موسسه مناسب برای آمادگی آزمون اسکیس کنکور ارشد معماری

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من یه سوالی دارم...من جلسه توجیهی آقای شقاقی رفتم خوب بود اما حالا شنیدم که خیلی خودش نمیاد سرکلاس
کسی قبلا رفته کلاسا شو یه توضیح درباره روند کارش بده
خیلی ضروریه هاااااا

من پارسال میرفتم شاید به جرات بگم اون اسیستاش مخصوصا مجید منصور پورو علی نیا اگه امسالم باشن از خود شقاقی مفیدترن
شقاقی همش پرسپکتیو میگه آخرا یکم راندو میگه ولی همه جلساتشو میاد سر کلاس

آخرین ویرایش:

moeinz

کاربر بیش فعال
سلام دوستااان
کمک
بین عسگر پور برا مرکز معماری و علوی زاده و توسلی برا آکادمی تخصصی موندم کدومش برم
آکادمی شاید تخفیف هم بده
راهنمایی نیاز دارم

معمارباشی

عضو جدید
هیشکی شقاقی نمیشه خداییش ... چون نه فقط خودش تیم همراهش هم بیستن ... علی نیا هم دلسوزه هم نکته های بکری می گه .. منصور پور کاری می کنه اسکیس کشیدن برات لذت بخش بشه ... الناز عباسیان اموزش راندوش حرف نداره ...
خمه اشون نمرشون بیسته بیسته

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هیشکی شقاقی نمیشه خداییش ... چون نه فقط خودش تیم همراهش هم بیستن ... علی نیا هم دلسوزه هم نکته های بکری می گه .. منصور پور کاری می کنه اسکیس کشیدن برات لذت بخش بشه ... الناز عباسیان اموزش راندوش حرف نداره ...
خمه اشون نمرشون بیسته بیسته

خوش به حالتوننن خانوم :biggrin:

معمارباشی

عضو جدید
نازنین جونم ... من پارسال کلاساشونو اصفهان ثبت نام کردم ولی جلسه سوم یه اتفاق خیلی بدی افتاد که کل زندگیم رو بهم ریخت... با این که هزینه کلاس رو پرداخت کرده بودم بیخیال همه چی شدم و ادامه ندادم ... امسال خدا باهام یار بود و باز تونستم کلاسش رو ثبت نام کنم البته اگه باز اتفاقی نیفته و بتونج تا اخرش رو برم

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نازنین جونم ... من پارسال کلاساشونو اصفهان ثبت نام کردم ولی جلسه سوم یه اتفاق خیلی بدی افتاد که کل زندگیم رو بهم ریخت... با این که هزینه کلاس رو پرداخت کرده بودم بیخیال همه چی شدم و ادامه ندادم ... امسال خدا باهام یار بود و باز تونستم کلاسش رو ثبت نام کنم البته اگه باز اتفاقی نیفته و بتونج تا اخرش رو برم

بازم خوش به حالتون :biggrin: انشالله امسال به همون چیزی که دوس داری میرسی . :gol:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...بچه ها کسی عسگری پور مشهد ثبت نام کرده؟؟

asaall

عضو جدید
قدم اول: نيازمند اطلاعات كسي هستيم كه قبلا ازمون اسكيس داده باشه
يا كسي كه تو جريانات اسكيس هست
توجه : اين تاپيك هم مشاوره داره هم اموزش
ما ميخوايم از صفر شروع كنيم

وروجك يه دانشجوي معماريه كه كنكور داده و هيچ هيچ هيچ چيزي از ازمون اسكيس نميدونه

در مورد نحوه ازمون
چيزايي كه ميزارن سر جلسه با خودمون ببريم
موضوعات
نحوه ي شروع براي تمرين

اطلاعات ميخواد

كار بلدش بياد جلو
ممنون

من خودم اسکیس تعطیل بودم رتبه پارسالم خوب شد نمیدونستم واسه اسکیس چیکارکنم با امیر شقاقی تو ایوان خانه مشاوره کردم که چیکار کنم گفت فقط باید کلاس برم کلاسای خودشو رفتم و واقعا از صفر شروع کرده بود که اسکیسو طراحی ر درس بده خیلی خوب بود .

bahare7

عضو جدید
سلام به همگی
یه سوال داشتم. من زنگ زدم مرکز معماری و در مورد کلاس های اسکیس منظر پرسیدم گفت استادش دکتر صدیقیه. پرسیدم مرتضی صدیق گفت نه همکار آتلیه اشه.
شما میشناسین این دکتر صدیق که همکار آتلیه صدیقه؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
یه سوال داشتم. من زنگ زدم مرکز معماری و در مورد کلاس های اسکیس منظر پرسیدم گفت استادش دکتر صدیقیه. پرسیدم مرتضی صدیق گفت نه همکار آتلیه اشه.
شما میشناسین این دکتر صدیق که همکار آتلیه صدیقه؟

اینقدر به این استاد و اون استاد گیر ندید خواهشا . استاد استاده دیگه .. یه چیزی میدونه که اومده ... حالا چه صدیق چه صلواتی چه شکوهی . خداییش همشونم خوبن . موثرترین شخص خود آدم نه استاد

milad.ebadi

عضو جدید
امسال مهندس موقر هم میاد تهران
خیلی کارش خوبه
اینم لینک رزومش

http://iacenter.ir/index.aspx?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=1395

samira-arch

عضو جدید
امسال اساتید خوبی قراره بیان تبریز
آقای شقاقی و صدیق و لطفی
بچه ها به نظرتون کدوم میتونه مفید تر باشه؟

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینا که گفتین رو از کجا میتونیم اطلاعات بگیریم برا ثبت نام و هزینه؟

ظهر اس ام اس تبلیغیش اومد ها پاک کردم :D یا مهرایمان هست یا اکادمی ( احتمالا آکادمیه چون روز ازمون جلو حوزه تبلیغ مهرایمان رو میدادن که اثری از اینا نبود)

tabasom.sadr

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
کسی در مورد کلاس های خانم سپیده علیمحمد زاده اطلاعاتی دارد؟ اتلیه نقطه.

آنستان

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
کسی در مورد کلاس های خانم سپیده علیمحمد زاده اطلاعاتی دارد؟ اتلیه نقطه.

من علیمحمدزاده ثبت نام کردم البته هفته پیش ، خیلی تحقیق کردم ، رتبه های پارسالش خیلی خوب بود هر چند باز اینا برای من ملاک نبود و نیست با خودش حرف زدم اصلا سعی نداشت من رو قانع کنه و... خودش بود خیلی پر انرژیه ، خودشم رتبه 2 اسکیس و رتبه 1 کل 87 بود من از صحبت باهاش انرژی گرفتم با چند تا از قبولی های دانشگاه تهرانش هم صحبت کردم کلا بچه ها ازش راضی ان

narges17

عضو جدید

سلام بچه ها من میخواستم برم کلاسای اقای شقاقی، کسی آدرس سایتشو داره؟
:w27:

Shabe man

عضو جدید
من علیمحمدزاده ثبت نام کردم البته هفته پیش ، خیلی تحقیق کردم ، رتبه های پارسالش خیلی خوب بود هر چند باز اینا برای من ملاک نبود و نیست با خودش حرف زدم اصلا سعی نداشت من رو قانع کنه و... خودش بود خیلی پر انرژیه ، خودشم رتبه 2 اسکیس و رتبه 1 کل 87 بود من از صحبت باهاش انرژی گرفتم با چند تا از قبولی های دانشگاه تهرانش هم صحبت کردم کلا بچه ها ازش راضی ان

کلاساش کجا برگزار میشه؟ میتونین شمارشو به من هم بدین؟ خیلی سردرگمم ، نمیدونم پیش کی برم برا اسکیس!

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
میشه ی توضیح درمورد امتحانمون بدید؟؟ اصلا چجوریه؟ نحوه سوال دادن؟ کجاها برگزار میشه؟ زمانش چقدر؟ چه ایتمایی باید کار کنیم؟؟ و اینکه از کی باید شروع کنیم به کار کردن؟؟؟ دستم ضعیف رو به متوسط !!!!من اصلا چیزی درموردش نمیدونم!!!

اواخر خرداد ماه (یا اوایل تیر) در شهر تهران برگزار میشه. یه موضوع میدن و توی 4 ساعت باید مدارک خواسته شده (تقریبا تمام مدارک همه طرح های معماری) رو باید روی 3برگ شیت 35*50 ارائه بدین. هر شیت نمره خاص به خودش اختصاص میده و مهمترین بخش کار ایده طرح هست. هرچقدر زودتر شروع کنید فرصت بیشتری برای یادگیری دارین.

سوسن طاهری

عضو جدید
اواخر خرداد ماه (یا اوایل تیر) در شهر تهران برگزار میشه. یه موضوع میدن و توی 4 ساعت باید مدارک خواسته شده (تقریبا تمام مدارک همه طرح های معماری) رو باید روی 3برگ شیت 35*50 ارائه بدین. هر شیت نمره خاص به خودش اختصاص میده و مهمترین بخش کار ایده طرح هست. هرچقدر زودتر شروع کنید فرصت بیشتری برای یادگیری دارین.

ممنون من اصلا دسترسی به کلاس ندارم!!! چکار کنم از چی شروع کنم؟؟؟ اول باید چه چیزایی رو تقویت کنم؟؟؟/

samira-arch

عضو جدید
ظهر اس ام اس تبلیغیش اومد ها پاک کردم :D یا مهرایمان هست یا اکادمی ( احتمالا آکادمیه چون روز ازمون جلو حوزه تبلیغ مهرایمان رو میدادن که اثری از اینا نبود)

نه هیچکدوم نیس.اینا نماینده ایوانخانه تو تبریزن.اینم شمارشه 04133298375
من زنگ زدم پرسیدم برنامش عین تهرانه خود شقاقی 5جلسه میاد
بقیشم دونفر دیگه میان که مثل اینکه از داورای اسکیس هستن.
من فقط موندم که با این درصدای داغون امیدی به قبولی هست که کلاس اسکیس برم
:w20:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه هیچکدوم نیس.اینا نماینده ایوانخانه تو تبریزن.اینم شمارشه 04133298375
من زنگ زدم پرسیدم برنامش عین تهرانه خود شقاقی 5جلسه میاد
بقیشم دونفر دیگه میان که مثل اینکه از داورای اسکیس هستن.
من فقط موندم که با این درصدای داغون امیدی به قبولی هست که کلاس اسکیس برم
:w20:

هزینه چند؟

khaste

عضو جدید
بچه ها به نظرم جاهایی که نمیشناسید یا جدیده براتون نرید برای اسکیس
پیش کسی برید که امتحانشو پس داده مثلا شقاقی
برید دانشگاه تهران و بهشتی ببینید چن درصد بچه ها تو کلاساش بودن

آنستان

عضو جدید
بچه ها به نظرم جاهایی که نمیشناسید یا جدیده براتون نرید برای اسکیس
پیش کسی برید که امتحانشو پس داده مثلا شقاقی
برید دانشگاه تهران و بهشتی ببینید چن درصد بچه ها تو کلاساش بودن

مسئله اینه که شقاقی 600-700 تا شاگرد حداقل داشت که بینشون حداقل 50 تا رتبه زیر 200 بود طبیعیه که اگه 20 تا از این رتبه های بالای شقاقی قبول شن به خاطر رتبه تئوریشون به نام شقاقی تموم میشه مهم اون 30 نفری ان که فرضا قبول نمیشن این یه برآورد تقریبی بود من این رو واسه این میگم که با هرکس که صحبت میکنم بالاخره یه دوستی یا دوست دوستی داشته که با رتبه خوب رفته پیش شقاقی و قبول نشده تعداد قبول نشده های پارسالش خیلی زیاده من خیلی تحقیق کردم چون به خدا از تیر تا الان تمام زندگیم شده کنکور ، از کارم انصراف دادم و...

tabasom.sadr

عضو جدید
متشکرم انستان................من همه اطلاعات که دارم از اینترنت و تجربه بچه هایی که مطلب توی نت گذاشتنه خیلی تعریف خانم علیمحمدزاده رو شنیدم. سال قبل من امتحان اسکیس دادم و ورک شاپ شقاقی رو رفتم زیاد از کار شقاقی راضی نبودم. برای امسال دنبال کلاسی میگشتم که کمکم کنه. دوستان عزیزی که میخواهند خودشون کار کنند تجربه من رو اگه بخواهند این هست که تمام تلاش تون رو انجام بدید که بروید کلاس حتی اگه تهران نمیتونید که مهم نیست در هر شهری که هستید هر کلاسی که هست بروید حداقل کمکی که بهتون میکنه اینه که نظم و برنامه میده به کارتون..............موفق باشید.

samane122

عضو جدید
برای اطلاع از کلاسای آقای شقاقی به سایت ایوان خانه مراجعه کنید.

سلام بچه ها من میخواستم برم کلاسای اقای شقاقی، کسی آدرس سایتشو داره؟
:w27:[/QUOTE]

بالا