مهندس کامپیوتر هستم جویای کار

computersoft

عضو جدید
سلام
من مهندس کامپیوتر نرم افزار هستم و جویای کار هستم
برنامه نویسی متوسطی دارم
تایپیست هستم
مترجم متن های تخصصی فناوری اطلاعات هستم
دوره های CCNA و Network+ و MCITP(WIndow7) و Asp.net web form را گذرانده ام
تخصص در موارد زیر را دارم :
تایپ . مقاله نویسی . نگارش پایان نامه ها . پشتیبان نرم افزاری . وبلاگ نویسی . رفع مشکل نرم افزاری کامپیوتر و سخت افزاری تا حدودی . انجام امور دفتری و بایگانی ( دارای تجربه کاری ) . تدریس کامپیوتر در مدارس . تدریس ICDL . تدریس Network+ . تدریس دروس رشته کامپیوتر در دانشگاه ها . تدریس فیزیک 1 و 2 در دانشگاه . تدریس خصوصی . تایپ انگلیسی . تایپ فارسی . تایپ عربی . پاور پوینت برای پایان نامه ها . و ...
و تمامی کار های مرتبط با کامپیوتر

در حال یادگیری برنامه نویسی asp.net MVC هستم

computersoft

عضو جدید
برنامه نویسی در حد پروزه های دانشجویی .
پروژه های دانشجویی دانش اموزی . تحقیق . ویرایش . غلط گیری در تمامی مقاطع
نویسندگی در وبلاگ و وبسایت
فروش شارژ ایرانسل

ir3718236

عضو جدید
سلام
من مهندس کامپیوتر نرم افزار هستم و جویای کار هستم
برنامه نویسی متوسطی دارم
تایپیست هستم
مترجم متن های تخصصی فناوری اطلاعات هستم
دوره های CCNA و Network+ و MCITP(WIndow7) و Asp.net web form را گذرانده ام
تخصص در موارد زیر را دارم :
تایپ . مقاله نویسی . نگارش پایان نامه ها . پشتیبان نرم افزاری . وبلاگ نویسی . رفع مشکل نرم افزاری کامپیوتر و سخت افزاری تا حدودی . انجام امور دفتری و بایگانی ( دارای تجربه کاری ) . تدریس کامپیوتر در مدارس . تدریس ICDL . تدریس Network+ . تدریس دروس رشته کامپیوتر در دانشگاه ها . تدریس فیزیک 1 و 2 در دانشگاه . تدریس خصوصی . تایپ انگلیسی . تایپ فارسی . تایپ عربی . پاور پوینت برای پایان نامه ها . و ...
و تمامی کار های مرتبط با کامپیوتر

در حال یادگیری برنامه نویسی asp.net MVC هستم
آگهی استخدام
آقا با دسترسی به اینترنت تمام وقت بعنوان دستیار آی تی مدیرعامل شرکت مهندسی بازرگانی نیازمندیم. مستدعی است رزومه خود را به Ir3718236@gmail.com ارسال و در صورت نیاز با00971503718236 تماس حاصل فرمایید.
با تشکر

pooriashokoohi

عضو جدید
سامانه کاریاب

سامانه کاریاب

لطفا به yegane2.mihanblog.com مراجعه کنید و در سامانه کاریاب ثبت نام کنید

l-mohajeri

عضو جدید
آگهی استخدام
آقا با دسترسی به اینترنت تمام وقت بعنوان دستیار آی تی مدیرعامل شرکت مهندسی بازرگانی نیازمندیم. مستدعی است رزومه خود را به Ir3718236@gmail.com ارسال و در صورت نیاز با00971503718236 تماس حاصل فرمایید.
با تشکر
کارتون به صورت دور کاریه؟

بالا