موسسه آموزش عالی شمال

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان...........
منم دانشجوی همین دانشگاهم.
در مورد زیباییش باید بگم چیزی کم نداره .....................ولی..........استادای درست و حسابی کم داره.
البته تو رشته ی من استاد خوب داریم ولی استادای دروس پایه ضیفن.........(نه همشون دکتر سعادتی بهترین استاد ریاضی ایه که دیدم..)
مشکل خیلی از دانشجوها هم روی دروس پایست.
بعدشم (بین خودمون بمونه) هر جای دانشگاه که وایستی بگی رستمی یکی برمیگرده میگه بله...............................

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان........... منم دانشجوی همین دانشگاهم. در مورد زیباییش باید بگم چیزی کم نداره .....................ولی..........استادای درست و حسابی کم داره. البته تو رشته ی من استاد خوب داریم ولی استادای دروس پایه ضیفن.........(نه همشون دکتر سعادتی بهترین استاد ریاضی ایه که دیدم..) مشکل خیلی از دانشجوها هم روی دروس پایست. بعدشم (بین خودمون بمونه) هر جای دانشگاه که وایستی بگی رستمی یکی برمیگرده میگه بله...............................
آخری رو خوب اومدی نمیدونم تو آمل رستمی زیاده یا دانشگاه خانوادگیه استاداش خیلی هم ضعیف نیستن ولی اطلاعاتشونو بروز نمیدن

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آخری رو خوب اومدی نمیدونم تو آمل رستمی زیاده یا دانشگاه خانوادگیه استاداش خیلی هم ضعیف نیستن ولی اطلاعاتشونو بروز نمیدن
دوست عزیز همه استاداش ضعیف نیستن مثلن رزومه ی یکی از استادای رشتمون که خوندم قفل کردم از بس پره.
بعدشم ظاهرن این رستمیا آملی نیستن دانشگاه خانوادگی شده
نمونش (درست نیست اسم استادو بیارم) یکی از اساتید شیمی با مدرک پایینی تو 2 سال هییت علمی شده چرا؟!
چون دوماد جناب رییسه......................

oham lucky

عضو جدید
سلام

سلام

سطح علمي دانشگاهتون تو رشته معماري چطوره؟:question:
دارم براي كارشناسي ناپيوسته انتخاب دانشگاه ميكنم:w10:

ممنون ميشم كمكم كنيد

arezoo-a

عضو جدید
بچه ها کسی از دکتر مجید بهزادیان چیزی میدونه؟؟؟؟؟
چه جوری درس میده؟؟؟
پروژه هاش در چه حدی هستن؟؟؟
و همینا دیگه.... این ترم ارزیابی دارم باهاش رسما دارم سکته میکنم از ترس!
اوازه سخت گیریش دانشگاه رو برداشته :cry:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
از محاسن این دانشگاه همین بس که:
من تو این ترم تو کمتر از 24 ساعت 9 واحد رو باید امتحان بدم................
بعدشم میرم به مدیر گروهمون میگم : مهندس خودت قضاوت کن برای ما سخت نمیشه 9 واحد((تخصصی)) تو کمتر از 24 ساعت باید امتحان بدیم؟
میگه: نه؟!!!!!!!!!!!!

Majid Abdollahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سطح معماری دانشگاه خوب نیستش. فقط یه استاد خوب برای معماری هست. یه جوری معماری دانشگاه باند بازیه ...!!!

farshadraei

عضو جدید
از سال 87 یا 88 بود که در دفترچه کنکور همیشه با نام دانشگاه شمال اومده.
الانم 3 - 4 سالی هست دانشگاه شده

lootus686

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یکی از دوستانم میخاد انتخاب رشته کنه میشه یه لطف کنید در مورد صنایع و عمران دانشگاهتون من رو راهنمایی کنید که از لحاظ علمی و امکانات به چه صورته ؟
با تشکر

بالا