مهم ترین اخبار فوتبال ایران

ermia

عضو جدید
یئل یاتار ، توفان یاتار ، یاتماز tiraxtur بایراغی

یئل یاتار ، توفان یاتار ، یاتماز tiraxtur بایراغی

یاشاسین آذربایجان -یاشاسین آذربایجانین ایگید اوغلانلاری

یئل یاتار ، توفان یاتار ، یاتماز tiraxtur بایراغی.

:heart::heart: تراختور :heart::heart:

automata

عضو جدید
از همه عزیزانی که شرکت کردین ، کمال تشکر را دارم و به امید موفقیت ایران و ملت ایران در تمامی زمینه ها.
یاشاسین ایران ملتینی یعنی زنده باد ملت ایران

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها منم تبریک
کربایی جان ولی صحنه بعد از بازی منو یاد پارسال انداخت(قهرمانی پرسپولیس ) یادش بخیر
انشاالله امسال جشن بگیریم

ermia

عضو جدید
TİRAXTOR

TİRAXTOR

تراختور هاوالان !! بویوک بیر میلتین گوزی سنده دی! بو میلتین باشین اوجاتماخ گرک!!
:heart::heart::heart::heart:
Tüm yollarin sonunda
Yürəğımdə canımda
Damarımda qanımda
Qəlbimin ortasında
Təkcə TİRAXTOR vardı
Gözumun ışığı
Dağlar kimi ucaldı
AZƏRBAYCANIN yaraşığı

khooshe

مدیر بازنشسته
تبریک.........

تبریک.........

ياشاسين تراختوري و تراختوردا ايشلينلري

عزيز دوستلاريم شهرداري تبريزده گلير

ائولری ییخار تیراختور :)
هی من بگم نمی فهمم هی شما ها بگین کاریتون نمی شه کرد خوب خوشحالین دیگه ولی منم می گم با اینکه نمی فهمم(یه چیزی تو مایه های تبریکه دیگه)ائولری ییخار تیراختور یا یاشاسین تراختوری...
;)تبریک به همه تبریزی ها;)
این شد یه چیزی منم تبریک به همه ی تبریزیا و غیر تبریزیای عشق تراکتور.

ermia

عضو جدید
salam

salam

واس شما دوست عزیز که ترجمه شعار ها رو خواسته بودی :

تراختور هاوالان !! بویوک بیر میلتین گوزی سنده دی! بو میلتین باشین اوجاتماخ گرک!!
ای تراکتور پرواز کن ،چشم یک ملت بزرگ در توست،این ملت بزرگ را باید سربلند بکنی.
در آخر همه راه ها = Tüm yollarin sonunda
در جانم و قلبم = Yürəğımdə canımda
در خون و رگ هایم = Damarımda qanımda
در وسط قلبم = Qəlbimin ortasında
فقط و فقط (تیم) تراکتور وجود دارد= Təkcə TİRAXTOR vardı
نور چشم من = Gözumun ışığı
مثل کوه ها در بلندی ها = Dağlar kimi ucaldı
زیبایی آذربایجان = AZƏRBAYCANIN yaraşığı

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من تبریزی نیستم ولی وقتی تراکتور سازی چند سال پیش سقوط کرد دسته یک
خیلی ناراحت شدم چون واقعا تیم خوب و با صفایی بود
بازیکن مورد علاقم هم آقای شیر دل بود که نفهمیدیم چی شد آخرش کجا رفت
الان هم خیلی خیلی خوشحالم
نمی دونم چرا هر تیمی بیاد بالا انقدر خوشحال نمشم ولی تراکتور یه چیز دیگست:D

automata

عضو جدید
نتیجه رفت بازی شهرداری تبریز که مساوی شد. بچه ها وعده دیدار ما 1تیر در این تاپیک برای گرفتن جشن صعود شهرداری تبریز:gol:

برهوت سبز

عضو جدید
تبریک

تبریک

سلام به تمام آذری ها
من یه خوزستانی هستم که سالهاست آرزوی حضور یه تیم آذری تو لیگ رو داشتم
بهترین تیمها- با استعدادترین بازیکنها-غیرتی ترین آنها-بهترین زمینها و بهترین ... رو تبریز و آذربایجان داشته
امیدوارم اون خطه و خوزستان به دوران شکوه فوتبالشون برگردن
تبریک و از دیدار مجدد شما بعد از سالها در لیگ خوشحالم
به امید افتخار آفرینی:w33::w23::w33:

khooshe

مدیر بازنشسته
فرق دایی با قطبی چی بود؟

فرق دایی با قطبی چی بود؟

واقعا فرقشون در چی بود ؟(که ما توی حساس ترین موقعیت سرمربیمونو عوض کردیم):question:

تنها فرقی که بینشون می بینم این بودد که قطبی بعضی اوقات فرق کج باز می کنه و دایی باز نمی کرد:D
جالبیش اینه که الان می آن می گین که قطبی دیر تیمو تحویل گرفته آپولو که نمی تونست هوا کنه آخه دوستان من آقای قطبی می دونست که که اون موقع تحویل می گیره وباید آپولو هوا کنه اصلا اومده بود تا آپولو هوا کنه.:w00:

آخه می ذاشتن آقای دایی بمونه لااقل به یک هماهنگی می رسیدیم یادم می آد وقتی به آقای دایی گفتن چرا خسرو رو نمی آری گفت آخه تیم اسکتش بسته شده وگرنه خسرو خیلی خوب داره کار می کنه.دیگه اینو همه توی چند تا بازیه اخیر می دونستن که آقای مهدوی کیا چند ساله دیگه نمی شه فیکس گذاشت نه اون سرعت خسرو رو داره نه سانترهای قشنگ خسرو رو می کنه .

به خدا دیشب که بازی عربستان کره رو نگاه می کردم گفتم واقعا حق حتی عربستانه که ما همه ازش خوشمون نمی آد به عنوان تیم سوم بره ما که اصلا نه حمله ی درست و حسابی داشتیم نه دفاع درستو حسابی من نمی دونم آقای قطبی این مدت رو چی کار کرده؟:w19:

جالب بود قبل از بازی همجین تو بوقو کرنا کرده کرده بودن که با ترکیبی متفاوت می ریم گفتم وای چه تیمی قراره بره این که همون تیم بود بغیر از وحید!:w20:

در ضمن بهترین بازیکنه بازیه قبل هم دیدیم که چقدر خوب خطا می کرد اصلا انقدر تابلو بود قطبی فهمید.

در کل من چیز خاصی از این سرمربی ندیدم چون اصلا نه توی پاس کاریها نه توی گل ها نه توی هر چیز دیگه ای برتری نداشت(گل ها که فقط با تکنیک های فردی بود نه با کار تیمی)
حالا هی بگین ورزش سیاسیه یا انگیزه نداشتن من یکی اصلا اینو قبول ندارم.:w13:

khooshe

مدیر بازنشسته
بازم میگم فرقی بین این دو تا نبود.

بازم میگم فرقی بین این دو تا نبود.

خوبیش اینه هیچکس تو اینجا قدرت تخیل خوبی نداره.
من یه چیزی می گم دوست من,شما یه چیز دیگه می گی.

درسته آقای قطبی یه برد داشت و دو مساوی اما اینم در نظر بگیر که ما با امارات تو زمینش به سرمربی گریه دایی مساوی کردیم مطمئن باش اون هم توی ورزشگاه آزادی با اون تماشاگرا می برد.
وقتی کره شمالی رو توی ورزشگاه آزادی می بره حتما تو کره مساوی می کنه.
یا اینکه ما شاهکار می کردیم توی سئول می تونستیم مساوی کنیم(اونام شاهکار کردن و توی ورزشگاه آزادی با ما مساوی کردن.)
شاید کسی بخواد عربستانو بگه که روی اون نمی شه مانور داد. شاید باید دایی اونو مساوی می کرد.این تنها فرقیه که من می بینم اگه بود اون وقت همه می گفتن فرق خاصی نداشت.

بازم می گم ما انتظار داشتیم اگه کسی می خواد توی اون شرایط سخت بیادو واسه خودش ترکیبی از نو بسازه یه چیزی ورای دایی باشه نه اون کارای دایی رو بکنه و همه هم بگیم توی این مدت کم کارش فوق العاده بود.

حالا متوجه شدی تفاوتبه چی می گن؟

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز با تخیل که نمی شود به جام جهانی رفت !!!
در مورد کره شمالی دوست عزیز مطمئنید ؟؟؟ تو خود آزادی داشتیم مساوی می کردیم شانس اوردیم
در مورد امارات هم امارات فقط 1 امتیاز کسب کرد اگر اشتباه نکنم و ان یک امتیاز را ما به آنها دادیم
در مورد اقای قطبی ایشان قرار نبود معجزه کند .
در آخر ما به جام جهانی نرفتیم و تنها دلیلش لجبازی اقای دایی بود

sam-smith

عضو جدید
دوست عزیز اگر آقای دایی عزیزتون توی تهران با کره مساوی نمی کرد و از عربستان نمی باخت، قضیه خیلی فرق داشت

وقتی قطبی توی کره مساوی می کنه یعنی شاید توی تهران می برد

به هر حال همه اش تقصیر .......... است

khooshe

مدیر بازنشسته
جواب

جواب

دوست عزیز با تخیل که نمی شود به جام جهانی رفت !!!
در مورد کره شمالی دوست عزیز مطمئنید ؟؟؟ تو خود آزادی داشتیم مساوی می کردیم شانس اوردیم
در مورد امارات هم امارات فقط 1 امتیاز کسب کرد اگر اشتباه نکنم و ان یک امتیاز را ما به آنها دادیم
در مورد اقای قطبی ایشان قرار نبود معجزه کند .
در آخر ما به جام جهانی نرفتیم و تنها دلیلش لجبازی اقای دایی بود
واقعا فکر کردی ما توی کشور کره شانس داشتیم ببریم نه دوست من اون جا هم شانس اوردیم که نباختیم.
آره ما توی کشور امارات با امارات مساوی کردیم اون یه امتیازو هم ما دادیم اشتباه نکردی اما باز به حرف من توجه نکردی دارم می گم اون جا که مساوی کردیم با بدبختی این جا هم با بدبختی بردیم و این کاریه که دایی هم می کرد.
دوست من آقای قطبی دقیقا قرار بود معجزه کنه وقتی ایشون سرمربی شدن ما امیدوار بودیم معجزه کنه تا بریم جام جهانی نه اینکه همون نتایج آقای دایی رو بگیره.
بازم تاکید می کنم با عوض کردنه سرمربی قرار بود بریم جام جهانی نه چیز دیگه!
ببخشید لجبازی آقای دایی چی بود؟واقعا نمی دونم:surprised:

راست می گی با تخیل نمی شه به جام جهانی رفت و الان نه با تخیل و نه با واقعیت ما به جام جهانی نرفتیم.

برهوت سبز

عضو جدید
داداش عزیزم آخه ما که نمیگیم قطبی عالی بود ولی خوب حداقل با اون روحیه که به تیم آورد تونست 5 امتیاز بگیره اما علی دایی .....؟ شانس آوردیم نبود وگرنه به امارات هم میباختیم
هرجند مقصر نه قطبی و نه دایی
مقصر قدم خیر بود که ما مفتی مفتی به عربستان باختیم

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نواندیش: بدنبال بستن مچ بند سبز توسط برخی بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقه با تیم ملی کره جنوبی ، روزنامه دولتی ایران مدعی شد یک عضو جبهه مشارکت با پرداخت پول ، بازیکنان تیم ملی را به این کار ترغیب کرده است !
در خبر این روزنامه آمده است : منصور پورحیدری، سرپرست تیم ملی فوتبال در مورد بستن مچ بند سبز بازیکنان گفته: بازیکنان تیم ملی برای رسیدن به پیروزی برابر کره جنوبی و صعود به جام جهانی مچ بندهای سبزی را با نیت نذر حضرت ابوالفضل (ع) بسته بودند که در بین دو نیمه با این تشخیص که ممکن است این مچ بندها مورد سوء استفاده عده ای قرار گیرد، آنها را باز کردند. در عین حال برخی منابع موثق خبر دادند که یک عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت و فعال در لابی های پشت صحنه ورزش، با پرداخت مبالغی خواستار بستن مچ بند سبز از سوی آنها شده است.

http://7tir2.info/index/viewtopic.php?f=2&t=14380&sid=6d95034a7fb289aa0aa7423d4749eefb
خبرشو خوندم تو روزنامه ایران، کلا روزنامه ایران حدود یک ماه و نیم هست که در دفاع از آقای احمدی نژاد داره زمین و آسمون رو به هم وصل میکنه مثل ایرنا، فارس، رسانه ملی!! و ... انوقت طرف میاد درباره استفاده شخصی نکردن از بیت المال حرف میزنه، حالا استفاده شخصی کردی اشکال نداره چرا برای اینکه خودتو بکشی بالا کله بقیه رو میکنی زیر آب اون از خراب کردن هنرمندان حامی موسوی اینم از فوتبالیست های تیم ملی کشورمون که حالا شدن رشوه گیر و نوچه حزب مشارکت.

MOHAMMAD-- N

عضو جدید
خداحافظ جام جهاني سلام آقاي احمدي‌نژاد

من عادت ندارم زیاد تو سایت تاپیک بذارم ولی مقاله ای خوندم تو سایت اعتماد ملی که خیلی تاثیر گذار بود گفتم براتون بذارم

نویسنده :آقای سيامك رحماني

ما حذف شديم آقاي احمدي‌نژاد. ساعت 12:24 دقيقه است. داور بازي كره‌شمالي – عربستان سوت را كشيده، بازي مساوي شده و ما از جام جهاني 2010 بيرون افتاده‌ايم آقاي احمدي‌نژاد، تلويزيون دارد سرودهاي حماسي پخش مي‌كند و انتخاب شما را تبريك مي‌گويد. درست بعد از حذف ما از جام جهاني. ما به جام جهاني نرسيديم آقاي احمدي‌نژاد. راستش من نمي‌دانستم اين مطلب را خطاب به كي مي‌شد نوشت. خطاب به شما نوشتم چراكه فكر كردم خيلي طرفدار فوتبال هستيد. عكس‌هاي شما را ديده‌ايم، همان وقت كه در تيم دانشگاه علم‌وصنعت بازي مي‌كرديد و بعدها كه به عنوان رئيس‌جمهور محبت كرديد و به اردوي تيم ايران سرزديد. همان تيمي كه به جام‌جهاني رفت و شكست به بار آورد. بايد يادتان باشد آقاي احمدي‌نژاد. ما شما را در لباس ورزشي به ياد داريم. صحنه‌اي را كه ايستاده‌ايد و با لبخند مشهورتان به ميرزاپور پنالتي زديد به ياد داريم. اما خوشحالي شما كه در عكس يادگاري با بازيكنان تيم ملي نمايان بود، فايده‌اي به حال تيم ملي نداشت آقاي احمدي‌نژاد. ما جام جهاني 2006 را با فاجعه به پايان برديم. نبايد يادتان رفته باشد آقاي احمدي‌نژاد. مديران شما در سازمان ورزش، پس از آن شكست مصيبت‌بار همچون منجي فوتبال مقابل دوربين‌ها ايستادند و از «تغيير» رئيس فدراسيون گفتند آقاي احمدي‌نژاد. اما شايد ما در همان روزها بود كه جام 2010 را مي‌باختيم آقاي احمدي‌نژاد. همان وقت‌ها كه دوستان شما در شهرداري كه حالا زمامدار ورزش شده بودند، تصميم گرفتند همه چيز را در كف با كفايت خود بگيرند آقاي احمدي‌نژاد. شايد شما به ياد نياوريد، اما ما يادمان مي‌آيد آقاي احمدي‌نژاد. ما ماه‌هاي زيادي را در نزاع با فيفا گذرانديم آقاي احمدي‌نژاد. به جاي پذيرفتن توصيه‌ها، سعي كرديم شعار بدهيم و با وعده‌هاي آقاي مصطفوي – كه كسي دوست نداشت سابقه ايشان را به ياد بياورد – با همه دنيا در بيفتيم آقاي احمدي‌نژاد. چقدر خوب! اما فوتبال فرق مي‌كند آقاي احمدي‌نژاد. اينجا مثل اقتصاد نيست كه چند تا نمودار را جلوي مردم بگيريم و قيمت مسكن و حقوق كارمندان را به روي خودمان نياوريم آقاي احمدي‌نژاد. اينجا ميدان فوتبال است و همه چيز را توپي كه درون گل مي‌رود تعيين مي‌كند. عددهايي كه روي اسكوربرد نقش مي‌بندد و راهيابي يا حذف از جام جهاني آقاي احمدي‌نژاد و ما از جام جهاني حذف شده‌ايم آقاي احمدي‌نژاد. اين حذف هم‌زماني اتفاق نيفتاد كه داور بازي با كره‌جنوبي سوت يك – يك را كشيد. ما خيلي پيشتر حذف شده بوديم آقاي احمدي‌نژاد. ما همان روزي حذف شديم كه قرار بود افشين قطبي سرمربي تيم ملي شود ولي ناگهان اسم علي دايي اعلام شد. همه تعجب كرده بودند آقاي احمدي‌نژاد. اما در اين ديار تعجب كردن زياد هم تعجب‌برانگيز نيست آقاي احمدي‌نژاد! اينجا سرزمين اعجاز است، مگر نه؟ تازه ما همان وقت هم نه، شايد وقتي از جام جهاني حذف شديم كه يك ذهن زيبا تصميم گرفت نشستن سرمربي خارجي را روي نيمكت تيم ملي ممنوع كند. اعلام اين موضوع خيلي ناسيوناليستي و عوام‌پسند بود و لابد شما را هم خيلي خوشحال كرد آقاي احمدي‌نژاد. اما بايد فكر امروز را مي‌كرديد آقاي احمدي‌نژاد. امروز كه كره شمالي پس از 44 سال به جام جهاني رسيده است و ايران بزرگ و پيشرفته نرسيده است. كره‌اي‌ها هم مثل ما قدرت هسته‌اي هستند و لابد شما مي‌دانيد كه مردم فلك‌زده‌اش سر سفره چه دارند آقاي احمدي‌نژاد. اما آنها حالا مي‌توانند به خود ببالند كه در جام جهاني آفريقاي جنوبي حاضر خواهند بود و شعارهايشان را باز هم فرياد خواهند زد. نه مثل ما آقاي احمدي‌نژاد. مي‌دانم كه دوست نداريد اين چيزها را بخوانيد آقاي احمدي‌نژاد. همانطور كه دوست نداريد اين مردم توي خيابان را ببينيد. همانطور كه دلتان نمي‌خواهد به آراي روز جمعه 22 خرداد فكر كنيد. اما اينها را كاري‌اش نمي‌شود كرد آقاي احمدي‌نژاد. حتما شما هم آن دستبندهاي سبز را روي دست علي كريمي و نكونام و مهدوي‌كيا و بقيه در بازي مقابل كره‌جنوبي ديده‌ايد. حتما شما هم از ديدن آن دستبندها ناخشنود شده‌ايد. اما كاري‌اش نمي‌شود كرد آقاي احمدي‌نژاد. اينها واقعيت دارد. حذف تيم ملي از جام جهاني واقعيت دارد. شما و همه مديران‌تان هم. راستش من خيلي فكر كردم كه اين مطلب را خطاب به چه كسي بنويسم. اما آخرش به شما رسيدم آقاي احمدي‌نژاد. ما خيلي غمگينيم كه به جام جهاني نرسيده‌ايم. اما با وجود شما و مديران‌تان توقع بيش از اين هم خيلي خوش‌خيالانه بود آقاي احمدي‌نژاد. مثل همه چيزها، ما در ورزش هم بايد اين طعم تلخ را بچشيم. فرقش اين است كه در سياست و اقتصاد و بقيه جاها مي‌شود داستان را جور ديگري تعريف كرد آقاي احمدي‌نژاد. اما نتايج مسابقات فوتبال، حذف از جام جهاني فوتبال، تعريف ديگري ندارد آقاي احمدي‌نژاد. اينجا واقعيت عريان است كه حرف مي‌زند و مثل امواج ماهواره نمي‌توان روي آن پارازيت انداخت و مثل خطوط موبايل و SMS نمي‌توان از كارش انداخت آقاي احمدي‌نژاد. هرچند كه اگر شما باز هم پاي ما مطبوعاتي‌ها و مافياي اقتصادي و سياه‌نماها را وسط بكشيد، كسي تعجب نخواهد كرد؛ ما آنقدر تعجب كرده‌ايم كه تعجب‌دان‌مان پاره شده است آقاي احمدي‌نژاد. اين را هم خطاب به شما نوشتم چراكه مخاطب ديگري سراغ نداشتم آقاي احمدي‌نژاد. اگرچه مي‌دانم كه نرسيدن به جام جهاني و همه مصائب ديگر ما، تقصير شما نيست. مي‌دانم كه شما به خود نيامده‌ايد... اما اين ملت حالا اشك‌هايش را كجا ببرد آقاي احمدي‌نژاد؟ حالا كه روياي جام جهاني داشته و چيزي به دست نياورده،... آقاي احمدي‌نژاد! ما كه در شب تاريكيم، صبح شما به خير آقاي احمدي‌نژاد.
http://roozna.com/2009/6/20/EtemaadMelli/948/Page/1/index.htm

khooshe

مدیر بازنشسته
ببین یواشکی یه چیزی بهت میگم بین خودمون باشه به کسی هم نگو خوب بزرگترین فرق دایی و قطبی این بود که دایی لج باز بود و واسه انتقام جویی اومده بود تیم ملی
بابا چرا همه لجبازیه دایی رو مد نظر دارین خوب یه سریا می رفتن رو مخش اونم جواب می داد حالا چون قطبی خیلی مردونه تر جواب می ده دلیل بر اینه که سرمربیه بهتریه؟

khooshe

مدیر بازنشسته
داداش عزیزم آخه ما که نمیگیم قطبی عالی بود ولی خوب حداقل با اون روحیه که به تیم آورد تونست 5 امتیاز بگیره اما علی دایی .....؟ شانس آوردیم نبود وگرنه به امارات هم میباختیم
هرجند مقصر نه قطبی و نه دایی
مقصر قدم خیر بود که ما مفتی مفتی به عربستان باختیم
داداش عزیزم
روحیه ای که به تیم آورد نه بازی ها رو بهتر کرد نه نتیجه ها رو پس این روحیه ها به چه دردی می خوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد اون 5امتیاز بارها جواب دادم اما نه توی این تاپیک نه توی تاپیک های دیگه هیچ کس جوابمو نداد.

در ضمن با این قطبی که من می بینم هیچ کسی توی هیچ تیمی امید به اومدن توی تیم ملی رو نداره چون ایشون اعتقاد خاصی به بازیکنایی که باهاشون کار کردن دارن .
امیدوارم این مسئله فقط برای این برهه ی زمانیه خاص باشه و گرنه باید بقولی خر بیاریم و باقالی بار کنیم.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
توي اين چند تا بازي كه هيچي ولي از حق نگذريم توي اين سه بازي مخصوصا" آخري انگيزه بازيكنان خيلي بالا بود و صد البته قطبي بيشتر انگيزه بازيكنان را تهييج مي كند.