موتور

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره خوب سر صبحی خواستیم بخندیم زدی تو ذوق مون...بکشمتتتتتتتتتتتتتتتتتت

من عذر می خوام

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این هم چند تا عکس برای علاقمندان به موتور کراس.....

hadise70

عضو جدید
من عاشق اینمسرعتی که براش معرفی شده 320 کیلومتر بر ساعتهBMW_S_1000_RR_RHS_1280[1](نینجا)
دوست داداشم آبی شو داشت دو روز خونه مابود هرچی به داداشه گفتم منم 1دورسوار کن اتوبان امام علی رو بریم تا مینی سیتی قبول نکرد گفتم تاسرکوچه گفت نه بیچاره دوستش برای دیه فروختش الان یه هندا ایرانی زیر پاشه

آخرین ویرایش:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست داداشم آبی شو داشت دو روز خونه مابود هرچی به داداشه گفتم منم 1دورسوار کن اتوبان امام علی رو بریم تا مینی سیتی قبول نکرد گفتم تاسرکوچه گفت نه بیچاره دوستش برای دیه فروختش الان یه هندا ایرانی زیر پاشه
چه می کشه بنده خدا

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موتورسواری سخته ولی استرس ندارم من دادا و راس میگی هزینه هاش خیلی بالاس

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موتورسواری سخته ولی استرس ندارم من دادا و راس میگی هزینه هاش خیلی بالاس

آموزش موتورسواری مثل دوچرخه سواری است... خیلی هم سخت نیست هیجان انگیزه..... ولی خرج و نگهداریش کم هزینه نیست.. با پشتکاری که در وجود نازنین شما میباشد فکر کنم یه هفته ای رانندگی با موتور سنگین را استاد شوید.;)

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همون کلاجش نمیشه دیگه خاموش میشه نموتونم بگیرمش

با خونسردی تمام و بدون هیچ دغدغه خاطری به یادگیری بپردازید... انشااله که یک روزه نیم کلاج را استاد شوید و از حالت دنده یک به دنده های دیگر ارتقای درجه دهید...;)

zeus.m

عضو جدید
با خونسردی تمام و بدون هیچ دغدغه خاطری به یادگیری بپردازید... انشااله که یک روزه نیم کلاج را استاد شوید و از حالت دنده یک به دنده های دیگر ارتقای درجه دهید...;)

خانوما موتور سوار شن بابامو داداشم نمیزارن ک...:cry: