متاسفم:cry:که فکر می کردم ...کوثر دانشگاه خوبی نیست ... اما حالا که اونو با آزاد مقایسه می کنم میبینم که آزاد افتضاحه ...استاداش که یا نمیان یا قهر میکنن و میرن ...با با صد رحمت به اون کوثر صد رحمت به گیر دادن رضایی یادش بخیر چه روزای داشتیم ... خوش میگذشت ... حداقل اش اینه که اکثر بچه های کوثر توی یه رنج سنی هست اما آزاد خیلی هاشون هم سن مامان و بابای آدم ...در کل مدیر گروه حسابداری با اون همه کج وکوله بودنش خوب بود ... حداقل 18 -20 واحد بر میداشتی دو روز کامل دانشگاه بودیم ... ساعت پرت نداشتیم ... اما آزاد اینجوری نیست ...همش ساعتت پرت می شه ... بین اکثر کلاس ها هم 3-4 ساعت فاصله است ... سایتش هم به ازای 1 دقیقه هزینه 1 ساعت رو باهات حساب میکنه ...
من کارشناسی ناپیوسته نرم افزار کوثر قبول شدم میخواستم اگه بشه آزاد هم شرکت کنم. میتونم بپرسم شما دانشگاه آزاد کجا قبول شدید؟

naz_brayan66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی کوثری ها نمیدونم بگم خوشبختانه یا متاسفانه ..............?
منم شدم کوثری
کاردانی عمرانو صدرا گرفتم و امروز کوثر قزوین عمران عمران قبول شدم میخوام ازتون راهنماییم کنین این دانشگاه شما سایت نداره?
خیلی ممنون میشم این انتخاب سومم بود کم کم دارم پشیمون میشما.............
اما نه ............ خدایا شکرت
راضیم به رضات​

http://www.kowsar.ac.ir/index.php

این سایتشه منم امسال قبول شدم. ICT

وسسه آموزش عالی کوثر قزوین در سال 1384 شمسی با پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری در مقطع کاردانی ناپیوسته در 2 رشته نرم افزار و حسابداری تاسیس گردید و با همکاری اساتید مجرب توانست در طی دوسال سطح بسیار مطلوبی از نظر علمی ایجاد نموده و بتواند با کسب رتبه های مناسب کنکور کارشناسی جایگاه مناسبی در بین موسسات آموزش عالی داشته باشد
مدیریت مجموعه، با سابقه مدیریت آموزشی بالا و کوله باری از تجربه، همواره بدنبال این بوده که بهترین امکانات آموزشی و رفاهی را در اختیار دانشجویان موسسه قرار دهد و در این راستا با خرید بیش از 3500 متر مربع فضای آموزشی و بیش از 850 میلیون ریال تجهیزات کمک آموزشی و فراهم نمودن سرویس ایاب و ذهاب برای دانشجویان مقیم تهران و سایر امکانات رفاهی، تلاش نموده است تا به رسالت خود به نحو احسن عمل نموده و به علم آموزی به آینده سازان این مرزو بوم پر گهر بپردازد
پس از گذشت 6 سال از تاسیس موسسه و افزودن دو رشته برق-الکترونیک و معماری ، در مقطع کاردانی از سال 1385، کارشناسی ناپیوسته حسابداری از سال 1386، کارشناسی ناپیوسته معماری و کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر گرایش نرم افزار از سال 1387 ، کارشناسی ناپیوسته عمران-عمران و کارشناسی ناپیوسته الکترونیک از سال 1388 و همچنین کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر گرایش سخت افزار و کارشناسی ناپیوسته ICT و کارشناسی ناپیوسته کنترل و ابزار دقیق از سال 1389 موسسه دارای بیش از 2500 نفر دانشجو در 8 رشته و 2 مقطع تحصیلی است

یعنی اولین ورودیای کارشناسی آی سی تی این دانشگاهیم؟؟؟
:razz::surprised:

آخرین ویرایش:

ali954

عضو جدید
سلام من كوثر كارداني خوندم
در حال حضار 2 تا ساختمون ديگه ساخته شده و كلا 3 تا ساختمون داره
فعلا هم سروراشون تركيده منم جاي ديگه قبول شدم معلوم نيست بايد چي كرد
نه ميشه ريز نمره داد نه تاييده هيچي نميشه كرد
كلا بي نظمي بالاس!
من براي كارشناسي دهخدا رو انتخاب كردم

amirj2

عضو جدید
چرا اینهمه نفرت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا اینهمه نفرت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها گول نخورین کوثر افتضاحه از مدیر گروهاش بگیر تا استادا و رییس دانشگاه عمله اش.
سلام .
میشه دلایل افتضاحی رو نام ببرید .؟؟ این ترم منم دارم میام اینجا فقط تورو خدا منو نترسون. :eek:

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این سایتشه منم امسال قبول شدم. ICT

وسسه آموزش عالی کوثر قزوین در سال 1384 شمسی با پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری در مقطع کاردانی ناپیوسته در 2 رشته نرم افزار و حسابداری تاسیس گردید و با همکاری اساتید مجرب توانست در طی دوسال سطح بسیار مطلوبی از نظر علمی ایجاد نموده و بتواند با کسب رتبه های مناسب کنکور کارشناسی جایگاه مناسبی در بین موسسات آموزش عالی داشته باشد
مدیریت مجموعه، با سابقه مدیریت آموزشی بالا و کوله باری از تجربه، همواره بدنبال این بوده که بهترین امکانات آموزشی و رفاهی را در اختیار دانشجویان موسسه قرار دهد و در این راستا با خرید بیش از 3500 متر مربع فضای آموزشی و بیش از 850 میلیون ریال تجهیزات کمک آموزشی و فراهم نمودن سرویس ایاب و ذهاب برای دانشجویان مقیم تهران و سایر امکانات رفاهی، تلاش نموده است تا به رسالت خود به نحو احسن عمل نموده و به علم آموزی به آینده سازان این مرزو بوم پر گهر بپردازد
پس از گذشت 6 سال از تاسیس موسسه و افزودن دو رشته برق-الکترونیک و معماری ، در مقطع کاردانی از سال 1385، کارشناسی ناپیوسته حسابداری از سال 1386، کارشناسی ناپیوسته معماری و کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر گرایش نرم افزار از سال 1387 ، کارشناسی ناپیوسته عمران-عمران و کارشناسی ناپیوسته الکترونیک از سال 1388 و همچنین کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر گرایش سخت افزار و کارشناسی ناپیوسته ICT و کارشناسی ناپیوسته کنترل و ابزار دقیق از سال 1389 موسسه دارای بیش از 2500 نفر دانشجو در 8 رشته و 2 مقطع تحصیلی است

یعنی اولین ورودیای کارشناسی آی سی تی این دانشگاهیم؟؟؟:razz::surprised:

تا اونجایی که من میدونم اره.ict امسال اومده و اولین سالیه که واسه این رشته دانشجو میگیره

سلام .
میشه دلایل افتضاحی رو نام ببرید .؟؟ این ترم منم دارم میام اینجا فقط تورو خدا منو نترسون. :eek:
دلیل بد گویی همه از این موسسه بیشتر حراستشه .همه از حراستش ناله میکنن
خود من ترم 3 کاردانی برقم تو کوثر...

چرا اینهمه نفرت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

منم دارم میترسم:eek:
بیشتر حراستشه که همه ازش فرارین!!!!!!

nirgiya

عضو جدید
بچه ها من دارالفنون قزوين ميخونم همه بچه هامون از كوثر تعريف ميكردن
اما مثل اينكه شما هم مشكلات مارو داريد
حراست و بي نظمي و....
به جاي اين همه دانشگاه غيرانتفاعي كاش دوتا درست و حسابي ميزدن قدم به قدمش دانشگاست
همه هم ناراضي...

به به

به به

سلام من برادر یکی از دانشجو ها هستم که میگه غذاهای اونجا خیلی خوش مزه است.:redface:
امیدوارم من هم روزی از این غذا ها میل کنم و در این دانشگاه مجاز بشم

pegasus aromazi

عضو جدید
اشنایی با موسسه آموزش عالی کوثر قزوین

اشنایی با موسسه آموزش عالی کوثر قزوین

......................................................امروز پس از 2سال......28/11/89
امروز پس از 2 سال از تاپیک بالا مطالب جدیدتری مینویسم تا خدا نکرده مدیون کسی نباشم

عمومی:کوثر برای هر رشته 2 روز در هفته کلاس میذاره.رفت و امد با سرویس های دانشگاه از ایستگاه های ونک،آزادی،رسالت%میدان صنعت،گلشهر،و کرج انجام میشه.برای سرویس هزینه باید پرداخت کنید.بقیه ایام روز برای خودتون میتونید برنامه بریزید که جدا فرصت خوبیه.
ما پسرا زیاد مشکل نداشتیم اما ظاهرا دختر ها رفت و امد سختشون بود.5صبح از تهران میرفتیم قزوین و شب ها ساعت18 برمیگشتیم تهران که تقریبا ساعت 20 میرسیدیم تهران.
الحمدلله که حراست دانشگاه هم عوض شد و خانم رضایی رفت و حراست جدید با فکر جدید اومد که ان شاالله همه راضی باشند.
امکانات:همونایی که تو دفترچه بود.نه بیشتر نه کمتر.خوبی کوثر اینه که تو شهر هستش و میشه به شهر رفت و چرخید!!!
آموزشی: هرچی میگم از معماری هست.درمورد بقیه رشته ها نمیدونم!
الان رییس گروه عوض شده و فکر جدیدی آمده.ما فارغ التحصیلان کارشناسی معماری بی ترس دفاع کردیم و الان هرکی دنبال کار خودشه و خب با خاطره ای خوش اومدیم بیرون.
چون دانشگاه در خیابان راه آهن قزوین هست میتونید برای چاپ نقشه ها به خیابان فلسطین بروید.(ماکسیموم10دقیقه راهه!)راه دور نیست.دانشجویان معماری میدونند که نزذیک بودن به مراکز چاپ نقشه و ماکت فروشی ها و ....چقدر مهمه.

بد نیست بدونید ما اولین فارغ التحصیلان معماری کوثر بودیم اما همین دانشگاه امسال در ارشد این رتبه هارو کسب کرد:
آقای سامان اعلایی،رتبه 1000معماری،الان دانشجوی ارشد معماری بین المللی امام خمینی قزوین هستند.
آقای علیرضا عظیمی،رتبه 700 معماری و 200 تکنولوژی معماری
آقای محسن خدابخشی،رتبه900 معماری
خانم جعفر نژاد در شهرسازی 200 شدند.
آقای سعید رسولی رتبه 100 تکنولوژی امسال شدند.و چند تا دوست دیگر رتبه اوردند اما اسکیس ندادند و امسال دارند میخونند.

توجه کنید این دوستان همگی دانشجوبودند و زیاد زمان برای مطالعه نداشتند اما خیلی هم بد نشدند!!

اساتید: اساتید سطح علمی خوبی دارند و اما همانطور که گفتم اگر شما سوال بپرسید جواب میدن.
اساتید کوثر اکثرا هییت علمی هستند و رییس گروه معماری دانشجوی دکتری معماری هستند.(در مورد عمران هم همینطور،استاد مهدیخانی دانشجوی دکتری علوم و تحقیقات هستند)ما که اومدیم بیرون اما ظاهرا دارند تلاش میکنند دکتری های بیشتری بیاوردند تا ارشد معماری هم بگیرند.
در این باب بگم که امکانات دانشگاه باید بهتر شود و با این امکانات اصلا چیز خوبی از آب در نمیاد.
در آخر اینکه ریاست دانشگاه دکتر علیمردانی(استاد تمام دانشگاه تهران هستند)که آدم سختگیر اما ریوفی هستش.با قانون باشید در طرل 4 سال 2 بار گذرتون به دفتر ایشون نمیوفته.
امیدوارم کسی دلخور یا ناراحت نشده باشه.قصد من راهنمایی دوستان تازه وارد بود ..... و البته هست.....

Reza GSM

عضو جدید
دوستانی که تعریف می کنن از این دانشگاه
هیچکدومشون نسل سوخته این دانشگاه نیستن
بنده خودم سال 84 اولین سری ورودی های این دانشگاه (همون موش آزمایشگاهی) بودم در رشته کامپیوتر
می تونین از مسئولان همین دانشگاه! بپرسین که تو بلوار مدرس نزدیک خیابان خیام یه خونه 3 طبقه گرفته بودن دانشگاه اول اونجا بود!!!
راستش خاطرات خیلی خوبی دارم از اونجا
ولی خیلی از مشکلاتی که بعد از 6 سال دارم تو زمینه های مختلف از این دانشگاه بوده...
دلیل بد گفتن ما از اینجا همینه... چون بده... به همین سادگی.

سلام به همه من در رشتهی کارشناسی کوثر ترم 3 درس میخونم از استادم بگم اگر بچه ی درس خونی باشی استادها خوب اند اکثرشون کتاب های پایه اسکندری را تدرس میکنند و استاد حسابرسی خیلی در درس دادن مقید است وعالی آقای میوه چین .دانشگاه در حد خودش همه چی را کوچک دارده مثل بوفه نماز خانه سالن امتحانات سالن غذا خوری اما نه آن فدر مججلل من برای رفت و آمد اصلا دچار مشکل نشدم سرویس خوب بود و مدیر گروه ما به حرف های ما اهمیت میدهد و تا جای امکان در صورت پپیگری مداوم رسیدگی میکند . همه چی خوب است و حراستش خانم رضایی نیست یک خانم و آقای دیگه هستند اصلا آن طوری که میگن نست بعد امسال اردوی تفریحی برای مشهد بود که دانشگاه ترتیبش را داد و دوستانم که از علامه قزوینی آمدن به دانشگاه ما میگفتن که دانشگا ی ما با ذدر و پیکر و در آ« نظم وجود داره موفق باشید:)

niloofar983

عضو جدید
سلام منم توی این دانشگاه قبول شدم رشته سخت افزار کامپیوتر به نظرتون دانشگاه خوبی هست اساتید خوبی داره ؟ طی سرچی که داشتم به نظرم دانشگاه رجا باید خیلی دانشگاه خوبی باشه درسته یا نه ؟ می خواستم بدونم مدرکش تا چه اندازه معتبره ؟؟؟؟؟

amir991

عضو جدید
اول اينكه دانشگاه نيست موسسه آموزش عاليه!
من ترم 3برقم تو اين 3ترم استاداش 1بارم ثابت نبودن هر ترم كاملا عوض شدن:question:
انتخاب واحداش كه افتضاح هر ديقه عوضش ميكنن بعدم تا نرفتي سر كلاس مطمعن نباش استادت همونيه كه تو سايت نوشته ميبيني مرد باشه يهو زن از در بياد تو يا زن باشه مرد از در بياد تو بگه من استادتونم:question:
غذاشم هركي گفته خوبه اشتباه گفته من خودم 1روز فقط تو موسسه غذا خوردم باقيش و بيرون خوردم:question:
امتحانا كه شروع ميشه موسسه كلا تعطيله نه سايت بازه نه كتاب خونه نه آموزش!:question:
ولي به نظر من فارغ تحصيل شدن توش راحته تنها حسنشه!;)

shaghayegh22

عضو جدید
عزیزم اگه شما طبق چارت که بهت دادن پیش بری بعله مشکلی نداره ...اما امان از روزی که طبق چارت نباشی ...من اشتباه کردم آزاد تهران شمال و انصراف دادم و رفتم با قبولی رتبه 2000 سال 89 کوثر ...چون اول اینکه به خاطر تطابق دادن درسام و ارائه نشودن درسای ترمای 2 به بعد مشکل داشتم ...دوم اینکه سه روز در هفته رفتم دانشگاه و 16 واحد داشتم ...این ترم هم باز مشکل دارم 14 واحد دو روز می رم که یه روزش به خاطر تاریخه ...اتازه درسای ترم 4 اصلاا ارائه نشده ...این مدیر گروه هم واسه ما کلاس میذارم و اصلا به ما گوش نمی ده تازه دانشجو کاردانی همین دانشگاه بودم...

بالا